Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Hey :-)
My wczoraj zaliczylismy badanie EEG nie na spiąco, Mikołaj ma adnotację, że badanie wykonmano przy otwartych oczach. Jest wszystko w normie, więc jak tylko pani wyszła z wynikami, to się rozpłakałam z tego ciśnienia :/ i ze szczęścia.
Samo badanie nie jest straszne, ale to co się nakłada na głowę, to prawdziwa makabra.... :/ na sam widok łzy mi napłynęły do oczu, ja się rozklejam zawsze w takich sytuacjach, a jeszcze jak słyszę głos M do Mikołajka taki uspokajający i wgl, to już całkiem mam miękkie kolana... :/
dziecko ma leżeć w miarę nieruchomo, w miarę nie ruszać gałkami ocznymi jak nie spi. jakoś nam się udało, przy pomocy tony zabawek i śpiewania, gadania głaskania uitp... :-)
Jestem przeszczęsliwa, że wszystko jest dobrze, więc teraz to tylko kwestia wyćwiczenia Mikusia. :grin:

gadzia
Redbery pytałaś o nóżki...

mi rehabilitantka zwróciła uwagę ze mam obserwować jak mały ustawia stopy czy aby nie do środka (niezgodnie z naturalnym ułożeniem). Na szczęście jest oki...nóżki jak leży ma lekko ugięte i rozchylone na boki...a jak nie śpi owe nóżki sa wszędzie:) czasem również leży z podniesionymi nóżkami - w sumie ja tez czasem lubię tak sie relaksować trzymając nogi zgięte i przyciągnięte do klatki piersiowej - może ma tak po mnie?

dzięki. Mikołaj tez ma często nóżki lekko zgięte i rozchylone na boki, jak śpio ma je wszędzie, i w róznych pozycjhacj - mnie chodziło głownie o to, jak je ma gdy bawi się na macie itp.
nie wiem, ja już chyba schizuję. :/

gadzia
Kaszaaaaaa
Gadzia a ty powinnaś małego chustować ? Bo coś mi się obiło o uszy ,że lepiej nie...

Pytałam rehabilitanta...powiedziała ze nie widzi przeciwskazan...
Jednak główne ale...jakie mam to moj kręgosłup i słabe dłonie (trudno mi dociągnąć polu materiału).

Mikołaj budzi mi sie z płaczem co 1,5 godziny od 3 dni. Wpierw myślałam ze przezywa nocleg w hotelu, potem ze najazd gości...teraz już nie wiem sama...chyba chrzest jakaś trauma sama w sobie nie jest? ;)

Padam...

chyba nie ;-) ale ksiądz nam przed chrztem powiedział, że będzie odprawiał krótki egzorcyzm, na co mnie zatkało totalnie!! nie wiedziałam, że ksiądz szepcze coś po łacinie w trakcie chrztu i jakoś tak mnie to odrzuciło. nie wiem czemu. A wy wiedziałyście?

Redzia - my tez mamy mieć te badanie. Lekarkę nagle zainteresowało ze mały krzyczy przez sen bez wybudzeń (kilka razy już jej to mówiłam).

Co do egzorcyzmów - wiedziałam z zajęć na teologii (nie ukończyłam;). Podobnie jak to ze przez chrzest otwiera sie tzw świadomość społeczna (cos co buddyści zwą trzecim okiem), ze dziecko jak gąbka chłonie zachowania wokół siebie otoczenia, biorąc to za wzorzec - stad my powstanowilismy z mężem w tym tygodniu być dla siebie bardzo dobrzy;)

Trzymamy kciuki za Miko- super ze wszystko oki.

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fanlics99jhmo.png

Wpierw mama Mikołaja, potem żona...jak to dziecko leczy z pracoholizmu:)

Odnośnik do komentarza

Hejka :)

racuszek
dizewczyny jakich termometrów używacie do dzieci ?? właśnie postanowiłam kupić douszny , lub bezdotykowy ale wybór jest olbrzymi i nie wiem na co zwrócić uwagę...

Ja mam firmy abakus,ma pomiar na czole w uchu i otoczenia i szczerze mówiąc używałam go 3 razy :)
Redberry
Hey :-)
My wczoraj zaliczylismy badanie EEG nie na spiąco, Mikołaj ma adnotację, że badanie wykonmano przy otwartych oczach. Jest wszystko w normie, więc jak tylko pani wyszła z wynikami, to się rozpłakałam z tego ciśnienia :/ i ze szczęścia.
Samo badanie nie jest straszne, ale to co się nakłada na głowę, to prawdziwa makabra.... :/ na sam widok łzy mi napłynęły do oczu, ja się rozklejam zawsze w takich sytuacjach, a jeszcze jak słyszę głos M do Mikołajka taki uspokajający i wgl, to już całkiem mam miękkie kolana... :/
dziecko ma leżeć w miarę nieruchomo, w miarę nie ruszać gałkami ocznymi jak nie spi. jakoś nam się udało, przy pomocy tony zabawek i śpiewania, gadania głaskania uitp... :-)
Jestem przeszczęsliwa, że wszystko jest dobrze, więc teraz to tylko kwestia wyćwiczenia Mikusia. :grin:

gadzia
Redbery pytałaś o nóżki...

mi rehabilitantka zwróciła uwagę ze mam obserwować jak mały ustawia stopy czy aby nie do środka (niezgodnie z naturalnym ułożeniem). Na szczęście jest oki...nóżki jak leży ma lekko ugięte i rozchylone na boki...a jak nie śpi owe nóżki sa wszędzie:) czasem również leży z podniesionymi nóżkami - w sumie ja tez czasem lubię tak sie relaksować trzymając nogi zgięte i przyciągnięte do klatki piersiowej - może ma tak po mnie?

dzięki. Mikołaj tez ma często nóżki lekko zgięte i rozchylone na boki, jak śpio ma je wszędzie, i w róznych pozycjhacj - mnie chodziło głownie o to, jak je ma gdy bawi się na macie itp.
nie wiem, ja już chyba schizuję. :/

gadzia
Kaszaaaaaa
Gadzia a ty powinnaś małego chustować ? Bo coś mi się obiło o uszy ,że lepiej nie...

Pytałam rehabilitanta...powiedziała ze nie widzi przeciwskazan...
Jednak główne ale...jakie mam to moj kręgosłup i słabe dłonie (trudno mi dociągnąć polu materiału).

Mikołaj budzi mi sie z płaczem co 1,5 godziny od 3 dni. Wpierw myślałam ze przezywa nocleg w hotelu, potem ze najazd gości...teraz już nie wiem sama...chyba chrzest jakaś trauma sama w sobie nie jest? ;)

Padam...

chyba nie ;-) ale ksiądz nam przed chrztem powiedział, że będzie odprawiał krótki egzorcyzm, na co mnie zatkało totalnie!! nie wiedziałam, że ksiądz szepcze coś po łacinie w trakcie chrztu i jakoś tak mnie to odrzuciło. nie wiem czemu. A wy wiedziałyście?
Kurcze ja nie zauważyłam żeby nasz coś pod nosem peplał ale pewnie zapomnial bo nieżle od niego jechało wińskiem :/ I co teraz moje dziecko ma otwarte czoło na złoooo ?

zancia1907
Hej ja na momencik, przesyłam wam fotki bo chyba Racuszek prosiła:))
A kawkę zrobię jutro:))))
Buziole dla wszystkich:)))

Fajowskie :)
qmpeela
Dziewczyny misiowy ogórdek jest w hipermarketach carefour, tesco i eleclerc. :)

Ach ktoś pytał o to czy Nince smakuje, no wiec u nas to jest hit. Jeśli nie mam czasu podać małej konkretnego obiadku daje jej puree :)

Ja daje Lence inną ale też z nestle i coś mi się wydaje ,że nestle rządzi smakowo wśród kaszek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Mój w sumie też Nestle raczej szama. Chociaż woli kaszki które dodaje się do mleka a nie na mleku. Smakowała mu kaszka bananowa, dość malinowa, brzoskwiniowa (ale kupy były po niej 3 razy dziennie więc przestaliśmy mu ją dawać, było to jakies 2 miesiące temu może znów spróbuje) morelowa nie za bardzo i stanowczo nie smakowała mu pomarańczowa chyba że pomieszana z bananową...
No i dla niego numer jeden była bobovity waniliowa

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3o3e3k1rdkiz22.png
https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e93pcqgxe.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpm51va2su.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja jak na razie znalazlam z nestle jedną którą Lence moge dawać mianowicie pszenno kukurydzianą ze śliwkami którą robie na jej mleku-pachnie świetnie ale jest ochydna ! No ale L.smakuje a to naj ważniesze :) Pewnie jest ich więcej ale kaszki zawsze na samym koncu w supermarkecie i już się czorcica złości więc na biegu robie dla niej zakupy.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam małą prośbę jeśli możemy prosimy choć o jeden głosik w konkursie bo mocno przegrywamy mimo szczerych chęci pierwszym miejscom mocno przybywają punkty
i nie wyrabiamy :) Chusty do noszenia dzieci i nosideĹ�ka - LennyLamb.com może jak się rozreklamuję troszkę punktów nam przybędzie... dziękuje z góry G.

Puszor i Milka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...