Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

melduje się i ja Ula właśnie zalicza południową drzemke, ja sobie wczoraj wszystko porobiłam to dziś mam chwilę dla siebie :) już po kapieli i takich tam

asiula a moze pij wapno- są takie tabletki rozpuszczalne w wodzie

aga takie są koleje życia, :36_3_15:

dorotta fajny ten gryzaczek- Ula najchętniej wepchelaby sobie do buzki obie piąstki, nóżki i moze jeszcze kawałek pieluchy to wtedy jest zadowolona...

Aiti to może Gabi poświeci przykladem i pokaże nam pierwszego zębolka :)

Martek miłego dnia w pracy a piątek już jutro

Co do smiechu Uli to zaczęła sie smiac na głos jakis czas temu- BOZE jaki to cudowny dźwiek, najczęściej śmieje się jak ją maltretuję całujac w szyjkę...:) no i śmieje się do cycka

wczorajsze foto ksieżniczek

- jestem jak Sherlock Holmes- nic się przezde mną nie ukryje

- echhh zmęczyłam się tym tropieniem afer :), paa.

Odnośnik do komentarza

Martek73
A może takiego kotka zgłosić do konkursu :hahaha:

Śliczny kotek :)

justysia_k


a w zalaczeniu "my" sprzed chwili :D
no i lenula zmeczona trudami wyprawy do ortopedy a na ostatnim mina pt "what the fuck is going on?" - jedna z moich ulubionych :lol:

Mina jest zarąbista!!!! :sofunny:

Malagaaa

A to tak do porównania Kacper jak sie urodził i teraz :)

Na pierwszym zdjęciu ma parę minut

Na drugim ma całą dobę :)

Na trzecim ma miesiąc

Na czwartym dwa miesące

A na piątym trzy miesiące :)

Niesamowite,że te maleństwa tak szybko się zmieniają! Ale robią się coraz fajniejsze!
Ja często łapię się na tym, że tak mi się chwila podoba, że bym chciała, aby trwała wiecznie. Abym mogła się nasycić tym małym szczęściem i żal mnie ogarnia, że ten czas tak szybko leci..

dorotta
wklejam dzidzia:)
co prawda nie znosi tej pozycji,ale minutkę dla uwiecznienia wytrzymał:D

Bomba!

justysia_k
poznajecie ta mala dame?? :lol:

ale Cie na wspominki zebrało :hahaha:
Ale miałaś czarne włosy! A myślałam, że Lenka taki czarnuszek w M.

asiula0727
Hej moje laleczki :)
My już po wizycie u ortopedy:)
Wszystko jest w jak najlepszym porządku,także niepotrzebnie się martwiłam......uuff......
Następna wizyta za niecałe pół roku :)Oczywiście po badaniu,jak ubierałam Julkę to zrobiła fontannę,hihi.........

Teraz czeka nas jeszcze neurolog.....:36_2_16:

No to super!!! Od neurologa też takie wieści przyniesiesz! Trzymam za to kciuki

asiula0727
A oto moja dama :)
Kochane moze zanudzam was tymi fotkami,a ja sie tak ciesze ze wszystko jest ok.

Zanudzaj nas tak jak najczęściej! Cudny kwiatuszek:36_3_15:

justysia_k
dorotta
a fota z siostrą:D:D jakie poobijane nogi:D:D czyś Ty maleńka nie miała być chłopakiem:D:D


ehhh bo z nas to takie dwa szoguny byly ze szok
wszedzie pelno i co by tu narozrabiac :D
no to jak sie mialo misje wygrania wyscigu do piaskownicy to sie nie patrzylo na siniaki czy zdarte kolana tylko sie bieglo ile sil w nogach :D
ehhhh dalysmy tej mojej mamuni popalic :D rano wylazily z domu i z wilekim rykiem wieczorem wracaly cale czarne i poobijane :sofunny: ahhh kobieta byc :angel_l:

ja wchodziłam na płoty i rwałam sukienki :sofunny:
pamiętam jak jednego dnia mama mnie tak ładnie ubrała- biała sukienkę i pusciła na podwórko u babci. Ja złapałam taką dużą kaczkę i jak ją niosłam do mamy to mnie obsrała!!! Ale wtedy płakałam, bo miałam kupę przez cała sukienkę :smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Dixi78
Serdeczne gratulki dla wszystkich majowo-czerwcowo-lipcowych mamusiek z okazji 1000!!!

U nas zaczęły się zęby, dokładnie od piątku. Najpierw jednodniówka z temp. do 38,5. A od niedzieli częste pobudki w nocy- jeść nie, a rączki niestety do buzi nie wchodzą :-( Dziąsła na górze i na dole ma białe- czyli na pewno zęby. Biedaczek nie opanował jeszcze manewrowanie zabawkami w swoich maleńkich rączkach, więc najczęściej w buzi lądują moje palce, ewentualnie podtrzymuję mu gryzaczek, żeby troszkę sobie ulżył. Dziąsełka smarujemy kanadyjskim orajel-em, ale nie za często- nie należy przesadzać.
Dużo czasu spędzamy na spacerach, bo piękną jesień mamy tego roku. I to jest właśnie ta zasadnicza zmiana jaka dokonała się po chrzcinach (mówi się, że po chrzcinach dziecko się zmienia) WOJTUŚ POLUBIŁ SPACERY, śpi po wtedy kilka godzin, co z poprzednim wynikiem 0,5 godz. jest nie lada wyczynem :-)))

U nas była taki okres, że Ola strasznie płakała przez ząbki. Na szczęście to już przeszło i teraz tylko wszystko gryzie. My kupiliśmy takiego gryzaka:GRYZAK DZIĄSEŁKO TOMMEE TIPPE PROMOCJA!! 2SZT!! (1242854127) - Aukcje internetowe Allegro
Dobrze jej się gryzie tylko niestety trzeba jej trzemać go w buzi..

Dixi78
A na dobranoc -Wojtuś zafascynowany swoją zabawką, która ma lusterko, migające światełka i melodyjki, które sam rączkami może zmieniać. Na drugiej fotce z zestawem ulubionych "gryzaków", a na trzeciej z moją babcią.
Słodkich snów.

Ale kolejny kawaler rosnie!!! Cudo :11_9_16:

aga82
jeszcze na szybko wkleje zdjęcia z porodu. Jak juz wcześniej pisałam nie są dobrej jakości ale bardzo się ciesze że są :D

1. zdjęcie zrobione dwa dni przed porodem. Jest to ostatnia fota z kochanym brzuszkiem.

2. pierwsze chwile razem, jeszcze połączone pępowiną.Zdjęcie nieco śmieszne. Ja okryta swoim recznikiem bo musiałam uciekać na golasa z wanny i o mały włos bym urodziła na korytarzu biegnąc na łóżko porodowe :D Adam mnie nakrył podczas partuch owym ręcznikiem bo zimno mi było.

3. pierwsze chile osobno. Mama szyta, myta a córcia ważona, mierzona i czyszczona :D

ładny brzuszek miałaś na koniec ciąży, a na początku był taki malutki! Aga Tobie w ogóle do twarzy z ciążą!
I takie zdjęcia to niezapomniana pamiątka

justysia_k

no i wykrakalam
zrobila takiego kupala ze glowa mala... taki smierdzacy ze nie wiem gdzi to dziewcze sie stoluje
fuuuuuuuuuuuuuuuuuu malo nie puscilam pawia... i gesta taka ta kupa jak u doroslego czlowieka...
ehhh wstrzasnela to mna :D

o nie mogą :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

justysia_k
dziewczyny czy ktorys z waszych bobasow juz sie smieje? nie usmiecha tylko smieje

Moja Ola się już śmieje od jakiś 3-4 tygodni. Na początku była to sporadyczne, a teraz często się śmieje jak przy zmianie pieluchy całuję ją w brzuszek, boczki a szczególnie po szyi! Najpiękniejszy dźwięk na świecie :in_love:

panterka
a to mój Olinek

Ale on rosnie!!! Przystojniak z niego rośnie! A i Ty panterko super wyglądasz :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Gabrysia to jak piszą dziewczyny istny cukiereczek!!!Do zacałowania tylko!

Aga przyjmij wyrazy współczucia...
I kobieto marsz do lekarza! Lepiej nie lekceważyć takich rzeczy.

Dorotta ja też jestem zazdrosna!!! U mnie niestety budzi się o 7...

Iza boskie zdjęcia! Stęsknie się za Twoim śmiejoszkiem! A jak dzisiejsza noc?

My już dziś po szczepieniu. Ola całkiem nieźle to zniosła, a się tak bałam. PO chwili przestała płakać, pogugała, a później znowu jej się przypomniało, że przed chwilą bolało, ale szybko się rozpogodziła. Odetchnęłam z ulgą!!!
A my dziś jedziemy na mazury! Muszę nas jeszcze spakować i poprasować.

Kurcze i gardło mnie zaczyna boleć, pewnie po wczorajszej dużej porcji sorbetów :36_2_16:

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

asiula0727

Dla Lenusi i Damianka wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 3 miesiąca :)

Dużo zdrówka maluszki! Buziaczki od ciotki :Kiss of love:

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

izd
melduje się i ja Ula właśnie zalicza południową drzemke, ja sobie wczoraj wszystko porobiłam to dziś mam chwilę dla siebie :) już po kapieli i takich tam

asiula a moze pij wapno- są takie tabletki rozpuszczalne w wodzie

aga takie są koleje życia, :36_3_15:

dorotta fajny ten gryzaczek- Ula najchętniej wepchelaby sobie do buzki obie piąstki, nóżki i moze jeszcze kawałek pieluchy to wtedy jest zadowolona...

Aiti to może Gabi poświeci przykladem i pokaże nam pierwszego zębolka :)

Martek miłego dnia w pracy a piątek już jutro

Co do smiechu Uli to zaczęła sie smiac na głos jakis czas temu- BOZE jaki to cudowny dźwiek, najczęściej śmieje się jak ją maltretuję całujac w szyjkę...:) no i śmieje się do cycka

[ATTACH]47162[/ATTACH] wczorajsze foto ksieżniczek

[ATTACH]47163[/ATTACH] - jestem jak Sherlock Holmes- nic się przezde mną nie ukryje

[ATTACH]47164[/ATTACH] - echhh zmęczyłam się tym tropieniem afer :), paa.

Boskie zdjęcia

:in_love2::in_love2::in_love2:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

hej

wszystkie nasze dzieciaczki są przesłodkie !!!

dziś zaliczyliśmy szczepienie 5 w 1, mały troszku popłakał, ale był dzielny....

Pani doktor powiedziała, że jak na 3 miesięcznego bobasa jest duży, ma bowiem 69 cm długości, głowa 41 cm, klata 39 cm .
To znaczy, że od 10 sierpnia urósł aż 7 cm, taki długi chłopak.
Waga 6350, czyli na plusie 1400 .

Poza tym dziś zaliczylismy dwukrotnie spacer, bo pogoda iście letnia, żyć nie umierać.

pozdrawiamy !!!

:mala_lalka:

Odnośnik do komentarza

dorotta
myślelismy też o czymś takim,tylko nie wiem,czy on to będzie chciał trzymać w buzi:)
podobno bardzo pomocne,kiedy trzeba zastosować żel na dziąsełka...

ja to mam ale Oli narazie to liże wiec narazie nie zdatne lepsze zwykłę gryzaki

dorotta
czy my się przypadkiem nie znamy??? :D:D

:sofunny::sofunny::sofunny:
to zdjecie wymiata

Odnośnik do komentarza

melduje sie

ja dzisiaj sama wiec czasu zbytno nie mam
u nas wszytsko dobrze

Pozdrawiamy was i wasze dzieciaczki

wiecie co szkoda że nie mieszkamy w jednym mieście i jakbyśmy sie spotkały i zrobuły naszym dzieciaczkom zdjecia o matko :36_3_8::36_3_8::36_3_8:

Kaika Olusia piekna :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Natali nasz synus tez juz 7 cm urosl a ile przybral .... hehe sporo:D:D

Agus migusiem do lekarza. Ja jak bylam u ginki teraz tydz temu to mowila okresu pani pewnie jeszcze nie dostala... Ja przy pierwszym dziecku jak karmilam to dostalam okres pierwszy raz 6 miesiecy po porodzie. Teraz poki co tez nie ma, a kolezanka dostalo dopiero rok po porodzie bo czesto karmila piersia... A i u mnie ten okres trwal normalnie... 4 dni pozniej dzien plamienia i koniec i tak co miesiac...

Odnośnik do komentarza

wi tam
znów piękna pogoda:)
idę z Julką niedługo na spacerek i do pracy zaniesc PIT potrzebny do socjalnego,zawsze pare groszy będzie.
pózniej do kościoła opłacic chrzest
ehhh........jak pomyślę ze trzeba tyle wydac na chrzciny......bbrrr.....ale najważniejsze by Julia była ochrzczona :)
Dorotta zdjęcie Natanka jest zaje......fajne :) rewelacja,takie urocze :)
Julka ma na całym ciele te plamy,dziś już lepiej,ale wczoraj.....tragedia.....zastanawia mnie to,od czego,bo praktycznie wszystko wykluczyłam.....
Justysia co u ciebie?Jak Lenonek?
Aga zapisałas się do lekarza?

Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

http://s7.suwaczek.com/20070630310122.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye7n65iq96.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a7fqhoio9.png

Odnośnik do komentarza

witam

u nas dobrze
wieczorem lena sie tak rozgadala ze piszczala na caly dom :D moja gadula mala
noc spokojna - budzilam lene o 6:30 zeby sie nie odparzyla w pelnym pampie
butla i lulu do 9 a teraz macha do zwierzatek na karuzeli :D
ja juz nastawilam pranie wywiesilam posciel zjem cos i na spacer bo od jutra ma juz padac :/

dorotkazkrainyoz co u was??????

i gdzie zniknal gosiaczek???

zula jak sie ma damianek?

mariolka a jak wasz kawaler?

milego dnia mamunie

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Becikowe a tytuł urodzenia dziecka to cos innego . Bo becikowe masz gwarantowanie a to drugie nie . Pieniadze z tutułu urodzenia dziecka wypłaca miasto gmina . Tylko jest jeden warunek że wasze zarobki nie przekraczają 504 zł na osobę . Jeśli nie to powinnaś się ubiegać o te pieniążki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...