Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę nie żałuję:)
A Ty faktycznie, ale nie podlizuj się tylko jakąs obietnicę złóż!!! Oj Kasiu Kasiu, będziesz musiała się ode mnie nasłuchać. Juz teraz wiem, co robiłaś na balkonie jak Cię Adi zamknął!!! NU NU.

Ucia
nam odpadła :)

Dobranoc

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Uciu bez kawy to ja nawet pilki plazowej nie zlapie takie mam dziurawe rece:):):) ale kawe wypije juz czarna, bo masz racje w dobrym towarzystwie wszystko smakuje:)
Czy wasze dzieci ogladaja tez ta liste przebojow Rock your baby? Ja jestem w szoku Adrian kolejny dzien z rzedu tancuje przy tym przez godzine. Ma taka radoche, ze szok, a ja czas na kawe:)

Odnośnik do komentarza

Uciu ta lista jest wlasnie na vh1 od 8 do 9, takze w tym czasie mam dyskoteke. Adi tyko tego slucha, zwykla viva czy temu podobne go nie kreca. Wcale sie nie dziwie, ze teraz jestes zorientowana, jak do nas przyjezdzaja bratanice Seby to viva jest non stop i wtedy tez jestem zorientowana. W ciagu dnia czesto zaciaga mnie do komputera, abym mu puscila jego ulubione hity, oto one:)
YouTube - Króliczek TITOU (PL)

YouTube - Pszczółka Maja - Kółko graniaste

YouTube - manamana

Odnośnik do komentarza

Uciu a wiesz, ze wlasnie Ci chcialam to zaproponowac:) powaznie:) Super to wyglada na scianie, Seba kiedys mi pokazywal taka strone internetowa z tymi szablonami. Wyslalam mu smsa, aby podal dokladnie jak sie nazywala. Ja osobiscie widzialam tylko jak to robia w Dekoratorni (taki program w tv4 w niedziele) Bardzo mi sie to podoba. On widzial to u kogos i byl zachwycony:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...