Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa
Widzialyście ten ?BALLERINA 2009 + Fotelik + SUPER GRATISY !!! (778403700) - Aukcje internetowe Allegro

Kurcze jak by tak zawiązać rączki i bużke to by się taki biały wózeczek nie pobrudził :)

Knebelek zwiazane łapki i bedzie ok ;) tylko uwazaj jak bedziesz isc po kałuzach moze chlapac... ;)

No i oczywiscie samemu nie dotykac budy ani nic;) bo zaraz slady zostana;)

Heheh ja zawsze w rękawiczkach chodze jak jest zimno tylko tatuś dostanie jeszcze zakaz zbliżania się i będzie git :D
Tak mi się podobają białe wózki,że chyba sobie kupie czarny hehe będzie problem z głowy :)

Jaki by nie byl i tak sie bedzie brudził :) Mi wersja czarna pasuje do gondoli ale do spacerkówki jakos nie bardzo.. Taki maluszek w czarnym wózku,nie ciekawie...

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaa nie nic nie dźwigałam jedynie wycierałam podłogę niepotrzebnie schylając się , bo mogłam nogą szmatką wytrzeć ... a tak to nie ... jedynie siedziałam w samochodzie przed chwilą i było nastawione na 23 stopnie ciepła, ale tak to nic takiego nie robiłam ... oby to nic złego.. ale ciągle mam też wzdęcia :/ i do kibelka się chce... i boli tak mocno i się uspokaja co chwile...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

Knebelek zwiazane łapki i bedzie ok ;) tylko uwazaj jak bedziesz isc po kałuzach moze chlapac... ;)

No i oczywiscie samemu nie dotykac budy ani nic;) bo zaraz slady zostana;)

Heheh ja zawsze w rękawiczkach chodze jak jest zimno tylko tatuś dostanie jeszcze zakaz zbliżania się i będzie git :D
Tak mi się podobają białe wózki,że chyba sobie kupie czarny hehe będzie problem z głowy :)

Jaki by nie byl i tak sie bedzie brudził :) Mi wersja czarna pasuje do gondoli ale do spacerkówki jakos nie bardzo.. Taki maluszek w czarnym wózku,nie ciekawie...

A wiesz,że ja się zastanawiałm czy nie kupić na początek gondoli z siedzonkiem a jak wyrośnie to dopiero spacerówki bo tak bym zobaczyła co mi pasuje a co jest do d... i przy następnym bym już była mądrzejsza :) Ale nie wiem ile dziecko jeżdzi w takiej gondoli 3-4 miesiące ? Kiedy zaczyna siadać ???

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Kaszaaaaa nie nic nie dźwigałam jedynie wycierałam podłogę niepotrzebnie schylając się , bo mogłam nogą szmatką wytrzeć ... a tak to nie ... jedynie siedziałam w samochodzie przed chwilą i było nastawione na 23 stopnie ciepła, ale tak to nic takiego nie robiłam ... oby to nic złego.. ale ciągle mam też wzdęcia :/ i do kibelka się chce... i boli tak mocno i się uspokaja co chwile...

Wez nospe a najlepiej dwie i poczekaj a jak nie przejdzie lub bedzie sie nasilac to wtedy na izbe przyjec koniecznie! :) 3maj sie cieplutko

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Heheh ja zawsze w rękawiczkach chodze jak jest zimno tylko tatuś dostanie jeszcze zakaz zbliżania się i będzie git :D
Tak mi się podobają białe wózki,że chyba sobie kupie czarny hehe będzie problem z głowy :)

Jaki by nie byl i tak sie bedzie brudził :) Mi wersja czarna pasuje do gondoli ale do spacerkówki jakos nie bardzo.. Taki maluszek w czarnym wózku,nie ciekawie...

A wiesz,że ja się zastanawiałm czy nie kupić na początek gondoli z siedzonkiem a jak wyrośnie to dopiero spacerówki bo tak bym zobaczyła co mi pasuje a co jest do d... i przy następnym bym już była mądrzejsza :) Ale nie wiem ile dziecko jeżdzi w takiej gondoli 3-4 miesiące ? Kiedy zaczyna siadać ???

zaczyna siadac tak koło 6-7miesiecy. Gondola jesli bedzie duza to moze posłuzyc nawet tyle czasu i jesli dzieciątko bedzie chciało w niej jezdzic. Na spacerówke to mysle ze nie wczesniej jak 6miesicy chyba ze całkiem bedzie rozkładana na płasko to mozna odrobine wczesniej. Ja mam spacerówke fajna po Lenie i zastanawiam sie co teraz czy kupowac komplet czy gondole tak jak ty :)

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Kaszaaaaa nie nic nie dźwigałam jedynie wycierałam podłogę niepotrzebnie schylając się , bo mogłam nogą szmatką wytrzeć ... a tak to nie ... jedynie siedziałam w samochodzie przed chwilą i było nastawione na 23 stopnie ciepła, ale tak to nic takiego nie robiłam ... oby to nic złego.. ale ciągle mam też wzdęcia :/ i do kibelka się chce... i boli tak mocno i się uspokaja co chwile...

Na moje oko to powinnaś się położyć,puścić 5 bąków jak nie pomoże to wziąć nospe a jak nie pomoże to wtedy możesz się zacząć martwić :)
Ja jak ostatnio byłam u lekarza to mnie wszystko bolało i ciągneło a jak doktor zbadał w szerz i wzdłóż i powiedział,że nie ma prawa boleć to przestało i chyba było to tak że troche mnie bolało i też umyłam podłoge po tym rozbolało jeszcze mocniej i pewnie by przestało ale sobie wkręciłam jakąś faze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
jak ja urodziłam w kwietniu..to mówie...w lipcu już siedział w spacerówce..z tym,że ja miałam spacerówkę z tego wózka trójfazowego i ona było mocno regulowana... od leżacej po siedzącą ...
w gondoli w upały dziecku jest za gorąco.. nie ma dopływu wiatru.. może się nawet główka odparzać jak tak leży w te upały cały czas

Nie ma reguły a terfaz sa fajne wentylowane gondole. Wiadomo jesli wózek sie rozkłada mozna spokojnie nawet 3miesieczne kłasc jesli sie nie zgubi w tej spacerówce ;)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Kaszaaaaaa
qmpeela

Jaki by nie byl i tak sie bedzie brudził :) Mi wersja czarna pasuje do gondoli ale do spacerkówki jakos nie bardzo.. Taki maluszek w czarnym wózku,nie ciekawie...

A wiesz,że ja się zastanawiałm czy nie kupić na początek gondoli z siedzonkiem a jak wyrośnie to dopiero spacerówki bo tak bym zobaczyła co mi pasuje a co jest do d... i przy następnym bym już była mądrzejsza :) Ale nie wiem ile dziecko jeżdzi w takiej gondoli 3-4 miesiące ? Kiedy zaczyna siadać ???

jak urodzimy w marcu... to podejrzewam że jak przyjdą upały.. w lipcu już będziesz chciała spacerówkę :D

Ale w tej spacerówce też będzie leżeć nie ? Tylko chodzi o to żeby był przewiew ?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Ważne jest aby dziecko mialo prawidłowa postawe leżąco ze względu na kręgosłup, ale o tym może nam szerzej napisac Niezapomniajkaaa!

Niezapominajkoo - oświeć nas proszę!!
Też tak mi się wydaje.
Ale z tego co ja pamiętam to Niezapominajka nie miała takiej twardej gondoli...

Kurcze pewnie wszystkie te wózki są dobre ale mi się jakoś żle kojarzy taki maluszek zaraz po urodzeniu w takim wózku nie zamkniętym szczelnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
stokrotka_87
Kaszaaaaaa

A wiesz,że ja się zastanawiałm czy nie kupić na początek gondoli z siedzonkiem a jak wyrośnie to dopiero spacerówki bo tak bym zobaczyła co mi pasuje a co jest do d... i przy następnym bym już była mądrzejsza :) Ale nie wiem ile dziecko jeżdzi w takiej gondoli 3-4 miesiące ? Kiedy zaczyna siadać ???

jak urodzimy w marcu... to podejrzewam że jak przyjdą upały.. w lipcu już będziesz chciała spacerówkę :D

Ale w tej spacerówce też będzie leżeć nie ? Tylko chodzi o to żeby był przewiew ?

powinno lezec i to na płasko:)
napewno kubełkowe spacerówki dla takiego bąka 3-4 miesiecznego nie beda dobrym rozwiazaniem co tez trzeba brac pod uwage przy wyborze wózka : )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...