Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

wiem że macie racje, bo tylko rozmowa wyjasnia wszystko!
tylko ze to nie takie proste.

po pierwsze znajac Andreasa wybuchnie zloscia bo od poczatku bede ta zla... od pierwszego slowa....

po drugiei tak nic by z tym nie zrobil... bo rodzice sie bardzo z pieniedzmi narzucaja, kupuja ile wlezie... i pewnie on czuje sie w jakis sposob zalezy ... i byloby mu glupio...

a wogole to powiedzialam wam juz cos tak wkur**** ze szok ?!!?!?!?!
u nich w religii jest jakas zasrana tradycja że musi isc poblogoslawic dziecko w kosciele i to ma byc dzisiaj ale ja nie moge wejsc do kosiciola bo jeszcze krwawie wiec moge poczekac w aucie bo to tylko 5 minut!!!!!:whoot: tak sie rozplakalam w szpitalu jak mi to powiedzial ...nie bo nie szanuje jego religii... ale dlatego ze uwazam iz przy waznych momentach matka powinna byc... ale Andreasa nie stac na zrozumienie...

jak widzicie my bedziemy mieli wiele problemow kulturowych :Płacz:

Odnośnik do komentarza

SUZY.... az mi sie cos otwiera w kieszeni...
Niby mam specjalnosc z antropologii kulturowej i roznice kulturowe to dla mnie byl kiedys chleb powszedni, ale teoria swoja, a praktyka swoja...
Tak sobie mysle... Masz dwa wyjscia 1. gorsze (tylko moim zdaniem) wyplakac sie w tym samochodzie i zaczac godzic sie z roznicami... 2. powiedziec, ze... juz nie krwawisz (chyba Cie nikt nie sprawdzi, cooo?) chociaz bym sie nie zdziwila... :(((
Pamietaj, ze to Ty jestes Matka i masz TAKIE SAME PRAWA do decydowaniu o KAZDYM kroku Twojej slicznej Coreczki...
Bardzo smutne to tak na poczatek dnia...
Ale sama sobie ze WSZYSTKIM poradzisz!!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Suzzy Oj znam ja ta tradycje (Greko katolicy prawda?) Moja przyjacilka jest prawoslawna i zawsze plakala ze jej wstyd bo wszyscy wiedza kiedy ma okres bo nie moze wejsc do cerkwi tylko musi stac na zewnatrz na mszy a wiecie jak sie ma lat 14 czy 15 to WIELKA BIEDA ... Niestety Suzzy wiekszosc religii dyskryminuje kobiety i to bardzo (wystarczy poczytac stary testament i wlos sie jezy co tam wypisane na temat krwawiacych kobiet heheh). Jak powiedziala Mama Sloneczka mozesz sklamac albo odcierpiec bo raczej nikt nie sprawdzi ... no ale tez ciezko bedzie uwierzyc ze 4 dni po porodzie juz nie krwawisz. Dasz rade ... pomysl ze Andreas nie robi tego na zlosc ... jak bys go zabrala do kosciola katolickiego tez bys mu kazala czapke zdjac prawda? Roznice kulturowe mozna przeskoczyc tylko w jeden sposob albo ich unikac albo zaakceptowac i otworzyc sie na nie :) Suzzy trzymam kciuki za kazda opcje ktora wybierzesz.
Asik wiesz za co ja uwielbiam Natalke ...za jej lekko zblazowany pol usmiech hehe ona wyglada jak John Travolta w Greese HAHAHAHA

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

taki los kobiety... CIERPIENIE

postanowilam ze zostane w domu ... skoro to tylko pol godziny bynajmniej prysznic normalny wezme :Płacz::Płacz:

Agha tu nie chodzi ze ja nie akceptuje, bo jestem bardzo tolerancyjna i nie oczekuje od niego zmiany religi czy nie wiadomo czego! Tak tez nie mozna... ale bylo to dla mnie szokiem kiedy mi to oznajmil bo nigdy wczesniej o takich obrzadkach nie slyszalam... I jedyne czego oczekiwalam to zrozumienia na moje lzy i zaskoczenie !!! a nie nerwów...
bo to niestety jedyne co andreas umie... brak zrozumienia... ale jego to zawsze trzeba rozumiec.

czasem dziewczyny mysle sobie czemu mnie to zycie to jakiegos cyprusa ponioslo... a nie do naszego zwyklego polaczka....

Mamo sloneczka dziekuje za wsparcie . MAM NADZIEJĘ ZE SZPITAL DOMOWY JUZ SIE KONCZY :):) I ZE BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE...

KURDE teraz wogole nie mam ochoty do andreasa sie odzywac prze tych jego rodzicow... i przez to ze sam jest tak samo prymitywny jak oni... a on mi tylko przykrosci teraz robi na kazdym kroku...

bo jestem rodrazniona i mu to nie pasuje

a ja nie chce sie za bardzo odzywac... bo nie chce kolejnych awantur problemow placzu i wogole... teraz mi to nie potrzebne...

Odnośnik do komentarza

Witam kochane ;p;p

Suzzy napewno dasz rade sobie ze wszystkim :) musisz porozmawiac z tata swojej ślicznotki :) i powiedziec szczerze co Ci lezy na serduszku. Jestes mama wiec najby najwieksze prawo glosu masz wlasnie Ty to ma Tobie byc teraz najlepiej a nie innej czesci rodziny :)

Czuje ze z dziadkami bede miala ten sam problem... ale nie kracze ;p

3 grudnia idziemy do lekarza zobaczymy co powie ...

W roli wyjasnien :D
Staramy sie o dzidziusia ale niestety moj ma bardzo slabe nasienie (bo pali papierosy):le:a ja mam zespol policystycznych jajnikow :( i jest wielki klops :( ale jestem dobrej mysli dostaniemy jakies leki i za kilka miesiecy mam nadzieje zajde w ciaze :)
Nie wiem czy to przez cisnienie czy jakies obce sily ale jestem strasznie nerwowa wszystko mnie denerwuje takie szczegoly blache ;/;/ :( a okres dopiero za ok 2 tyg dostane wiec to nie z tego powodu... Zrobilam pyszny obiadek mniam mniam :) a wczesniej ciasto czekoladowe zapraszam na kawusie i troche kalorii :P:P

Milego dnia dziewczyny :):*:*:*:*:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Dziekuje za zaproszenie na kawke, Flor! Chetnie wypije ja z Wami jak tylko poloze dziecko na drzemke, a ze dzisiaj spalismy wszyscy dluzej to sie przeciaga... ;)
Bedzie DOBRZE, Flor - BARDZO WAM TEGO ZYCZE!!! Bedziemy tu Wszyskie trzymac kciuki i na pewno sie uda :)))

Suzy, z tym prysznicem to ja mialam to samo - jedyne chwile intymnosci i relaksu TYLKO DLA CIEBIE... Na szczescie to prawda, ze z czasem bedzie coraz wiecej tego czasu dla siebie, choc na poczatku trudno mi w to jakos bylo uwierzyc... ;)))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

witam

czytam wszystko, suzy, kochana, dziewczyny juz wszystko chyba napisamy, nie ma co, musisz jakos przebolec niektore rzeczy, po porodzie bedziesz na pewno troche nerwowa, hormaony dzialaja, musicie sie przyzwyczaic do nowej sytuacji, na pewno tesciowie nie robia nic by to ulatwic ale dasz rade.....

flor, i za Was kciuki zacisniete, bedzie dobrze!! juz my tu bedziemy kibicowac!!

agha, splakana siedzialam przed kompem jak Twoje zdjecie zobaczylam!! i sie nie pogniewaj, ale moj K byl w kuchni i wzrok ma dobry ale mowi mi "co to za facet na zdjeciu??" :lol: podszedl i tez sie rozesmial :lol:

zdrowka wszystkim zycze, ja zakatarzona ale DR :D

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem

ja to zawsze przychodze jak wszyscy juz ida spac :D Tylko Mama Sloneczka sie tez trzyma z wieczora :D my sowki :D

Suzy przykro mi ze musisz teraz przez to przechodzic, powinas miec spokoj, odpoczywac - fizycznie i psychiczne. Zycze Ci sil mam nadzieje ze niedlugo odnajdziesz spokoj i zrozumienie:36_1_67:

Flor trzymamy kciuki za Was, musi sie udac!!

Agha .... John Travolta?? :hahaha::hahaha::hahaha:

milej nocki!!

Odnośnik do komentarza

Suzzy nikogo losem ani przeznaczeniem nie jest cierpienie i przestan tak myslec bo tylko sie wpedzasz w depresje. Zycie jest zbudowane z malych rodosci i cierpien a sztuka jest zauwazac tez te dobre strony nawet jesli jest ich malo ...ale sa ZAWSZE i WSZEDZIE. Suzzy jestes mloda, ladna (i to bardzo), masz cudowna ZDROWA corke, sama na zdrowie tez nie narzekasz. A co do Andreasa ...poznalas jego rodzicow i wiesz juz skad jego zachowanie sie wzielo bo nie zalezy to od narodowosci. Jak bys byla z niewyrozumialym Polakiem mialabys dokladnie to samo. A Ty pamietaj o jednym, dziecka i rodzicow nie da sie zmienic na "lepszy model" ale upierdliwego partnera, meza, ZAWSZE. Wiec niech on sie tak nie stawia bo moze sie obudzic z reka w nocniku. Narazie daj sobie czas na odpoczynek i odreagowanie tych wszystkich nowosci ... skup sie na sobie i Michelle ... reszta ulozy sie pozniej ...jakkolwiek :D
Jonathan czesto mi powtarza ze my sie nawzajem nie potrzebujemy ... my chcemy byc razem i budowac rodzine ...ale bez siebie bedziemy w stanie zyc jak zylismy dotychczas. Nic nam nie odpadnie, nie podupadniemy na zdrowiu, szlag nas nie trafi. Ja mysle dokladnie tak samo i to wg nas jest recepta na dobry zwiazek czy malzenstwo.
Mamo Sloneczka ... kurujcie sie i odpoczywajcie ... byle do wiosny :)
Monigue heheh wstawie moze jutro jakas normalna fotke dla rownowagi heheh to pokazesz swojemu nowe wcielenie tego FACETA :D usmialam sie do lez
Asik no ja Ci mowie taki John Travolta zblazowany ... jak sie na Natalke patrzy to normalnie pierwsza mysl ... co ona sobie mysli w glowie pewnie cos w stylu ..."co wy sie tak na mnie gapicie ... NUDYYYYYY" HAHAHAHAHHA
Flor Kciuki zacisniete i cieszcie sie ze przynajmniej lekarze wiedza co Wam jest i moze pomoga :) OBY OBY
Majeczko co u Ciebie jak maz cieszy sie z siedzenia w domu?

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

:Płacz::Płacz::Płacz::Płacz::Płacz::Płacz::Płacz:

nic tylko płakać... ja się już poddaje dziewczyny.... najchętniej to bym gdzieś uciekła razem z..... moja córcią. Bo nie Michelle. :Płacz::Płacz::Płacz:

Słuchajcie tego...
przychodzi Andreas dzisiaj... od mamy bo był na chwile po kase. Znaczy po wyplate.
I mowie ze musimy pogadac... i zaczyna od slow "Nie możemy jej dac na imie Michelle" :Płacz::Płacz: coooooooooooo??????????

Nie bedzie to mozliwe ochrzcić ja takim imieniem w ich kosciele...:Płacz::Płacz: rozumiecie??? od tylu miesiecy i teraz kiedy juz wreszcie ze mna jest to zawsze byla Michelle... :Płacz::Płacz::Płacz: a powiedział im to ksiądz wczoraj jak byli ją pobłogosławić!!!

Jestem tak wkurzona i przybita że nie wiem co mam ze soba zrobic :Płacz::Płacz::Płacz:

nie chce nikogo winic ale jedno powiem NIENAWIDZE JEGO MATKI OD DZISIAJ...
taka religijna... jej najlepsza przyjaciolka jest żoną popa !!!!!!!!!!!!!!! i dopiero teraz dowiadujemy sie że nie?????????

:Płacz::Płacz::Płacz::Płacz::Płacz:

nie mam sił już dziewczyny....

i domyslam sie ze andreasem bardzo matka manipuluje... bardzooo.... bo potym powiedzial ze o jeszcze jednej sprawie musimy pogadac...

i mowi.... kiedys ci obiecalem ze zostaniesz moja zona... i chyba powinnismy o tym pogadac... bo wkoncu jestesmy rodzicami....

a jeszcze tak nie dawno.... mowil... to ze mamy dziecko nie znaczy ze musimy biec do oltarza.... zgadzalismy sie z tym kropa w kropke.... a teraz!!!!

:Płacz::Płacz::Płacz::Płacz:

moja Michelle.... zawsze bedzie dla mnie Michelle.:Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

Suzzy a nie mozecie nadac 2 imion ? Cos tam zgodnego z ich tradycja plus Michelle? Chodzi mi o dokumenty urzedowe nie tylko cerkiewne bo te legalnie w prawie nic nie maja do gadania. A majac 2 imiona zawsze bedzie miala prawo uzywac jakiego chce w przyszlosci i tu podam Ci przyklad mojej mamy. Ona w dowodzie jest Bogumila Irena ale od 3 roku zycia wszyscy na nia mowili Bozena a jak wiadomo to jest inne imie i co ... wszyscy ja znaja jako Bozene imieniny tez obchodzi na Bozeny jedynie w urzedowych pismach wpisuje Bougumila Irena bo musi i tyle. Sama o sobie tez mowi per Bozena i tak sie przedstawia ludziom. Nie poddawaj sie bo do kuzwy nedzy to nawet nie jest Twoja religia !!!!!!!!!!!!!!!!! Jak chce zeby miala imie greko-katolickie na drugie urzedowo ma miec Michelle i nie ustepuj za zadne skarby swiata.

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Suzy jak czytam o tych wszystkich rzeczach jakich piszesz to co sie dzieje u Ciebie to ja bym zabrala mala i uciekla....Przykro mi ze musisz przechodzic takie rzeczy...tymbardziej ze jestes mloda i zostalas mama....My dziewczyny z forum jestesmy z Toba :*:*:*

Po tym jak napisalas ze tata Twojego sloneczka najukochanszego i najsliczniejszego :*:*:* jest tak strasznie za swoja matka(czytama wczesniejsze posty i wiem ze ma 37 lat) to bedac w tym wieku powinien sam o sobie decydowac i o swojej rodzinie a nie sluchac mamy.... wiem grecy maja jakies dziwne zwyczaje i w ogole w szczegole....no ale to jest dorosly chlop ;/ i juz sam powinien sobie dawac ze wszystkim rade pomagac Ci i z Toba uzgadniac wszystkie sprawy wziazane z malenstwem a nie z jego matka ;/;/

Naprawde to jest straszne.....ja bym zrobila tak ze bym z nim powaznie porozmawiala najwyzej bym sie klocila krzyczala jak by po dobroci i spokojnie nie docieralo ze jest dorosly.... i nie sie nie zachowuje jak dziecko ze jak mama zabrania to jest to swietosc.

Rozumiem mozna sie zawsze radzic rodzicow zyja dluzej moze wiecej wiedza (choc niezawsze:D) ale zeby ona decydowala o tym jak ma Twoje dziecko miec na imie....jak mam wygladac jej zycie;/
Ja bym sie na to nigdy nie zgodzila. I Ty tez nie powinnas, usiadz z nim porozmawiaj i powiedz ze to wasze dziecko a nie jego i jego matki ;/

Trzymam kciukasy za Ciebie i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i bedziecie szczesliwi :)

p.s. Jak nie to bierz mala i uciekaj ...jest bardzo duzo instytucji ktore pomagaja samotnym matka.

Caluski i buziaczki dla Ślicznotki malutkiej :*:*:* i dla Ciebie obys w tym wszystkim wytrwala :):*:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

SUZY... Michelle dla nas zostanie tez zawsze Michelle... Slow mi brakuje, bo dzieciatko niczemu nie jest winne... Suzy, a czy Twoja Mama nie ma nic do powiedzenia? Moze popros Ja o wstawiennictwo... Bo tak samej to rzeczywiscie wejda Ci na glowe... Agha chyba ma racje, ze podwojne imie moze byc rozwiazaniem albo jeszcze inaczej... W urzedzie Michelle, a w Kosciele jakas grekokatolicka Swieta (ktorych nie ma znowu tak duzo... hmm... - taka strone znalazlam ale po polsku
Ekumeniczny Portal Greckokatolicki www.grekokatolicy.pl | Święci XX wiek ),
nie wiem co Ci poradzic Suzy, ale pamietaj, ze to JEST TWOJA CORECZKA!!!
DUZO, DUZO SIL!!!

Zweryfikowalam w Wikipedii swoja wiedze na temat religii na Cyprze... I to chyba jednak wyznanie prawoslawne, tak Suzy? I pierwszy tydzien minal... :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

ale sie wkurzylam czytajac!!!!!!!! SUZY!!! kurcze juz nie wiem co ci napisac ale ja bym sie nie dala wiesz... nie rozumiem dlaczego to oni maja o wszystkim decydowac i dlaczego to ich religia ma byc ta "wazniejsza"??!?!?!?! ja bym powiedziala temu twojemu uhhhmmmmmm zeby zaczal zacjowywac sie jak facet z jajami a nie jak mami synek!!!podobalo mu sie michelle, no to teraz niech sie postawi matce, a kto powiedzial ze musi byc ochszczona w ich kosciele?!?!?!?!wrrrrrrrrrrr i tak jak pisaly dziewczyny najwazniejsze to w urzedzie zeby nazywala sie MIchelle a potem to juz niech sobie tesciowa wola na nia jak chce! co do krwawienia ja bym poszla do kosciola, to nie jest twoja religia wiec ich zasady ciebie nie dotycza i masz prawo byc w waznych chwilach twojego dziecka przy niej!!!!! o matko az mi cisnienie skoczylo!!!!
co do przylazenia do domu to ja czuje ze mnie tez wojna czeka ale jak moj nie porozmawia ze swoja rodzina to zrobie to ja... jak sie jelopy nie potrafia same domyslec to trzeba im wylozyc czarno na bialym i juz....
ok dziewczyny ja lece do lozka... napisze jutro bo dzis to tak ponadprogramowo :) zajrzalam :)
agha super fotka
asiku natalka jest przeeeeeslodka!!!
mamo sloneczka nie zasypalo was??:D u nas leje i jest ochydnie a wiatr taki ze az sie nie chce wychodzic no ale pojechalismy do io bimbo po przescieradelko do wozka takie ze nie przesiaka i jeszcze innych pare pierdulek.... kuzwa dziewczyny wszystkie zabawki sa robione w chinach!!i to te fisher price, chicco... dobre firmy..... ja jakos nie mam zaufania no ale co zrobic??przeciez nie zrobie dziecku grzechotki z butelki i kamyczkow.. poszukam zabawek eko mam nadzieje ze chociaz te nie beda chinskie!!!!
ok bo uciekalam:) michele mi sie do kompa dobija zalamany bo milan przegral..... cos czuje ze musze go pocieszyc:36_2_22:
do jutra kochane!!!!!!!!!:zwyrazami_milosci:

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

ja tez jestem

SUZY juz nie bede pisac wiecej niz dziewczyny bo mysle tak samo jak one
oczywiscie zdaje sobie sprawe ze Tobie tam na miejscu jest duzo trudniej niz nam sie tu pisze, ale blagam Cie, nie daj sie, jak teraz calkiem popuscisz to juz nigdy nie wezma pod uwage Twojej opinii i wszystko bedzie decydowane bez Ciebie!!!
musisz dac rade!! my tu w Ciebie wierzymy!!!!

u nas troche sie powalilo, opiekunka Noasia miala wypadek, zlamala sbie reke w nadgarstku, zwolnienie do 15 stycznia a co za tym idzie nie mam nikogo do opieki nad Noasiem
tzn musze stawac na glowie zeby jakos znalezc rozwiazanie :lup:

normalnie polka z przytupem :lup:

Odnośnik do komentarza

nosz k... mac! nie moge bo sie tak denerwuje jak czytam co piszesz Suzy, no normalnie cisnienie mi skacze!!! Jak mozna tak traktowac mloda mame i to dopiero co po porodzie!!

Tak jak pisza dziewczyny Suzy musisz byc silna i bronic siebie i Michelle. Ja wiem ze nam sie latwo mowi...

ech.....

nic juz nie bede pisac bo sie zdenerwowalam....

Odnośnik do komentarza

uhmmm moniq to nieciekawie!!!!! bo to kurcze wazna sprawa no i trzeba miec do takiej osoby przede wszystkim duzo zaufania, byc pewnym ze to odpowiedzialna osoba...
pytalas sie w agencjach?? a moze ktos ze znajomych moglby polecic??
widze ze jeszcze spicie wiec zajrze pozniej... I PROSZE O JAKIES DOBRE INFORMACJE!!!!!!:list:

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

nie napisalam wam ze wczoraj jak wracalismy samochodem to cos sie stalo z hamulcami:( michele dzis po pracy jedzie do mechanika!!o rany mam nadzieje nie bedzie autka nam dlugo trzymal bo w kazdej chwili moze byc potrzebne!! ja w sobote mialam bole i myslalam ze to juz... ale okazalo sie ze fajszywy alarm.. jutro ide do ginekologa zobaczyc co te skurcze zrobily z moja szyjka i i czy wiadomo czy dociagne do 24 grudnia czy urodze wczesniej...
mowie wam zdenerwowalam sie bo przynajmniej do konca 38 tygodnia chcaialbym dociagnac, Zosi bedzie latwiej jak sie za wczesnie nie urodzi.. no wiec do niej gadam i gadam zeby sie nie spieszyla i mam nadzieje ze te skurcze i potworny bol krocza przy kazdym ruchu to tylko przygotowanie do porodu a nie porod sam w sobie :)
a dzis w nocy tragedia pogodowa!!! mimo okiennic jasno w sypialni tak sie blyskalo, piorun za piorunem i to mialo sie wrazenie ze zaraz obok lozka no i straszny huk.... myslelismy ze to deszcz ale rano lezal na ziemi grad wielkosci ziarnka grochu..... ale sie balam :( nie znosze burz!! a dzis od rana leje i jest ochydnie!!!czy u ktorejs ladnie i moglaby mi przeslac troche sloneczka???

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

U mnie od rana swieci slonko:P zlape troche promieni i wysle Ci :P:P rozumiem Ci co do burzy bo tez sama sie boje burzy a jak jeszcze jest w nocy to masakra:(

Kurcze kilka dni poszlam pozniej spac i teraz mam straszne problemy z zasypianiem;/ wczoraj chyba o 2 w nocy zasnelam;p a dzis wstalam o dziwo o 9 ;p a nie o 12 jak zawsze ;p;p

Zaraz biore pieska i ide na spacer niech sie wylata bo to oszolom maly jest:D i ma niesporzyta ilosc energi :D:D:D

Calusi dziewczyny:):*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

dzieki flor za sloneczko!!! :*
oooo ajakiego masz pieska??? moja chicca dala nam niezle popalic jak byla mala hehe ale teraz juz jest dobrze, jest przeslodka i tylko czasem jej palma odbija :D a bidulka wczoraj troche zle sie z zoladkiem czula, wymiotowala i kupke luzna zrobila.... ale dzis juz dobrze.... spioch jeden caly dzien na kanapie, a jak wychodzimy to ja za nia frune!!!(wiec teraz wychodzi czesciej michele bo ja sie boje ze mnie przewroci).. z wszystkimi sie musi przywitac no i obowiazkowo popedzic kury hehe

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

No moja ma pol roku to sobie wyobraz co z nia mam :lol: jak wpadnie w szal to biega po calym mieszkaniu na lozko wskoczy zeskoczy z 5 razy do kazdego pokoju wpadnie poprostu szal :lol: taka z niej pociecha jest :D:D jak tylko uda jej sie znalesc jakas skarpwtke to skacze ucieka przewraca sie :D:D ubaw z nia po pachy :D:D

AAa nie moge wstawic jej zdjecia bo mam za malo postów Pffffffffffffffffffff:36_2_42:

Pokaze wam za jakies 6 postów :lol:

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...