Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Kaszaaaaaa
Ja też chcę zupy ! A ja wlaśnie wcinam karczek pieczony(5 miesięcy się prosilam) kluseczki śląskie w sosie borowikowym(z proszku niestety) i colesława .
Ale zupa też się zmieści.
Mleko z tubki też i wiele wiele innych ...:D

hehehhee -bez dna.. :P u mnie też, ale potem na wieczór mnie trochę muli... :grrrrrr:

Ja im więcej jem tym mniej mnie muli więc pewnie do końca ciąży przytyje z 48 kg :P
Już jest 8 jeszcze tylko 40 :)

Po koli mnnie muli ! Jeść moge wszystko(oprócz mlecznych produktów) z piciem gorzej:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa
Ja też chcę zupy ! A ja wlaśnie wcinam karczek pieczony(5 miesięcy się prosilam) kluseczki śląskie w sosie borowikowym(z proszku niestety) i colesława .
Ale zupa też się zmieści.
Mleko z tubki też i wiele wiele innych ...:D

hehehhee -bez dna.. :P u mnie też, ale potem na wieczór mnie trochę muli... :grrrrrr:

Ja im więcej jem tym mniej mnie muli więc pewnie do końca ciąży przytyje z 48 kg :P
Już jest 8 jeszcze tylko 40 :)

Po koli mnnie muli ! Jeść moge wszystko(oprócz mlecznych produktów) z piciem gorzej:)

hehehe-mnie muli co wieczór.... ja przytyłam 4 kg na razie :-)

racuszek
pod sweterek nie musi nic wkładać , brzuszek ma większy niż ja :)

Mój M tez -na razie :P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Wróciłam najedzona i szczęśliwa:D

Dwie porycyjki fryteczek w siebie wrzuciłam i podejrzewam, że bardzo to odchoruje.. :O ;) teraz lezakuje i popijam oranżadkę :D

dwie porcje? obżartuch :P jeszcze oranzadka :P

Cii... bo zamknę sięw sobie ;)

Sama jestem przerażona ale takie dobre były mniaaami, tylko chyba dzidzię żołądek przydusił jak to któraś napisała bo śpi nie puka nie rozpycha się ;)

Ale ze mnie gapa... To już piąty miesiąc :O

Odnośnik do komentarza

Redberry
Kaszaaaaaa
Redberry

hehehhee -bez dna.. :P u mnie też, ale potem na wieczór mnie trochę muli... :grrrrrr:

Ja im więcej jem tym mniej mnie muli więc pewnie do końca ciąży przytyje z 48 kg :P
Już jest 8 jeszcze tylko 40 :)

Po koli mnnie muli ! Jeść moge wszystko(oprócz mlecznych produktów) z piciem gorzej:)

hehehe-mnie muli co wieczór.... ja przytyłam 4 kg na razie :-)

racuszek
pod sweterek nie musi nic wkładać , brzuszek ma większy niż ja :)

Mój M tez -na razie :P

Chyba większość tych naszych panów ma brzuszki :)

A ja mam taką teorie,że mniej tyją te co mają problemy,zamułki albo wręcz chafty :) Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela
Wróciłam najedzona i szczęśliwa:D

Dwie porycyjki fryteczek w siebie wrzuciłam i podejrzewam, że bardzo to odchoruje.. :O ;) teraz lezakuje i popijam oranżadkę :D

dwie porcje? obżartuch :P jeszcze oranzadka :P

Cii... bo zamknę sięw sobie ;)

Sama jestem przerażona ale takie dobre były mniaaami, tylko chyba dzidzię żołądek przydusił jak to któraś napisała bo śpi nie puka nie rozpycha się ;)

Ale ze mnie gapa... To już piąty miesiąc :O

Jupiiii - 5 miech! :party:

Agunia
Rozmowy o jedzeniu wzbudziły we mnie apetyt :uff2: i musiałam skonsumować kolacyjkę,kanapeczki i sałateczkę jarzynową i herbatkę z cytrynką :smile_move:

następny obżartuszek :-) :P

Kaszaaaaaa

A ja mam taką teorie,że mniej tyją te co mają problemy,zamułki albo wręcz chafty :) Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :)

tak, zgadzam się z Pania :P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa

Ja im więcej jem tym mniej mnie muli więc pewnie do końca ciąży przytyje z 48 kg :P
Już jest 8 jeszcze tylko 40 :)

Po koli mnnie muli ! Jeść moge wszystko(oprócz mlecznych produktów) z piciem gorzej:)

hehehe-mnie muli co wieczór.... ja przytyłam 4 kg na razie :-)

racuszek
pod sweterek nie musi nic wkładać , brzuszek ma większy niż ja :)

Mój M tez -na razie :P

Chyba większość tych naszych panów ma brzuszki :)

A ja mam taką teorie,że mniej tyją te co mają problemy,zamułki albo wręcz chafty :) Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :)
Mój też ma brzuszka,narazie jeszcze większego ale to wkrótce się zmieni :D
A jeśli chodzi o wagę to na wadze u lekarza kilogram więcej od ostatniej wizyty, w sumie 5-6 kg na plusie :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa

Ja im więcej jem tym mniej mnie muli więc pewnie do końca ciąży przytyje z 48 kg :P
Już jest 8 jeszcze tylko 40 :)

Po koli mnnie muli ! Jeść moge wszystko(oprócz mlecznych produktów) z piciem gorzej:)

hehehe-mnie muli co wieczór.... ja przytyłam 4 kg na razie :-)

racuszek
pod sweterek nie musi nic wkładać , brzuszek ma większy niż ja :)

Mój M tez -na razie :P

Chyba większość tych naszych panów ma brzuszki :)

A ja mam taką teorie,że mniej tyją te co mają problemy,zamułki albo wręcz chafty :) Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :)

E tam mój małżonek ma kaloryfer ;)

Ja jak narazie nadal nie przytyłam zostało mi jakieś 1,5-2kg do mojej wagi :) ale z dnia na dzień wielkimi krokami się do niej zbliżam i owszem mialam okrooopne zamułki ;)

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Agunia
Rozmowy o jedzeniu wzbudziły we mnie apetyt :uff2: i musiałam skonsumować kolacyjkę,kanapeczki i sałateczkę jarzynową i herbatkę z cytrynką :smile_move:

Już po kolacyjce ??? Kurcze ja zaraz dopiero będe jeść obiad bo 30 min temu jadła moja córka a potem kolacje córka i gdzieś tak koło 22 ja kolacje :)

Ja tez dopiero po przekąsce;)

Kolacje zrobi małżonek jak ja będę usypiać córę po jej kąpieli i moim prysznicu;) zszamie na kanapie i zapewne zasne pod kocykiem jak codzień a mąż przenosząc się do sypialni mnie obudzi cobym poczłapała spać ;) oczywiscie jak juz sie podniosę to smigne siusiu i do kuchni po "cos" słodkiego ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry ja Scootera słucham od zawsze namiętnie ;) Lubię też ATB i gatunek muzyki zwany PSYTRANCE :) To takie moje najwieksze zboczenia bo ogólnie słucham wszystkiego ;) Od polskiego rocka, przez POP techno itp ;).

ATB tez lubię, czasem Moby.....

jak byłam nastolatka to był Scooter i Prodigy, Queen do tego... :lol: potem się wszystko wymieszało, teraz trudno mi sklasyfikować moja ulubiona muzykę-ale R'n'B to jest to. Oprócz tego jaka muzę słucham i naprawdę lubię możecie sobie popatrzeć na moim kanale youtube - RedberryPL :-) YouTube - Chaîne de RedberryPL

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry ja Scootera słucham od zawsze namiętnie ;) Lubię też ATB i gatunek muzyki zwany PSYTRANCE :) To takie moje najwieksze zboczenia bo ogólnie słucham wszystkiego ;) Od polskiego rocka, przez POP techno itp ;).

ATB tez lubię, czasem Moby.....

jak byłam nastolatka to był Scooter i Prodigy, Queen do tego... :lol: potem się wszystko wymieszało, teraz trudno mi sklasyfikować moja ulubiona muzykę-ale R'n'B to jest to. Oprócz tego jaka muzę słucham i naprawdę lubię możecie sobie popatrzeć na moim kanale youtube - RedberryPL :-) YouTube - Chaîne de RedberryPL

Mam konto na youtube ale jakos nigdy nie miałam zapału zeby aktywnie z niego korzystac ;) zwykle dodaje tylko do ulubionych utwory, które mają dla mnie jakies znaczenie ;)

Za moich czasów było wszystko a zwłaszcza disco polo:sofunny: ja jestem tak rozdarta muzycznie że nie jestem w stanie się sklasyfikować, mogę tylko dodawać kolejne zboczenia w postaci kilku lub nawet JEDNEJ piosenki z danego gatunku która zapadnie mi w pamieć jednak techno i psytrance jest mi bliiskie, choć na równi z bachem :sofunny: jestem rozdarta ale na szczęście muzycznie nie emocjonalnie ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Mam konto na youtube ale jakos nigdy nie miałam zapału zeby aktywnie z niego korzystac ;) zwykle dodaje tylko do ulubionych utwory, które mają dla mnie jakies znaczenie ;)

Za moich czasów było wszystko a zwłaszcza disco polo:sofunny: ja jestem tak rozdarta muzycznie że nie jestem w stanie się sklasyfikować, mogę tylko dodawać kolejne zboczenia w postaci kilku lub nawet JEDNEJ piosenki z danego gatunku która zapadnie mi w pamieć jednak techno i psytrance jest mi bliiskie, choć na równi z bachem :sofunny: jestem rozdarta ale na szczęście muzycznie nie emocjonalnie ;)

a jaki masz kanał - zapodaj link do siebie! :yes:

Ja mam podobnie do ciebie-to co napisałaś - jakbym siebie słyszała! :lol::lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...