Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

grzecha ale cię wzięło na spanie u nas było nie najgorzej raz słońce raz deszcz
Też chyba poczekam do lata i wezmę się za odpieluchowanie puszcze ja po działce i niech lata:Śmiech:
Ślicznie wyszłaś i bardzo fajnie ci było w tej sukience a tak narzekałaś:Oczko::Śmiech:
Przyzna że właśnie pomyślałam że trzymasz śliczną dziewczynkę:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Grzecha jesu, ajak Ty chuda jesteś!!! Co do sosiku z szynki, to dusisz wszystko pod przykryciem ok. 1,1-5 godziny.
Ja uwielbiam dorsza i przeważnie do wszystkiego go dodaje. Tylko musisz uważnie sprawdzić/wydłubać ości z rybki. Ja mam o tyle dobrze, że mam kawałki ryby bez ości z fabryki ryb. Dobrym sposobem na pozbycie się ości jest nakropienie ryby cytryną. Oczywiscie nie jest to gwarancja 100%, bo w rybie zawsze można znaleźć ość , ale zawsze to mniej.

Kate masz rację co do poczekania z nocnikowaniem aż do momentu kiedy Laura będzie odsmoczkowana. Podobno nie powienno się dziecku "dawać" dwóch rzeczy/zadań na raz. Albo odsmoczkowanie albo odpieluszkowanie.
Brawo Laura!! Ja przyznam szczerze, że Nikola ma ciągle "dydusia" na noc, ale jakoś mi to nie przyszkadza :)

Kim ja wiem sama po sobie, że odpieluszkowywanie jest bardzo trudne, szczególnie dla rodziców, bo to oni musza dopilnowac aby dziecko robiło do nocnika. Dla Ninki jest to pewnie nowa, inna sytauacja, że musi siadać na nocnik, i że nie ma pampka. Uwierz mi Kochana, że warto jest wytrzymać to :) Z Nikolą nie było łatwo, może z Ninką bedzie. W kazdym razie warto na pewno. trzymam kciuki aby Wam się udało!!
A co do fryzury to ja własnie myślę aby pójśc do fryzjera z Nikolą. Nie chcę jej sama obcinac włosków, bo pewnie jej zepsuje. A Ty jakie masz plany odnośnie włosów Ninki?

Astra ja dziękuję za piffffko :( jutro o 8 rano mam jazdę więc musze być w pełnej gotowości :)

Nie wywołuję reszty do tablicy, bo jest week :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Dołączam do grona pochmurniaczek :(
Mam meeeega doła :(:(:( WIecie co się stało? Moja wspólniczka kombinuje :( Generalnie albo chce się wycofać, albo nie wiem co, bo robi tak jak ona uważa, stawia jakiś dziwne warunki. Już nie chce zakłądać spółki, tylko, abyśmy otworzyły 2 działalności na jedna sklep na drugą agencja a niby mamy wszytsko razem robić i dzilić się dochodami i wydatkami. Już ja to widzę... Zryczałam się wczoraj :( Jutro mamy porozmawiać, bo ona upiera się, że nie wycofuje się, tylko, że ma inną wizję. Nie widze tego dalej :( Ciekawe jak rozwiążemy problem zainwestowanych pieniędzy... :( Dół do potęgi, wyżaliłam się Wam, ale dziś więcej nie chcę o tym mysleć, chce mieć miłą niedzilę, bo pogoda chyba będzie ładna. Co ja mam teraz zrobić? Przecież zrezygnowałam z pracy dla tej firmy :(

Grzecha
Wyglądałaś uroczo :) Sukieneczka też fajna i praktyczna, będziesz mogła w niej śmigać latem. Śliczna dzidzia ! Wyściskałabym takiego maluszka. Ja dziś zaczęłam się zastanawiac nad 2 ciążą w tej sytuacji w której jestem... Adi wyglądał ślicznie, bardzo ładny z niego chłopczyk, po rodzicach :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

czesc dziewuszki,wkoncu udalo mi sie wpasc na chwilke,poodpisuje i napisze co u nas .

Niki dalej wyraza brak checi sikania do kibelka lub nocnika,ona traktuje to jako zabawe,juz mam dosc bo ilez mozna,nie mam pomyslu co dalej zrobic no ale tak sobie mysle przeciez jest duza,nosi rozm.5,7 juz nie ma wiec zostala mi jeszcze 6 jak co i koniec.Musze ja nauczyc chodzic tylko w majteczkac i zalatwiania sie tylko jak?!
Z Tomkiem sytuacja jest...dal nam wczoraj niby jakas kase ,obiecal 150,dal 120 i 20 na zakupy,wkurzam sie,kurwa ze sie tak brzydko wyraze mam juz dosc.Non stop chodze i rycze,papcie na srodku pokoju porozwalane,non stop chodze i kubki sprzatam po kawie,drze sie za to jak pogan ale jak o sciane a ostatnio go przylapalam jak palil.....A on sie normalnie smial jak ryczalam,powiedzialam mu ze jak do niego nie dociera to niech sie z Luckiem rozmowi ,ysli ze mnie oszuka,a ja zaraz wyczuje czy to tylko fajki czy cos wiecej.Zadzwonilam do Lucka do pracy,powiedzialam mu co Tomek zrobil i ten tez go oryczal ale co z tego?!Zrobil to jeszcze wtedy kiedy mieli do nas przyjsc ze spoldzielni.No poje.....ny!Nigdy wiecej mieszkania z nim.Ku...wa a jakie on ma podejscie.Jdzie do Polski na 3 mies,a Lucek mu mowi gdzie bedziesz mieszkal,do kogo,za co zyl?I co?Przyjedzie pod koniec wrzesnia goly i wesoly i juz wiem co bedzie,zadzwoni zeby po niego przyjechac na lotnisko i zas sie nam zwali i historia od poczatku.....o nie,juz taka glupia nie jestem.Jak to mowia:jak sie ma miekie serce to trza miec twarda dupe:-/
Lucjan dzis ost dzien pracuje i ma 2 dni wolnego wiec troche czasu spedzimy razem:)We wt jedziemy to mieszkanie ogladac i zobaczymy,niestety rozmawialam z jedna osoba co mieszka w tym miasteczku i powiedziala mi ze nie jest to za dobre miejsce i juz mi sie wlos na glowie jeży:-/Duzo polakow no ale zobaczymy,zrobie foty jakies osiedla itd i wam pokaze,doradzicie mi Byłyśmy wczoraj z Niki na spotkaniu w Glasgow z polskimi mamami i dzieciaczkami.Bylam tam pierwszy raz ale ostatni.Niki sie podobalo bo sporo dzieci buylo,ale ona nie zawsze umie sie zachowac,musi byc najwazniejsza i jak jej cos nie pasi zwyczajnie popycha dzieci,i jedna taka mama podeszla jak kogos popchnela i mowi "ale my tu mamy takie zasady ze dzieci sie nie popychaja"sorry ale sobie nie zycze takich uwag do mojego dziecka,niech se sama pilnuje swojego bo dlugo nie trzeba blo czekac,Niki przyszla do kredek,on tam byl i normalnie ja wypchnal,ja podeszlam ona niby cos do niego bo jej wstyd bylo a ja tylko powiedzial "chodz Nikolko do mamy,idziemy" i niedlugo ubralysmy sie ,wzielam Monike z hanią i poszlysmy.Juz tam nie pojde wiecej,a wszystkie takie madre ze az zal w du...ie sciska a jak trzeba sie odezwac po ang to nagle wszyscy milkną:-/Umowilysmy sie z Monika z dziewczynkami w parku i tak bedziemy sie spotykac,tam juz nie pojde.
Niki niestety nie mowi,wszystko rozumie,robi co jej kaz niestety nie mowi,tzn ja rozumiem co ona ode mnie chce ale to tylko ja :)Zauwazylam jednak ze bardzo dobrze posluguje sie kredkami,mazaczkami w ogole lubi rysowac wiec daje jej jak najwiecej kartek kredek i jazda:)
To chyba tyle co u nas w wielkim skrocie,zaraz poodpisuje:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

No i jestem moje dziecie spi :Spoko::Spoko::Spoko:

Grzecha zdjecia sliczne laseczk jak tralala a ta dziewczyna co ma niby 16 lat to chyba na legitymacji bo tak wyglada na 20 conajmniej :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Niki przeczytałam to co napisalas ale nie wiem o kim piszesz czy to ktos z Twojej rodziny?????
Juz doczytam ze to brat twojego M :Śmiech: Przykra sprawa

madzia wspólczuje proeblemów z Twoja wspólniczka mam nadzieje ze rozwiazecie wspólnie problemy

Gosia wracaj do nas szybciutko a co do drinka to ciekawa receptura musze spróbowac :D

Ucia hop hop gdzie jestes jak tam kamilek sobie radzi ???

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

zdanie Lucka jest takie samo jak moje ale co z tego?!On wie jak to jest mieszkac tylko w 3 ale no powiedzialam mu zeby juz sie nie denerwowal,do 15 maja jest umowa a potem bye,bye i nigdy wiecej juz mu nie pomozemy,lucek w zlosci mowi nawet ze nie poda mu naszego nowego adresu i zmieni nr tel :)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

witam w sumie to już prawie po weekendzie
miałam napisać coś o sobie i tak się zbieram i zbieram ....
.... jestem mamą prawie dwuletniej Natalki, obecnie jestem jeszcze na urlopie wychowawczym ale od września planuję albo wrócić do pracy albo tak jak wcześniej pisałam założyć przedszkole- najpierw myślałam o dużym ale z tego co widzę u Nas w kraju to droga przez mękę więc narazie skupiam się na domowym... ale to szczytne cele i marzenia więc zobaczymy jak to będzie ... POzdrawiam wszystkie kobitki :Oczko:

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

Wiolu będzie dobrze :) Będziemy trzymać kciukasy z Kubuniem:)

Uciu
udanego spotkania i pozdrawiamy Buraczka i dziewczynki!

Wiecie co? Wpadłam na pomysł, ale pomysł, że hej.................................
Ostatnio wszystkie mamy humorki nie tęgie, u każdej cos nie tak;/ Przytulam Was mocno !!!!!!!!!!!!!!! Jutro odpiszę. A wiecie co to za pomysł? Myślę, że każdej z nas przydałby się odpoczynek, taki prawdziwy. Obejrzałąm właśnie pierwszy odcinek nowego serialu na tvn - fajny!!! I kontynuując... :) Co byście powiedziały na to, abysmy spotkały sięn a wakacjach??? A bardziej ekstramalny? Może Sylwester w ciepłych krajach? Nigdy nie byłam na egzotycznej wycieczce, a bardzo mi się chcę, nie są one teraz drogie a do końca roku dużo czasu, aby uzbierać...

Dziś M zechciał się położyć wcześniej i wkurzał go tv i kom, a ja codziennie musze zasypiac przy jakichś durnych filmach, aaaaaaaaaaaaaaa dobrze mu takkkkkkkkkkkk. Poszedł spać do Kuby, a Kuba ze mną - super :)

Ciotki jest tu kto, bo ja walczę z kieliszkiem wina. Do łączy ktoś?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Wiecie co to naprawde straszne co spotkalo Jofie i Kajtusia, wczoraj nie moglam zasnac jak to przeczytalam. Madziu dolaczam sie do Twojej modlitwy:(

Niki brawo !!!:) Taka postawa Twojego meza mi sie podoba i mysle, ze jest bardzo sluszna:)

Uciu pozdrowienia dla Buraczka i jego ksiezniczek:) Zycze udanego spotkania, wlasnie mi Ciebie brakowalo przy porannej kawie, ale jestes usprawiedliowiona:) Ciekawa jestem jak Kamil na zawodach, juz wrocil? no i czy mu sie podobalo? No i czy mama nie uschnela z tesknoty?:)

Gosiu wiesz wcale sie Tobie nie dziwie i nie powinnas miec do siebie zadnych pretensji. U mnie jest podobnie, w zasadzie mialam czasem wrazenie jakbym to ja pisala. Tez mnie to maksymalnie wkurza,chyba za bardzo rozpiescilismy naszych facetow i teraz trzeba doprowadzic ich znowu do pionu. Uwazam, ze postapilas slusznie, nie mniej wyrzutow sumienia i pomysl czy gdybys Ty miala problemy z kolanem i byla na chorobowych zyla bys jak ksiezniczka?:)

aneciacom no to zycze powodzenia w przedsiewzieciu:) A skad jestescie?:)

Astra jak bylo w goscinie?

Madziawidzialam Cie z tym winem, ale zaraz potem wylaczyli mi internet, a tak sie chcialam dolaczyc:) Ten pomysl z wakacjami jest super, choc mysle, ze wersja ekstremalna to nie przejdzie, o wiele prosciej bedzie zorganizowac cos takiego w Polsce i ja sie pisze:)

Wiolu mocno mocno trzymam kciuki odkad sie obudzilam! Powodzenia!!!:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...