Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Spacerek zaliczone i prawie wszystkie sklepy obuwnicze chciałam małej jakieś fajne adidaski kupić ale oczywiście takie jak mi się podobają to nie ma rozmiaru:Rozgniewany:
Jeszcze chyba coś zaczyna pylić bo mnie dzisiaj strasznie szczypią oczy


Grzecha
ja jestem strasznym kawoszem i najbardziej lubię właśnie taką sypką z fusami rozpuszczalna jest dla mnie za słaba. :Śmiech:A co do talentu to często w szkole średniej malowałam tatuaże

astra192 gratulacje zostania ciocią:Śmiech:

Madzix
kiedyś to nie było takiego rygoru i księża przymykali oczy na bierzmowanie a miałam lat chyba 13 a w następnym roku znów zostałam chrzestną .Jak znajdę fotkę to wkleję:Oczko:

Ucia tak myślałam że wybierzesz kolor beżowy :Oczko:
Tak samo u mnie między moim bratem jest różnica 14lat dlatego tak wcześnie zostałam chrzestną

Odnośnik do komentarza

Madzix
Hej. Mam w domu ostrą jazdę, zniszczyłam trochę zderzak i pan i władca szaleje obrażony, a ja rycze po kontach :(

O jej, a co sie stalo?:( Madziu wiesz jak to faceci, w pierwszym momencie sa wsciekli jak ich autkowi cos sie stanie, ale jutro napewno mu przejdzie i powie, ze najwazniejsze, ze Tobie nic sie nie stalo (zreszta to swieta prawda). Zobaczysz, u moich rodzicow zawsze tak bylo jak mama cos tam zarysowala.

Odnośnik do komentarza

Nie moge oprzytomnieć normalnie, chodzę jak zjawa po domu, a jeszcze czeka mnie sprzatanie. Kumpela ma przyjechac po 16, ale cos mam przeczucie, ze sie wykreci. Mam nadzieje, ze nie, bo juz sie nie moge doczekac jej przyjazdu, ale cos w srodku czuje, ze do niego nie dojdzie:)
Uciu to super, z checia zobacze:)
KMD jak dzis zdrowko?

Odnośnik do komentarza

Jelou :)
dziś juz ale lepiej niestety czuję że to cisza przed burzą :/ ale cóż pigułeczki w pogotowiu :)
Jutro mamy wizytę u lekarza muszę wziąć skierowanie do urologa i alergologa dla Dyziolka , jak pomyślę że trzeba będzie odstać swoje to już mnie skręca :/
Madziu olej swojego M przeciez to tylko auto, powinien się cieszyć że Tobie nic się nie stało. Zapytaj go czy jak by stłukł talerz to mogła byś się na nim tak wyrzywać ? Mój Andrzej na szczęście podchodzi do tego inaczej i nawet jak zalałam piwem laptopa i ryczałam jak durna to mnie pocieszał że przecież każdemu może się zdarzyć.
No dobra mykam na kawkę :D
Aha a co do kawki to ja lubię z ekspresu ciśnieniowego ale taka pijam tylko w pracy a w domku to najzyklejszą Nescafe :D choć dzisiaj zamówiłam sobie własnieJacobs balance :) no i oczywiście mlekoku do kawy i ostatnio przyprawka :) www.kamis.pl - Przyprawa do Kawy i Deserów

Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa :na::na:

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak bede miala towarzystwo, co prawda nie wsiadla jeszcze do pociagu, ale jest w drodze na dworzec:)
gosiuwitaj, wlasnie tak myslalam gdzie sie zapodzialas:)
klonowa ciesze sie, ze juz lepiej z Twoim brzuchem, szkoda, ze nie mozna tak jak w jakiejs reklamie zostawic go w domu w te ciezkie dni. Ta przyprawa wyglada super, musze poszukac w sklepie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...