Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

ach te ząbki :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

właśnie ostatnio rozmawiałam z M - jak to się ciszyliśmy ze ten pierwszy wyszedł a teraz sie cieszymy jak te pierwsze wypadają:Śmiech:
Kuba w ogóle to ma teorie taka,że jak ząb wypada to wtedy się rośnie
bo zęby blokują rośnieniecię :sofunny::sofunny::sofunny:

Ręcznie muszę kopiowac wszystkie dane ;)
a tak jak mialam wszystkie umowy to tylko daty i kwoty
a teraz od poczatku ;) ach trudno bede miala w weekend zajęcie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

zęby blokuja rośnięcie???? rany skąd dzieci takie teorie maja :) :sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny:

To pracowity weekend Ci sie szykuje....my samotny z oli bo m pracuje ---> koncza kontrakt i musi dopilnowac wszystkiego ....moze jak oli bedzie znosna to zabiore ja gdzies :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Marudzi jak 150.......sama nie wie co chce....troche sie napije, troche zje, troche pobawi, na drzemke i tak marudzi i marudzi...drugiego zeba widac...smaruje jej dziasla i daje syrop na zmiane dozol i calpol...inaczej kiepsko to widze :)

Odnośnik do komentarza

moj troche zapracowany a troche na wesolo
u nas w miasteczku tydzien kultury, wystawy prac przedszkolakow, innych prawdziwych artystow, koncerty muzyczne grup miasteczka, dzieci ktore chodza na kursy itp
w przedszkolu dzis byl karnawal, dzieci sie przebieraly, moj tez zechcial (bo on sie bardzo boi ale sie sam zmusil i bylo ok) i w niedziele jest parada od merostwa przez cale miasteczko, dzieci przebrane, tylko zobaczymy jaka bedzie pogoda
no a jutro trzeba kontynuowac wykanczanie pokoju na pietrze, jestesmy dopiero na etapie gipsowezgo wykanczania zlaczen miedzy plytami, nie znam polskiego slownictwa, oli Ty sie pewnie lepiej znasz ;)
no wiec luz nie luz :)
jutro wieczorem przyjaciel na kolacje, w niedziele poznym popoludniem moze zajrzymy do dziadkow, wiec jak zwykle na obrotach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

no Moniq na obrotach ale jakich fajnych za to :) mam nadzieje ze pogoda dopisze i dostarczy równoczesnie odwagi Natankowi :) Gipsujesz łączenia płyt....hehe dobre dobre....moze masz ochote w irl popracowac ?? :) a siatke kladziecie zeby pekniec nie bylo widac ??? aj kurcze jestes strasznie do mnie charakterem podobna...sama sama wszytsko sama :)

Mi dzis mąż z okazji pl dnia kobiet wreczyl kwiaty i oznajmil zebym sie do fryzjera wybrala i jakis tam moich gabinetow :sofunny: bo wieczorem zabiera mnie do restauracji na kolacje....a na pytanie co z Olimpia.....zalatwil opieke...nasza znajoma sie nią zajmie tzn...przyjdzie do nas i bedzie czuwac nad jej spokojnym snem :) hehehe......a jeszcze z wyrzutem pytam czy jest pewien ze fryzjera potrzebuje itp i czy zle w zwiazku z ta propozycja wygladam.....stwierdzil ze to mnie dobrze nastraja i zebym poprostu odsapnela po ciezkich ostatnio ddniach :)

Malgosia zakopana papierkami ??? :kawa: śle :)

Odnośnik do komentarza

hehe, witaj olimpia :)
no my wszystko sami moze nie do konca dlatego ze lubimy ale tez i dlatego ze to za duzo kosztuje a samemu tez mozna zrobic, no chociaz to gipsowanie to chyba naj mniej fajne zajecie. ja nie lubie tego robic, juz wole potem szlifowac, Krzysieks sie tym czesciej ode mnie zajmuje :) ja to wole malowanie i tapetowanie, caly dom sama wytapetowalam, jak pamietasz w 5 miesiacu ciazy konczylam Natankowi pokoj na pietrze ;) tapety wlasnie :)

fajnie maz zalatwil wieczor na dzien kobiet :) we Francji raczej nikt o tym nie pamieta bo to swieto i owszem ale tutaj od paru tylko lat i raczej bardziej marketingiem zalatuje niz sympatia dla kobiet :)

poranek udany, poszlismy do szkoly na 11ta, wrocilismy po 13tej, bylo bardzo milo, piekna wystawa prac przedszkolakow, czesc byla na sprzedaz na rzez szkoly na Madagaskarze, do tego mini orkiestra szkolna, porobilam troche zdjec w klasie Natanka bo odkad wrocilam do pracy juz nie widze na biezaco tego co robia a robia swietne rzeczy. musze przyznac ze maja wspaniala nauczycielke przedszkolanke, ma tyle pomyslow i tak sie nimi rewelacyjnie zajmuje, non stop ich do czegos przyucza, czasem patrzymy tak na Natanka i sie dziwimy bo on np wiecie co umie?? rozbic jajko i oddzeilic bialo od zoltka!!!! :Szok: :surprised:
ze juz nie wspomne ze pisze swoje imie :surprised:
no to sie nachwalilam, jak nie bede miec lenia to wkleje jakies fotki ale pozniej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Moniq- fachury z Was pełna gęba :) brawo brawo :) tak tzrymac...ja tez lubie wszystko sama....ale fugowac juz nie :) na to zawsze wykret znajde :)

Bylam u fryca, podciela koncowki, ulozyla wlosy a ja.........zwiazalam w kucyka...oj mine miala nie tego bo sie kapke napracowala :) ale jakoś tak po czapke z daszkiem wole kitke hehehe :)

Wrzuc no fotki jak znajdziesz chwilke :) a dla mlodego starszego :brawa: i za jajko i za imie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ja lece do pl...wlasnie bukuje bilet zostalam poproszona o poprowadzenie konwoju konnego za trumną bedzie 7 koni szlo za trumną ja pierwsza prowadze...reszta w parach nie wiem jak to wytrzymam.....czlowiek byl prezesem zwiazku hodowcow koni,wspanialym ojcem i dziadkiem...i mial tylko 62lata Przepraszam ale nie nadaje sie do niczego.........

Zmarl czlowiek dzieki ktoremu spelnilam marzenie dotyczące koni....on mnie nauczyl jazdy,wystawil na zawodach...pomogl kupic pierwszszego konia :( to u niego w stadninie spedzilam wspaniale chwile, to on mnie utwierdzal ze nadaje sie na "koniarza" i że dam rade....to dzieki niemu mam teraz wspaniale wspomnienia ................ahhhhhhh.......:Płacz: a poproszono mnie bo ostatnio duzo o mnie mówił-traktowal mnie jak córkę, tesknil i marzył żeby sie ze mna spotkac.....pogadac......prosic o pomoc bo mial 20 koni i nie dawal rady....nie zdążył :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...