Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Hej !!

Na początek to Izd powodzenia u lekarza!!

Kaika miłego "witania" M :D:) miłego wieczoru !!

Zula Damianek śliczny !! No i z jakim zaangażowaniem wcina skarpetke :)

Panterko super że chrzciny się udaly :) wracaj tu szybko do nas !!

Martek powodzenia z tą nie fajną sytuacją w pracy ...;/

Aguś zdrówka dla Haneczki !! hm takie sytuacje zawsze są cieżkie bo nie wiadomo jak zrobic by było dobrze , może warto nie rzucać się na nią ale po prostu poruszyc to na ogólnym i czekac na reakcje , bo z życia wiem że jak się na kogoś naskoczy to się wybieli , a delikatnie łatwiej wyciągnąc prawde:) W każdym razie powodzenia !! A co do pieniedzy , nie liczy sie to ze zginęło 10 groszy czy 100 zł sam fakt - ze zginęły ...

Asiu ja nawilżacza nie mam , ale uzywam takich najprostszych na kaloryfer :)
Ja mogę z czystym sumieniem polecić cały asortyment tommee tippee , mam pojemnik na mleko z tupervare i tez super (przegródki na pełne porcje) i łyzeczke(mała jakby gumowa i w pudełku super , idealna dla dziecka ) łożeczko również mimo ze ludzie nie polecają ikei to jestem zadowolona kosztowało mało a ma funkcje łózka itd , no i huśtawka nam się bardzo przydala (leżaczki sie nie podobały :)) laktator mialam tez reczny i mysle ze ok -cena i cisza pracy (chyba ze tak jak Justyna sciaga sie non stop to pewnie wybrała bym elek. )

Aiti jak już Izd pisała , moze przykoleguj sie do mecenasa:D ale warunki fakt nie najlepsze;/

mam zdjecia ale to za chwilę , co do zdjec z raczkowania uchwyciłam tylko przygotowania do startu bo nigdy nie zdąze jak (jest w pozycji i rusza :));p

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

hej, hej

witam wszystkich serdecznie

u nas po staremu ( oj, ta cudowna rutyna )
jemy, śpimy, chodzimy na spacery

mały zdrowy, ja też, cytologia I klasa

dziś kupiłam małemu śpiworek, super cieplutki
od poniedziałku jeździmy już niestety w spacerówce i nie jest juz tak cieplutko jak w gondoli...

mój synek znowu stał sie pogodnym i grzecznym dzieckiem, bo od kilku dni dał mi nieźle popalić, nawet na spacerze sie darł ( chociaż on tylko przy zastrzyku tak potrafił wrzeszczeć, mój aniołek zmienil się w diabełka

niestety to nie zęby, podejrzewam, ze moze brzuszek...
dobrze, ze szymcio znowu jest aniołkiem, aż chce się żyć...

zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom, co idą na wychowawczy ( wiem, wiem przecież też mogę ), albo mają dziadków pod ręką.
my niestety w styczniu będziemy juz szymka zapoznawać z nianią, oj, już mi źle, zła matka ze mnie....

jutro mamy szczepienie, wieć dowiem się ile waży moja kluseczka

Odnośnik do komentarza

a ta w ogóle to jestem MEGA SZCZĘŚLIWA
dowiedziałam się, ze moja koleżanka jest w ciązy 10 tc.
to jej już 6 ciąża, zawsze poroniła, brak serduszka...
aż się popłakałam, jak mi to powiedziała
tak więc jest na tym świecie sprawiedliwość
najlepsze, że ma termin bliski mojemu, połowa lipca, ma podobne termiiny badań, jakiem ja miałam....tak więc jestem z jej ciążą na bieżąco...

ten news podniósł mnie bardzo na duchu, aż chce się wierzyc w cuda ...

:tata::tata:

Odnośnik do komentarza

Malagaaa
Eh współczuje wam tych dezycji o rozłące i powrocie do pracy , ja nie mam tego problemu , bo jak nie przyznają mi zasiłku do wychowawczego to z niego rezygnuje i daje wypowiedzenie zeby szef-Tomek nie musiał Zus-u ciągnąc i tak moja praca polega na opiece nad Kacprem i brzuchami domowników :)


zazdroszcze :)

i jestem pod wrażeniem umiejętności kacperka
i jak on urosl :36_22_1:cudny :tata:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

asiu my nawilzacza nie mamy
niania wskazuej odpowiednia wilgotnosc choc zawsze wydawalo mi sie ze jest sucho...
u mnie lkatator okazal sie konieczny wiec ja polecam ale z zakupem wstrzymaj sie do czasu po porodzie - zobaczysz czy bedzie ci potrzebny czy nie... jesli bedziesz na piersi to od czasu do czasu wystarczy ci zwykly (tanszy) reczny lub najporstsza gruszka... choc gruszka ciezko :/ ale mozna - wiem z autopsji... walcz jednak o karmienie z piersi :)
z serii must have:
firda,
sol morska do noska,
duuuuzy zapas chusteczek nawilzanych i pieluch, bo na poczatku to co chwile pielucha jedzenie i tak w kolko
rozne ksztalty smoczkow - jesli zdecydujesz sie podawac... synus wybierze ktory mu odpowiada
maka ziemniaczana pod reka ;)
dla ciebie tantum rosa
recznik z kapturkiem po kapieli
wanna ze stojakiem
na wszelki wypadek kup mleko modyfikowane jakies zeby miec - oszczedzisz sobie i dziecku stresu w pierwszych dniach jak bedzie brakowac mleczka twojego...
my nie mielismy przeiwjaka i dzieki bogu nie zagracalam tym pokoju bo ja przebieram na lozku kanapie... szkoda kasy moim zdaniem ale sprawdzilo sie to IKEA | Małe dziecko | Stoliki do przewijania i pielęgnacja małych dzieci | GULLUNGE | Podkładka do pielęgnacji z tym IKEA | Małe dziecko | Stoliki do przewijania i pielęgnacja małych dzieci | GULLUNGE | Pokrycie siwetnie mi sie na tym lenusie "obrabialo" p kapieli :) no i to BELLA BABY HAPPY PODKŁADY HIGIENICZNE DO PRZEWIJANIA 60 CM x 90 CM, 10 SZTUK - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl kilkanasie razy uratowalo nasze lozko przed zasikaniem i obsraniem :lol: o i jak bedziesz przewijac na lozku to pod przescieradlo daj gruby koc bo nie raz nie zdarzysz podlozyc pieluche :D
oilatum do kapieli idealne ale swietnie tez dziala kapiel w krochamalu :)
pieluchy tetrowe ok 10 sztuk
flanelowa u nas jest jedna i lezy - sluzyla latem do wylozenia gondolki :)
mata edukacyjna swietna sprawa
lezaczek bujaczek tez
aaaaaaaaa no i pamietaj ze poczatek jest naprawde trudny :D ale poznije bedzie juz cuuuuuuuuuuudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na poczatku tzreba sie przestawic ;) spac po 3, 4 h na dobe :lol: fuck co to byly za czasy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

a tak poza tym to wszytsko teraz mzona kupic na necie bez wychodzenia z domu wie jesli czegos nie bedziesz miala a na pewno tak sie zdazy to dokupisz po porodzie bo sama bedziesz wiedzial wtedy najlepiej jakie ci jest potzrebne

a co do ubranek to mi mwoili nie kupuj bo dziecko rosnie szybko
a ja i tak kupowalam :D i dobrze bo moglam prac i prasowac rzadziej :lol: a poza tym pewnie ie bedziemy miec drugego dzidziusia wiec tylko raz wzyciu moglam miec ta przyjemnosc :D wiec nadal kupuje kupuje i kupuje te ubranka :D aaaaaaaaa co! a juz na kobiete w ciazy to dzial jak balsam i jest mega przyjemne :))))) body i spodenki ze stopkami - tego nigdy za wiele :D

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za dobre rady:) Pewnie od marca to Was zamęcze pytaniami:)

Kaika już pewnie zrobiona na bóstwo i tak trzymaj! :)

Mój małżowinek niestety wyjechał dzisiaj do Krakowa i wróci dopiero w niedzielę ale jak dobrze pójdzie to jutro przyjdą do mnie psiapsióły więc czas szybciej zleci.

Muszę się Wam pochwalić, że robiłam dzisiaj pierwszy raz tiramisu i wyszło przepyszne! Jestem z siebie dumna. Ogólnie ciasta dobrze mi wychodzą ale jak robię jakieś nowe to zawsze mam stresa.

Justysia muszę koniecznie kupić sobie tę książkę, do ktorej wskazówek się stosujesz. Teeeeż bym chciała mieć przespane noce.

Bejbik właśnie urządza sobie jakieś ćwiczenia akrobatyczne:D

Spokojnej nocy :*

Odnośnik do komentarza

justysia_k
asiu my nawilzacza nie mamy
niania wskazuej odpowiednia wilgotnosc choc zawsze wydawalo mi sie ze jest sucho...
u mnie lkatator okazal sie konieczny wiec ja polecam ale z zakupem wstrzymaj sie do czasu po porodzie - zobaczysz czy bedzie ci potrzebny czy nie... jesli bedziesz na piersi to od czasu do czasu wystarczy ci zwykly (tanszy) reczny lub najporstsza gruszka... choc gruszka ciezko :/ ale mozna - wiem z autopsji... walcz jednak o karmienie z piersi :)
z serii must have:
firda,
sol morska do noska,
duuuuzy zapas chusteczek nawilzanych i pieluch, bo na poczatku to co chwile pielucha jedzenie i tak w kolko
rozne ksztalty smoczkow - jesli zdecydujesz sie podawac... synus wybierze ktory mu odpowiada
maka ziemniaczana pod reka ;)
dla ciebie tantum rosa
recznik z kapturkiem po kapieli
wanna ze stojakiem
na wszelki wypadek kup mleko modyfikowane jakies zeby miec - oszczedzisz sobie i dziecku stresu w pierwszych dniach jak bedzie brakowac mleczka twojego...
my nie mielismy przeiwjaka i dzieki bogu nie zagracalam tym pokoju bo ja przebieram na lozku kanapie... szkoda kasy moim zdaniem ale sprawdzilo sie to IKEA | Małe dziecko | Stoliki do przewijania i pielęgnacja małych dzieci | GULLUNGE | Podkładka do pielęgnacji z tym IKEA | Małe dziecko | Stoliki do przewijania i pielęgnacja małych dzieci | GULLUNGE | Pokrycie siwetnie mi sie na tym lenusie "obrabialo" p kapieli :) no i to BELLA BABY HAPPY PODKĹ�ADY HIGIENICZNE DO PRZEWIJANIA 60 CM x 90 CM, 10 SZTUK - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl kilkanasie razy uratowalo nasze lozko przed zasikaniem i obsraniem :lol: o i jak bedziesz przewijac na lozku to pod przescieradlo daj gruby koc bo nie raz nie zdarzysz podlozyc pieluche :D
oilatum do kapieli idealne ale swietnie tez dziala kapiel w krochamalu :)
pieluchy tetrowe ok 10 sztuk
flanelowa u nas jest jedna i lezy - sluzyla latem do wylozenia gondolki :)
mata edukacyjna swietna sprawa
lezaczek bujaczek tez
aaaaaaaaa no i pamietaj ze poczatek jest naprawde trudny :D ale poznije bedzie juz cuuuuuuuuuuudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na poczatku tzreba sie przestawic ;) spac po 3, 4 h na dobe :lol: fuck co to byly za czasy :D

Justysia niestety nie ze wszystkim się z Tobą zgodze :PPPP

Asiu 30 jak chcesz to podaj maila to Ci wyślę listę wyprawkową którą korzystając z doświadczenia dziewczyn sporządziłyśmy :)

Ja mam przewija na łóżeczko i sobie go cenię! Nie zajmuje miejsca, bo jest na stronie łóżeczka, gdzie dziecko i tak nie leży.
Przy nastepnym porodzie biorę laktator do szpitala, bo strasznie bez niego cierpiałam. Laktacje dostałam ksiazkowo w drugiej dobie po porodzie i bolały mnie bardzo piersi. Musiałam mleko sobie wyciskać... Po za tym sądze, że gdybym miała już wtedy laktator to bym bardziej rozbujała laktacje, ale teraz mogę sobie gdybać...
Podkłady jednorazowe( takie jak Justysia poleca) dla Ciebie Asiu na połóg, aby można było poleżeć na łóżku bez majtek polecam!!! I przy dzidzi się też przydadzą. W rossmanie są niedrogie :) I dużo, dużo tych podkładów poporodowych. Ja miałam dwa opakowania do szpitala, ale to było o wiele za mało. Na szczęście w szpitalu dawali podkłady.
I ze smoczkami też się zgodzę z Justysią. Mnie coś podkusiło i wzięłam do szpitala i to był genialny pomysł. Ola miała silną potrzebę ssania, po kilku godzinach ssania piersi już ich nie chciała i wtedy się przydał smoczek!

Natali
a ta w ogóle to jestem MEGA SZCZĘŚLIWA
dowiedziałam się, ze moja koleżanka jest w ciązy 10 tc.
to jej już 6 ciąża, zawsze poroniła, brak serduszka...
aż się popłakałam, jak mi to powiedziała
tak więc jest na tym świecie sprawiedliwość
najlepsze, że ma termin bliski mojemu, połowa lipca, ma podobne termiiny badań, jakiem ja miałam....tak więc jestem z jej ciążą na bieżąco...

ten news podniósł mnie bardzo na duchu, aż chce się wierzyc w cuda ...

To faktycznie super wieści. Gratulacje dla koleżanki!

Trzymam kciuki, aby z Twoim Szymkiem wszystko było ok i nie zamieniał się w diabełka. Skąd wnioskujesz, że to brzuszek?

Malagaa Kacper jest przesłodki! W pojeździe wygląda super, ale ta poza jak się przygotowuje do czworaka zajebista!!! Szok!!! Zdolniacha mały!!!

Aga zdecydowanie powinnaś porozmawiać z tą kobietą! Po prostu wstyd ludziom zabierać z kopert i jeszcze mówić o sobie uczciwa osoba! To nie tobie powinno być głupio a jej!! Może jak się wstydu naje to więcej po czyjeś rzeczy rękę nie wyciągnie. Z drugiej strony skąd możesz byc pewna, że czegos od was nie ukradła???

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...