Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem padnięta. o 18 skończyłam pracę później do moich rodziców po "nową " sofiję do naszego saloooon'u później po dyziola do drugiej babci ufff a to dopiera połowa;) mega sprzątanie łazienki i ekspresowe usypianie dyziola i oto jestem :)
padnięta i właśnie jak usiadłam to pralka daje znać :/

Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa :na::na:

Odnośnik do komentarza

Grzecha
To straszne co przydażyło się szwagrowi. Najważniejsze, że kobiecie nic poważniejszego sie nie stało. Wiadomo, że szwagier przeżywa. Miło, że kobieta była rozważna.
Fajnie, że sobie odpoczęśłaś jak S zabrał Adusia, chyba odpoczęłaś ?:)
Powiedz jak jest w Toruniu? Jak ogólnie maisto i jak z pracą, jakie drogie sa mieszkania, ogólnie tak bezpiecznie jest? Potrafisz być obiektywna?

KMD
Juz Ty tak nie szalej z tym alkoholem :)
Jak nocnikowanie? My nie pamiętamy już co to dzienne noszenie pieluszki :) Kupiłam dzis pieluszki z Rossmana takie majtochy wciagane, jeszcze nie wypróbowałam, ale fajnie wyglądają.
Pochwal się nowym mebelkiem - koniecznie !
Szybkie dni, ostatnio u mnie na porządku dziennym, własnie wypucowałam łazienę, ale dziś o 24 grzecznie ide spać.
A taki nocniczek kupilismy :)
http://images31.fotosik.pl/109/f552b5d57d1e15f8.jpg
A widziałyście ten
FISHER PRICE NOCNIK / TOALETA ! SUPER ! GW! (297916965) - Aukcje internetowe Allegro

Wiola
Nastroj przez pracę popsuł sie pewnie długoterminowo, ale nie wszedzie może byc różowo :)
Co tam więcej u Was?

Kim, Kate, Agava, MamaEryka, Gosia, Sylwia, Ewa - hop hop co u Was, kliknijcie :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzia popieram Anię w tym, że ten papierek z tyłu u nas też długo by nie wytrzymał :) Od jutra M ma wolne do końca tygodnia więc postanowiłam, że zaczynam poważnie sprawę nocnikowania. Mam na to 4 dni. Mam nadzieję, że do poniedziałku będę mogła już się pochwalić chodzeniem bez pieluszki w dzień choć nic jeszcze nie zapeszam.
Tablica na wózek wyszła superancko! Ja też myślałam o takiej, ale u nas coraz rzadziej Nikola jeździ wózkiem więc chyba sobie ją odpuszczę. Jak już będziesz ją miała to pochwal się jak wygląda.

Ania ja lubię takie zabiegane dni, bo wiem, że jestem do czegoś przydatna, coś pożytecznego zrobiłam i jestem zmęczona co ułatwia mi zasypianie :) Pokaż nowy mebel!!

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Musze się Wam pochwalić (nie wiem czy to odpowiednie słowo). Pod koniec marca składam wniosek o przyjęcie Nikoli do żłobka! W sumie to jeszcze trochę czasu, bo dopiero od wrzesnia, ale już na samą myśl się cieszę, że Nikola "pójdzie do ludzi" :) No, oczywiście ja idę do pracy :)
Uciekam, bo mam dziś wykłady :(

Dyziowa dzięki za słowa otuchy :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
co tu tak pusto????Mam nadzieję że o mnie jeszcze nie zapomniałyście??????
U nas oki tylko brak czasu na cokolwiek,powoli zaliczam sobie na uczelni,we wtorek juz powinnam miec wszystko z tym ze kolezanka byla tak pomocna ze zaproponowala ze weznie mi statnie wpisy i odda do dziekanatukochana jest,w zasadzie top moja najlepsza koleżanka na studiach bo o reszcie szkoda gadac.Znow dzis byla nieprzyjemna sytuacja,kobieta mowi co nam wystawic by bylo w stosunku do grupy,ja chcialamm 4 i mowie by dala a kolezanki na pewno nie beda mialy nic przeciwko A reszta:no nie wiemy,no to jak co niech pani zadecyduje jakby im zalezalo i korona z glowy spadla gdyby powiedzialy "niech pani da to 4"-na szczescie i tak dala :) A do takich "sympatii" sie przyzwyczailam-kto kiedykolwiek studiowal mysle ze mnie rozumie.
Poza tym wszystko oki,juz nie moge sie doczekac piatku choc biletu jeszcze nie mam.Piszcie co u was :)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
Dzień bez pieluszki zaliczony :) Efekt: 1 siusiu do nocniczka ok. 6-7 w gatki :) Jestem umęczona dzisiejszym dniem.

Madzia cos mi się obiło o uszy, że czytasz Kubusiowi bajki. Czy Kubuś słucha ich, czy czytasz po mleku, czy Kuba ma główkę położoną czy zajmuje się czymś innym jak to u Was wygląda? Ja ostatnio czytam Nikoli baśnie i nie za bardzo jest nimi zainteresowana, bardziej chce dotykać księgo niż słuchać. Jednak wydaje mi się, że na poczatku tak musi być, z czasem polubi bajki i będzie ich słuchała.

Grzecha halo!! Reszta Majóweczek gdzie jest?

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

KlonowaMacochaDyzia:D
Ja jestem , ale dopiero usiadłam i cokolwiek zjadłam. Padam na twarz żeby nie powiedzieć ryj, Ale co tam jakoś to będzie w końcu ferie trwają tylko półtora miesiąca :D

:Padnięty: chciałabym takie ferie, tymczasem mam jutro wolny piatek i tym sposobem długi weekend :)

Wiola
Wygląda to typowo, czyli ja siedze obok łóżka i czytam, a Kuba leży, słucha i usypia.
Czasem nie chce słuchać i go nie zmuszam, czasem kłade się do niego do łóżka i czytam kartonowe ksiązeczki, wtedy pokazuje, słucha i ogląda. Jak skończę to mówię, że juz koniec, on mówi NO i mówię, że teraz spanko i kładzie się na boczek i usypia :)

Niki
Niestety czasem zdarzaja sie takie sytuacje, trzeba zachowac twarz i nie denerwowac się.

Mówiłam dzis Wioli, że przykro mi, że tak mało piszemy tutaj, ale chciałam Wam podziękowac Wiolu, Uciu, Aniu, Grzecho, Kim, Niki, że tu jesteście :) Mam nadzieję, że nie rozłamuję Waszego watku na N...

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix

Mówiłam dzis Wioli, że przykro mi, że tak mało piszemy tutaj, ale chciałam Wam podziękowac Wiolu, Uciu, Aniu, Grzecho, Kim, Niki, że tu jesteście :) Mam nadzieję, że nie rozłamuję Waszego watku na N...

A ja Ci mówiłam co o tym sądzę :) Ja się cieszę, że jestem i prosze mi nie smucić, nie narzekać tylko pisać, pisać i pisać. Sama Madziu wiesz ile czasu dzieci nam zajmują więc nie martw się, że czasem któraś dłużej nie pisze, po prostu brak czasu.

Dzięki za odpowiedź.

Jestem mega, mega, mega wkurzona! Opowiem w skrócie od początku. W pon miałam mieć teorię, ale w niedziele facet napisał sms-a (poważny instruktor, a sms-y pisze), że zajęcia się nie odbedą z powodu choroby, ale w środę normalnie są. No cóż... każdy może zachorować. Jadę w środę specjalnie 20 km na teorię, M na pysk na ryj aby zdąrzyć mnie odebrać, moja mama obiad w pośpiechu nam szykuje... a tu na drzwiach karteczka " w dniach 14 i 16 zajęcia się nie odbędą". O żesz Ty - myślę sobie, M wkurzony (to bardzo łagodne słowo). Po prostu facet nie traktuje poważnie dorosłych ludzi. No cóż... myślę sobie, że powiem mu w piątek na jeździe co o tym myślę, że tak nie można, że nie ceni czasu innych itd. Dziś godzina 19.33 sms "Wioleta jestem chory, jutro jazdy nie ma" :Wściekły: W ogóle po pierwsze wali do mnie po imieniu (brudzia z nim nie piłam), po drugie gdzie jakieś przepraszam, po trzecie to kiedy teraz mam jazdę. Po prostu słów brak. Stwierdziliśmy z M, ze on po prostu nie wyrabia się z jazdami, nabrał sobie kursantów i teraz musi ściemniać. Wpłaciłam mu zaliczkę 400 zł i teraz sama nie wiem co mam robić. Czy poczekać jeszcze do pon czy rezygnować. Normalnie M jest tak wkurzony na niego, że szok. Ufff... wygadałam się.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, przepraszam, ze nie odpisuje, ale jak wiecie są u mnie Seby siostrzenice i po pierwsze nie mam czasu, a po drugie komputer wciaz zajęty. Mam nadzieje, ze uda mi sie w niedlugim czasie nadrobic zaleglosci. U mnie generalnie ok, zdycham tylko troszke po lyzwach, na ktorych bylam z dziewczynami. Brak ruchu dał mi się we znaki, nie mogę teraz nawet podnieść nogi takie mam zakwasy :)
Pozdrawiam Was gorąco i miłego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza

No nareszcie mam chwilke :)
Madzia co do Torunia postaram się być obiektywna :) Mieszkania są dość drogie (około 4500-5000 za metr). To jest miasto akademickie, jest dużo studentów, życie nocne tam kwitnie, ale tylko na starówce, gdzie praktycznie knajpka jest na knajpce. Wpływ na to mają również turyści zwiedzający głownie własnie to miejsce. Tam o 2 w nocy jest ruch niemal jak w południe. Jesli chodzi o bezpieczenstwo to ja oceniam to miasto raczej jako bezpieczne, nie ma jakis wiekszyh afer, no ale jak to w duzych miastach zdarzaja sie jakies rozboje. Natomiast jesli chodzi o prace to tez zalezy w jakiej dziedzinie. Jesli chodzi o przemysł jest bardzo duzo wiekszych zakładów pracy m. in elana, apator, sharp, zakłady opatrunkowe (bella), Nestle... Choc nie łatwo tam o posade (szczegolnie w tych ostatnich) to można tam naprawdę nieżle zarobić. W mojej dziedzinie tzn. bankowości to juz jest gorzej, wiekszosc bankow ma swoje centrale w niedaleko polozonej bydgoszczy (tam tez zreszta pracowalam przez jakis czas i codziennie godzine dojezdzałam) Ogolnie rzecz biorac to jest bardzo przyjazne miasto, mozna sie w nim zakochac:), mnostwo ludzi pochodzacych z innych stron Polski twierdzi, ze ma swoja duszę i juz wiele razy spotkałam się z tym, że jest porównywane do Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta (tylko w duzo mniejszej wersji)...a tak nieobiektywnie ;) dla mnie to najwspanialsze miejsce na ziemii, nigdzie nie czułam się bezpieczniej i szczęśliwiej :) tablica superandzka:)
Wiolu gratuluje sukcesów nocnikowych, jak tak czytam jak dobrze Wam to idzie to chyba po powrocie z Torunia tez sie wezme za odsawianie pieluchy.:) Wiolu co do Twpjego instruktora to ja bym nie podejmowała jeszcze ostatecznych krokow, moze rzeczywsice facet ma jakies problemy, albo jest chory. Co prawda zalatwia sprawe nieprofesjonalnie i powinien troszke wiecej okazac Tobie i Twojemu czasowi szacunku, ale radzę jeszcze poczekać do poniedziałku. A wykrzyczeć się zawsze warto:)
Nikiudanego lotu życzymy:)
Uciu, Kim gdzie jesteście???? :)

Zmykam już robić obiad, bo teraz mam wiecej brzuchów do wykarmienia:) W niedziele jadę już do Torunia, nie wiem czy uda mi się jeszcze wpaść, ale napewno się postaram. Pisałam juz Wam o tych lyzwach, dodam tylko, ze zabawa byla super, bawiłam się jak dziecko. Wczoraj kupilismy z Sebastianem rower do treningu, bo normalnie grzybiejemy. Ja po tych łyżwach nie mogłam założyć spodni, tak mnie zakwasiło. Dzis pewnie pojade z młodszą do zlotych tarasow, bo od przyjzadu mnie meczy, zeby ja tam zawiesc. Ogolnie jest fajnie, choc juz troszke tesknie za spokojem w domku. Wczoraj namowli mnie w wypozyczalni na horror "Smietelna cisza":/. Polowe filmu miałam zamkniete oczy:) Dobrze zrobiony, ale potem co zamknelam oczy widzialam najstraszniejsze sceny. Chyba cofam sie, bo wolę jednak zdecydowanie bajki :)
Buziaki:)

Odnośnik do komentarza

Witam:)

U nas cudowny dzien we dwoje z moim syneczkiem.
Mamy za soba juz spacer z jedną koleżanką i kawkę z nasza nianą, któa przyszła z Wiktorem, chłopcem, który jest u niej z Kuba. Chłopcy super sie bawili a ja mogłam z nia pogadać, poza tym poobserwowałam sobie ich relacje i jestem strasznie zadowolona :) Wołał ją ciociu, żeby muc os tam zrobiła, a ona tak super mu wszystko tłumaczy. Jestem podbudowana :)

Dziś przez noc pielucha sucha i na spacer nie zakładaliśmy i sukces :) Jedziemy dzis do H&M popatrzeć za majteczkami :)

Wiola
Ja u Was nocnikowanie? Dziś juz lepiej. Tak jak Ci mówiłam, pierwszy tydzień najgorszy.
Beznadziejna sytuacja z kursem. Może poczekaj na razie, zobaczysz jakie będzie jego podejście, bądź stanowcza umawiając się z nim, szkoda stracić zaliczkę. Ja pamiętam, że mój nauczyciel byl beznadziejny, kobieciarz, woziłam tylko jego panienki wszędzie :)

Grzecha
Czekamy na Ciebie jak siestzrenice wyjadą :)

Już się nie smutam :) Stało się tak wczoraj, bo przeczytałam na N, że MamaEryka się u nas źle czuła :( Robiła wszystko, żeby tak nie było.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

grzecha
Mam jeszcze pytanie co do odpieluszkowywania? W czym wtedy biegają wasze maluszki? w samych majteczkach? nie za zimno im ?

Kasiu, normalnie ubrane tylko zamiast pampera majtochy. Mój w dresikach lub ratkach.
Fajnie masz z tym rowerem, tylko jeżdzij na nim :) Ja jak kupiłam steper, to wykorzystałam go z 5 razy i zardzewiał na balkonie :Śmiech: Ja horrory uwielbiam, ale na najardziej krwawe sceny tez zamykam oczy :) A o Toruń pytam, bo wymysliłam sobie, ze się tam przeprowadzę i olsniło mnie, że Ty jesteś stamtąd :)

Mi zachciało się dzis koktajlu z truskawek, kupiłam mrożone i z jogurtem własnie robię. Młody poszedł w kimę, a ja się zastanawiam czy tez nie iśc :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny

jestem cały czas z Wami, nigdzie sie nie wybieram tylko mialam egzaminy w pracy no i jako przewodniczaca szkolnego zespołu egz, musialam wszystko zorganizowac nadzorowac i jestem mega wypompowana tym wszystkim, dzisiaj jeszcze drukowanie swiadectw...ale mam weekend wolny wiec sobie odpoczne psychicznie, no i oczywiscie popisze z Wami!!!!!!:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...