Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie powoli zdrowiejemy dochodzimy do siebie dzisiaj pozmienilam posciele po choróbskach i wyprałam a tak wogole to zakupy udąly sie hehe jak zwykle z korzyscia dla mojego syna bo jemu kuopilam dwie koszulki i spodenki a sobie taka jakas bluzke i nic wiecej nie blo buuu ale w przyszlym tygodniu R bedzie mial druga zmiane wiec skorzystam i pojade do poludnia na jakies zakupy

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
Martwi mnie Laura dzisiaj zaczęła pokasływać mam nadzieję że mi się bardziej nie rozchoruje:Smutny:


grzecha
rzeczywiście piosenka i śpiew to porażka a zachowanie widać że robione pod publiczkę
muszę wkleić zdjęcie z czerwonymi włosami jak mnie na tym prawie nie poznałaś

. ucia jak wolisz beże dobrze się w nich czujesz i do tego będą pasować to czemu nie :Oczko:
Oj nie zazdroszczę remontu szczególnie że będzie troszkę trwał ale gratulacje zapału męża że będzie prawie wszystko sam robił:Śmiech:

Wiola super wieści cieszę się razem z tobą:Śmiech:

astra192 skąd ja to znam ja mam tak samo jak chce sobie coś kupić to i tak przychodzę z zakupami dla Laury:Oczko:

Ania super historyjka :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Hej wieczorkiem, powinnam juz spac, ale sie rozgadalam na gadu i troszke mnie ożywiło:) Zdarzyłam się dziś nazalic jak to Adrian mnie zawstydzil, a on dzis powtorzył historie. Ogladal swinke peppa, no i załapał:) Bylismy w galerii, a on krzyczy, a własciwie sobie głośno śpiewał "pipa, pipa...." Rany :):)
Dowiedziałam się o co chodzi z tą gagaz. To ma byc taka reklama jakiegos srodka na zgage, taka prowokacja i cale szczescie, bo juz sie balam, ze to naprawde:)

Kate wklejaj pewnie:) Moze w ogole powklejamy sobie takie zdjecia jak to wygladalysmy w innych fryzurach, kolorach wlosow itd. Moze byc fajnie??? Co wy na to? ja moge zaczac:)

Uciu ja mam jeszcze inna szafe, ale zabij mnie nie pamietam nazwy takze Ci nie pomoge, ale mysle, ze jakosc tych szaf jest podobna. Kiedy my wybieralismy wybralismy wlasnie jakiejs tanszej firmy od komandora i jestesmy bardzo zadowoleni. Jakosc super, wszytsko sie trzyma. My mamy tylko wlasciwie przednia sciane, bo szafa jest we wnece.

astrazakupy dla naszych maluchow do najwieksza przyjemnosc:)

KMD och chyba te ciiiii wzielas sobie do serca:) mialy byc jakies fotki;)

Odnośnik do komentarza

grzecha

Moze w ogole powklejamy sobie takie zdjecia jak to wygladalysmy w innych fryzurach, kolorach wlosow itd. Moze byc fajnie??? Co wy na to? ja moge zaczac:)

Jak dla mnie super pomysł można będzie się pośmiać :Oczko:
Jutro poszperam w albumie i pokaże wam moje eksperymenty:Śmiech:

a moje dziecię jeszcze nie śpi :Padnięty: rośnie mi nocny marek:Spoko:

Odnośnik do komentarza

Witam Cioteczki!

Grzecha
mi kończy się umowa w maju i też nie wiem co wziąć, jak coś wybierzesz to poleć. Mi się teraz podobają cienkie z klapką, ale chciałabym, żeby to była Nokia. Poza tym, może jakieś firmowe telefony kupimy, hmm..

U nas pogoda okropna, leje i wieje, śnieg był wczoraj a dziś juz nei ma ;/ Uroki Szna.

Odezwę się konkretniej z pracy, wczoraj miałam rozmowę z szefową, o którą poprosiłam. Do niczego ona nie doprowadziła, więc jutro jej powiem, że rezygnuję z pracy. I najlepsze jest to, że napawa mnie to optymizmem :) Będe miała więcej czasu dla swojej firmy, bo nie da się trzymac 2 srok za ogon. Powiem Wam coś w tajemnicy, ale pssst... Jutro idziemy ze wspólniczką na rozmowę z największym portalem ślubnym (raczej z jego dyrektorem ;p) e-wesele. Sam dyrektor zaprosił nas na rozmowę, porozmawiać o ewentualnej współpracy, aż same nie wiemy czego mamy się spoadziewać... Okaże się :)
Ze złych rzeczy to Kubulinka jest chory :(
Do później Ciotki, czekajcie na mega posta :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

grzecha
Dziewczyny konczy mi sie umowa w plusie i zastanawiam sie nad nowym telefonem, moze mozecie cos polecic?

Mi się właśnie skończyła umowa i też posłucham poleceń :) Ja mam Nokie 6060 >>NOWE NOKIE 6060 W NAJLEPSZYCH CENACH< (321621207) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolona z tego telefonu, zresztą ja tylko raz miałam inny telefon niż Nokia. jestem wierna tej marce :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Madzia ciiiiii ja nikomu nie powiem o tej tajemnicy :) Trzymam ogromnie mocno kciukasy aby rozmowa była pozytywna.

Uciu jak z kolorkiem wybrałaś już coś? My mieliśmy jeden pokój - sypialnie w kolorze błękitu i w tym roku przemalowaliśmy na ... nie pamiętam jak się konkretnie nazywał, ale chyba słonecznikowy albo miodowy :Nieśmiały: Mi nie spalo się dobrze w błękicie, rzeczywiście jest to dość zimny kolor. Mamy również łazienkę w kolorze błękitu/niebieskiego oraz w kolorze różu i ta różowa pomimo, że jest mniejsza cieszy się większym "uznaniem" :) (hi hi, fajnie to brzmi, że łazienka cieszy się większym uznaniem). Być może w tym roku uda nam się wymieć panele i M własnie chciałby takie ciemne, przypominające drewno :) Daj znać jak już się zdecydujesz na kolor. I napisz czy wybrałaś już wykonawcę?

Grzecha, kate fajny pomysł z tymi starszymi zdjęciami, ale ja w sumie od zawsze mam taką samą fryzurę :Nieśmiały: Chociaż... przypomniało mi się, że jednak chyba kiedyś miałam inną :) Jak wyszperam to wkleję i się pośmiejemy.

Kate zdrówka dla Laury!! Mi też narobiłaś ochoty na placki ziemniaczane.

Grzecha prowokacja, reklama leku na zgagę :Szok::Szok::Szok::Szok::Szok: Nie rozumiem kompletnie... "pipa, pipa" - :Śmiech::Śmiech:

Gosia hop hop gdzie jesteś?

Odnośnie M i jego wyjazdu/powrotu... po pierwsze nie opłaca mu się tam siedzieć, bo tutaj zarabiam nie wiele mniej, po drugie nie chce siedzieć bez nas, a po trzecie zastanawialiśmy się nad tym co ja tam bym robiła jakbym już we wrześniu do niego pojechała. Dla kobiet jest tam cięzko znaleźć pracę, no chybaże sprzątanie czy zmywanie, ale to nie jest praca dla mnie. Stwierdziliśmy, że najlepiej jak wróci do domu i będziemy żyć tak jak żyliśmy.
Dziś M dzwonił i mówił, że szwagier (przyszły) namawia go aby przyjechał do nich do Anglii. Załatwi mu pracę za 10 f za godzinę ... Jednak rodzina jest najważniejsza i współczuję wszystkim, którzy musza się rozstawać - my nie podołaliśmy rozłące, ale to chyba dobrze świadczy :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Agava
POMOCY!!!! JASIEK USILUJE ZROBIC KUPKE , ALE GO BOLI!!! CHYBA MA ZATWRDZENIE, NIE MAM SLIWEK ANI CZOPKOW GLICERYNOWYCH! JAK MU POMOC???
sory ze tak wpadam, tylko.postaram sie poprawic

Moze tak jak niemowlakom wklada sie termometr w pupe, wiem, ze Monika szwagierka tak robila Wiktorkowi niedawno, bo miała problemy z kupka:Smutny:

Odnośnik do komentarza

kate729
Dzień dobry
Jestem padnięta przenosiłam z Sylwkiem meble dla mamy i nie mam siły:Padnięty: idę zrobić kawki i do wieczora leże plackiem.
Jak zwykle wieczorkiem nie odpuszczę i po odpisuję:Oczko:
I uwaga albumy przeszperanie i będzie się z czego pośmiać:Śmiech:

Po pierwsze : Ty takie maleństwo jak ja i przenisosz meble?!!! (ja oststnio z M przenosiłam kanapę - jednak małe, ale potrafi udźwignąć :Śmiech: )
Po drugie masz rację - nie odpuszczaj i odpisuj koniecznie!
Po trzecie jejka, już nie mogę się doczekać tych zdjęć! Może i ja coś dzisiaj wkleję? A wiesz, że dzisiaj na AXN seria CSI?

Astra a kij tam z dietą. Rozkoszuj się pysznościami :Śmiech:

Agavuś to bardzo dobrze, że Jaśkowi przeszło. Wiesz co mu pomogło? Zawsze to dobrze wiedzieć na przyszłość co skutkuje.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

astra192 w aptece są podobno plastry na opryszczkę chociaż dobrze że się już lepiej czujesz

grzecha ale jestem ciekawa jak wyglądałaś w ciemnych włosach:Oczko:
Mi tez dopiero kończy się umowa za rok jak wybierzesz telefonik rozsuwany to koniecznie napisz jak się sprawuję bo też mam na taki ochotę :Śmiech:

ucia u was śnieg a u nas dziś ślicznie słoneczko świeciło. O miałaś wszystkie kolory to jak będzie ci się chciało to nam pokaż swoją metamorfozę:Oczko:
Zdradź nam kolorek ścian:Śmiech:

Madzix dużo zdrówka dla Kubusia koniecznie napisz jak poszła rozmowa

Agava dobrze ze już po wszystkim

Wiola
sama wiesz że mały potrafi :Śmiech: i pokaz się jak wyglądałaś kiedyś uwielbiam oglądać zdjęcia:Oczko:
Jesteś niezastąpiona dzięki za przypomnienie z tą moją skleroza bym zapomniała o csi :Całus:ostatnio bym na spacer wyszła bez psa:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór:)
Ja jutro wkleje fotki, bo Adi juz spi, a skaner za glosno wchodzi, ale juz wyszperalam:) Co do telefonu to mam metlik w glowie, tez lubie najbardziej Nokie, choc nie raz spotkalam sie ostatnio z opinia, ze wcale to juz nie sa takie super telefony jak kiedys (poza tymi z wyzszej polki). W mniejszych granicach cenowych inne marki maja o wiele lepsze recenzje. Zastanawiam sie jednak nad Nokia N70 i 6288. Poza tym jeszcze rozwazam Samsunga L760...chyba jeszcze poczekam, bo zaden nie rzucil mnie na kolana, choc podoba mi sie bardzo...Nokia N95, ale cena mnie przeraza. plus nie ma jej w ofercie, a cena w ich sklepie to ponad 2 tys. Na allegro mozna kupic za tysiac:)

Wiolu ciesze sie, ze jestes szczesliwa! Rodzina najwazniejsza, ja sie z tym zgadzam:) Zadne pieniadze nie zrekompensuja rozłąki. Sprobowaliscie i nie bedziecie sie zastanawiac co bylo gdybyscie tej proby nie podjeli:)

Agava super, ze Jaskowi przeszlo. Mam nadzieje, ze juz wiecej nie bedzie mial takich problemow:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...