Skocz do zawartości
Forum

dieta kopenhadzka kto stosowal


Rekomendowane odpowiedzi

mybaby
Tą dietę stosowała moja przyjaciółka, razem ze swoimi rodzicami. To było dość dawno temu, ale byli bardzo zadowoleni. I co ważne nie było u nich efektu jojo. Ale skrupulatnie trzymali się zasad. Na początku było jej trochę ciężko :) Ale za to jaki efekt :)

Pierwsze slysze, zeby po kopenhaskiej nie bylo jojo. No chyba ze jest ona wstepem do zmiany odzywiania i po nije rowniez mam zmniejszona ilosc kalorii

Odnośnik do komentarza

juz 3 dzien schudlam 3 kilo nie jest zle wszystko mi smakuje bo wszystko akurat tu lubie fakt psychika robi swoje duzo podjadalam slodkiego i moze dlatego nie chudlam po ciazy mam nadzieje ze nie bede sie opychac po tej diecie i nie bedzie jo jo no i wreszcie duzo pije bo mi sie chce a kiedys nawet jak sie chcialo to nie pilam

wszystkie mialyscie efekt jo jo ale dlatego ze normalnie jadlyscie po diecie

ANDZIA opisz mi troche swoich zmagan czy bylas mocno glodna bo ja nie jestem tak mocno ,czy jakies produkty zamienialas i w jakich proporcjach jadlas bo nie moge znalesc i jem po 200g ,czy zamiast brokula lub szpinaku mozna zjesc fasolke albo kalafiora bo to akurat uwielbiam i czy trzeba jesc mieso wieprzowe czy mozna kurczaka

Odnośnik do komentarza

Manenka dietke robiłam dosc dawno temu i nie wszystko pamiętam, wieczorkiem, jak bede miała więcej czasu, postaram się ją poszukać, tam na pewno miałam dokładne proporcje mięsa itd. Czasem zamieniałam posiłki z 13-17, ale nic nie modyfikowałam. Pamiętam, ze najgorsze były pierwsze 3 dni i 7-my, gdzie posilki sa tylko dwa!!!
Aaaa i między posiłkami piłam tylko wodę niegazowaną, nie żułam nawet gumy, bo ponoć tez nie można!!!

Dużo wytrwałości życze!!!

Odnośnik do komentarza

ja tez stosowałam :0, skutek był takie jaki chciałam, byłam zadowolona i czułam się lekko!! Wage i figurkę trzymałam przez dłuzszy czas, w sezonie zimowym przybrałam ponownie. Żeby faktycznie utrzymać wagę po tej diecie trzeba by rygorystycznie liczyć kalorie a w zimę mniej człowiek sie rusza wiec więcej sie odkłada tu i owdzie.! Polecam zastosować ją jednorazowo, bo faktycznie samopoczucie jest lepsze, ale nie oczekiwałabym cudów po skończeniu jej i powrocie do starych nawyków żywieniowych!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...