Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

witaj kata
no to jeszcze w dwupaku bedziesz na chwilke
z aki jak Twoj terminem to ciezko cos planowac na swieta bo moze byc tak ze zostaéwisz wszystkich przy stole a sama pojedziesz rodzic :lol:

super ten sklep o ktorym piszesz, u nas tego nie ma poza innym, dla posiadajacych dzialalnosc gospodarcza i moga kupoowac w ilosciach hurtowych wszystko spozywcze i nie tylko
a ze mam znajoma z taka karta to czasem udaje mi sie z nia na zakupy pojechac

suzy, powiedz, do kogo ona podobna ta Twoja krolewna?? bo ja sie na tym za dobrze nie znam a ze zdjecia nie widze

Odnośnik do komentarza

hehe Moniq moja mama tak miala bo moja mlodsza siostra urodzila sie 26 grudnia (teraz mi w brzuchu dziure wierci zebym ja tez tak urodzila to jej zrobie prezent na urodziny hehe)
no i wlasnie przerwala rodzinne sniadanie swiateczne :)
a ten sklep hurtowy to nie metro czyli polskie makro?? moi rodzice jezdza dosc czesto a juz na pewno jak mi wysylaja paczke hehe bo wtedy to naprawde hurtowo kupuja :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry Dziewczyny!!!

Wczoraj przy stole okazalo sie, ze moj szwagier (do niedawna single, a teraz oczekujacy dziecka) tez robi zakupy w coop :) Takze nas Kata zainspirowalas do rozmowy :))) Dzieki za opis, jest zachecalacy, moze rzeczywiscie wyrobie sobie te karte choc politycznie to brzmi faktycznie malo zachecajaco ;))) Ale, ze w polityce zwykle chodzi o pieniadze to... dlaczego my nie mamy przy tym zaoszczedzic
:36_2_25:
Ciesze sie, ze masz sie dobrze, teraz juz tylko czekanie... Najlepszego, bedziemy z Toba oczywiscie!!!

Ja mam nastroj od wczoraj straaasznie nostalgiczny, miedzy innymi z powodu Mikolajek... Dostalam sliczny wirtualny prezent i juz tesknie do domu, Przyjaciol, Polski... Nie moge sie doczekac!!! Oby tylko Alex pozbyl sie kataru...

Asiku, dolecialyscie szczesliwie? Moja Siostra pisala, ze ladnie w Krakowie?

Majeczka zaginela???

Moniq, ten podklad pod lozeczko jest extra! We Francji jest duzo takich wynalazkow...

Suzy, jak Twoje samopoczucie?

Agha, nie przejmuj sie choinka, ja jestem po prostu fanka Swiat Bozego Narodzenia, ale na przyklad w tamtym roku stroilismy wszystko na chybcika i strasznie zmeczeni jakos (listopadowymi chrzcinami chyba)... Za to teraz dziecko nam rosnie i zmienia sie z dnia na dzien, slowo... Juz niedlugo bedzie zupelnie duzym chlopcem :-)

Flor, leczycie sie? Trzymam kciuki!

Radosnej niedzieli!!!
:36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

jestem! doleciałam! znaczy wszystkie 3 doleciałyśmy.... :D

umęczone trochę ale dało się przetrwać. Natalka szalała w samolocie, łaziła mi juz prawie po głowie, dopiero na pół godziny przed lądowaniem usneła i jak trzeba było wysiadać to nie mogłam ja dobudzić :36_2_49:

pogoda w KR taka sobie, troche szaro ale w miare ciepło.... czekamy na śnieg...

Kata dobrze że sie nie pospieszyłaś i jeszcze sobie ciężarujesz :D co do pieluch to wiecie co... ja już zapomniałam na jak długo starczyly Natalce jedynki... normalnie czarna dziura...
ale jedno co pamiętam to to że Huggisy były odrobine mniejsze niz Pampersy aha i jeszcze jedno - pampersy jedynka byly troche sztywniejsze niz Huggies - znaczy Huggies były delikatniejsze wiec sie na nie przerzuciłam ale teraz wróciłam znowu do Pampersów :D ale właściwie to kupuje ostatnio co w promocji.... Natalka przeszła teraz na nr 4

Suzy odpoczywaj i sprzataniem sie nie przejmuj, ja widze że Ty sobie super radzisz i tak trzymaj!! I rób zdjecia!! Bo ja czekam :D

Mamo Słoneczka w Anglii też sie ubiera choinke z poczatkiem grudnia i rozbiera niedługo po świetach. Ja w tym roku tam nie ubieram no bo dla kogo... tutaj ubierzemy :) i wiem co masz na myśli z ta świateczna atmosfera :D:D teraz to bedzie zupelnie inaczej :D:D

Flor tak to z tymi facetami jest ze jak cos do pupy to sie bronia rekami i nogami - moze w nocy go zaskoczysz? jak bedzie spał i mu szpryce :hahaha::hahaha:

Majeczka gdzie jestes??

Moniq my tez mamy chrzest 28 :D:D:D juz sie boje...

spadam posiedzieć w rodzinnym gronie :D:D

całuski!!

ps. w Polsce jestem to sobie poużywałam polskich liter :36_2_49:

:big_whoo:

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny tu w Holandii pogoda dopisala dzis wiec ja juz po 5 km "spacerku" rowerowym w lesie ...yyy nie mylic z polskimi lasami bo to jak porownywac niedzwiedzia brunatnego (zywego) do misia przytulanki heheh. Za maly kraj na bory-lasy wiec obsiewaja co sie da potem staraja sie to "zdziczyc" no i sa laski. Co mi sie w moim miescie bardzo podoba jak i w calej Holandii to fakt ze jeden kiedunek jest do centrum miasta a w druga strone po max 15 min mozna byc poza miastem prawie jak u nas na wsi (domki, krowki, czaple, labedzie, zurawie i sarny) taki dzis zestaw zwierzakow widzialam na mojej 45 min wycieczce.
Kata ja zawsze notuje Wasze uwagi i pytania bo mam ich tez milion i na wizycie u poloznej mam kartke A4 z zestawem dla niej bo jak juz nie raz sie okazalo co kraj to obyczaj i lepiej sie dopytac.
Ja juz poluje na promocje pieluszek i zaczne kupowac, wiece cos w stylu 3 za 2 paczki lub cos tam gratis. Co tydzien na meila przysylaja mi najnowsze promocje z calej Holandii (jest taki portal wystarczylo sie zarejestrowac).
ASiku a uzywaj sobie polskich znakow ile mozesz heheh i jedz pysznosci za nas Wszystkie.
MAjeczce zostawilam wiadomosc na gg zeby chociaz sie zameldowala ale tez cisza ... praca wiadomo !!!
Flor dobrze ze przynajmniej wiecie z czego sie leczyc a pozniej najfajniejsza czasc roboty Was czeka :D
MAmo Sloneczka ja tez maniaczka swiat i choinki ale tak sama dla siebie to NUDYYYYYY hehehe
Suzzy fotek mozesz wklejac milion dziennie bo nie moge sie napatrzec na to Twoje szczescie :D

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

o, jak fajnie, niedzielna lektura moja na obcokrajowcach, gaduly sie rozpisaly :D
SETNA STRONKE ROZPOCZELAM W TEN SPOSOB WIEC JA ZADEDYKUJE NAM WSZYSTKIM ABY WATEK SIE ROZWIJAL WRAZ Z NASZYMI I NASZYCH DZIECI POSTEPAMI
BYSMY TUTAJ ZWARCIE PISALY, POMAGALY SOBIE WZAJEMNIE I ZACIESNIALY RELACJE NIE TYLKO BEZOSOBOWE ALE NAPRAWDE LUDZKIE (choc przez lacza internetu)

Odnośnik do komentarza

Asik nono:lol: ale bierze najgorszy byl pierwszy raz ale jak wzial to stwierdzil ze nie jest to az takie straszne i bieze uffff.... jeszcze 3 dni i bedzie mial spokoj :)

Agha no tez sie bardzo ciesze ze wiemy co jest i jak mamy dzialac zeby bylo dobrze :)

100 lat!!!!! 100 setna strona :*:*:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

hello wam :Całus:
kata jak zawsze referaty strzela... :Real mad: kochana nie kupuj tych pampersów na zapas za dużo.... bo i tak wszystko wyjdzie w praniu! zobaczysz :)
Zosia widze już ładny rozmiar przybrała zobaczymy czy przebije moją Michelle ;) jakby moja sie w terminie urodzila czyli ten tydzien pozniej to by chyba rowne 4 kilo wazyla a wtedy ja bym umarla...:lup::lup::lup: no nic, czekam Kata aż przyjdzie Twoja kolej męczarni :36_1_13: niachhh niach niach.....:36_1_13:

Moniq oczywiście że będziemy zwarcie pisać... już do końca świata !!!!! ja tam nie mam zamiaru was opuszczać.. no chyba że ktoś zniszczy wszystkiej komputery na świecie.... haha co chyba jest nie możliwe. Jak tam Chłopaki?????? aaa Moniq pytałaś do kogo podobno a to różnie.... jak śpi i czasem na nią spojrze... to cały Andreas... takie miny robi jak on! ze mnie to ona raczej mało ma :) ale i tak jest moja....:36_3_9:

Agha jakbym tylko mogła zdjecia robic jeszcze to bylo by super... a jedyne jakie moge zrobic to jak spi hahahaha....

Asik ja tez bym chciala jakies nowe fotki Natalki :36_3_9::36_3_9: i zazdroszcze Ci troche tych swiat w PL.... snieg, pierogi... mmmmmmmmmmmmmmm fajnie.

Mamo sloneczka tez juz mam choinke :)

a u mnie co bez zmina.... tylko wczoraj mielismy gosci... rodzicow andreasa... i znajmoych z 3 letnia corka... i przez to biedna Michelle sie nie wykapala....

aaa i co jeszcze... wogole nie gadamy z Andreasem...on ciagle jakies nerwy... wogole jakis zimny jest... no to milion razy zimniejsza... eeeeee dajcie spokoj

Odnośnik do komentarza

witam z rana bo dzis to ja dyzuruje z Noasiem bo nie mielismy nikogo kto mogl z nim zostac

suzy, mysle kochana, ze Andresaowi po prostu trudno sie przyzwyczaic do nowej roli ojca, pewnie powiesz ze Tobie tez ale wiesz, facet ma inaczej, ciazy nie nosil, spadllo mu to na leb i ma. A my przez cala ciaze sie do tego przygotowujemy, po porodzie przychodzi (albo i nie) instynkt macierzynstwa i brniemy do przodu bo za nasze dzieci to w ogien. A facet musi sie tego nauczyc juz z dzieckiem w rekach bo wczesniej nie potrafi.
wiec jedno co moge Ci zaproponowac to niestety z Twojej strony wytrwalosc i zebys nie machnela na to reka, tylko ucz go ojcostwa, pomagaj i wspieraj, staraj sie zeby duzo uczestniczyl w zyciu Michele, kapiel, przebieranie, niech bedzie z Wami i wtedy pojdzie latwiej. A cierpliwosci mu brakuje bo wxszystko to dla niego nowosc i moze tez boi sie ze nie podola...
ale jestem pewna ze dacier ade, wszyscy przez to przechodza i jednym sie udaje lepiej a innym gorzej ale zawsze....

moje chlopaki maja sie dobrze, wrzucilam ostatnio pare foitek do galerii, zmienilam tez kolor na rudawo kasztanowy, poza tym to choinka stoi i coraz mniej na niej baniek bo Noas je sciaga i wynosi do kosza :lup:
a Natanek ostatnio odkryl kilka schowanych na gwiazdke prezentow, detektyw jeden :lup: :lol:

Odnośnik do komentarza

Mama Sloneczka
Witam!!!

Suzy Kochana, zycze Ci, zeby pod twoja choinka jak najszybciej znalazlo sie duuuzooo czulosci i dobrego slowa dla takiej dzielnej Mamy!!! Jak ty sie czujesz w ogole?

U nas dzisiaj jeszcze swieto. Idziemy na spacer popatrzec na kramy bozonarodzeniowe. Sloneczko swieci optymistycznie, przesylam Wam troche!!!

:36_3_15:

jaa?? a wiesz Mamo sloneczka... jako mama bardzzo dobrze... ale troche przybita jestem bo chcialo by sie czasem jakiegos buziaka dostac, zeby cie kto przytulil... cos podtrzymujacego na duchu powiedzial... a nie facet plecami do ciebie spi...a ja na takie rzeczy wrazliwa jestem....

Odnośnik do komentarza

monikouette
witam z rana bo dzis to ja dyzuruje z Noasiem bo nie mielismy nikogo kto mogl z nim zostac

suzy, mysle kochana, ze Andresaowi po prostu trudno sie przyzwyczaic do nowej roli ojca, pewnie powiesz ze Tobie tez ale wiesz, facet ma inaczej, ciazy nie nosil, spadllo mu to na leb i ma. A my przez cala ciaze sie do tego przygotowujemy, po porodzie przychodzi (albo i nie) instynkt macierzynstwa i brniemy do przodu bo za nasze dzieci to w ogien. A facet musi sie tego nauczyc juz z dzieckiem w rekach bo wczesniej nie potrafi.
wiec jedno co moge Ci zaproponowac to niestety z Twojej strony wytrwalosc i zebys nie machnela na to reka, tylko ucz go ojcostwa, pomagaj i wspieraj, staraj sie zeby duzo uczestniczyl w zyciu Michele, kapiel, przebieranie, niech bedzie z Wami i wtedy pojdzie latwiej. A cierpliwosci mu brakuje bo wxszystko to dla niego nowosc i moze tez boi sie ze nie podola...
ale jestem pewna ze dacier ade, wszyscy przez to przechodza i jednym sie udaje lepiej a innym gorzej ale zawsze....

moje chlopaki maja sie dobrze, wrzucilam ostatnio pare foitek do galerii, zmienilam tez kolor na rudawo kasztanowy, poza tym to choinka stoi i coraz mniej na niej baniek bo Noas je sciaga i wynosi do kosza :lup:
a Natanek ostatnio odkryl kilka schowanych na gwiazdke prezentow, detektyw jeden :lup: :lol:

Moniq dlaczego to zawsze ja musze byc wytrwala... i ogolnie kobiety??????? dlaczego raz nie moge byc slabsza... bo juz naprawde nie mam sily byc ciagle ta wytrwala...pfffffffffff

a z drugiej beczki to fajnie masz w domku.... znikajace babki:Kiss of love:kochane maluchy , mikolajkowe buziaki ode mnie

Odnośnik do komentarza

Suzzy ja Ci mowie on kiedys bedzie plakal zewnymi lzami jak Was straci bo bedziesz miala dosc jego fochow. Ludzie czasem niedoceniaja co maja dobrego a potem jest za pozno i placz. Wcale nie musisz byc silna zawsze bo nie tak to dziala. Gdyby Andreas Was zostawil i tylko placil alimenty to co innego ale skoro zobowiazal sie do trwania w zwiazku z Toba to ma zasrany obowiazek Cie wspierac, pocieszac i pomagac (nawet jesli to ma byc tylko dobre slowo, buziak czy przytulenie).
Jak powiedzialam Monique facet ma gorzej z marszu bo ani on nie zna dziecka ani dziecko jego a relacje tato-dziecko nawiazuja sie pozniej co oczywiscie nie zwalnia ich z obowiazku wspierania mamy caly czas i kropka.

Mamo Sloneczka
dzieki za slonce chyba ode mnie z wczoraj poszlo do Ciebie :)

Dla reszty dziewczyn WIELKIE BUZIAKI ja uciekam od kompa bo to pozeracz czasu a mam teraz w ciagu dnia rozne etapy przyplywu i odplywu energii wiec poki mam to ide zrobic cos konstruktywnego zanim padne :D

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

suzy przed noca oczysc jej nosek!! biedna malutka zeby tylko sie faktycznie nie rozchorowala.. mysmy te ubrali choinke, dom wypucowalismy i.... jeszcze sie trzese choc to sie stalo o 17... wymyslilam zeby wypolerowac schody pronto no i potem schodzac spadlam.... udalo mi sie zakryc brzuch i ucierpial tylko tylek, udo i kostka.. ale sie zdenerwowalam mowie wam az sie trzeslam normalnie.... nie wiem co ja bym zrobila gdyby cos sie stalo zosience....nie przezylabym ufffffffffffffffffffffff ale wszystko ok, jest spokojniejsza, nie rzuca sie bardzo w brzuchu ale raz na jakis czas kopnie, kochana daje znac zeby sie nie martwic.. dziewczynki napisze jutrro ide sie polozyc bo dzis sie do nieczego nie nadaje.. a az sie schody stepia bede chodzic w adidasach...

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

kata nie rozbijaj sie!! musialas te schody polerowac??!! nu nu! dobrze ze nic sie nie stalo, idz odpoczywaj

Agha zadroszcze Ci tych laskowych przejazdzek, fajnie musi byc

Suzy ja tez odczuwałam po porodzie silna potrzebe czulosci, przykro mi że Andreas nie wspiera - ale moze trzeba mu delikatnie zasugerowac? albo i nie delikatnie.... ja tez sie musialam dopominac :D
a sniegu u nas nie ma i raczej na Swieta nie zapowiadaja :(:( ... wiec zostana tylko pierogi :D

Mamo Sloneczka wykurowalas sie juz? ja te chce sloneczka bo dzis bylo buro i szaro...

Flor dobrze ze luby sie przekonał i ładuje :D:D musi pomóc!

Moniq bedziemy pisać i pisać i pisać.... no chyba ze na łapki ktoś połamie.... :smile_move:

Odnośnik do komentarza

No to jest dla nas dobra wiadomosc, ze sniegu nie bedzie ;) Bo my samochodem bedziemy sie telepac to i lepiej dla nas... Takze tez pierogami bedziemy sie cieszyc :))) A z drugiej strony takie prognozy dlugoterminowe moze sie Asik nie sprawdza i spotkamy sie na sankach przy Kopcu Kosciuszki ;)))
:yuppi:
Kata!!! Zadne Pronto Dziewczyno Kochana, dobrze, ze nic sie nie stalo... Moja kolezanka tez spadla ze schodow pod koniec ciazy i na szczescie tylko na strachu sie skonczylo. Ja tez juz postanowilam, ze koniec na razie z generalnymi porzadkami, brak czasu... Tyle, co na ten weekend przygotowalam dom, a teraz juz bedziemy tylko myslec o doleczeniu sie i wyjezdzie...
Suzy, mocno Cie tu sciskam i wygadaj sie, a Andreas w koncu przeciez doceni, moze on sie troche boi i tez jakis szok poporodowy przechodzi, co? Slyszalam, ze niektorzy mezczyzni tak maja wiec moze sprobuj go podpytac czy o to chodzi... hmm... Ale z czasem musi byc dobrze!
Moniq, Alex tez przechodzi fascynacje wyrzucania wszystkiego do smieci i zadne "nie" na razie nie pomagaja ;) Ostatnio wyrzucil swoja pilke, puszke tunczyka (jeszcze nie otwarta) i skarpetki swojego taty :)))))
Agha, dziekuje jeszcze raz za slonce, ale Tobie tez chcialabym go troche z powrotem podeslac i w ogole WAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNY ksiezycowej nocy i slonecznego wtorku!!!
:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

KATA pronto na schody heheh a czytalas na butelce co napisali ... nie uzywac na podlogi itd bo slisko (zboczeniec jestem bo sama doczytalam jak i wszystkie ulotki ZAWSZE) dobrze ze nic sie nie stalo, pamietam jak ja spadlam ze schodow na poczatku ciazy co wam pisalam tez mnie trzesawka zlapala z opoznieniem bo zaspana bylam.
Asik ja bede robic pierogi ale z pieczarek bo przeciez grzybow to nie ma i zrobie juz 18 grudnia bo 19 juz jedziemy do Paryza wiec chce sie najesc na zapas ... nie bede brala ze soba bo Jonathana mama jeszcze sie poczuje urazona bo bedzie sama wszystko szykowac albo nikt nie bedzie chcial jesc ... i bedzie lipa dla mnie ... nie bede kombinowac i tyle.
Dobranoc kochane

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

hej kochane!!jestem po okropnej nocy ale wszystko dobrze juz teraz, Zosik zaczal znow sie pozadnie gimnastykowac w brzuchu :)
agha ja zawsze czyscilam schody pronto bo mam drewniane... no ale teraz to byl faktycznie glupi pomysl ufffffff do tego jeszcze mama mi kupila nowe gorlaskie kapcie bo ja tutaj bez dywanow umieram na zlodowaciale stopy... no i to bylo chyba polaczenie nie za bardzo ehmmmm....
Ale macie z tymi dzieciaczka mi ze wam wszytsko wyrzucaja :D ale powiem wam ze ja mam to samo hehe tzn Michele to straaaaaaszny chomik wiec czasem musze cos po kryjomu wyrzucic bo sam tego za chiny nie zrobi!!gorzej wzbrania sie ze bedzie zly jak mu wyrzuce podarte majtki uhmmmm faceci!!!!!
Asiku jak w Krakowie oprocz pogody??? ale faaaaajnie wam co jedziecie... dobrze ze jest Moniq to sie troche posolidaryzuje... no i Suzy tez zostaje na wyspie... rany juz nastepne Swieta MUSZE pojechac do Polski.. to juz 3 bez sniegu i tradycji...
Mamo Sloneczka a wy kiedy jedziecie?? juz prawie zdrowi prawda??
Suzy ja tez mysle ze Andreasa po prostu "zaskoczyla" nowa sytuacja... dla feceta tez jest zmiana i masz racje to niesprawiedliwe ze my musimy im wszystko tlumaczyc ale pomysl ze faceci tez czasem moga poczuc sie odrzuceni... sami sa jak dzieci a twoj swiat teraz kreci sie na pewno wokol malenkiej, karmienie, zmienianie pieluszek, mycie, tyle tego jest :) ja mysle ze zadne rozmowy tutaj na razie nei sa potrzebne, wystarczy po prostu ze sama sie do niego przytulisz i zobaczysz ze jak poczuje ze TY TEGO CHCESZ I POTRZEBUJESZ jemu tez ulzy :) buziaki kochane!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...