Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

zancia1907
Hej kochane:))

I my po szczepieniach:)) Mały malo płakał, teraz rozgadany, a waży..... 8000:))Czyli tez maly pudzian Aguniu:)) A nie wiem ile mierzy bo u nas nie mierzą:(

Kasiak - super maluszek:))
Aguniu - to mamy prawie takie same ciężarki do noszenia:))Ważne że zdrowe:)
Redziu -super że kupka się pojawiła:)
Kinia - kubak super, a mala przecudna:)) A u was chyba przesadzają z tym jedzieniem, jakieś zupełnie końskie dawki każą podawać, jak dla mnie. Ja jak powiedziałam ż emałemu podaje kaszkę do mleka, to mówiła aby nie dawać, bo on i bez tego jest spory, a twoja to dziewczynka i tylko o kilogram mniejsza, więć myśle że oki waży, noie rzeba jej tak tuczyć, a nowości wiadomo można podawać, ale nie do przesady jak oni każą, chyba że się nie znam:)
Laninko - gratulacje dla malutkiej:)), mój kilka sekundek na razie by wytrzymał:)
Aniutko - super że nowości smakują:))
Racuszku - ja nie pomogę, z tabletkami:(

A ja jakaś ostatnio jestem z handrą, smutka, nerwowa....już sama nie wiem jaka....:( EWczoram na M się zdenerwowałam....bo mieliśmy rocznice ślubu i fakt umowa była taka że w tym roku ani na urodziny ani na rocznicę nic sobie nie kupujemy...ale kwiatka małego i ciepłe słowo mógł mi podarować, a on za dosłownie to zrozumiał....i przykro mi było, a ja na wieczór zrobiłam pyszne desery z lodów....i na wieczór miałam niespodziankę przygotowaną, ale tak mnie zniechęcił do tego wszytskiego, ż ejka on się położył spać i pewnie na mnie czekał, to ja sobie poszłam do drugiego pokoju i wróciłam jak zasnoł...odeszła mi ochoa na wszytsko....Wiem że wiecznie zapracowany jest i w ogóle, ale ja tez całe 24 h na głowie mam wsytsko....i każda rocznica przecież jest raz w życiu....ehhhh On nie jest oczywiście złym mężem, ale jak ma o czymś takim pomyśleć to ojej....
Wow Żanciu to gratki dla Olinka :yipi: też duży chłopczyk z niego :) Dokładnie mamy podobny słodki cięzar do dzwigania :) pewnie,że najważniejsze że zdrowe :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

zancia1907
No mógł pomyśleć,a to że ostatnio jestem jakaś taka nie wiem sama jaka, to wzięłam bardziej to do siebie...ale coż minie i będzie oki:)

chłopy....żeby nie my to jeszcze by w jaskiniach siedzieli i polowali na mamuty.... mój złożył mi życzenia na urodziny, a następnego dnia miałam imieniny to już bez życzeń... ja mu na imieniny przynajmniej ładne gacie kupiłam :lol: ... ale to juz nie ten wiek żeby się o prezent gniewać, ale drobiazg jest miło dostać:ehhhhhh:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

aniutka86
zancia1907
No mógł pomyśleć,a to że ostatnio jestem jakaś taka nie wiem sama jaka, to wzięłam bardziej to do siebie...ale coż minie i będzie oki:)

chłopy....żeby nie my to jeszcze by w jaskiniach siedzieli i polowali na mamuty.... mój złożył mi życzenia na urodziny, a następnego dnia miałam imieniny to już bez życzeń... ja mu na imieniny przynajmniej ładne gacie kupiłam :lol: ... ale to juz nie ten wiek żeby się o prezent gniewać, ale drobiazg jest miło dostać:ehhhhhh:

No tak ale co zrobić trzeba żyć dalej:)

http://www.suwaczek.pl/cache/3b6778c904.png

http://www.suwaczek.pl/cache/e824483c44.png

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam ....ufff juz chlodniej.

Redberry
zancia
mały ma piękną wagę - to mamy dwa klocuszki na forum no no!:grin:

Co do "klocków" Mikołaj ma 8100 i 73 cm... na szczęście zaczyna "wyhamowywac" w wzroście wagi:) Przestal mi sie mieścić w pieluchy kieszonki i musiałam nowe dokupywać - przynajmniej Mama miała trochę uciechy wybierając kolorki:)

Zancia akrobata!

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fanlics99jhmo.png

Wpierw mama Mikołaja, potem żona...jak to dziecko leczy z pracoholizmu:)

Odnośnik do komentarza

Hello hello :)

Redberry
aniutka racuszku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN !! :)

Haneczko - dużo słoneczka imieninowego!]

Kaszaaaaaa

A owockow nie daje bo trzymam sie schematu zywieniowego.

ja mam na myśli owocki w deserach oczywiście, żebyśmy się dobrze zrozumiały.
dzięki za info odnośnie wody!

Stysiu - miłego wyjazdu!

Żańcia - synek na pewno zadowolony z wypadu!

qmpeela - ojeju, współczuję Ci. Może dobry neurolog pomoże, może ortopeda, czasem od kręgosłupa tak nawala...
Tak tak ze sloiczka tez mialam na mysli :)

kingusia1991
hello !

na poczatek...

Wszystkim Annom wszystkiego najj najjlepszego ! :D

http://img5.dreamies.de/img/275/b/m6jwacivcp.gif

Stysiu malej Hani duzo zdrowka, szczescia i niech rosnie zdrowa i daje duuzo radosci dla rodzicow :)

http://republika.pl/blog_st_3440146/4275467/tr/aa9_1_.gif

u mnie z pogoda jakos na deszcz sie zbiera, szarawo jakos :nerw:

niunia drzemnela sie na poranna drzemke :lol:

co do imienin ja mialam 24 lipca, ale jakos nie obchodzilam w tym roku, w tamtym tez chyba nie, cos sobie przypominam :)

wole urodziny za miesiac :P

wiecie, ze fajne te soczki po 4 msc Gerbera??
mam soczek jablkowo-brzoskwiniowy i malej sie bardzo podoba :yes:
tak wiemy wiemy ja takowe pije hehe

kingusia1991
w ogole do mam, ktore juz karmia lyzeczka mam pytanie:

Wasze dzieci tak chetnie jedza?? od razu zalapaly czy po jakim czasie zalapaly, ze lyzeczka i polykanie tez jest forma jedzenia nietylko ssanie?? :lol:

http://www.miniakademia.pl/images/bobas2.gif
Moja do dzis jak jest glodna to wkurza sie za kazdym razem jak jej wyciagne lyzecze :) Chciala by miec ja caly czas w buzi

aniutka86
dzisiaj podałam małej pierwszy raz tabletki, które zaleciła nam kardiolog...trochę się ich boję, bo to tabletki obniżające ciśnienie, musi je brać z względu na powiększoną komorę i przedsionek, ale wiecie jak to jest jak ma się dziecku leki podać, a to tabletki dla dorosłych, tyle, że mam jej dawać 2 razy dziennie po 1/4 od poniedziałku do piatku a sobota i niedziela przerwa..bałam się ich podać, ale pediatra mówi, że ona by podała, dała je nam lekarka z Centrum Zdrowia Dziecka, powinna wiedzieć co robi...,tylko muszę ją obserwować czy jakichś efektów ubocznych nie będzie

Oj kijowo sie daje takim malakom gdyby chociarz znaly kilk slow to bylo by latwiej
zancia1907
A dzisiaj nie tylko Anny i Hanie świętują:))

My dzisiaj mamy rocznice ślubu:)) To już 7 lat!!!!
Gratulacje !!!!!!!!!!!!

zancia1907
Zobaczcie:))
to my 7 lat temu:)

Ach jak romantycznie a ty jak krolewna z bajki :)
Redberry
Moje dziecko wczoraj i dzisiaj samo się przewróciło z plecków na brzuszek! :smile_move:
A teraz znów drzemie! Co on ma za dzień dzisiaj!:Szok:

No BRAWO BRAWO Miki :)
kingusia1991
dziekuje wszystkim za zyczenia ;)

ja bylam w tym Children Centre :) na zajeciach "BBQ" czyli grillowanie :)
i robilismy salatki, miesko, warzywka na grilla - nawet mam przepisy ;)

bardzo smacznee :D

a ja sie troszke wyluzowalam, bo 2 h mialam przerwe od malutkiej, bo zostala z opiekunka, bo te Centrum zalatwia opiekunki do niektorych zajec ;)

wiec mam pozytywne nastawienie do zycia:P hehe
lal ale czadzior !

Redberry
DZIEWCZYNY! :Hi ya!:
Mikołajek mnie dziś zadziwia! Trzyma swoją główkę! :sklon: Leżał sobie na macie i podeszłam do niego, żeby go wziąć na zmianę pieluszki,a on jakoś tak główkę do klatki i jakby chciał usiąść! Więc zrobi lam z nim tak jak neurolog na ostatniej wizycie, podniosłam lekko do góry za rączki a on... trzymał głowę, nie opadała mu do tyłu!! Yes!! :smile_move:

Potem z łóżeczka i tak samo! Pokazywałam M i tez trzyma pięknie!! :smile_move:

Jezu, nie macie pojęcia jak mnie to cieszy! Jeny, ale co ja plotę - przecież macie!!! Wy też się cieszycie takimi rzeczami u swych dzieci -ŁOŚ ZE MNIE! :iroq:
NNNNNNNNNNOOOOOO Brawo !!!!!!

laninia
cześć dziewczyny! po weekendowej przerwie spieszę donieść, że Fruzia... siedzi samodzielnie!!! oczywiście nie za długo, ale dziś rano siedziała już tak z pół minuty ;c)))) i bardzo jej się to podoba. Za to na brzuszek/plecki nadal przewraca sie jedynie przez przypadek i to bardzo żadko ;c) aha i bioderka ma ok, już bez kontroli ;c))))))

lecę czytać co u was ;c))
Kolejne Brawo !!!!!!!!!!!!!!! :))))

laninia
ludzie jakie wasze dzieci mają duże stopy! pamiętam zę już się kiedyś tym dziwiłam, ale podziwię się znowu ;c)))) ja nie wiem, wychodzi na to ze fruzia ma jakieś mega malutkie stopki ;c) ciekawe czy to jest tak jak ze szczeniaczkami, że jak mają duże łapki to znaczy że będą duuuuże w przyszłości ;c) fakt ze zuzia nie ma po kim być wysoka, bo my oboje niscy jesteśmy ;c) o sorry mąż by się zbulserwował- średniego wzrostu ;c)

laninia
przeczytałam wszystko i pamiętam tyle:

wszystkim urodzinowiczom, imieninowiczom i rocznicowcom życzę przede wszystkim duuuużo radochy na codzień. i zdorwia.

nasz elmo idzie jak burza, spodobało mi się hasło racuszka ze jutro zabierze 50zl i pójdzie na piwo ;c))) aha a ta kąpiel po prostu boooooossska też sie chichrała, a zuzia patrzyła z rozdziawioną buźką ;c) ona w kąpieli jest strasznie poważna ;c)

kinia fajne to wasze mother center!

aha i pytanie do was, powiedzcie blondynce jak wasze dzieci różne nowe produkty spożywają? tzn kaszki, keliki z butli, czy miseczki czy kubeczka czy jak? a jak z butli to czy jakieś większe dziurki czy te same co do mleka. soczki, słoiczki to wiem, ale te kaszki mnei zastanowiły...

Moja ma male stopki moim zdniem 8cm przy ponad 70cm to chyba male a co do kaszek to ja daje lyzeczka ale nawet gdyby Lenka jadla mleko modyfikowane to kaszke bym dawala lyzeczka bo uwazam ze to dobry pomysl :lol:

Wszystkiego naj naj dla Aneczek i dla Kini :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
laninia - wow, Zuzia szaleje!! Brawo dla niej! :Usteczka:

kingusia - ale smiesznie rozwalona siedzi - widac, że łobuziara! :P

Dziewczyny, co radzicie na zaparcie maluszkom? Mikuś już 3 dzień kupki nie robi... czopek?
mojej dzis 7 dzien mijal wiec sie wkurzylam i na termometr ale i tak tylko dwa bobki poszly a az fioletowa byla tak cisnela :( Zaraz chyba sm ta gruszke wpierdziele moze cos do niej dotrze

racuszek
już zrobiłam test ciążowy i jest negatywny ....

:lol:
Agunia
hej dziewczynki :)
my juz po szczepieniu i mały waży 8100!!!! szokkk jaki klok :) pediatra ogólnie byla nim zachwycona,powiedziala że zdrowy jak rydz i duży chłopak :D
Co do wzrostu to niewiele więcej ma bo ok 70 cm więc tylko 1 cm podrósl ale lekarz mowila,że to nic bo wcześniej sporo podskoczyl,widać nie będzie za wysoki :) no ale waga to mnie zastrzeliła :smile:
pytałam o rozszerzanie diety i narazie nie ma takiej potrzeby bo ładnie przybiera na wadze,więc dopiero w 6 miesiącu mam podać jabłuszko i herbatkę i tyle narazie.
Więc ogólnie spoko i jestem zadowolona.

Laninio to zaskoczyła Zuzia z tym siadaniem,mój siedzi podtrzymywany,ale uważam że za wcześnie jak na chlopaka.
Kinia kubeczek gites :) no i niunia jak zwykle super :)
Wagę też ma całkiem,całkiem jak na dziewczynkę :)))
Racuszku nie pomogę bo nie bralam takich tabletek..
Co do kup to mój robi raz na 3,4 dni ostatnio właśnie tak mu się tylek zatkał,że szok. Wczoraj zrobil nad ranem mega kupala...:hahaha:
no piekna waga a chlopcy zawsze sa bardziej ubici od dziewszynek :)

kasiak4
Hej Agunia !
8100 !!!! no, no to jest waga.
Mój waży 6800 a i tak wydaje mi się że już jest taki ciężki do noszenia a co dopiero Ty masz mówić !!!
Ja ostatnio pytałam o rozszerzanie diety to pediatra kazała mi po skończeniu 5 miesiąca zacząć wprowadzać gluten !!! po jednej łyżeczce kaszy na 100 ml mleka do jednego posiłku.
Czy któraś z Was słyszała o tym że już trzeba wprowadzać gluten ?- karmie już tylko butlą Ja myślałam że to znacznie później.

Agunia
dzięki dziewczyny :)
ciekawe ale właśnie po nim nie widać tak tej wagi,bo nie jest bardzo tłuściutki tylko taki ubity :)

kasiak4
Redberry
ale śliczności - jaki radosny!:Podziw:

no naprawdę radosny to on jest budzi się i zasypia z uśmieszkiem ale jak widzi aparat to poważnieje i ciężko uchwycić uśmiech na zdjęciu.

Dobra lecę , pa.
hehe to tak jak moja :)

aniutka86
hej hej

Agunia no Kacperek to pięknie rośnie,i dzielny jest:)
Kinia Kornelcia też ładnie waży, śliczna dziewczynka :smile:

Redberry gratulacje dla Mikołajka nowych umiejętności, super mu wszystko idzie:great: i dla Ciebie medal za odwagę, że już o drugim myślisz :), ja powiedziałam mężowi, że za 5 lat, nie wcześniej
Laninia no Zuzia też pięknie..moja to sama nie usiądzie, muszę ją trzymać... a co do jedzonka-moja kaszki zjada łyżeczką

a my już dzisiaj po zjedzeniu morelek,jak się mała niedobrota obudzi to serwujemy zupkę.
Byłyśmy na spacerku, ochłodziło się, więc całkiem przyjemnie się spaceruje.

Ależ te wasze dzieciaczki dzielne na szczepieniach, moja płacze, zanosi się,a po ostatnim szczepieniu płakała strasznie i bardzo to przypominało krzyk mózgowy, wiecie co,to było straszne, ale całe szczęście to było ostatnie szczepienie, następne już w okolicach roczku. Tylko ze względu na ten fakt wiszącej nad nami operacji,pediatra namawia mnie na szczepionkę na pneumokoki, a mała tak źle znosi szczepienia, że sama nie wiem co zrobić, ale pewnie wybiorę szczepionkę.

Miłego dnia kochane :Kiss of love:
Moja nie znosi dzielnie ,za kazdym razem jest ryk

zancia1907
Hej kochane:))

I my po szczepieniach:)) Mały malo płakał, teraz rozgadany, a waży..... 8000:))Czyli tez maly pudzian Aguniu:)) A nie wiem ile mierzy bo u nas nie mierzą:(

Kasiak - super maluszek:))
Aguniu - to mamy prawie takie same ciężarki do noszenia:))Ważne że zdrowe:)
Redziu -super że kupka się pojawiła:)
Kinia - kubak super, a mala przecudna:)) A u was chyba przesadzają z tym jedzieniem, jakieś zupełnie końskie dawki każą podawać, jak dla mnie. Ja jak powiedziałam ż emałemu podaje kaszkę do mleka, to mówiła aby nie dawać, bo on i bez tego jest spory, a twoja to dziewczynka i tylko o kilogram mniejsza, więć myśle że oki waży, noie rzeba jej tak tuczyć, a nowości wiadomo można podawać, ale nie do przesady jak oni każą, chyba że się nie znam:)
Laninko - gratulacje dla malutkiej:)), mój kilka sekundek na razie by wytrzymał:)
Aniutko - super że nowości smakują:))
Racuszku - ja nie pomogę, z tabletkami:(

A ja jakaś ostatnio jestem z handrą, smutka, nerwowa....już sama nie wiem jaka....:( EWczoram na M się zdenerwowałam....bo mieliśmy rocznice ślubu i fakt umowa była taka że w tym roku ani na urodziny ani na rocznicę nic sobie nie kupujemy...ale kwiatka małego i ciepłe słowo mógł mi podarować, a on za dosłownie to zrozumiał....i przykro mi było, a ja na wieczór zrobiłam pyszne desery z lodów....i na wieczór miałam niespodziankę przygotowaną, ale tak mnie zniechęcił do tego wszytskiego, ż ejka on się położył spać i pewnie na mnie czekał, to ja sobie poszłam do drugiego pokoju i wróciłam jak zasnoł...odeszła mi ochoa na wszytsko....Wiem że wiecznie zapracowany jest i w ogóle, ale ja tez całe 24 h na głowie mam wsytsko....i każda rocznica przecież jest raz w życiu....ehhhh On nie jest oczywiście złym mężem, ale jak ma o czymś takim pomyśleć to ojej....

Facet to swinia ,i ty o tym dobrze wiesz....:lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Redberry
laninia - wow, Zuzia szaleje!! Brawo dla niej! :Usteczka:

kingusia - ale smiesznie rozwalona siedzi - widac, że łobuziara! :P

Dziewczyny, co radzicie na zaparcie maluszkom? Mikuś już 3 dzień kupki nie robi... czopek?
mojej dzis 7 dzien mijal wiec sie wkurzylam i na termometr ale i tak tylko dwa bobki poszly a az fioletowa byla tak cisnela :( Zaraz chyba sm ta gruszke wpierdziele moze cos do niej dotrze

racuszek
już zrobiłam test ciążowy i jest negatywny ....

:lol:

no piekna waga a chlopcy zawsze sa bardziej ubici od dziewszynek :)

hehe to tak jak moja :)

aniutka86
hej hej

Agunia no Kacperek to pięknie rośnie,i dzielny jest:)
Kinia Kornelcia też ładnie waży, śliczna dziewczynka :smile:

Redberry gratulacje dla Mikołajka nowych umiejętności, super mu wszystko idzie:great: i dla Ciebie medal za odwagę, że już o drugim myślisz :), ja powiedziałam mężowi, że za 5 lat, nie wcześniej
Laninia no Zuzia też pięknie..moja to sama nie usiądzie, muszę ją trzymać... a co do jedzonka-moja kaszki zjada łyżeczką

a my już dzisiaj po zjedzeniu morelek,jak się mała niedobrota obudzi to serwujemy zupkę.
Byłyśmy na spacerku, ochłodziło się, więc całkiem przyjemnie się spaceruje.

Ależ te wasze dzieciaczki dzielne na szczepieniach, moja płacze, zanosi się,a po ostatnim szczepieniu płakała strasznie i bardzo to przypominało krzyk mózgowy, wiecie co,to było straszne, ale całe szczęście to było ostatnie szczepienie, następne już w okolicach roczku. Tylko ze względu na ten fakt wiszącej nad nami operacji,pediatra namawia mnie na szczepionkę na pneumokoki, a mała tak źle znosi szczepienia, że sama nie wiem co zrobić, ale pewnie wybiorę szczepionkę.

Miłego dnia kochane :Kiss of love:
Moja nie znosi dzielnie ,za kazdym razem jest ryk

zancia1907
Hej kochane:))

I my po szczepieniach:)) Mały malo płakał, teraz rozgadany, a waży..... 8000:))Czyli tez maly pudzian Aguniu:)) A nie wiem ile mierzy bo u nas nie mierzą:(

Kasiak - super maluszek:))
Aguniu - to mamy prawie takie same ciężarki do noszenia:))Ważne że zdrowe:)
Redziu -super że kupka się pojawiła:)
Kinia - kubak super, a mala przecudna:)) A u was chyba przesadzają z tym jedzieniem, jakieś zupełnie końskie dawki każą podawać, jak dla mnie. Ja jak powiedziałam ż emałemu podaje kaszkę do mleka, to mówiła aby nie dawać, bo on i bez tego jest spory, a twoja to dziewczynka i tylko o kilogram mniejsza, więć myśle że oki waży, noie rzeba jej tak tuczyć, a nowości wiadomo można podawać, ale nie do przesady jak oni każą, chyba że się nie znam:)
Laninko - gratulacje dla malutkiej:)), mój kilka sekundek na razie by wytrzymał:)
Aniutko - super że nowości smakują:))
Racuszku - ja nie pomogę, z tabletkami:(

A ja jakaś ostatnio jestem z handrą, smutka, nerwowa....już sama nie wiem jaka....:( EWczoram na M się zdenerwowałam....bo mieliśmy rocznice ślubu i fakt umowa była taka że w tym roku ani na urodziny ani na rocznicę nic sobie nie kupujemy...ale kwiatka małego i ciepłe słowo mógł mi podarować, a on za dosłownie to zrozumiał....i przykro mi było, a ja na wieczór zrobiłam pyszne desery z lodów....i na wieczór miałam niespodziankę przygotowaną, ale tak mnie zniechęcił do tego wszytskiego, ż ejka on się położył spać i pewnie na mnie czekał, to ja sobie poszłam do drugiego pokoju i wróciłam jak zasnoł...odeszła mi ochoa na wszytsko....Wiem że wiecznie zapracowany jest i w ogóle, ale ja tez całe 24 h na głowie mam wsytsko....i każda rocznica przecież jest raz w życiu....ehhhh On nie jest oczywiście złym mężem, ale jak ma o czymś takim pomyśleć to ojej....

Facet to swinia ,i ty o tym dobrze wiesz....:lol:

HEJ:)

No to mała biedna z tymi kupkami:))

A z ta ksieżniczką to nie przesadzaj:))):hahaha:

http://www.suwaczek.pl/cache/3b6778c904.png

http://www.suwaczek.pl/cache/e824483c44.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
qmpeela
Ja mojej też zmierzyłam sztpulca i jedyne 8 cm ;)

kaszaa kicha z tymi zaparciami, może jabłuszka?? Bo na deserek ze śliwką chyba za wcześnie co?

ja mam "problem " w drugą stronę , moje dziecko przez ostatnie dni wali po 5-8 Kupali dziennie ... :36_33_12:

Oj to chyba za dużo. A normalna konsystencja i w ogóle? Bo ja bym podejrzewała, ze to biegunka tym bardziej, że mała MM karmisz prawda?

Odnośnik do komentarza

eeeejjjjj jak tylko sie fruzia obudzi to też zmierzę jej stopę, bo może tylko mi się tak na fotach wydaje! 8 cm to rzeczywiście nie jest jakoś dużo...

redzia już już.... zgrywają się fotki fotelika. zamuliłam.

racuch o qrna! 8 kup dziennie, to powiem ci że w moim rossmanie kupiłam wczoraj pieluchy babydream za 19,99 zł (zmieniają szatę graficzna i jest "super cena na dowidzenia"), są niezłe. może mało urodziwe, ale gumeczki dobrze trzymają. mogą ci się przydać tanie pieluchy... 64 szt. tam są.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

laninia
eeeejjjjj jak tylko sie fruzia obudzi to też zmierzę jej stopę, bo może tylko mi się tak na fotach wydaje! 8 cm to rzeczywiście nie jest jakoś dużo...

redzia już już.... zgrywają się fotki fotelika. zamuliłam.

racuch o qrna! 8 kup dziennie, to powiem ci że w moim rossmanie kupiłam wczoraj pieluchy babydream za 19,99 zł (zmieniają szatę graficzna i jest "super cena na dowidzenia"), są niezłe. może mało urodziwe, ale gumeczki dobrze trzymają. mogą ci się przydać tanie pieluchy... 64 szt. tam są.

ja używam tylko babydream i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona , choć ja kupuję te w kartonie za 39,99 tam jest ok 100 szt chyba

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
racuszek
qmpeela
Ja mojej też zmierzyłam sztpulca i jedyne 8 cm ;)

kaszaa kicha z tymi zaparciami, może jabłuszka?? Bo na deserek ze śliwką chyba za wcześnie co?

ja mam "problem " w drugą stronę , moje dziecko przez ostatnie dni wali po 5-8 Kupali dziennie ... :36_33_12:

Oj to chyba za dużo. A normalna konsystencja i w ogóle? Bo ja bym podejrzewała, ze to biegunka tym bardziej, że mała MM karmisz prawda?

no ja właśnie podejrzewam i jutro jedziemy do pediatry ... mieliśmy jechać na szczepienie więc sobie pogadam z lekarką ...

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

laninia
eeeejjjjj jak tylko sie fruzia obudzi to też zmierzę jej stopę, bo może tylko mi się tak na fotach wydaje! 8 cm to rzeczywiście nie jest jakoś dużo...

redzia już już.... zgrywają się fotki fotelika. zamuliłam.

racuch o qrna! 8 kup dziennie, to powiem ci że w moim rossmanie kupiłam wczoraj pieluchy babydream za 19,99 zł (zmieniają szatę graficzna i jest "super cena na dowidzenia"), są niezłe. może mało urodziwe, ale gumeczki dobrze trzymają. mogą ci się przydać tanie pieluchy... 64 szt. tam są.

Chyba i ja skoczę jutro do rossmanna za taką cenę na domowe pieluchowanie to warto kupić. :) Tym bardziej, że pieluchy chociaż toporne to naprawdę dobrze chłonne :)

Odnośnik do komentarza

Redzia proszę bardzo:

i tak- teraz przebywa w takiej pozycji najniższej jak na pierwszym zdjęciu, fotelik jak juz pisałam mógłby być większy jak na moje oko i pokrowiec mógłby być trochę bardziej miękki, ale to akurat nei jest problem, ja kładę zwykle taką cienką podusię albo kocyk i jest ok. Na spodzie są kółeczka, a jak chcesz bujak to składasz kółeczka i zostaja płozy, ale bujać trzeba stopą, samo dziecko się nie pobuja na tym ( przynajmniej jeszcze nie teraz).
Na następnym jest tacka z zabaweczkami, kt óra jest niby od 6. m-ca i coś w tym jest, bo na razie Zuzię ta tacka wkurza (Chyba chce ją chwycić i włożyć do buzi!). Jest tam taka grzechotka, której Zuzia na razie na pewno sama nie sięgnie, ma za krótkie rączki. Fajna jest pozytywka i takie kręcone kółeczko. Ustawienie tej tacki też jest dopasowywane. Jak wyjmiesz tą zieloną część to zostaje tacka do jedzenia itp. Na ostatnim masz konika na później, teraz zuzia ledwo sięga do uchwytów i nie bardzo ją to interesuje w ogóle. To chyba tyle. Podsumowując- mógłby być większy i wyższy, ale funkcje rzeczywiście są fajne i długofalowe. sory dziewczyny ze tyle nabazgrałam, ale redzia sama się o to prosiła :36_1_1: jakby co to wal z pytaniami.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...