Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej

widze ze niezła imprezka byla:Oczko:
teraz wszystkie sobie spią, a ja w robocie:Spoko:

grzecha plany spotkania juz były bliskie, hihihi, jeszcze na N ale nie wyszlo, moze jak maluchy podrosna...:Śmiech:

Jak dzisiaj humorki?? u nas piekne sloneczko świeci, prawie jak wiosna:Spoko:

postawie Wam kawke na dzien dobry :kawa:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry
Wiolu moj golum ma dzis nakretke na sprztanie, wlasnie porzadkuje piwnice, jakiejs energii dostal :)
Kim rzeczywiscie gdy dzieci beda starsze jest na to wieksza szansa i ja sie oczywiscie pisze na to :) Humorek mam swietny, to chyba to słoneczko na dworze, kto by pomyslal, ze to polowa stycznia, tak cieplo :)

Adrian zaczal wreszcie odkaszliwac ta chrypke, czyli lada moement bedzie zdrowy :)

Odnośnik do komentarza

SylwiaŁ-W
Witam wszystkie majowe Mamusie :)
Moja Maja tez jest z maja :)
pozdrawiam

Witaj na Majówkach:Śmiech:
A jaka jest Twoja majowa Maja??:Oczko:

grzecha to moze w tym roku uda sie jakies spotkanko!!ja mam juz swoje 4 kolka wiec jestem niezależna;-)) byle tylko urlop byl w rozsadnym czasie!! podziwiam Twojego goluma, mojego wolami nie zagonisz:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

SylwiaŁ-W
Witam wszystkie majowe Mamusie :)
Moja Maja tez jest z maja :)
pozdrawiam

Witaj Sylwio !
Mam nadzieję, że szybko się do nas "wtopisz" :)

Ja dzis mam szybki dzień.
Zmienialiśmy łóżeczko Kubie, juz śpi na dorosłym :)
Przez taka domową ganianinę nawet nie byliśmy na dworzu, ale jutro sobie odbijemy, tylko lenistwo i czas dla nas :)

Grzecha
Co to za minka?

Ania
Baw się dobrze na urodzinach u siostry.

A mnie wczoraj na konferencji rozłączyło jakoś po 1.00. Nie wiem do któej gadałyście :( Rozłączyło mnie po tym jak defakto się pożegnałam :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Hej ciotki!
Kim ja rowniez bardzo chetnie:) Choc nie mam swoich czterech to zagonie mojego szofera goluma zeby mnie dowiozl :)
Madziu ale fajne lozeczko, a Kubus jaki mały w nim sie wydaje :) No ciekawa jestem jak mu sie bedzie w nim spało. Jutro koniecznie zdaj relacje. Fotki zimowe superandzkie :)
Sylwia witaj i zaglądaj do nas często :)
Nikidzieki za link do Spa, juz zdecydowalismy, ze wlasnie tam pojedziemy. Wybralismy ten pakiet HOTEL SPA FALTOM - Konferencje i pakiety SPA Gdynia/Gdańsk/Trójmiasto - Hotele spa - Hotel nad morzem

Odnośnik do komentarza

Niki co sie odwlecze to... :) Swoja droga potwornie juz sie napaliłam na ten wyjazd :) Pojechalibysmy jak najszybciej, ale ciagle cos nie pasuje, mysle, ze w lutym tam sie wybierzemy, sprobuje zarezerwowac na walentynki:) To naprawde fajnie wyglada i wbrew pozru nie jest takie drogie w porownaniu z innymi pakietami tego typu w podobnych osrodkach. :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Na początku witam nową Majówke Sylwię. Opowiedz nam coś o Mai i o sobie.

Madzia własnie wczoraj sobie myślałam o tym, że mieliście Kubie dorosłe łóżko kupić. Wygląda super! Zgadzam się z opinią Grzechy, że Kuba w nim wygląda na maluśkiego. Zdaj relację z pierwszych nocy Kubiego.

Grzecha narobiłaś mi ochoty na SPA!! A to co wybrałaś to jest naprawdę super i jakie oferty mają :Szok: Myślę, że będziecie w 100% zadowoleni :)

Dyziowa jak po urodzinach siostry?

Niki ja pewnie także nie pozwolę sobie na takie SPA, ale podobno "drugie życie" zaczyna się po 40-tce więc już możemy odkładać kasę :Oczko::Śmiech:

Kim takie spotkanko byłoby bardzo fajne, może rzeczywiście uda nam się je kiedyś zrealizowac :)

Uciu chyba musze głośniej krzyczeć do Ciebie - hop hop!!!!!!!!!!!!

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Witam z kawusia :)

Dzieki za gratki :),

Gra będzie pewnie dla chrzesniaczki M, bo Kubi dużo za mały na nią.

Wiola
Trzeba wysłać jakiś adres itp. Odezwą się do mnie?

Jak tram dziewczyny po weekendzie? U nas super, choć mógłby ktoś dołozyć z jeszcze jedna niedzielkę :)

Kubuś spi super w nowym łóżku, zgadzam się, że w porównaniu do niego jest ono wielkie :)
Nie spadł przez 2 noce, spi grzecznie :) I moge go w każdej chwili przyjść ucałować :) (nie ograniczają boki łóżeczka) Usypia tez grzecznie,ale nie sam w pokoju, tylko siedze obok na sako i czytam mu basnie, jak skończę to siedze bez słów a on usypia.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madziu super, ze Kubusiowi tak fajnie spi sie w noym lozeczku i rzeczywscie dostep do calowania masz teraz lepszy. Ja czesto musze sie niezle nagimnastykowac, aby dac mu buziaka. Co do adresu to z tego co pamietam jak czytałam w regulaminie trzeba im go samemu przesłać w ciagu trzech dni, ale rzeczywiscie wiola bedzie najabrdziej doinformowana.

Weekend minal mi tak sobie, wlasciwie spedzilam go w domu, no poza wczorajszym wyjsciem do kosciola. Sebas zabrał wczoraj Adriana do znajomych, tam tez byl 3,5 letni chlopiec i podobno swietnie sie razem bawili. W sobote mielismy niezlego stresa, bo szwagier wracal z zona i wiktorkiem ze sklepu i potracil kobiete. Ma zlamana noge i obojczyk. Jechal prawidlowo i sam juz nie wie czy sie zagapil, czy zamyslil, ale nagle po prostu mu wyrosla na jezdni. Na szczescie zahaczyl ja tylko bokiem samochodu, az strach pomyslec gdyby wleciala im prosto na maske. Maja teraz nie lada problem, no i stres niemaly. Policja nie chciala przez godzine puscic Moniki z Wiktorem do domu, a on jak uslyszal te syreny i widzial to zamieszanie to okropnie podobno plakal. Dopiero Sebastian tam pojechal i przekonal tych policjantow. Wczoraj byli u tej kobiety w szpitalu z przeprosinami. Przyjela ich spokojnie i rozumie, ze to byl wypadek. Szwagier jest tak załamany, ze nic nie je i nie spi po nocach. W sumie wcale mu sie nie dziwie...
To na tyle, musze szykowac chalupke, bo jutro dwie nastolatki przyjezdzaja do mnie na ferie. Takze znow bede znala wszystkie piosenki z ViVy i pewnie rzadziej tez sie do Was odezwe :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Madziu trzeba przesłać moderatorkom albo adminowi swój adres. Ja przesłałam adminowi. Zazdroszczę Ci tego dostępu do całowania - ja jedynie co to mogę tylko popatrzeć jak ślicznie Nikola wygląda jak śpi.

Grzecha najważniejsze, że tej kobiecie nic tak poważnego się nie stało, ale rzeczywiście szwagier mógł najeść się strachu. Szkoda mi Wiktorka, bo biedny musiał być przerażony tymi syrenami.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Hej
Po urodzinach było ciężko oj ciężko :)
a wieczorkiem byliśmy na światełku do nieba :) kupiąm dziecku konia (balon z helem ) ale odleciał w przestworza :)
Młody przestraszył się sztucznych ogni :) krzyczał mamo nie nie tak jak bym ja miała je wyłączyć ale z ciekawocią co chwilę zaglądał w niebo :) jutro postaram się wgrać fotki :)
uciekam spać bo na rano do fabryki jutro

Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa :na::na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...