Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Mamo SLoneczka ja tak mam pare godzin dziennie heheh a to ze maluje czy cos dziergam to juz chyba z nudow od tego lenistwa :D Ale narazie jak juz mowilam moge to sie lenie "na zapas" bo potem bedzie LATNIE, KARMIENIE, PIELUSZKI, KAPIELE ...czy mi sie bedzie chcialo czy nie :D Chociaz jak znam Jonathana jak tylko bedzie mial wolny dzien to ja bede odpoczywac a przystawiac mi ja bedzie do cyca przez sen (moj) !!!! A jak masz wybierac to lepiej sie len a nie choruj !!!!
Suzzy mam nadzieje ze to co znalazlam okaze sie choc podobne do smietany
A za mna chodzi hummus ostatnio i jutro bede szukac chickpeas zeby zrobic a jako ze jest duzo muzeumanow jest szansa ze znajde :) Brakuje mi tego wyboru z angielskiego Tesco :(

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Sloneczka ja mam zbyt czesto :36_2_49:

teraz mam siostre do pomocy to juz sie w ogole rozleniwie, jak zostane sama znowu bede kwiczec :D

Suzyjakie ciasto zrobilas? ja Ci ze smietana nie pomoge bo kucharka ze mnie zadna... raczej odgrzewarka :hahaha:

Agha no niezle porownania :D:D

a w ogole to tak mi sie jakos zebralo i chcialm Wam powiedziec ze fajnie tu z Wami jest
:zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Majeczka ja Cie podziwiam bo ja bym nie wytrzymala z kims obcym w domu, no normalnie by mnie szlag trafil.... nie dalabym rady.... a jak jeszcze sie zachowuje tak jak piszesz to wrrrr.....
oj ciezko by bylo...

nie to ze jakas taka jestem a spoleczna ale po prostu moj dom - moja oaza i jak mi ktos tak z butami.... to nie czuje sie z tym najlepiej

Odnośnik do komentarza

:36_3_3::I love you1::11_6_203::zwyrazami_milosci::36_3_14:

to powyzej dla Was (jak juz tak sbie dzisiaj slodzimy) ;)))

Ja bym Majeczko naprawde nie prala i nie myla... Z doswiadczenia mowie, bo wiem, ze nie mozna spodziewac sie nigdy niczego w zamian, a wrecz przeciwnie... Czesciej ludzie odwracaja glowe na ulicy, zeby nie dziekowac... Niestety... Choc oczywiscie chwalebne jest pomaganie slabym i ucisnionym, ale moze ten kolega do takich nie nalezy, co? ;) W kazdym razie cierpliwosci zycze!!!

i WIELKIE DZIEKI kochane Dziewczyny ZA ZROZUMIENIE!!! Nie zdarza mi sie to czesto, ale czasami chcialabym cos zmienic i wtedy dopada mnie cos takiego jak lenistwo lub chandra... :36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

ooo boze a co tu jakis dzen dobroci dla zwierzat ?????:lup:

:36_3_9::Kiss of love::36_3_9::Kiss of love::36_3_9::Kiss of love:
to ja się dołącze ;)

Ciasto... galaretkowe ... powiem szczerze że po części katastrofa... bo mózgu nie mam i dlatego... hehehe...

Wiecie upiekłam spód... ALE W OKRĄGŁEJ ..HMM JAK TO PO POLSKU BEDZIE... NO TA BLACHA FORMA CZY JAK... I ZAMIAST CHWILE POMYSLEC TO WYLOZYLAM TRUSKAWKI... A POTEM ... WYLALAM GALARETKE... I CO SIE STALO????????????

KTO ZGADNIE ;))

POWIEM TYLKO ŻE CIASTO URATOWALAM... HEHEHE

lenia tez mam czesto ale go nie lubie zwlaszca jak jest w domu bajzel... :lup:

teraz gram w ps3 w ta nowa gre ... poki moge, nieeeeeee... bo potem bedzie lipa... nieeee???

Odnośnik do komentarza

:picnic: Hej Suzy, pewnie spaly jeszcze hihi ;))) Dzisiaj taka ikonka na nowy weekend, bo mam ochote na piknik... ;) Nie do wykonania, ale w rzeczywistosci wirtualnej pomarzyc mozna :-)
Len sobie poszedl i juz mam wlasciwie wszystko zrobione oprocz umycia podlog... Wstalam sobie od nakarmienia dziecka o 7, a moi dwaj mezczyzni dospali do 9:30... Chwile poczytalam nawet do sniadania, a potem wstawilam obiad, rozwiesilam pralke i poscieralam kurze, rehabilitacja na calego po wczorajszym ;)))
Udanego weekendu Kochane!!!
:36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

:36_2_55: ech jak to milo sobie poczytac takie mile slowa od "rana".
Ja sie obudzilam spojzalam na zegarek w telefonie i mysle o jak wczesnie a okazalo sie ze mam czas angielski ustawiony:36_2_34: i okazalo sie ze juz 11:30 mnie w lozku zlapala .... dupsko mi sie kwadratowe zrobi od lezenia i tak sie skonczy !!!!!

Ogladalam wczoraj fajny film "why i get married?" z Janet Jackson ... polecam jak bedziecie mialy focha na mezow i parnerow hehehehe.

Mamo Sloneczka Ty maly robocik jestes ...ja mam inny sposob na porzadek : po posprzataniu na dole po prostu tam nie przebywam HAHAAHAHAH
Suzzy Ty tam sobie graj ile mozesz i sie niczym nie przejmuj
Majeczka jak Cie gosc wpieni zacznij marnie gotowac moze ucieknie heheh
Buziaki jak czekam na Jonathana i na zakupki trzeba

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

HeLLoOOo ... :36_3_9:
Wiem że i tak mi nikt nie odpisze... bo niedziela... i wszystkie gdzies znikacie ale seee popisze , aco mi tam :lup: Bo mnie w niedziele włącza się jakaś aktywność nieziemska... i sprzątam co się da... gotuje... i wogóle ale za to pospałam dłużej niz normalnie, czyli do 9 ::):

ASIK zgadłaś z ta galaretką... wypłyneła od spodu. :sofunny::sofunny::sofunny:
No cóż nie zawsze mózg pracuje jak powiinien. Ale ciasto żyje !!!

A oto fotografia :)
http://i33.tinypic.com/osh5w0.jpg

jest jeden mankament./.. dodałam za dużo proszku do pieczenia i jest troche zasłone :hahaha: ale zdarza się :sofunny:

no to życzę miłego weekendu :)

i wracam do swoich porządków póki mam chęci ... ale nie zanikam ciągle obserwuje czy MOŻE coś napiszecie :lup:

:Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Moniq właśnie sama tak myśle .... skąd ja później wezme siły na poród..

apropo... to właśnie tak mi spadło ciśnienie.... i siły odeszły... nie wiem czemu... i aż ręce mi się trzesą.... a Michelle wypycha mi bok... :lup:

trzeba się za obiad zabrać.... robię hamburgey i frytki... a wy co tam będziecie szamać??

wogóle to zapomniałam się już was wcześniej zapytać, jak u was wyglądając święta Bożego Narodzenia????? Głownie to pytam o to co gotujecie?? Bo wiecie ... Andreas bigos zjadł z grzeczności u mamy na ostatniej wigilii.... ale tu nawet nie ma czegoś takiego jak wigilia....

Piszta wasze jadłospisy świąteczne... :lup: nie musi być dzisiaj :36_1_13:
miłego odpoczywania i leniuchowania

Odnośnik do komentarza

suzy, z tymi silami do porodu to wiesz, i tak je znajdziesz :)

co do wigilii, jako takiej nie ma, jest obiad bozonarodzeniowy ale nie wigilia jak w Polsce
u nas robimy chyba wigilie z rodzicami K a w Boze Narodzenie to u nich jest obiad z dziecmi i wnukami, w sumie 12 osob, nie ma jakichs specjalnych dan, po prostu troche lepsze odswietne przygotowanie i zastawienie stolu, u mnie nikt nie lubi barszczu wiec nie robie, karpia nie ma, suszonych owocow tylko ja zjem troche, uszek nie robie wiec tradycja polskiej wigilii nie jest kultywowana, niestety
a u nas w tym roku dodatkowo jeszcze jeden obfity obiad bo 28 chrzest Noasia, nie jestem do konca pewna co robie, pare pomyslow jest ale nie wszystko....

Odnośnik do komentarza

a ja dzis robilam pizze z drozdzy suszonych bo przeciez nie mam pojecia gdzie swieze mam tu kupic i nie wyroslo niestety dobrze no i mamy pizze na zakalcu. Oczywiscie Jonathan mi nie pozwolil zjesc bo SUROWE wiec zeskrobalam w wierzchu i tyle mojego obiadu ....zaraz sobie pite z farszem zrobie na dokladke bo glodna. Jak juz skoncze to posprzatam w kuchni (czytaj wsadze do zmywarki co sie da) i ide odpoczywac bo mam na dzis juz dosc. Oczywiscie pol nocy nie spalam bo juz tak mam ze co chwila sie budze od jakiegos czasu wiec pewnie dzis padne kolo 22 max.
Buziaki dla Was Wszystkich

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...