Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

krolowa_angielska
alecwi
Siwa u mnie też wyskakuje 6282 pozycja heh...W swoim tygodniu jestem na pozycji 162 z 250

Ja w zeszłym tygodniu byłam na 50 miejscu a i tak mnie nie było na liście zwycięzców...! Teraz jestem na 70... zobaczymy czy coś przyjdzie... :monkey:

Raczej dopiero po zakończeniu tej tury bo jak mówiłam oni przesuwają wygranych na bardzooo odległe miejsca :)

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim"
http://darmowe-probki.blogspot.com/
http://beautydream00.blogspot.com/
zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

siwa0010_
Jak często NoweNowe wrzuca nagrody za punkty?

W grudniu zdarzylo sie im ze 3 razy.

sylwia79
dziewczyny wstawilam ubranka do sprzedazy, teraz prosze mi powiedziec czy cena jest odpowiednia:) ucze sie:) no i z gory dziekuje:)

Ubranka dla chłopca rozmiar 62-68 - Ubranka, Zabawki, Wózki dla dzieci - Gumtree Mazowieckie / Warszawa

Mysle , ze cena jest ok.

Na nowe nowe jest nagroda z dr Eris za 2000 pkt

Odnośnik do komentarza

siwa0010_
A sprawdzałaś w spamie? Bo ja dostałam od razu link

No właśnie w spamie nic też nie miałam. Wypełniłam 2razy ten formularz BabyOno, tzn. wszystkie pola z gwiazdkami, a w polu dziecko nic nie wpisywałam bo jeszcze nie mam, za to poniżej zaznaczyłam że "w ciąży" i spodziewaną datę porodu chyba... Myślicie że to dlatego że nie wpisałam nic o posiadanych dzieciach?

Odnośnik do komentarza

Agnisia
na BO po jakimś czasie przysyłają bo oni to weryfikuja czy cos. pamiętam że ja dostałam dopiero na 2 dzień maila rano a że jutro sylwester to nie wiadomo czy nie dostaniesz dopiero po nowym roku jakiegoś info.

To mnie troszkę uspokoiłaś - dzięki :) To poczekam cierpliwie do poniedziałku, bo myślałam, że z automatu te linki aktywacyjne idą..
A czy od rejestracji dostałaś już coś do testowania? I czy zostałaś ambasadorką? Pytam bo w regulaminie doczytałam że rejestracja nie jest równoznaczna z otrzymaniem statusu ambasadora BabyOno...

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
Street mnie nie lubi... tylko ankietę o szkole dostałam- nic o kaszkach ani o proszkach...ehh... :kiepsko:

U mnie to samo

lilithbb
Doszła wygrana z DAX :D:D
Rany jak zobaczyłam co doszło to padłam na kolana :D
Mus do ciała ale w takim boskim opakowaniu że nie mogę się napatrzeć.

Wygrał ktoś jeszcze z DAX?

Gratki !!! Niestety ja nie wygralam ale za to wczoraj na Ibeuaty wygralam zestaw Olay:36_1_11:

Odnośnik do komentarza

snakerka
Agnisia
na BO po jakimś czasie przysyłają bo oni to weryfikuja czy cos. pamiętam że ja dostałam dopiero na 2 dzień maila rano a że jutro sylwester to nie wiadomo czy nie dostaniesz dopiero po nowym roku jakiegoś info.

To mnie troszkę uspokoiłaś - dzięki :) To poczekam cierpliwie do poniedziałku, bo myślałam, że z automatu te linki aktywacyjne idą..
A czy od rejestracji dostałaś już coś do testowania? I czy zostałaś ambasadorką? Pytam bo w regulaminie doczytałam że rejestracja nie jest równoznaczna z otrzymaniem statusu ambasadora BabyOno...

3 razy wysyłali mi pytanie czy chcę cos testowac raz o szczoteczke raz chyba pieska i za 3 razem o krówkę.
Udało sie z krówką a teraz cisza. zagladaj jeszcze na fb na ich str czasami tam też można wygrać jakieg gadżety. ostatnio były kocyki z mikrofibry;)


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...