Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

dorotta
justysiu więc zostajecie jeszcze jeden tydzień...szczęściaro!!!
tylko proszę mi tam też trochę odpoczywać,a nie tylko latać po mieście...
więc teraz czas na basen...zazdroszczę,ja bym chętnie skorzystała,ale jak znam siebie,to infekcja gwarantowana,a przecież pływanie zdziałałoby cuuuuda z moim kręgosłupem ehhh...


na basen chodzimy od kiedy przyjechalismy
nie wariuje z plywaniem bo sie boje :/ ale odprezyc sie mozna - moczac nogi w jacuzi :P
infekcji tez sie balam ale jak na razie cisza :D
najgorsze jest to wlepianie sie oczu we mnie i w moj brzuch!!! czy ludzie mysla ze kobieta w ciazy nie wychodzi z domu i nie moze korzystac z zycia?? wrrrrrr

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Mariolka79
Hejka dziewczyny! Już po USG! Z Gabrysiem wszystko w porządeczku, noszę w sobie całe 1760gram szczęścia :) No tylko jak na razie jest w ułożeniu pośladkowym, ale mam nadzieję, że jeszcze się obróci, bo jak nie to czeka mnie cesarka... brrrrrrrrrryyyyyyyy...
No a tak w ogóle to rozśmieszył dzisiaj wszystkich podczas badania, bo cały czas się trzymał za siusiaczka, najwidoczniej nie lubi być podglądany w tym miejscu:36_1_21:


mariolka ciesze sie ze z malym w porzadku :))
a przekreci sie pewnie jesce nie jeden raz :36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Mariolka79
Hejka dziewczyny! Już po USG! Z Gabrysiem wszystko w porządeczku, noszę w sobie całe 1760gram szczęścia :) No tylko jak na razie jest w ułożeniu pośladkowym, ale mam nadzieję, że jeszcze się obróci, bo jak nie to czeka mnie cesarka... brrrrrrrrrryyyyyyyy...
No a tak w ogóle to rozśmieszył dzisiaj wszystkich podczas badania, bo cały czas się trzymał za siusiaczka, najwidoczniej nie lubi być podglądany w tym miejscu:36_1_21:

Mariolka, nie to ze nie lubi byc podgladany tylko juz meska natura z niego wychodzi
:36_1_21::36_1_21: Wie co lubi!!!

A moj synek tez nie chce sie obrocic glowka w dol, jejuu a tak bardzo nie chce cesarki.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

justysia_k
dorotta
justysiu więc zostajecie jeszcze jeden tydzień...szczęściaro!!!
tylko proszę mi tam też trochę odpoczywać,a nie tylko latać po mieście...
więc teraz czas na basen...zazdroszczę,ja bym chętnie skorzystała,ale jak znam siebie,to infekcja gwarantowana,a przecież pływanie zdziałałoby cuuuuda z moim kręgosłupem ehhh...


na basen chodzimy od kiedy przyjechalismy
nie wariuje z plywaniem bo sie boje :/ ale odprezyc sie mozna - moczac nogi w jacuzi :P
infekcji tez sie balam ale jak na razie cisza :D
najgorsze jest to wlepianie sie oczu we mnie i w moj brzuch!!! czy ludzie mysla ze kobieta w ciazy nie wychodzi z domu i nie moze korzystac z zycia?? wrrrrrr

no a jak w a polsce to nora cieżaren niby nei choroba ale nic robić nei wolno :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

witam się wieczorkiem :)
Sochi witaj na naszym forum,gratuluje córeczki:36_1_21:Piękne imię i takie oryginalne :36_1_21:
Przykro mi z powodu Twojego Aniołka,napewno czuwa teraz nad Wami.
A co do twojej sytuacji rodzinnej,mogę tylko napisac ze jest mi przykro i napewno sie jakos ułoży.Musisz myslec teraz o malutkiej,chociaz wiem ze w takiej sytuacji ciężko sie usmiechac i cieszyc sie z życia.Życze dużo wytrwałosci i powodzenia.
Malagaaa,Panterka,Mariolka dobre wiesci z Waszych wizyt :36_1_21:Super że maleństwa maja sie dobrze.
Malagaaa gratki 32 tygodnia :36_3_19:

Moja niunia jest ułozona główkowo,ale myślę że jeszcze nieraz sie obróci :) takze Mariolka nie martw się,bedzie ok :)

http://s7.suwaczek.com/20070630310122.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye7n65iq96.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a7fqhoio9.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kobitki !kurcze was nadgonic chodzby z jednym dniem to normalnie cud 6 czy 7 stron dzisiaj ne mowiac juz ze 3 dni kiedy mnie nie bylo chcialam nadrobic.dalam rade tylko jeden dzien przeczytac.pisze bo i ja chcialam sie wizyta podzielic,a wiec synus ma sie dobrze wyobrazcie sobie ze wazy 2600 bez 5 gram,zdrowiuski ,mama tez ,szyjka nie skrucona nie ma zadnych zastrzezen lekarz no moze do napinajacego sie brzuszka ale pytal czy odczowam bole powiedzialam ze nie no to mowi ze wszystko ok i na tym wizyta sie skonczyla.dostalam skierowanie na mocz i morfologie ale to rutynowe badania.Tak sobie mysle o tej wadze synka i powiem nie cieszy mnie bo jak sobie pomysle ze mam takiego klocusia urodzic ja taka drobniutka.troszke pewnie sie namecze,ale dla niego wszystko zniose ale sama ta mysl mnie przeraza.o przytylam w calej ciazy 10 kilo lekarz mowi ze dobra waga.Za 2 tygodnie znowu sie widzimy.
ogilnie to wam powiem ze mam jakos tam smutno z lenistwem jakims.julke oddalam do wujka(brata)i tak jakos wstaje zjem i leze.ta pogoda robi swoje i tabletki ktore mam na wiciszenie niby 2 male tableteczki a takie dzialanie.ok to na tyle!pozdrawiam cieplutko!!!buliole w brzuszki!!!

Odnośnik do komentarza

murzynek27
Hej Kobitki !kurcze was nadgonic chodzby z jednym dniem to normalnie cud 6 czy 7 stron dzisiaj ne mowiac juz ze 3 dni kiedy mnie nie bylo chcialam nadrobic.dalam rade tylko jeden dzien przeczytac.pisze bo i ja chcialam sie wizyta podzielic,a wiec synus ma sie dobrze wyobrazcie sobie ze wazy 2600 bez 5 gram,zdrowiuski ,mama tez ,szyjka nie skrucona nie ma zadnych zastrzezen lekarz no moze do napinajacego sie brzuszka ale pytal czy odczowam bole powiedzialam ze nie no to mowi ze wszystko ok i na tym wizyta sie skonczyla.dostalam skierowanie na mocz i morfologie ale to rutynowe badania.Tak sobie mysle o tej wadze synka i powiem nie cieszy mnie bo jak sobie pomysle ze mam takiego klocusia urodzic ja taka drobniutka.troszke pewnie sie namecze,ale dla niego wszystko zniose ale sama ta mysl mnie przeraza.o przytylam w calej ciazy 10 kilo lekarz mowi ze dobra waga.Za 2 tygodnie znowu sie widzimy.
ogilnie to wam powiem ze mam jakos tam smutno z lenistwem jakims.julke oddalam do wujka(brata)i tak jakos wstaje zjem i leze.ta pogoda robi swoje i tabletki ktore mam na wiciszenie niby 2 male tableteczki a takie dzialanie.ok to na tyle!pozdrawiam cieplutko!!!buliole w brzuszki!!!

Murzynku to bardzo sie ciesze że wszytsko już dobrze z wami Super wiadomości :))) a synek to już duży kurczę ale fajnie a dokładnie w którym tyg jesteś ?

Odnośnik do komentarza

murzynek27
Hej panterka jestesmy w 33 tygoniu oficjalnie ,ale jak bylam w szczecinie to synek ma sie na 2,3 tygodnie do przodu czyli wychodzi na 35,36 tydzien ale licza mi tu u mnie normalnie 33 i 2 dni.

eee no to duży chłopak już :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...