Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

aga82

MARTEK z Szymusia to prawdziwie pocieszne dziecko, on tak fajnie wychodzi na zdjęciach zawsze uśmiechnięty. Pozwolę sobie zauważyć, że kropka w kropkę podobny do mamy :)
A jak tam idzie sprawa z dietą Szymusia ??? Nadal tak grzecznie przyswaja sobie nowe bezglutenowe produkty ???

Dziękuje, że pytasz.

Tak na szczęście dalej idzie bezproblemowo.

W sobotę wreszcie znaleźliśmy chleb, który smakuje Szymkowi. :yuppi::yuppi::yuppi:

asiula0727
I jeszcze

Śliczna z Was rodzinka

izd
Własnie wystukalam pierwszego zabka na dole lewa jedyneczka:36_1_1:

izd
A ha - nie jeden a dwa zabki na dole są :)
Dziecie moje dało mi dojrzeć oba :36_3_15:

Gratuluje zębolków

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Witam

asiula zdjecia sa poprostu rewelacyjne:)sliczne:)

panterkak Olinek jak zawsze boski:)

izd gratuluje ząbkow:)

aga zdrowka dla haneczki:) i milego wypadu :)my swieta prawdopodobnie w domu chyba ze pojedziemy do mojego m. siostry:)

u nas pogoda beznadziejna leje od rana wczoraj byla piekna pogoda to bylismy cala trojka na spacerku :)kazda niedziele spedzamy tylko razem :)a wczesniej nie bylo szans zebysmy razem wyszli a teraz jakos zmiana:)kuba wlasnie spi a mama zamiast isc szykowac obiad to siedzi i w kompa sie patrzy he:)

justysiu a gdzie Lenki zdjecia stesknilam sie za ta słodka buziunia:))))

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

izd
Własnie wystukalam pierwszego zabka na dole lewa jedyneczka:36_1_1:

GRATULUJĘ obu perełek! To podwójne ząbkowe dla Mamy!

i dobrze,że zgłosiłas telefon

justysia_k
btw - aiti cholera normalnie ci zazdroszcze tego dnia dla siebie! baw sie wpsnaiale i mysl TYLKO O SOBIE!!!!
no i zdjecia z rzesami i nowa fryzura obowiazkowe!!!

będzie świetnie - mąż w trasie, tylko odprowadzę rano dzieci i do 11 ŚPIĘ!!!!
na 12 fryzjer+ stylista

Rzęsy niestety dopiero za miesiąc.... ponad 200 osób kupiło kupony i wszystkie terminy zajęte...
...podobnie jak u pierwszego fryzjera, gdzie chciałam się umówić - tam jeszzce był masaż głowy i makijaż...

moze jakbym nie zaczęła rozmowy od "mam taki voucher" to termin by się znalazł ;P

a potem wyskok na miasto!!
Mama z siorką odbiorą mi dzieci więc mogę poszaleć nawet do 17-tej SZALEŃSTWO :36_1_11:

panterka
widze ze kazda z nas teraz żałuje ze nie odpoczywała hehehe no ale człowiek uczy sie na błeach co nie wiec asia słuchaj nas :36_2_15:

hehehe JA radziłam wysypiać się na zaś ;)

PAnterko trzymam kciuki by dobre samopoczucie Cię nie opuszczało przez następne 25tygodni!

aga82
Prosimy trzymać kciuki za wizytę środową.
/.../
Byłam już z małą na małym spacerku bo nie wieje i jest ciepło więc poszliśmy mimo kaszlu. W sumie można z nią iść na spacer bo nie gorączkuje a pogoda jest fajna.
Nockę moja panna zafundowała nam okropną :( nie dość, że padła nam już o 18.00 to jeszcze w nocy zaliczyliśmy 4 wstawania do królewny :/ a o godz. 4 RANO to zabaw jej się zachciało (!!!).

Będę trzymać!
hehe u nas CODZIENNIE są takie nocki, albo i pobudki co 2h...

Gabi od kilku dni ma straszny katar w nosie, po prostu fontannę, ale tylko w domu
słoneczko grzało tak wspaniale, że zabrałam w sob i ndz dzieciaki na dłuuugie spacery - i na świeżym powietrzu było OK
po powrocie i wieczorem - znów smarki
na widoki fridy już się spina, ale jak nie zadziałąm to krzusi się przy piciu mleka

już 2x ulała cały "urobek", gdy odbiło jej się powietrze połknięte razem z katarkiem...
wczoraj posmarowałąm ją z przodu i na pleckach vapo-rubem i chyba jest lepiej. NApewno spała lepiej. Ciszej ;)

co do zdolnych chłopców - Krzyś wygląda jak mały gangster, bo w przedszkolu przejechał twarzą po dywanie "normalnie, mama, za szybko biegłem i tam był ten dywan"
ręce opadają...

asiula0727
I jeszcze

udana wycieczka w Sandomierzu :autka: Księżniczka wygląda na zadowoloną :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

A! i jeszcze w ndz testowaliśmy dzieciaki jak się zachowują w kościele na pełnometrażowej mszy z chrztem

GABI - słodki aniołek, grucha,zaczepia wszystkich dookoła uśmiechami, bezproblemowa
Krzyś - aż mi było wstyd za niego, jakby miał co najmniej ADHD - wiercił się, kręcił, zaczepiał wszystkich do okoła AKURAT wtedy, gdy było podniesienie, kazanie itp - wszyscy go słyszeli....

umówiłam się z siorką, że w czasie chrztu Gabi zajmie się małym, a jak nie będzie mógł wytrzymać to go po prostu wyprowadzi na zewnątrz... Bóg jest wszędzie, nie?

potem zaprosiłam rodziców na degustację torcika planowanego na chrzciny
qrde - zrobiony w domu to koszt ok. 10 zeta
a zamówiony w cukierni: ponad 30 dychy i nie ma pewności, że będzie świeży...

nawet nie fociłam, chciałam na stole, z wykrojoną jedną porcją - by było widać, że to "prawdziwy" torcik biszkoptowy, 3-wartwowy, kremowy itp

musiałam się chwilę dłużej zająć małą i jak wróciłam.. torcik cały poszedł

to chyba dobrze, że zasmakował :)

Organizowanie chrzcin, to jak zaprawa do Pierwszej KOmunii :) będzie 14-20 gości
barszczyk z pasztecikami "na dzieńdobry"
2 rodzaje mięs z grilla
ziemniaki, sałata z warzywami i domowymi dressingami
2 ciasta moje i 2 od mamy
kawka i do domu ;)

najbardziej rozwalił mnie M. stwierdzeniem, że "schabowy albo udko musi być"
a przepraszam, kto będzie stał przy patelni?? Może JA w wyjściowej kiecce?

a w temacie Wielkanocy - u nas w 100% domowo i na kanapkach :D
zbańczyłam przez te chrzciny

a wciąż w odwodzie musimy mieć kasę za naprawę auta, bo ciągle trawają przepychanki o to kto zapłaci - nasz ubezpieczyciel czy firma ubezp. gości przez których musieliśmy wymieniać szybę auta {spadł lód z dachu w czasie jego oczyszczania}
a na dniach serwis chce realizacji faktury ze STYCZNIA

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie wiieczorowa pora...
U nas dopiero dzisiaj pogoda sie popsula po 16 wiec do samego konca bylismy na spacerze...wrocilismy razem z deszczem do domku...

Panterko mi w pierwszej i drugiej ciazy cos mowilo ze to chlopak i tak bylo. Chociaz w drugiej czasem sobie mowilam a moze jednak dziewczynka?? Nie wazne co byle bybylo zdrowe. TO JEST NAJWAZNIEJSZE.

U nas wekend przelecial... w sb gril u znajomych... w nd spotkanie z bitwa na glosy w c-nie, a pozniej ognisko u tesciow;) Oczywiscie na koniec mnie wk...bo z haslem czy nie mamy kasy pozyczyc...no szlag by trafil;/ no ale coz no tesciow sie nie wybiera:D:D

No a znowosci u nas chyba nic:D Mateuszek siada z lezacego, ale to juz chyba dawno:D Je raz wiecej raz mniej. Spi 2 razy na dzien, robi papa, mowi mama baba i jakies tam swoje brrr mmm i takie tam podobne:D Na boso zrobi nadal kilka kroczkow, a w butkach juz nie:D niewiem czemu:) W butkach tylko za palec i wtedy chodzi. No i jedyne co by robil to chodzil i chodzil i tak w kolko:) Co jeszcze... hmmm aaa i ida nam trojki...trzonowe czy jak one sie tam nazywaja;/ Nooo a na koniec foteczka:D

[ATTACH]66042[/ATTACH]
[ATTACH]66043[/ATTACH]
[ATTACH]66044[/ATTACH]
[ATTACH]66045[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza

Witaj Panterko:)
Hmm a gdzie wszyscy ?? U nas w nocy deszcz i rano tez, a teraz sie zaczyna slonko gdzies przebijac wiec po poludniu obowiazkowy spacer:)

W tym tygodniu jestesmy sami bo m pracuje na 12 i wyjezdza pare minut po 10 i wraca przed 22;/
Tak wiec lepiej jakby bylo pogodnie bo w domu wysiedziec tyle to masakra jakas;)

A w sobote zamowilam sobie stol + krzesła;) NOWOŚĆ !!! tanie NOWE i ładne KRZESŁA + stół (1521434108) - Aukcje internetowe Allegro cos takiego tylko obicie w bezu:) Ogolnie w przyszlym tygodniu zaczynamy maly remoncik:) Do roczku od Matyska chcialabym zdazyc, a troche pracy przed nami;/

Panterko niewiem czy Tobie tez tak szybko leci, ale dopiero co mialas 5 tydzien a tutaj juz 16 leci:) Fajnie fajnie:)

A co u reszty dziewczyn?POzdrawiam was i zycze pieeeeeeknej pogody:)

Odnośnik do komentarza

ewcia_k
[ATTACH]66046[/ATTACH]

I jeszcze jeden:D

Cudny

ewcia_k
Witajcie wiieczorowa pora...
U nas dopiero dzisiaj pogoda sie popsula po 16 wiec do samego konca bylismy na spacerze...wrocilismy razem z deszczem do domku...

Panterko mi w pierwszej i drugiej ciazy cos mowilo ze to chlopak i tak bylo. Chociaz w drugiej czasem sobie mowilam a moze jednak dziewczynka?? Nie wazne co byle bybylo zdrowe. TO JEST NAJWAZNIEJSZE.

U nas wekend przelecial... w sb gril u znajomych... w nd spotkanie z bitwa na glosy w c-nie, a pozniej ognisko u tesciow;) Oczywiscie na koniec mnie wk...bo z haslem czy nie mamy kasy pozyczyc...no szlag by trafil;/ no ale coz no tesciow sie nie wybiera:D:D

No a znowosci u nas chyba nic:D Mateuszek siada z lezacego, ale to juz chyba dawno:D Je raz wiecej raz mniej. Spi 2 razy na dzien, robi papa, mowi mama baba i jakies tam swoje brrr mmm i takie tam podobne:D Na boso zrobi nadal kilka kroczkow, a w butkach juz nie:D niewiem czemu:) W butkach tylko za palec i wtedy chodzi. No i jedyne co by robil to chodzil i chodzil i tak w kolko:) Co jeszcze... hmmm aaa i ida nam trojki...trzonowe czy jak one sie tam nazywaja;/ Nooo a na koniec foteczka:D

[ATTACH]66042[/ATTACH]
[ATTACH]66043[/ATTACH]
[ATTACH]66044[/ATTACH]
[ATTACH]66045[/ATTACH]

Super fotki:36_3_1:

asiula0727
Martek a czemu ty smutna?Coś się dzieje?

A tak ogólnie.
Przemęczona jestem i nie mam już na nic siły,
Muszę je jakoś zregenerować.:lup:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...