Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Hello!
Ja wróciłam jednego spotkania, i zaraz śmigam na kolejne a potem na autobus i do Opola na masaż... Kurde, nie chcę jechać autem - jest tak ślisko, a tak nie lubię tych autobusów..blleee... ale cóż. Trudno. Może mi się uda coś kupić w Opolu z M dla Mikołajka? Choć pewnie nie, będę mieć mało czasu..grr... :grrrrrr:

Kaszaaaaaa - podsunęłaś mi pomysł z pudełeczkiem na zużyte pampersy -dzięki :smile:

kingusia1991 - powodzenia w szkole! :lol:

Hej Qmpeelo - ja nic nie robię na obiad-jak wrócimy, będzie późno, a mam ugotowane flaczki-mniam! :yes:

hehe prosze bardzo :) Ja to bym chciała taka tubę pod ciśnieniem co by w mig te smrodki zabierała :lol: Tak wiem za dużo scence fiction :)

Napisałam do tych ludzi z allegro których link wózka wstawiłaś bo są z w-w i fajnie,że można tam sobie podjechac i oglądnąć przed zakupem :) THX ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
hej hej dziewczyny :Kiss of love:
kurczaki Fabis mi sie rozchorowal..zapalenie gornych drog oddechowych..moj maly bidulek.. taki chorutki..

Oj bidulek ! Współczuje ,a ty uważaj żebys nie podłapała od niego !! Ja mam tak,że od dzieci naj łatwiej coś łapie .Dorośli mogą sobie prychać i kichać i mnie to na ogół nie bierze ale u dziecka wystarczy głupi katar nie mówiąc o reszczie...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Kaszaaaaaa
stokrotka_87
hej hej dziewczyny :Kiss of love:
kurczaki Fabis mi sie rozchorowal..zapalenie gornych drog oddechowych..moj maly bidulek.. taki chorutki..

Oj bidulek ! Współczuje ,a ty uważaj żebys nie podłapała od niego !! Ja mam tak,że od dzieci naj łatwiej coś łapie .Dorośli mogą sobie prychać i kichać i mnie to na ogół nie bierze ale u dziecka wystarczy głupi katar nie mówiąc o reszczie...

masz racje..musze uwazac... ale wiesz .. mam z nim kontakt caly czas wiec trochce ciezko hehe

Nie no wiadomo,że go na balkn nie wystawisz :lol: Ja jak czułam,że coś mnie b ierze to rutinoscorbin brałam potem się na actimela przeżuciłam-nie wiem czy to coś daje no ale mam w świadomości,że się uodparniam :):):)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

overpowered
i ja się witam. po 2 dniach w szpitalu i kuracji sterydami, ale wciąż żywa:36_3_13:.
skurczy brak, ale szyjka znów krótsza. w razie czego tymek przygotowany do samodzielnego oddychania, ale ja mam silne postanowienie wytrwania do terminu.

Cześć ! To mówisz,że sobie bibke urodzinowo-sterydową zrobiłaś i to jeszcze dwu dniową ! No ładnie ładnie ! :lol:
Fajnie,że się dobrze czujesz :) A robili ci w szpitalu usg ? Czy konkretnie na zastrzyki tylko poszłaś ? Ciekawa jestem ile waży synek już i czy ma ona jakieś znaczenie w ilości zastrzyków czy i tak na wszelki wypadek dają ...

Cześć bezdomna ! :lol:
Mnie to też będzie czekać ale nie wiem kiedy.Chyba poczekamy aż sie przeprowadzimy żeby w końcu cała nasza 3 miała taki sam meldunek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

http://republika.pl/blog_sy_1146403/3272429/sz/2006827212956hallo3ie1.gif

Kaszaaaaaa
Miałam jechać w sobote podokupować już ostatnie malutkie ciuszki do szpitala ale jak mi jedna koleżanka która urodziła 5KG syna powiedziała,że na dzień dobry ubierała w rozmiar 68 a potem druga która urodziła 3.600 że naj mniejsze zakładała 60-62 to zgłupiałam ! Chyba naprawde nie przydadzą się te ciuszki na 50-56 cm !

Dlatego piszą wszędzie (przynajmniej tam gdzie ja patrzyłam ) ze takie ciuszki kupuje się najwyżej po dwie sztuki....

stokrotka_87
hej hej dziewczyny :Kiss of love:
kurczaki Fabis mi sie rozchorowal..zapalenie gornych drog oddechowych..moj maly bidulek.. taki chorutki..

Ojej duzo zdróweczka dla Fabisia http://www.happymum.pl/forum/zdj/myszka%20z%20kwiate.gif

racuszek
jestem bezdomna.......

Dziś wymeldowałam się wreszcie od rodziców ....

http://www.funcommentspace.com/images/Congratulations/congratulations1.gif

overpowered
i ja się witam. po 2 dniach w szpitalu i kuracji sterydami, ale wciąż żywa:36_3_13:.
skurczy brak, ale szyjka znów krótsza. w razie czego tymek przygotowany do samodzielnego oddychania, ale ja mam silne postanowienie wytrwania do terminu.

Wytrwałości i http://th.interia.pl/40,g5da830241448107/i631969.jpg

Odnośnik do komentarza

overpowered
i ja się witam. po 2 dniach w szpitalu i kuracji sterydami, ale wciąż żywa:36_3_13:.
skurczy brak, ale szyjka znów krótsza. w razie czego tymek przygotowany do samodzielnego oddychania, ale ja mam silne postanowienie wytrwania do terminu.

no widzisz!! puścili cię do domu. To superancko, teraz tylko trzymaj nogi, żeby jak najdłużej bujać małego w brzuszku i będzie gites ;c))

słuchajcie czy ma któraś z was butelki tommeee tippeee 150ml??? bo je sobie upatrzyłam i taki wyparzaczo-podgrzewacz, ale wiem że one są dość szerokie i nie wiem czy mi później wejdą do otworu (7,5cm). Więc potrzebna by mi była średnica takiej buteleczki w najszerszym miejscu. Ma ktoś???

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Miałam jechać w sobote podokupować już ostatnie malutkie ciuszki do szpitala ale jak mi jedna koleżanka która urodziła 5KG syna powiedziała,że na dzień dobry ubierała w rozmiar 68 a potem druga która urodziła 3.600 że naj mniejsze zakładała 60-62 to zgłupiałam ! Chyba naprawde nie przydadzą się te ciuszki na 50-56 cm !

Dlatego piszą wszędzie (przynajmniej tam gdzie ja patrzyłam ) ze takie ciuszki kupuje się najwyżej po dwie sztuki....

Mówisz,że tak piszą ... No ale jak ja mam iśc do szpitala na min 3 dni a w razie cc 5 a nie daj boże żółtaczka poważna albo zapalenie płucek-to się często zdarza i 2 tyg w szpitali z dwoma bodziakami ? A nawet jak bym wyszła po 3 dniach to co jak mało tak zwłaszcza,że dziewczyny pisały,że nawet takie maleństwo potrafi sie po pachy urobić !
Dobra mniejsza z tym bo ja i tak codziennie uważam,że co innego jest jeszcze potrzebne więc wiesz ! Jak ja się sama ze soba nie potrafie dogadać ...:lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

laninia
overpowered
i ja się witam. po 2 dniach w szpitalu i kuracji sterydami, ale wciąż żywa:36_3_13:.
skurczy brak, ale szyjka znów krótsza. w razie czego tymek przygotowany do samodzielnego oddychania, ale ja mam silne postanowienie wytrwania do terminu.

no widzisz!! puścili cię do domu. To superancko, teraz tylko trzymaj nogi, żeby jak najdłużej bujać małego w brzuszku i będzie gites ;c))

słuchajcie czy ma któraś z was butelki tommeee tippeee 150ml??? bo je sobie upatrzyłam i taki wyparzaczo-podgrzewacz, ale wiem że one są dość szerokie i nie wiem czy mi później wejdą do otworu (7,5cm). Więc potrzebna by mi była średnica takiej buteleczki w najszerszym miejscu. Ma ktoś???

Stokrotka juz ma ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

laninia
overpowered
i ja się witam. po 2 dniach w szpitalu i kuracji sterydami, ale wciąż żywa:36_3_13:.
skurczy brak, ale szyjka znów krótsza. w razie czego tymek przygotowany do samodzielnego oddychania, ale ja mam silne postanowienie wytrwania do terminu.

no widzisz!! puścili cię do domu. To superancko, teraz tylko trzymaj nogi, żeby jak najdłużej bujać małego w brzuszku i będzie gites ;c))

słuchajcie czy ma któraś z was butelki tommeee tippeee 150ml??? bo je sobie upatrzyłam i taki wyparzaczo-podgrzewacz, ale wiem że one są dość szerokie i nie wiem czy mi później wejdą do otworu (7,5cm). Więc potrzebna by mi była średnica takiej buteleczki w najszerszym miejscu. Ma ktoś???

ja mam tommee tippee w najszerszym miejscu ta butelka ma prawie 9 cm... więc raczej nie wejdą...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

laninia
overpowered
i ja się witam. po 2 dniach w szpitalu i kuracji sterydami, ale wciąż żywa:36_3_13:.
skurczy brak, ale szyjka znów krótsza. w razie czego tymek przygotowany do samodzielnego oddychania, ale ja mam silne postanowienie wytrwania do terminu.

no widzisz!! puścili cię do domu. To superancko, teraz tylko trzymaj nogi, żeby jak najdłużej bujać małego w brzuszku i będzie gites ;c))

słuchajcie czy ma któraś z was butelki tommeee tippeee 150ml??? bo je sobie upatrzyłam i taki wyparzaczo-podgrzewacz, ale wiem że one są dość szerokie i nie wiem czy mi później wejdą do otworu (7,5cm). Więc potrzebna by mi była średnica takiej buteleczki w najszerszym miejscu. Ma ktoś???

Ja nie pomoge Ci!

Kaszaaaaaa

Mówisz,że tak piszą ... No ale jak ja mam iśc do szpitala na min 3 dni a w razie cc 5 a nie daj boże żółtaczka poważna albo zapalenie płucek-to się często zdarza i 2 tyg w szpitali z dwoma bodziakami ? A nawet jak bym wyszła po 3 dniach to co jak mało tak zwłaszcza,że dziewczyny pisały,że nawet takie maleństwo potrafi sie po pachy urobić !
Dobra mniejsza z tym bo ja i tak codziennie uważam,że co innego jest jeszcze potrzebne więc wiesz ! Jak ja się sama ze soba nie potrafie dogadać ...:lol:

Hmm możesz to rozwiazac w taki sposób , ze będziesz używac większych ubranek , a na wyjście założysz to mniejsze...zresztą w szpitalach tez mają coniektórych ciuszki dla dzieciątka...

Odnośnik do komentarza

No i dupa! Nie pojechałam do Opola-mój masażysta odwołał spotkanie-mam na środę :grrrrrr: Ale może to i nawet lepiej-bo będę mieć masaż na 13,a potem juz tylko czas na Mikołajkowe zakupy! :yipi:

Więc zaglądam do Was na forum-czekając na M. który jedzie z pracy.

Kaszaaaaaa

Napisałam do tych ludzi z allegro których link wózka wstawiłaś bo są z w-w i fajnie,że można tam sobie podjechac i oglądnąć przed zakupem :) THX ! :)

No proszę-Ty pomo zesz mnie-ja Tobie :p Prosze bardzo. :love:

stokrotka_87
hej hej dziewczyny :Kiss of love:
kurczaki Fabis mi sie rozchorowal..zapalenie gornych drog oddechowych..moj maly bidulek.. taki chorutki..

Bidulek Fabiś-dużo zdrówka dla niego!

stokrotka_87

ale forum mi muli..wam tez?

od jakiegoś czasu bardzo..

overpowered
i ja się witam. po 2 dniach w szpitalu i kuracji sterydami, ale wciąż żywa:36_3_13:.
skurczy brak, ale szyjka znów krótsza. w razie czego tymek przygotowany do samodzielnego oddychania, ale ja mam silne postanowienie wytrwania do terminu.

witaj! super, że w domciu - trzymam kciuki za syneczka, niech długo będzie u mamci! :love:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ależ się zaraz wnerwie...
Naklepałam takiego posta, że hej i mi go zjadło.!!

Wrrrr....

Ja właśnie wróciłam do domciu po spacerku, obiadek już dawno zjedzony, zrobiłam schaboszczaki bo nie miałam na nic innego pomysłu.

Dzisiaj teścio sprawił mi niespodziankę :) Wyciągnął łóżeczko po moim G :Podziw: i obiecał je przygotować dla Ninki :) łózeczko jest niezniszczone naprawde jestem w szoku bo ma ponad 25lat :) Jedyny mankament to to, że ma troszke inne wymiary niż standardy obecne, ale i tak jest piękne, podpalane... No bajer;) Tym samym doszłam do wniosku, że nie kupuje żadnego kosza ani kołyski bo to łóżeczko będzie stało w salonie a w sypialni zostanę przy turystycznym :) Niestety okazało się też, że musze zakupić coś do spania dla Lenuśki bo to łóżko które dostałam wymaga zbyt wielu przeróbek i raczej nie zda egzaminu.

Się rozpisałam :P

kaszaaaaa Ja myśle ze nie warto szalec, przeciez jak maluch zabrudzi coś w szpitalu, to mąz może to zabrać do przeprania i przywieźć na drugi dzień ;)

overpowered super, ze puscili Cię do domciu :) Zaciskaj teraz mocno nogi a maluszek niech sobie jeszcze rośnie :)

lanina Ja zamierzam kupić, ale jeszcze nie mam a stocia ma chyba Dr. Brown a nie tommee tippee jesli dobrze pamietam ;) :D

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Miałam jechać w sobote podokupować już ostatnie malutkie ciuszki do szpitala ale jak mi jedna koleżanka która urodziła 5KG syna powiedziała,że na dzień dobry ubierała w rozmiar 68 a potem druga która urodziła 3.600 że naj mniejsze zakładała 60-62 to zgłupiałam ! Chyba naprawde nie przydadzą się te ciuszki na 50-56 cm !

Kaszaaaaaaaaaa mój Szymon ważył 3850 i miał 60 cm i zakładałam normalnie ciuszki 56 i były za duże, szczególnie śpiochy bo dziecko ma ugięte nóżki. Spokojnie ci się przydadzą.

Cześć Kobietki
Ja po wizycie dzisiaj, ale takiej bez USG, to za tydzień będzie. Wszystko OK, bóle kłujace wynikają z ułożenia dziecka raczej, bo nic z szyjka se nie dzieje, a wyniki z moczu dobre więc to nie pęcherz. Już wiem ze cięcie będę miała w 39 tyg, nie będziemy czekać na skurcze, chyba ze te pojawią się wcześniej. Także gdzieś tam między 17 a 20 pewne mały ujrzy świat. Mogłoby być 17 bo Szymek jest z 17 marca, to m-iałabym obu synków z głowy jeśli chodzi o urodziny:) stopni w domu to os razu nos mi się zatyka i głowa mnie boli.

We Wrocku amba zimowa, ale jeżdżę dzielnie, najgorzej z parkowaniem, bo potem można nie wyjechać, rano wypychał mnie jakiś Pan z miejsca parkingowego. Meksyk normalnie.

Zamówiliśmy w końcu nie pralko suszarkę tylko suszarkę, bo się naczytałam że te pralko suszarki jako pralki są ok, ale kiepsko z suszeniem. Mąż wymyślił jak ją ustawić w naszej kuchni, musiałam zlikwidować jedną szafkę, ale przy okazji pozbyłam się połowy kubków, bo mieliśmy taką zbieraninę i zostały te najładniejsze. Już dawno to chciałam zrobić ale nie ma to jak dobry pretekst:) Strasznie się cieszę bo już ostatnio pranie tak długo schło ze zaczęło ciągnąc wilgocią. Specjalnie włączam grzejnik na fula żeby szybciej schło ale efekt jest taki sobie a kaloryfer nabija kasy, nikogo w pokoju nie ma.....bez sensu. A poza tym ja nie mogę tak odkręcać kaloryferów bo jak mam więcej niż 19-20 stopni to źle się czuję.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Redberry
Qmpeelo -no wspaniałe takie łóżeczko- będzie w salonie? No nieeee, soooda :party:

W salonie, już nawet pościel sobie upatrzyłam do niego, ajj... :love: żadnych baldachimów ani nic, po prostu delikatna pościel z ochraniaczem. Zapomniałam dodać, że łóżeczko jest niestety z jednym tylko poziomem dość nisko, ale ogolnie jest niskie i małe, jak już będę je mieć to się pochwalę na razie jutro teścio zamierza zakupić śrubki i dorobić nowy spód :)

stokrotka HERBAPOL takie robi :) i chyba Paola ja osobiście polecam tez herbapolu :)

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Kaszaaaaaa
Miałam jechać w sobote podokupować już ostatnie malutkie ciuszki do szpitala ale jak mi jedna koleżanka która urodziła 5KG syna powiedziała,że na dzień dobry ubierała w rozmiar 68 a potem druga która urodziła 3.600 że naj mniejsze zakładała 60-62 to zgłupiałam ! Chyba naprawde nie przydadzą się te ciuszki na 50-56 cm !

Kaszaaaaaaaaaa mój Szymon ważył 3850 i miał 60 cm i zakładałam normalnie ciuszki 56 i były za duże, szczególnie śpiochy bo dziecko ma ugięte nóżki. Spokojnie ci się przydadzą.

Cześć Kobietki
Ja po wizycie dzisiaj, ale takiej bez USG, to za tydzień będzie. Wszystko OK, bóle kłujace wynikają z ułożenia dziecka raczej, bo nic z szyjka se nie dzieje, a wyniki z moczu dobre więc to nie pęcherz. Już wiem ze cięcie będę miała w 39 tyg, nie będziemy czekać na skurcze, chyba ze te pojawią się wcześniej. Także gdzieś tam między 17 a 20 pewne mały ujrzy świat. Mogłoby być 17 bo Szymek jest z 17 marca, to m-iałabym obu synków z głowy jeśli chodzi o urodziny:) stopni w domu to os razu nos mi się zatyka i głowa mnie boli.

We Wrocku amba zimowa, ale jeżdżę dzielnie, najgorzej z parkowaniem, bo potem można nie wyjechać, rano wypychał mnie jakiś Pan z miejsca parkingowego. Meksyk normalnie.

Co do ciuszków to chyba zalezy od dziecka, moja miała jedynie 55 długości i po wyjściu ze szpitala ubierałam ją w 56 zaledwie tydzień, bo już w następnym nie mogła swobodnie wyprostować nóżek. Mogłabym ją wciskać w 56, ale wolałam założyć skarpetki żeby mała mogła się swobodnie przeciągnąć.

Co do pogody to chyba koszmar jest w caałej Polsce nie ma się co dziwić, jest zima to i śneig i ślisko. Mnie troszkę dziwi to wielkie haaalo z powodu zimy, śniegu, lodu, raz do roku trzeba się te kilka miesięcy przemęczyć, bo napewno z naszej szerokości geograficznej zima nie zginie.
Podziwiam Cię, ze nadal jezdzisz, moje auto juz stoi sobie i czeka na lepsze czasy ;)

Suuper ze wiesz juz kiedy mały moze się urodzić :) I najwazniejsze ze nic się nie dzieje a kłócie nie jest niebezpieczne:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...