Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

kasiaja1
goniaa00
a u mnie jest napisane że DZIĘKUJEMY KONKURS ZAKOŃCZONY

może dlatego ze udało Ci się wysłać zgłoszenie, bo jak wysyłasz to następna szansa jest nazajutrz a przecież jutro już konkursu nie ma więc pewnie dlatego napisali że zakończony :) spróbuj na innej przeglądarce otworzyć to moze jeszcze będziesz mogła dziś :)

nie grałam jeszcze dzisiaj, wyczyściłam ciasteczka i znowu napis kolejna szansa o 12

Odnośnik do komentarza

goniaa00
ona90
dziewczyny pomocy - jak wstawic baner na bloga??

tu masz kod na baner z podlinkowaniem:

Tu podaj tekst alternatywny

a tu na sam baner:

Tu podaj tekst alternatywny

A jak mam taki kod? to jak zrobic z tego baner?
"http://sklep.mambaby.pl/?discount=241111222" title="10% rabatu na produkty MAM" style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;"> "http://www.mambaby.pl/public/mam_rabat_550x110_1.0.png" alt="10% rabatu na produkty MAM" style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" />

Odnośnik do komentarza

ona90
goniaa00
ona90
dziewczyny pomocy - jak wstawic baner na bloga??

tu masz kod na baner z podlinkowaniem:

Tu podaj tekst alternatywny

a tu na sam baner:

Tu podaj tekst alternatywny

A jak mam taki kod? to jak zrobic z tego baner?
"http://sklep.mambaby.pl/?discount=241111222" title="10% rabatu na produkty MAM" style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;" mce_style="display: block; width: 550px; height: 110px; text-decoration: none;"> "http://www.mambaby.pl/public/mam_rabat_550x110_1.0.png" alt="10% rabatu na produkty MAM" style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" mce_style="border: 0px; display: block; width: 550px; height: 110px;" />

Ale to jest gotowy kod który już dostałaś, wystarczy że wkleisz go na swojego bloga, ja też taki dostałam, skopiowałam go i wkleiłam na bloga

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Nie śmiejcie się - trafiłam w Heppin ;D

ale Ty masz szczęście, chyba już 3 raz, powiedz czy jak trafiasz to jest od razu jakiś komunikat czy dostajesz później jakieś info

Odnośnik do komentarza

akobitka
Królowa, gratulacje, u mnie standardowo ściereczki... żadnego mopa:(

jak się czyści ciasteczka?????

Narzędzia --> Wyczyść historię przeglądania --> Zaznaczasz ciasteczka --> Wyczyść

Odnośnik do komentarza

goniaa00
akobitka
Królowa, gratulacje, u mnie standardowo ściereczki... żadnego mopa:(

jak się czyści ciasteczka?????

Narzędzia --> Wyczyść historię przeglądania --> Zaznaczasz ciasteczka --> Wyczyść

dzięki Gonia:) to jeszcze zapytam jak ustawic autouzupelnienie:) ja mam ale jeszcze na jedne dane potrzebuje a nie umiem... taka ze mnie sierota...

"Potykaj

Odnośnik do komentarza

akobitka
goniaa00
akobitka
Królowa, gratulacje, u mnie standardowo ściereczki... żadnego mopa:(

jak się czyści ciasteczka?????

Narzędzia --> Wyczyść historię przeglądania --> Zaznaczasz ciasteczka --> Wyczyść

dzięki Gonia:) to jeszcze zapytam jak ustawic autouzupelnienie:) ja mam ale jeszcze na jedne dane potrzebuje a nie umiem... taka ze mnie sierota...

tego niestety nie wiem, jak wpisuje to te dane same zostają w tych polach, ale jak usunę ciasteczka to muszę już od nowa wszystko wpisywać, sama się chętnie dowiem gdzie się ustawia autouzupełnianie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...