Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Malagaaa
Misiaki Kacperka i Kacperek ;p;p tak dzisiejszo :)

Kobieto jaka Ty dalej zgrabna! Pozazdrościć :) Sliczny brzucholek!

gosiaczek85palos
Pochwale sie Wam moim weekendowym nabytkiem:

Śliczne różowe rzeczy dla księżniczki!

justysia_k

co do sloniowania to mi z kolei sie wydaje ze mi biodra tak sie rozrosly ze wygladam jak jakas normalnie murzynska mama - obwisle wielkie cycki, wielkie biodra ehhhhhhhhhh cudnie :D

:sofunny:

tina
Ja mam za przeproszeniem, sutki jak murzynka, wielkie, czarne i sterczace :36_11_1:

No moje podwoiły się i tak samo nabrały ciemnej barwy!:smile_move:

aga82
Ja to zowu mam te sutki płaskie jak decha, już widze te karmienie bez nakładek sie nie obejdzie, no chyba że Adaś mi je do tego czasu ponaciąga :sofunny::sofunny::sofunny:

A co do wyciągania sutków to ostatnio naszło nas z M. na tiki tiki. Po wszystkim miałam niezły ubaw, bo jakoś jego ręce omijały mój brzuch i piersi, więc zapytałam się o co chodzi. A on stwierdził, że brzuch nie chciałby zepsuć, a piersi nie dotyka do się oksytocyna wytwarza i jeszcze zacznę rodzić :smile_jump::smile_jump::smile_jump: No proszę ile moje kochanie ze szkoły rodzenia zapamniętało :smile_jump::smile_jump::smile_jump:

tina
Dlatego ja na glowie staje, zeby mojego meza nauczyc polskiej tradycji. Chcialabym zeby dzieci mialy taki dom z tradycjami, jaki ja pamietam z dziecinstwa, nawet jeslli te tradycje beda mieszanka kilku kultur. Powiem Wam, ze mam juz spore efekty tych nauk bo np. dzisaj moj malz przytargal do domu worek lupinek z cebuli, ktorymi bedziemy barwic swiateczne jajka.Zaskoczyl mnie tym bo nawet ja jeszcze o tym nie myslalam a on to pamietal z tamtego roku.

No proszę jak szybko zapamiętał! Brawa dla tego pana :brawo:

gosiaczek85palos

Murzynku gratki 30 tygodnia:love_pack:
Marika gratki 29 tygodnia:love_pack:

Również Wam gratuluję dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Wydawało mi się dzisiaj, że tak jakoś strasznie długo śpię. Ale co się dziwić jak ostatnio wstaję o 8 a dziś o 9.

Miałam dziś fantastyczny sen. Śliniło mi się, że urodziłam naszą kluchę. Śnił mi się cały poród i nie był taki straszny, a przede wszystkim jakoś zgrabnie wszystko poszło. Oczywiście mój M. przy mnie i się dobrze spisał :) Jeszcze 2 m-ce i sen przerodzi się w rzeczywistość :)

Ja dziś mam zaplanowane dwa audyty i kumpela do mnie przychodzi. Normalnie mam jakiś tydzień dobroci dla zwierząt, bo sama nie musze siedzieć :)

Wczoraj mi przywieźli chlebek ze Szczytna! Chyba już nikt się nie dziwi jak jedzie do Wawy i sie pyta co mi przywiezc z domu i mówię, że chleb :P

A co do świąt to też się nie napracuje. Jadę na gotowe. Najwyżej pomogę w ostatnich porządkach!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

justysia_k
aaaaaa chcialam przypomniec mamusiom ktorym zostalo dwa miesiace do porodu ze zaczynamy juz dbac o brodawki - smarujemy kremami :))

jakimi?

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

justysia_k
KaiKa
justysia_k
aaaaaa chcialam przypomniec mamusiom ktorym zostalo dwa miesiace do porodu ze zaczynamy juz dbac o brodawki - smarujemy kremami :))


jakimi?


no duzo ich jest... one pomagaja zapobiegac pozniej pekaniu brodawek, sutkow itd

Ja póki co smaruje oliwkami i kremami na rozstępy :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

No to czas się zameldować
Wczoraj wieczorem pisalam Wam o moim bólu głowy i on chyba sam przeszedł swoje granice- zasnełam w wannie. Dobrze, że mamy w domku taki system, że jak ktoś idzie do wanny to pozostałe osoby robią tzw. kontrolę co wygląda mniej wiecej tak:

ja w wannie: ZzZzZzZzZ
ktoś z mieszkania: IZKAAAA!!!
ja w wannie: /otwieram ślepka/cooo??
ktos mieszkania: NIIC !!Tylko kontrola :)!
:36_11_1: :36_11_1: :36_11_1:

Wczoraj w ten sposób obudził mnie syn mojego męża, brr jakos mnie to wystraszyło...

Odnośnik do komentarza

justysia_k
KaiKa
justysia_k


no duzo ich jest... one pomagaja zapobiegac pozniej pekaniu brodawek, sutkow itd


Ja póki co smaruje oliwkami i kremami na rozstępy :)


nie wiem jak olwika ale kremem na rozstepy na pewno nie mzona samrowac :kicia:

U mnie na kremie jest napisane, że w przypadku karmienia trzeba dokładnie umyc sutki. Może to zależy od kremu. Aż poszłam i sprawdziłam :)

Izd uważaj z tym leżeniem w wannie. Chyba tez ciężarówki nie powinny za dużo czasu wylegiwać się w wannie.
A mebelki rewelacyjne!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

witam się wtorkowo !!!!

Ja dzisiaj poszłam sobie rano do Kościółka i jakoś tak się uspokoiłam, wyciszyłam, było świetne kazanie wygłoszone przez Franciszkanina z Katowic...
Samo życie...
Potem 2 godzinne małe zakupki.
Dla M zrobiłam matiasy, niech chłop coś ma z żony.....

Teraz sobie leżę i wypoczywam...
Wizytę mam na 20, więc jeszcze tyle czasu
Glukoza wyszła dobrze, bo 105!

Gosiu - rysunek pięny, ja to nie mam żadnych zdolności plastycznych
Malaga - brzuszek piękny
Izd - Twój także, ładny masz komplecik mebelków
Aguś cieszę się, że się uspokoiłaś, będzie dobrze kochana

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja we wtorek::):

wiecie co piszecie w brodawkach... ja mialam problem przy pierwszym dziecku a pielegniarka ktora przyszla przystawic malego do cycka hehe do mojego meza z haslem ze nooo tutaj sie pan nie postaral:D:D:D A pozniej 2 dni i bylam tak zgryziona ze jak juz slyszlam ze ida z malym na karmienie to az lzy lecialy co tak to bolalo... potem dly mi laktator i moglam odciagac i mu podawac... no pozniejjak sie zagoily to po 2 tygodniach znow byla powtorka z obgryzionymi brodawkami i zno laktator w ruch... no i u nas nakladki na piersi sie nie sprawdzily... Filip nie chcial wogole przez nie ciagnac...

Zobaczymy jak bedzie teraz::):

A wlasnie zauwazylam ostatnio ze juz male plamki pokazuja sie mi po nocy na koszuli... heh tzn ze juz coraz blizej::): I wiecie co tez mi sie snil porod dzisiaj::): hehe tzn cc ale bylam swiadoma wszystkiego i maly mial czarne wloski i byl przesliczny::): hihi
Oczywiscie moj Filip tez mial czarne wloski a za tydzien juz byl blondaskiem i to ma do dzisiaj:D:D

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam sie wtorkowo Moje Drogie Panie :)))

u mnieznowu pada i co robić kurdeee chciałąm pojechać sobie do sklepów ale jak widze ten deszcz to odechciało mi sie juz może przestanie ale wątpię wiec jak narazie siedże w domku :(

widze że dzisiaj bedzie pustka

Gratulacje dla mamusiek z okazji

Murzynku gratki 30 tygodnia
Marika gratki 29 tygodnia

http://g.mycommentspace.com/msgfx/165/16588.jpg

gosiaczek85palos
A to jeden z moich rysunkow,wypocin mozna powiedziec:

niezłe te wypociny :))

ja kedyś swojego czasu malowałam wszystko disneya i coś mi sie wydaje że Jak Oliwierek sie urodzi powrócę do tego :)

justysia_k
aaaaaa chcialam przypomniec mamusiom ktorym zostalo dwa miesiace do porodu ze zaczynamy juz dbac o brodawki - smarujemy kremami :))

ja samruję narazie tez mam taki na piersi i na rozstępy i można go smarowac jak sie karmi

izd
No to czas się zameldować
Wczoraj wieczorem pisalam Wam o moim bólu głowy i on chyba sam przeszedł swoje granice- zasnełam w wannie. Dobrze, że mamy w domku taki system, że jak ktoś idzie do wanny to pozostałe osoby robią tzw. kontrolę co wygląda mniej wiecej tak:

ja w wannie: ZzZzZzZzZ
ktoś z mieszkania: IZKAAAA!!!
ja w wannie: /otwieram ślepka/cooo??
ktos mieszkania: NIIC !!Tylko kontrola :)!
:36_11_1: :36_11_1: :36_11_1:

Wczoraj w ten sposób obudził mnie syn mojego męża, brr jakos mnie to wystraszyło...

[ATTACH]30168[/ATTACH] [ATTACH]30169[/ATTACH]

KOchana uważaj na siebie w tej wannie

a mebelki śliczne :)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

ewcia_k
Izd sliczne mebelki!!::):
Gosiaczku Ty to masz talent::): JA tez kiedys malowalam ale jakos teraz ne mam na to czasu::):

Aaa dzisiaj ogladalam dzien dobry tvn i pokazywali malzenstwo ktorym urodzily sie czworaczki::): hehe takie szczescie ale ja czasami za jednym nie mam sily nadgonic:D:D

ewcia ja tez to oglądałam i aż sie popłakałąm ze szczęscia takie malutkie kukusie Nio do schrupania :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

justysia_k dziękuję bardzo za soczek - dał mi natchnienie na zorganizowanie jakiegoś dobrego picia i obiecuję bardziej pilnować się w wannie - jedna moja tylko obrona - nienawidzę goracych czy ciepłych kąpieli, więc raczej woda chłodna/letnia

Murzynku gratuluję 30 tygodnia
:36_3_15:
Marika gratuluję 29 tygodnia :36_3_15:

Natali dziękuje bardzo - mi też mebelki się baardzo podobają- szczególnie jak juz są poskładane :)

:36_4_20: we wrześniu przywiozlam mamie z Amsterdamu cebulki tulipanów kolorowe- posadziła 3 w domku i reszte na dworzu - wszystkie jej zakwitły- pierwszy był biały

Odnośnik do komentarza

panterka
ewcia_k
Izd sliczne mebelki!!::):
Gosiaczku Ty to masz talent::): JA tez kiedys malowalam ale jakos teraz ne mam na to czasu::):

Aaa dzisiaj ogladalam dzien dobry tvn i pokazywali malzenstwo ktorym urodzily sie czworaczki::): hehe takie szczescie ale ja czasami za jednym nie mam sily nadgonic:D:D

ewcia ja tez to oglądałam i aż sie popłakałąm ze szczęscia takie malutkie kukusie Nio do schrupania :zwyrazami_milosci:

No wlasnie mi tez az lezki polecialy::): niesamowite::):
Tylko ciagle sie zastanawiam skad biora sie tak duze ciaze??
MOja kuzynka miala miec blizniaki ale jedno poronila i urodzila jedno, kolezanka miala miec trojaczki i tez dwoje poronila i jedno urodzila...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...