Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
KATARZYNA witamy moja córeczka też będzie miała na imię Zosia.
No no ale szalejecie z zakupami ale wózeczki wszystkie fajne.
Ja nie weim kiedy kupię karmnik bo na razie mam w czym chodzić nie są zbyt wygodne ale jeśli kalkulator nie kłamie to u nas nie znajdę muszę do siostry do ilandi zagadać.
Teraz drzemka po obiadku pozdrawiam.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44583.png

Odnośnik do komentarza

hej kobietki!
witam nowa majoweczke Kasie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dodaje cie do naszej listy, a przy okazji mamy termin na ten sam dzien!!!!!!!!!!
olamala juz podaje obmiary mojego spadochronu do karmienia miska H 85 pod biustem 14 cm glebokosci wiesz ja mam taki dostyc ciezki biust i rozlany do dolu wiec ten biustonosz zbiera wszystko do kupy wydaje sie ogromniasty ale po nalozeniu jest ok
Gosiak no to ladna niespdzianka!!!!!!!!!!!!
kaskam fajny wozeczek ja chyba wroce do pierwszego typu i bedzie to x-lander
napisze pozniej bo idzie do mnie kolezanka z dzidzia swoja

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rwn15lx2gvyhz.png

http://s2.pierwszezabki.pl/039/0394729d0.png?9711

Odnośnik do komentarza

Hejo! U mnie cały dzień piękna pogoda :) młody z rana już kury ganial po dworze i wreszcie bez kurtki! Po za tym lozeczko umylam gruntownie i już stoi w drugim pokoju i świeżość łapie dla nowego członka rodziny :) wczoraj kupiliśmy leżaczek i pozostałe małe rzeczy została tylko pościel ale to już wieczorem zamówie jak usiade spokojnie do kompa. Niespodzianka z płcią niby jest a niby nie bo miałam czutkę :) potem wpadne to resztę opisze :) buziaki brzuszki

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane Majoweczki :)
Znowu mnie troche nie bylo na forum a to z powodu tego wstretnego łacza i tych dziadow co mi go ciagle zle podlaczaja. Ale swoje wywalczylam i mam nadzieje ze juz nie bede miala klopotow z dostepem do swiata.
Widze ze mam mase zaleglosci i odezwe sie pozniej jak juz przeczytam co przez ten czas tu pieknie wypisalyscie.
Alez pogoda piekna az chce sie tanczyc i spiewac z radosci :)
Wraz z Hanulka sciskamy Was Majoweczki i Wasze brzuszki :*

http://www.suwaczek.pl/cache/701d84889d.png

... w oczekiwaniu na największy cud świata... - Hania :*

Odnośnik do komentarza

jagdeb - ja też mam już bliźniaka w domu - męża... i jak Natalka urodzi się w terminie, to czeka ją ten sam znak zodiaku. Ale z doświadczenia wiem, że bliźniak bliźniakowi nie równy.. tym bardziej, że kobiety i mężczyźni wykazują inne cechy jeżeli chodzi o znak zodiaku.

be_aduska - ale miło, że się odezwałaś :) nadrabiaj, nadrabiaj i wracaj szybko do pisania ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie porannie,

nie żebym sie czepiała, ale co wy tak bronicie się przed tymi bliźniakami? ;)
Sama jestem bliźniakiem z 25 maja, moja mama z 30. A mój tato i siostra to byki (tez majowe) i z nimi to jest cięzko, znaczy uparte i nerwusy, no ale to już rodzinne. Dla odmiany moja druga siostra to lew, urodzony w niedziele, zupełnie nie zodiakalny, czytaj prasuś i pedantka. :smile_jump: Bliźniaki są fajne! aaaa zapomniałam dodać , ze moja teściówka to tez bliźniak z 26 maja i nie jest z nią najgorzej.

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Gosiak0512
Mi tam znak zodiaku obojętny ale i tak do bliźniąt nie donosze jak mi się termin już skurczył :) coś czuje że na początek maja się rozpakuje. No i moja teściowa też bliźniak :) mąż ryba ja strzelec a mały byk :)

Hejka

Teraz już rozumiem skąd u Ciebie Gosiak0512, czyli 5 grudzień:) Ja jestem z 6 grudnia!!! i też jestem strzelec. Mój mąż strzelec 21.12, i moja teściowa też strzelec 19.12, ale każde z nas jest inne pod względem charakteru. Nasz synek będzie pierwszym byczkiem w rodzinie:)

Odnośnik do komentarza

hej!
a ja i moj maz Skorpiony czasem iskrzy ze hej dobrze ze synek nie bedzie skorpionem bo bylby niezly sajgon
wczoraj bylam na przedostatnim zajeciu ze szkoly rodzenia i chyba bylo najprzyjemniejsze dla ciala a mianowiece byl masaz Shantala najpierw mezowie zony masowali a pozniej wszyscy lalki smiechu bylo co nie miara ale i byla tez gimnastyka pologowa i tu cwiczyli tylko panowie generalnie byly to rozne cwiczenia na miesnie brzucha.
wczoraj dostalam z allegro becik i pieluszki lozeczko w drodze no nic tylko czeka mi zostaje
pozdrawiam wiosennie
MasaĹź Shantala dla dzieci

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rwn15lx2gvyhz.png

http://s2.pierwszezabki.pl/039/0394729d0.png?9711

Odnośnik do komentarza

ooo.. i żadnego raczka tu nie ma? To ja się zgłaszam ;)

Posiedziałam dziś dość długo na słoneczku i przez cały ten czas Malutka wykazywała taką aktywność że szok :) Wcale się jej nie dziwię - nareszcie wiosna.. ptaszki słychać, lekki powiew wiatru i temp. ok 24-25 w słońcu :) Pranie wysycha błyskawicznie :) aż miło!
A propo prania.. tak czytam, że już macie poprane rzeczy dla swoich pociech.. chyba tylko ja zostawiłam to na ostatnią chwilę.. ale jeszcze sobie z tym poczekam, bo nie chcę, żeby teraz takie wyprane leżało i zbierało roztocza aż do porodu.. w końcu mam termin na sam koniec maja. A 2 razy prać tego samego nie zamierzam ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też jeszcze nic nie poprałam. Zabiorę się za to po świętach.
Teraz byliśmy trochę zajęci, wczoraj walczyliśmy ze świnką, bo mamy w rodzince rzeźnika i nikt nie chce jeść kupowanych wędlin, więc trzeba było je zrobić :) Już nie pamiętam jak smakują sklepowe wędlinki.

A teraz Wam ponarzekam
Wczoraj się wk... na moją koleżankę. Dzwonię do niej a ona mi o swojej szwagierce, że też rodziła po 30 i że też kupowała niepotrzebne rzeczy!!!!!!!!!! Kobiety po 30 są przewrażliwione i są nadgorliwe.:Wściekły:
Myślałam, że jej przez słuchawkę przyłożę. Z tego co kupiłam do tej pory to chyba jedyną fanaberią jest sterylizator, bo można go zastąpić zwykłym garnkiem. W moim przypadku chyba będzie lepszy niż zwykły garnek bo mam płytę ceramiczną (elektryczną) Myślę że takie urządzenie ciągnie mniej prądu i czas też jest krótszy, a do tego butelki się tak szybko nie niszczą jak w garnku z wodą. Ale ona też twierdzi, że po co mi kilka butelek. Jedna wystarczy, bo może mały nie będzie umiał pić z butelki :sofunny:
Ona rodziła 12 lat temu i uważa się za najlepszą matkę i że tylko ona potrafi sobie porządnie poradzić z dzieckiem :sofunny: Mówi że ma większe doświadczenie niż ja :sofunny: To mi się podobało najbardziej. Ona ma dziecko a ja nie (odkrycie!!!), więc jest mądrzejsza ode mnie, a pamiętam jak woziła samochodem swojego synka bo inaczej nie chciał zasnąć, albo że nie będzie go karmiła butelką i używała smoczka bo dziecko będzie miało krzywy zgryz. Dziś widać że nawet to nie pomogło.
Przez chwilę chciałam by została matką chrzestną naszego synka, ale wczorajsza rozmowa mnie wyleczyła z tego pomysłu. Będzie wściekła, bo jakiś czas temu bąknęła coś na ten temat, ale ja go szybko wtedy ucięłam mówiąc, że chrzestnym będzie mój brat a wybór chrzestnej należy do mojego męża. Wie że mój mąż jej nie wybierze bo ona jest jego byłą bratową:)
Sorki za marudzenie ale mnie tak wnerwiła, że musiałam się komuś wyżalić. Mężowi nie mówię bo mi powie to co zawsze... Nie przejmuj się "idiotką"

Odnośnik do komentarza

kaskam
Ja też jeszcze nic nie poprałam. Zabiorę się za to po świętach.
Teraz byliśmy trochę zajęci, wczoraj walczyliśmy ze świnką, bo mamy w rodzince rzeźnika i nikt nie chce jeść kupowanych wędlin, więc trzeba było je zrobić :) Już nie pamiętam jak smakują sklepowe wędlinki.

A teraz Wam ponarzekam
Wczoraj się wk... na moją koleżankę. Dzwonię do niej a ona mi o swojej szwagierce, że też rodziła po 30 i że też kupowała niepotrzebne rzeczy!!!!!!!!!! Kobiety po 30 są przewrażliwione i są nadgorliwe.:Wściekły:
Myślałam, że jej przez słuchawkę przyłożę. Z tego co kupiłam do tej pory to chyba jedyną fanaberią jest sterylizator, bo można go zastąpić zwykłym garnkiem. W moim przypadku chyba będzie lepszy niż zwykły garnek bo mam płytę ceramiczną (elektryczną) Myślę że takie urządzenie ciągnie mniej prądu i czas też jest krótszy, a do tego butelki się tak szybko nie niszczą jak w garnku z wodą. Ale ona też twierdzi, że po co mi kilka butelek. Jedna wystarczy, bo może mały nie będzie umiał pić z butelki :sofunny:
Ona rodziła 12 lat temu i uważa się za najlepszą matkę i że tylko ona potrafi sobie porządnie poradzić z dzieckiem :sofunny: Mówi że ma większe doświadczenie niż ja :sofunny: To mi się podobało najbardziej. Ona ma dziecko a ja nie (odkrycie!!!), więc jest mądrzejsza ode mnie, a pamiętam jak woziła samochodem swojego synka bo inaczej nie chciał zasnąć, albo że nie będzie go karmiła butelką i używała smoczka bo dziecko będzie miało krzywy zgryz. Dziś widać że nawet to nie pomogło.
Przez chwilę chciałam by została matką chrzestną naszego synka, ale wczorajsza rozmowa mnie wyleczyła z tego pomysłu. Będzie wściekła, bo jakiś czas temu bąknęła coś na ten temat, ale ja go szybko wtedy ucięłam mówiąc, że chrzestnym będzie mój brat a wybór chrzestnej należy do mojego męża. Wie że mój mąż jej nie wybierze bo ona jest jego byłą bratową:)
Sorki za marudzenie ale mnie tak wnerwiła, że musiałam się komuś wyżalić. Mężowi nie mówię bo mi powie to co zawsze... Nie przejmuj się "idiotką"

Kasia twoj maz ma racje nie przejmuj sie, zlosc nie wskazna w twoim naszym stanie:36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rwn15lx2gvyhz.png

http://s2.pierwszezabki.pl/039/0394729d0.png?9711

Odnośnik do komentarza

Ja też jeszcze nie prałam wolę, zeby bylo świeżutkie ::):

Kaskam tak jest, każdy myśli, że skoro nie mialas jeszcze dziecka to nie masz pojecia co robic i nie dasz sobie rady, znam kilka takich osob m.in moja siostra, ktora ma 4letniego synka i wszystkie rozumy pojadla, a dziecko tak wychowuje, ze na glowe jej wchodzi, mały tate potrafi uderzyc w twarz mowiac przy tym, ze jest glupi jak mu cos nie pasuje, a tata udaje obrażonego tylko ::):

Postaraj sie wypuszczać drugim uchem te wszystkie dobre rady ja tak robie i jest ok ::):

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...