Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Mowisz i masz :)
rogalik i dożywotnia wiza na irlandie hehe :) moniq pozwole sobie tutaj Cie spytac....nie chce na sierpniówkach......olisia dzisiaj w nocy wymiotowała :( pozniej usnęła i obudzila sie po 2h i wypila wode i mleczko i juz bylo ok...ale ja cala noc czuwalam przy niej :( śniadanie tez zjadla ładnie teraz jest wesola i bawi sie :) pominw fakt ze miala 3h drezmke :) nadrabiala noc :) aha no i juz 3 kupy zrobila konsystencji bardziej luznej niz dotychczas :)....czy to moga byc zęby czy np wina kolacji...bo nia wlasnie wymiotowala ale po 5h ???? Nie panikuje bo temp nie ma pije i je ładnie wiec obserwuje......ale przyznam sie ze zal mi jej w nocy bylo i tysiac mysli po glowie :)

Odnośnik do komentarza

mysle ze to zeby, oczywiscie specjalistka nie jestem ale mysle ze to jednak przez zeby. jesli kupy nie zrobia sie luzniejsze to powinno byc ok, a czy nie ma troche zaczerwienionej pupy? albo policzki?? bo to czesto idzie w parze...
co do tego wymiotowania to wlasnie ze tak pozno po 5h to bym sie nie martwila od razu tylko pilnowala...
jak sie nie powtorzy i nadal bedzie ok to mysle ze nie ma powodu do niepoku.
a czy czujesz ze dziaselka bardziej napuchniete niz zwylke?? i moze bardziej gryzie tak dosadnie i z naciskiem?? wtedy mysle ze to mur te zebiska :)
dawaj znac na biezaco, poki nie ma temp to jest dobrze, gdyby sie pojawila to tez nie koniecznie powod do strachu, Noas przy zebach nie ma wolnej kupy ale ma goraczke, czerwone policzki i troche marudny...

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Kurde mloda zjadla tylko jogurt o 17tej i teraz nic nie chce :( zrobila rzadka jasna kupe. Nie ma czerwonego tylka ani policzkow, dziasla jakie pofalowane byly takie sa, goraczki tez brak...no i nie wymiotowala...teraz martwi mnie ze nie je :(

Odnośnik do komentarza

ah, niech pije chociaz cos, soczek albo wode z cukrem, glukoze wiesz...
a powiedz jaka jest, marudna?? nerwowa czy calkiem taka bez sil??
jeszcze by mozna o rota albo jalitowce pomyslec ale wg tego co wiem mleka dzieci nie przyswajaja i nim wymiotuja a ona nic po jogurciku, pilnuj oli, moze na snie jej sprobuj cos podac (mleko z kaszka czy innym czyms) a jakby znowu wymiotowala to moze jednak pojdz do lekarza.
wiesz oli, ja jestem z gatunku tych mam co sie za bardzo nie martwia ale ktore pilnuja, po blachostki do lekarza nie chodze. ale jesli jutro rano mloda nadal nic nie je ani duzo nie pije to smigaj do pediatry!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Przepraszam dziewczyny.....Oliska nie wymiotuje, je bardzo malo tzn jogurcik, pare łyżek kaszki, troszkę mleka tzn 30-40ml ale przerwy ma 4-5h wiec wydaje mi sie ze to malo....jest wesola, smieszna i wyglada na ok ale jednak apetyt zawsze miala a teraz ?? wlasnie troche kisielu zjadla i poszla spac :) mleka cosik niechce mi pic....hmmm dziasla rozpulchnione...tylek ok, wypiekow tez brak...nie wiem ......Obserwuje ja caly czas i nie wyglada to na jakas jelitowke czy rota....aczkolwiek lekarzem nie jestem :) a wizyte mam na wtorek....jesli sie nie poprawi to na ambolatorium :) Mam nadzieje ze to minie ..... dziekuje ze sie martwicie i myslami jestescie ze mna....jeszcze jak moge prosic to o kciuki zeby to zeby byly :)

Rogaliki wszystkie zjadlam ale kupie jutro specjalnie dla Ciebie Malgosiu :)

Buziakai

Odnośnik do komentarza

oli, no jasne ze sie rozgoszcze :)
a kciuki od wczoraj zacisniete, piesciami stukam po klawiaturze :sofunny:
a tak osobiscie to mysle ze to jednak zeby bo to pora na zabki, Oli chyba jedna z ostatnich na sierpniowkach bezzebna, tak mysle ze to jest to, z tego co sie orientuje dziecko tez traci apetyt na jedzenie, rozne oznaki moga byc, widocznie u Twojej to brak ochoty na jedzenie :)

ja tez na jutro rogalika poprosze :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Kamień z serca bo naprawde racje zywieniowe ograniczyla do 20%.......i to na sile wpychane a teraz po drzemce wciagnela 120ml mleka i jogurt :) aha a co mnie martwi.....kły na dole widac...obawiam sie ze wszystko sie sypnie szybko :)

Moniq- racje olimpia najstarsza i jedna z bezzebnych :) do dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza

ja tez winko popijam, rozowe :)
no to zdrowko olimpii!!
czesto jest tak, ze jak pojdzie pierwszy to i nastepne ida szybko, trz przynajmniej cztery dolne, tak mialam przy Natanku, Noas w ciagu tyg dwa zeby zaliczyl, teraz trosze przestoju ale widac ze go nadal meczy na dole, wiec czekam.
wychodzi na to ze oli dobrze znosi, jesli nie jest zbyt marudna, w razie czego ja polecam homeopatyczne czopki na zeby, u nas sie sprawdzaja no i w razie goraczki paracetamol panadol czy jak sie to u ciebie zwie :lol:

buziaki

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Rogaliki dla wszystkich........z kremem, dzemem i czekolada....do wyboru do koloru....a winko wieczorem zaserwuje :)

Kawke tez robie wiec prosze :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa::kawa: :kawa: :kawa:

malgosia wspolczuje wciagnicia plików...buuuuu......ja wczoraj odpuscilam sobie robienie wyplat i dzisiaj od 7mej to robie bo na lunch musza byc gotowe....ludzie by mnie zadzgali jak by wyplat nie dostali :) heheheh nie czuje ze rymuje :) Ale kolorowo nie jest mloda mleko wcia ale stalych pokarmow dzisiaj znow niee ...pewnie ja podrazniaja :) trudno...bedzie na danonakach i mleku :)

Odnośnik do komentarza

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:udało mi sie dotrzec na czas na kawkę i rogaliki
yupii :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

potem uznałam, ze sa gorze rzeczy od "ambowo-fatimowych" plików w komputerze- trudno bede je recznie pisac od poczatku:Śmiech:
ważne żeby reszta byla dobrze

a Olimpia niech wraca do swojej stałej diety bo mamusia sie zamartwi ;)
Monika a Ty w pracy biedulko tez ?????

sciskam was mocno
kochana a na winko wieczorem wpadne a i owszem- bpo będzie tez kolacja z moim M co ma dzisiaj urodziny- takze roche % za jego zdrówko pójdzie

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Witaj Małgosiu :)

Załapałaś sie a i owszem :) ja dzisiaj na szczescie recznie nic nie musze wypelniac ale mimo wszystko roboty po pachy.....

Dla M wszzystkiego najlepszego :) duzo zdrowka i duzo milosci :)

A oliska sie juz nie martwie bo wiem ze to zeby na 100% wiec tylko cierpliwie czekam.....

STO LAT STO LAT STO LAT :):Święto::Święto::Święto:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...