Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
no, na przykład-te zdania muszą wypłynąć z Ciebie. i musisz w nie wierzyć powtarzając. nie tylko je klepać. :yes:

Okay, to ja teraz sobie nadziergam plakacik, przykleje na monitor i będę wizualizować.
Wierzę, że coś w tym może być, ale taki roztrzepaniec jak ja to chyba nie jest w stanie nic wmówic swojemu ciału a tym bardziej upartej córce;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
no, na przykład-te zdania muszą wypłynąć z Ciebie. i musisz w nie wierzyć powtarzając. nie tylko je klepać. :yes:

Okay, to ja teraz sobie nadziergam plakacik, przykleje na monitor i będę wizualizować.
Wierzę, że coś w tym może być, ale taki roztrzepaniec jak ja to chyba nie jest w stanie nic wmówic swojemu ciału a tym bardziej upartej córce;)

no trzeba wierzyc, kobiece ciało jest do tego idealnie przygotowane a nasz siła psychiczna tylko nam moe w tym pomóc, jeśli ja dobrze wykorzystamy.

do mojego napisu 'Moje ciało wie jak urodzić' dziś dołączyłam ---> Jestem silna.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
qmpeela
racuszek
zamierzacie stosować po porodzie pasy i gorsety przywracające formę ??

nie, ja nie uzywałam przy Lenuśce wiec i teraz nie zamierzam.

zastanawiam się czy to pomaga faktycznie czy oni żerują tylko na kobietach chacych wrócić do formy

Jak dla mnie to jest sztuczne przytrzymywanie mięśni, w moim przypadku sprawdziło się chodzenie na wdechu czyli z napiętymi mięśniami brzucha:) A potem ćwiczenia :) Po pierwszym porodzie, po około 5miesiącach nosiłam rozmiar 38 przy wzroście 178, więc chyba nie tak źle:)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie ....

przez cały dzionek miałam problem z netem ...a i nadal mam cholera jasna .... szlga mnie trafia

Mała dziś małoruchliwa, w ogóle brzuch miałam dziś bardzo napiety .... teraz czuje ją jak mi chyba rączką śmiga po cipce hihihi...może chce wyjść???

Dziś spacerek sobie zrobiłam z mężem - trase 10 minut zrobiłam w 40 min już nie ciekawie ....

Popołudniu sobie drzemke strzeliłam ze teraz pewnie do 2 będę "wariować'....ponadto ząb mi nagina , a za oknem zima .....:36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Witam wieczornie ....

przez cały dzionek miałam problem z netem ...a i nadal mam cholera jasna .... szlga mnie trafia

Mała dziś małoruchliwa, w ogóle brzuch miałam dziś bardzo napiety .... teraz czuje ją jak mi chyba rączką śmiga po cipce hihihi...może chce wyjść???

Dziś spacerek sobie zrobiłam z mężem - trase 10 minut zrobiłam w 40 min już nie ciekawie ....

Popołudniu sobie drzemke strzeliłam ze teraz pewnie do 2 będę "wariować'....ponadto ząb mi nagina , a za oknem zima .....:36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Kochanie nie smutaj sie ... głowa do góry ja często trasę łóżko- łazienka pokonuję chyba 100 lat ... taki urok końcówki ciąży.... jesteśmy ociężałe i zwinne jak morświny ...

Uśmiechnij się natychmiast !! bo będę musiała zrobić Ci pysznego drinka bezalkoholowego :36_15_4:

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane

Agunia no nie wierzę!!!! Gratulacje dziewczyno!!!!!!!! Ale Ci fajnie, widzisz opłacało się dzień wcześniej iść do szpitala.

A przede mną jeszcze dużo godzin głodzenia się i męczarni psychicznych.
Ja chcę już jutro!!!!!

Ja mam laktator aventu ręczny.

Mały kotłuje się na całego właśnie, nie wie że jutro ujrzy świat:)

Racuszku to faktycznie nie ciekawie, być tak niby u siebie:hmm: pogadaj szczerze z meżem to chyba najlepszy sposób choć wiem ze nie łatwo.

Redberry my tez nie mamy TV od ponad 7 lat i dobrze nam z tym.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

qmpeela
racuszek
zamierzacie stosować po porodzie pasy i gorsety przywracające formę ??

nie, ja nie uzywałam przy Lenuśce wiec i teraz nie zamierzam.

racuszek
qmpeela
racuszek
zamierzacie stosować po porodzie pasy i gorsety przywracające formę ??

nie, ja nie uzywałam przy Lenuśce wiec i teraz nie zamierzam.

zastanawiam się czy to pomaga faktycznie czy oni żerują tylko na kobietach chacych wrócić do formy

qmpeela
racuszek
qmpeela

nie, ja nie uzywałam przy Lenuśce wiec i teraz nie zamierzam.

zastanawiam się czy to pomaga faktycznie czy oni żerują tylko na kobietach chacych wrócić do formy

Jak dla mnie to jest sztuczne przytrzymywanie mięśni, w moim przypadku sprawdziło się chodzenie na wdechu czyli z napiętymi mięśniami brzucha:) A potem ćwiczenia :) Po pierwszym porodzie, po około 5miesiącach nosiłam rozmiar 38 przy wzroście 178, więc chyba nie tak źle:)
Ja też w to nie wierze wydaje mi się ,że jak coś podtrzymuje to w tym momencie mięśnie nie pracują i dupa... Raz jak szłam na balety to założyłam ściskające gacie ale się w nich strasznie namęczyłam a i tak mało ściągneły :(

stysiapysia
Witam wieczornie ....

przez cały dzionek miałam problem z netem ...a i nadal mam cholera jasna .... szlga mnie trafia

Mała dziś małoruchliwa, w ogóle brzuch miałam dziś bardzo napiety .... teraz czuje ją jak mi chyba rączką śmiga po cipce hihihi...może chce wyjść???

Dziś spacerek sobie zrobiłam z mężem - trase 10 minut zrobiłam w 40 min już nie ciekawie ....

Popołudniu sobie drzemke strzeliłam ze teraz pewnie do 2 będę "wariować'....ponadto ząb mi nagina , a za oknem zima .....:36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Ojej ale nie martw się już za chwilke będziesz mogła pobiec do dentysty :))

Ja kupiłam medele bo to mi polecały babki od laktacji w szpitalu mówiąc,że wszystkie poradnie laktatyczne pracują na tej medeli(ręczny) i jest koszmarny ! KOSZMARNY! Działa na zasadzie pompki i jedną ręką sie trzyma przy cycku a drugą się jedzie ! JAKA ŻENADA zwłaszcza jak 1000 odwiedzających przychodzi do babeczek z pokoju i tatusiowie i wujkowie patrzą co się z tym cyckiem wyrabia ! Przez to nie odciągałam systematycznie ale i tak by mi zanikł pokarm bo laktatorem się ściąga pokarm ale on nie pobudza wcale gruczołów do produkcji...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
właśnie nie wiem co z tym cycowym obciągaczem , elektryczny czy ręczny i w ogóle...

A muszę mieć w szpitalu czy przeżyję bez??

Kurzcze w 3 dzień przy nawale jest meksyk i przydał by ci się bo jak jest tak strasznie dużo pokarmu to cycki aż pękają a jak dziecinka mało je to nawet do stanu zapalnego mogło by dojść.I trzeba uważać żeby nie zmarzły cycki albo żeby nie przewiało.Naj lepiej by było jak byś mogła sobie od kogoś porzyczyć i jak się okaże ,że potrzebujesz to dopiero kupić.Ja kupiłam bo nie miałam tz.miałam taki starej daty malutki ale laktatorka stwierdziła,że jest do dupy a moim zdaniem jest lepszy bo przynajmniej sie robi podciśnienie i samo leci nie trzeba pompować wiec wydałam na marne kase.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...