Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Juz jestem, Oli mi plakal.teraz M jest u niego, bo mnie wygonil
Nie wiem dlaczego, ale ostatnio cos nam w nocy poplakuje i sie budzi.Nie wiem czym to jest spowodowane, bo przeciez jest zdrowy i nic go nie boli jak go pytamy.Nawet pytalam mamy czy moze u niej sie czegos przestraszyl, ale mow ze nie.Wiec nie mam ppjecia co sie dzieje :((

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Juz jestem, Oli mi plakal.teraz M jest u niego, bo mnie wygonil
Nie wiem dlaczego, ale ostatnio cos nam w nocy poplakuje i sie budzi.Nie wiem czym to jest spowodowane, bo przeciez jest zdrowy i nic go nie boli jak go pytamy.Nawet pytalam mamy czy moze u niej sie czegos przestraszyl, ale mow ze nie.Wiec nie mam ppjecia co sie dzieje :((

No nie wiem co ci napisac bo sie budzi jak w ciagu dnia mial pelno jakis wrazen, czasem potrafi przez sen cos opowiadac :))) ale tak na codzien to spi spokojnie do rana

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie Oli też nie ma zadnych wrazen, bo ciagle jest z tymi samymi osobami, wiec tez nie wiem co mu jest.Moze to za jakis czas przejdzie
Co do " Pieroga", to tez go bardzo lubie, ale wkurza mnie Weronika Pazurowa.No i chyba nie tylko mnie, bo przeciez wyrzucili ja z miasta kobiet ( pewnie dlatego, ze nic nie mowila )

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Właśnie Oli też nie ma zadnych wrazen, bo ciagle jest z tymi samymi osobami, wiec tez nie wiem co mu jest.Moze to za jakis czas przejdzie
Co do " Pieroga", to tez go bardzo lubie, ale wkurza mnie Weronika Pazurowa.No i chyba nie tylko mnie, bo przeciez wyrzucili ja z miasta kobiet ( pewnie dlatego, ze nic nie mowila )

Wiesz dla mnie ona jest obojetna jakos nie robi na mnie zadnego wrazenia :)))))
A co do Olisia to moze nie wiem jakies bajki ogladal i cos mu sie w nocy sni

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Gunia_G
Sowka
Właśnie Oli też nie ma zadnych wrazen, bo ciagle jest z tymi samymi osobami, wiec tez nie wiem co mu jest.Moze to za jakis czas przejdzie
Co do " Pieroga", to tez go bardzo lubie, ale wkurza mnie Weronika Pazurowa.No i chyba nie tylko mnie, bo przeciez wyrzucili ja z miasta kobiet ( pewnie dlatego, ze nic nie mowila )

Wiesz dla mnie ona jest obojetna jakos nie robi na mnie zadnego wrazenia :)))))
A co do Olisia to moze nie wiem jakies bajki ogladal i cos mu sie w nocy sni

Właśnie nie, to chyba nie bajki, bo ogląda tylko te na minimini, a dziś takich wogóle nie oglądał.
Guniu a znasz może jakieś fajne stronki z projektami salonów???/Bo to co ja oglądam jest strasznie nowoczesne, a ja aż tak nowoczesna nie jestem

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Gunia_G
Sowka
Właśnie Oli też nie ma zadnych wrazen, bo ciagle jest z tymi samymi osobami, wiec tez nie wiem co mu jest.Moze to za jakis czas przejdzie
Co do " Pieroga", to tez go bardzo lubie, ale wkurza mnie Weronika Pazurowa.No i chyba nie tylko mnie, bo przeciez wyrzucili ja z miasta kobiet ( pewnie dlatego, ze nic nie mowila )

Wiesz dla mnie ona jest obojetna jakos nie robi na mnie zadnego wrazenia :)))))
A co do Olisia to moze nie wiem jakies bajki ogladal i cos mu sie w nocy sni

Właśnie nie, to chyba nie bajki, bo ogląda tylko te na minimini, a dziś takich wogóle nie oglądał.
Guniu a znasz może jakieś fajne stronki z projektami salonów???/Bo to co ja oglądam jest strasznie nowoczesne, a ja aż tak nowoczesna nie jestem

Swoko to juz nie wiem (moj tez tylko na mini mini oglada innych nie chce, mowi ze sa glupie i kaze wylaczac tv).
Sowko nie znam ja mam ten sam problem wszystko dla mnie zbyt nowoczesne

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, witam i zapraszam po ranną :kawa:

Ja wczoraj zasnąłam zaraz po Mateuszu czyli przed 21, i dobrze, że tak wcześnie, bo w nocy mieliśmy krótką przerwę. ok. 3 Mateusz obudził się, że boli go brzuch i chce kupę. Pomyślałam, że to zły znak, bo kto to widział, żeby wnocy robic kupę? Zrobił luźną i wodnistą ;-( Potem przez ponad godzinę nie chciał zasnąć, wstał o 7 i od razu następna kupa - luźna;-(
Byliśmy wczoraj u lekarza i tak jak myślałam tylko przeziębiony Mateusz jest, ale zastanawiam się czy nie załapał rota od jakiegos dziecka w poczekalni, bo trochę ich tam było i razem szaleli. A może to tylko niedyspozycja żołądkowo-jelitowa, bo syropach, które wczoraj dostał??

Ja czuję się coraz lepiej, ale już koniec pisania o chorobach!!!

Sówko - wiesz co z tym budzeniem w nocy - pamiętam, że Mateusz też tak miał, ze bez przyczyny budził się z płaczem (ale był trochę młodszy niż Oli, miał ok. 1,5 roku...) A teraz zazwyczaj budzi się po ok. 2 godz. od zaśnięcia, jak nie śpi w dzień i ma jakies wrażenie (np. wizyta u znajomych i szlaenstwa z ich dzieckiem). Może Oli tak odreagowuje brak snu w dzień?

Odnośnik do komentarza

Sowka
Byłam dziś w pracy i chyba już nie moge sie powstrzymać .Przytargałam do domu 10 żółtych tulipanów, a są jeszcze fioletowe ( prawie jak czarne)jeszcze takich nie widziałam i mam na nie straaaaaaszną ochote :)).Chyba wezme je sobie na niedziele.M mnie pewnie udusi, ale co mi tam.Teraz to bym grzeszyła jakbym nie miała kwiatków w domu.Dla Was też troche przyniosłam :mylove::mylove::mylove:

Sówko - tulipany - to są moje ulubione, ukochane kwiaty ;-) Mogę żadnych innych na oczy nie widzieć, tylko tulipany. Moj M wie, rodzina też i jak mam urodziny, to zawsze starają się dac mi tulipany, zamiast np. standardowych róż. Kiedyś jak będę miała kawałek własnej ziemi (marzenia) to na pewno cały ogród będie w tulipanach :smile_move::smile_move::smile_move:

Odnośnik do komentarza

Cześć
Tusiu to byłoby nieciekawie jakby Mateusz załapał jeszcze rota wirusa.Mam nadzieje,że to nie to co miślisz. Niech wkońcu opuszczą Was te choroby

Oli przespał całąnoc, obudził sie po 7 w dobrym humorze.Więc pewnie wczoraj mu sie coś przyśniło.
Siedzimy dziś znowu w domu, bo pogoda do BANI :(( .Teraz świeci słońce, a za chwile będzie pewnie padał śnieg.Już mam dosyć tej zimy.JA CHCE WIOSNE
Ide zrobić sobie koffe i biore sie za szukanie wczasów, tzn. kwater, bo gdzie jedziemy to już ustaliliśmy.
Narazie

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja
Juz kawka wypita, dziecko po sniadanku, M wybyl na chwile z domku a ja zaraz biore sie za pieczenie ciasteczek cynamonowych. Humor juz dzis lepszy, wygadalam sie wczoraj i od razu lepiej :)
Tusiu mam nadzieje ze to nie rota, moze to faktycznie jakas reakcja na leki.
Sowko wczoraj bylam taka padniete ze od razu zasnelam ale jak wrocil M to sie wybudzilam i zaczelam ogladac strach oceanu II i poszlam spac bardzo pozno a dzis ledwo na nogach stoje bo chce mi sie spac :)))))
Oki dziewczynki milego dnia i do pogadania pozniej, bo teraz robota na mnie czeka :))))
Wlasnie Tusiu ty cos kiedys mowilas ze jak bede miala w planach jakies kursy ze moge cie pytac co i jak, Edzia znalazla jakies kursy z komputerowego kosztorysowania (czy jakos tak) ja kiedys myslalam o jakis z BHP i PPOŻ, bo wiele ogloszen teraz jest z wymaganiami BHP i nie wiem co lepsze ty sie znasz wiec doradz dobra kobieto :))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam, witam
ruch tu od rana - jak miło ;-)))

Z Mateuszem wszystko ok, raczej nie rota wirus, bo więcej kup nie było, nie wymiotuje, nie ma gorączki, je, pije, szaleje, bawi się, ma dobry humor. Myślę, że to po lekach, tylko po których? Ma ich 3...

Ja już posprzątałam całe mieszkanie, ściągnełam jedno pranie, nastawiłam drugie, wymyśliłam co na obiad i planowałam iść na krótki spacer i do sklepu, ale znowu sypie śnieg. Poczekamy trochę i pójdziemy później.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...