Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
kwiatuszek9876
Redziu jakoś nie zaglądam , brak nieraz czasu .

aha, szkoda.

Kaszaaaaaa

Kurcze musze kupic czopki bo nie wzielam ze soba ale to dopiero w poniedzialek i ciekawe czy dostane tu ta gruszke ,pozosje termometr narazie :/

hehhhe :-))

na pewno gdzies dostaniesz deserek z ym pysznym owockiem.
a termometra chyba bym sie bala włożyć...

stysiapysia

Świetnie Redziu ... roanie nam druga Otylia , w tym przypadku Otyl :):sofunny:

Otyl :sofunny: :sofunny:

Redberry
Kaszaaaaaa
Redberry
Oj, bidulka - gruszka Williamsa jest dobra na rozrzedzenie kupek.

p.s. filmik już wgrywam!

a co to jest wlasciwie jakies ziolo ?

owoc łośku! lol!

deserki robią z nią! ma dobre działanie rozrzedzające kupki :Szok:
Kurcze ale ja nie daje malej owockow jeszcze :(

stokrotka_87
Kaszaaaaaa
Kurcze tutaj leje juz 3 dzien i to bez chwili przerwy :( A chlodno tak sie zrobilo,ze dziecko w czapce na dwor pogina...

Zancia wspolczuje jazdy zebowej :(

Redzia dawj filmik dawaj :)

Stocia mam nadzieje ze mlodemu szybko przejdzie faza a tesciowej nie wiem czy zazdroscic czy wspolczuc :lol:

współczuć !! hahaha jeszcze 2godz i ląduje! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:36_1_53:
oj to wspolczuje :/

Redberry
Jeny, po co ja dałam tą matę i pieluchy do suszenia? traz siedzę i kwitnę zanim się wysuszy!

znam ten bol :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Ja jak zawsze na minutke:( Dzisiaj znow bylysmy na spacerach dwoch, wrecz mala ok 15 kiedy chcialam ja ululac na cycku, to sie darla, ze nie chce. Wsadzilam wiec do wozka i nie zdazylam 5 metrow zrobic i juz spala. A po kapieli i po jedzonku nie zasnela od razu. Mimo to zamiast ja nosic polozylam do lozeczka, no i troche to potrwalo, chyba z 50 min, ale w koncu zasnela w lozeczku. Wogole nie placze jak ja tam odkladam. Wiecie co dobrze, ze sie opamietalam z tym usypaniem na cycku, poki mala jeszcze nie kuma wszystkiego i dosc latwo przyjmuje zmiany. Mam sasiadke, ktora ma dziecko 8 miesiecy, wprowadzala nowe pokarmy po 6 miesiacu i dalej nie moze jej przyzwyczaic do niczego innego. Tylko cycek i dziecko znow jej sie budzi na nocne karmienia. A ja chcialam byc super matka i karmic za wszelka cene, a chyba wieksza krzywde robilam dziecku, ktore bylo glodne i niewyspane. A tak sie karmimy caly dzien cycusiem, a wieczorem ok 200ml mleczka. I jeszcze dzis soczek marchewkowo-jablkowy wprowadzilysmy, zobaczymy jaka bedzie reakcja. No i jedynym naszym problemem w tej chwili sa delikatne wzdecia malutkiej, ale i to minie, tym bardziej, ze jest coraz lepiej. Fajnie tez, ze dzidzia daje mi teraz znac, ze jest senna przez tarcie oczek zamiast placzu, przynajmniej sie nie pomyle o co chodzi:smile: A i jeszcze jedno, mala zaczela sie lapac za stopki, nawet w kapieli, jeszcze chwila i bedzie je pewnie pakowac do buzi. Musze jej jeszcze przewiesic karuzele na druga strone lozeczka, bo cos ostatnio polubila glowe odwracac w jedna strone, kiedy spi. Dobrej nocy Wam zycze i sama lece spac. Zycie nabiera mi barw, a spedzanie tak duzo czasu na spacerach sprawia mi przyjemnosc ogromna. Buziaki i dzieki za gratulacje i wsparcie:big_whoo:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeycj8wwjg.png
http://www.suwaczek.pl/cache/3a903c97ac.png http://s2.pierwszezabki.pl/033/033142970.png?4552

Odnośnik do komentarza

Madziarka - wspaniale, że sytiacja powoli się klaruje i wszystko się układa!

Kaszaaaa - czemu nie podajesz jej owocków? Masz jakiś konkretny powód?

A u nas zdziwienie na maksa! Wczoraj przy Mikołajku ściągnęłam biustonosz, żeby ściągnąć mleko laktatorem a on zrobił taką minkę na widok piersi, że aż mnie coś ścisnęło i od razu go przystawiłam i wiecie co? Zjadł mi wszystko, a na wieczór to samo. więc póki mu się odwidziało, to go przystawiam! :grin:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :smile:

Redberry dziękuję za pamięć:), a widzisz z Mikołajkiem to różnie bywa...jakoś mu się zmienia z tym jedzonkiem,ale przypomniało mu się mamusine mleczko :smile:
Madziarka super, że u Was się poprawia :smile:

a moja niunia chwilowo śpiocha, zjadła słoiczek gruszek, a ponieważ ładnie je marchewkę i ziemniaczki to dziś pierwszy raz będę dawać obiadek mięsny. Okazuje się, że młodej damie znudziło się mleczko, a owocki i obiadki ładnie zjada,i kaszkę łyżeczką, więc mleczko dostaje 2-3 razy dziennie, zjada tak po 50-60 ml, i w nocy jej daję metodą "na oszusta" czyli przez sen, ale więcej i tak nie zjada. No cóż, dobre chociaż to, że łyżeczką trochę je :)

Miłego dzionka kochane:Kiss of love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

Redberry

A u nas zdziwienie na maksa! Wczoraj przy Mikołajku ściągnęłam biustonosz, żeby ściągnąć mleko laktatorem a on zrobił taką minkę na widok piersi, że aż mnie coś ścisnęło i od razu go przystawiłam i wiecie co? Zjadł mi wszystko, a na wieczór to samo. więc póki mu się odwidziało, to go przystawiam! :grin:

Ha ha ale musiałaś na nim wrażenie zrobić hehe

aniutka86
Dzień dobry :smile:

Redberry dziękuję za pamięć:), a widzisz z Mikołajkiem to różnie bywa...jakoś mu się zmienia z tym jedzonkiem,ale przypomniało mu się mamusine mleczko :smile:
Madziarka super, że u Was się poprawia :smile:

a moja niunia chwilowo śpiocha, zjadła słoiczek gruszek, a ponieważ ładnie je marchewkę i ziemniaczki to dziś pierwszy raz będę dawać obiadek mięsny. Okazuje się, że młodej damie znudziło się mleczko, a owocki i obiadki ładnie zjada,i kaszkę łyżeczką, więc mleczko dostaje 2-3 razy dziennie, zjada tak po 50-60 ml, i w nocy jej daję metodą "na oszusta" czyli przez sen, ale więcej i tak nie zjada. No cóż, dobre chociaż to, że łyżeczką trochę je :)

Miłego dzionka kochane:Kiss of love:

No jak pięknie Niunka wcina... Moja Hania wczoraj soku z marchewki dostała i jabłuszko i dziś kupeczka ciemniejsza ... hmmm nie wiem czy mam sie tym przejmować ?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...