Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

obiadek zeżarty i i i i i .......................................................................................................................................wózek zamówiony- tam ta da tam ta daaaaammm ( to hymn pochwalny ) :36_11_1::36_1_15:

już ja wiem jak z małżem rozmawiać i kiedy... :36_1_15::11_2_114:

a arbuza to też bym zjadła takiego twardego i soczystego ale nie teraz bo brzuszek peeeeeełny

Odnośnik do komentarza

KaiKa

Arbuz mówicie? W sumie nie pogardziłabym :smile_jump: Chociaż bardziej mam ochotę na truskawki lub malinki, albo już wiem- czereśnie- takie chrupiące!!!!!!!!!

Nic nie mów Kaika na temat truskawek- tydzień temu mój P "prawie" zapłacił 20 zł za kg podobno polskich truskawek, bo jak będę matką karmiącą to sobie nie pojem. Powiedziałam mu, że poczekam jeszcze ze 2 tyg- może będą bardziej polskie, ewentualnie tańsze;-)
A co do czereśni to był mój grudniowy, niespełniony dream... musiałam się zadowalać takimi z kompotu- a to przecież niebo i ziemia...
I tu moje drogie macie bardzo poważne przyczyny, dla których nie mogę za wcześnie urodzić- bo jak wytrzymam do rzeczywistego terminu to przynajmniej zaspokoję swoje "prawdziwe żądze" ( bo tak jak zula stałam się dziewicą :-))

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09koflwn31f.png

Odnośnik do komentarza

Jako, że ja z Mazur jestem to moi rodzice do niemiec nie jeździli. Za to tata pojechał na Ukrainę i przywiózł mi mnóstw czekolad, ale takich czekoladopodobnych! Wszyscy na podwórku mi jedli z ręki! Mama jak była na Węgrzech nakupowała soczków w kartonikach- do dziś pamiętam smak tych soków winogronowych! I takie jeszcze syropy o smaku coli w butlach 5 l. Wszystko było pochowane na górze w pawlaczu, abym wszystkie na raz nie zjadła i nie wypiła :smile_move::smile_move::smile_move::smile_move:
Tak człowiek to teraz miło wspomina :)))

Izd gratuluję zamówienia wózka! No to będzie miało maleństwo prawdziwą karocę!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Dixi78 co do małych kółeczek to ja go testowałam na zywo, i mi baardzo przypadł do gustu

Malagaaa niee no to z babcią się nawet nie polemizuje...
wózek kosztuje 3000zł nie wydaje mi się to tajemnica bo można to spokojnie sprawdzić w necie

KaiKa oj tak będzie miało- sama bym takiom pojeździła :)

Co do przywozenia różnych produktów z zagranicy to ja nie mam takich wspomnień bo jestem za młoda i jak ja dorastałam to raczej już można było większość produktów zakupić...

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Zula'79
Zula'79

A mi się przypomniało, że panterko dzwoniłaś do mnie dzisiaj. Ale nie pamiętam rozmowy.

Oczywiście dzwoniłaś we śnie :36_1_1:

domyśliłam sie :) :36_2_15::36_2_15:

Dzięki dziewczyny za otuchę ale czasami same wiecie nie da sie wyrobic ale spoko dam radę już nie długo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...