Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gunia_G
A mam jakis taki dzien dzisiaj sama nie wiem jaki wlasnie swieci slonko tylko na jak dlugo

u nas to samo - świeci przez 10 min, a za chwilę czarna chmura i śnieg i tak przez ostatnie 2 godziny. Mam nadzieję, że jak pójdę z Mateuszem do lekarza (choć mam przychodnię pod samym blokiem) to nas nie złapie żadna zamieć

Odnośnik do komentarza

hej witajcie ja tylko dac znac ze zyje , wybaczcie moja nieobecnosc , ale same rozumiecie moj Krzysiek przybyl w sobote i kazdego dnia wciaz gdzies jezdzimy , Krzysiek non stop zalatwia sprawy zwiazane z nowym miejscem pracy , jego szef powiedzial , ze planuje wynajac mieszkania dla pracownikow na miejscu i w zaleznosci ktory jaka posiada rodzine , bedzie mogl sprowadzic rodzine do siebie , wiec Krzysiek powiedzial , ze chce abym znim pojechala, bo ma dosyc tej rozlaki , i jak dobrze pojdzie w maju przenosze sie do Czech, ale najpierw Krzysiek pojedzie przyszykowac miejsce dla nas i zaczniemy nowy etap w naszym zyciu

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
Ale sie rozpisałyście :)) , ale to mnie bardzo cieszy, bo wczoraj była tu taka cisza, że aż strach.

Tusiu napisz co powiedział lekarz i czy Matek dobrze sie czuje

Guniu ja też myśle, tak jak Tusia.Na bank miejsca w urzędzie są już obstawione a ten test to tylko pic na wode, bo muszą mieć jakąś podkładke w razie kontroli.
A Twój lekarz, nie ma co , ale ma pamięć skubany.
Pozdrowienia dla Piotrusia

Asiu zazdroszcze Wam takiej pięknej pogody, bo u nas to samo co u dziewczyn.Nie wiadomo co za chwilę będzie

Kokon fajnie, że będziecie razem z mężem, we dwoje to zawsze razem choć byście mieli widzieć sie tylko wieczorami

Madziu a co u Ciebie???Jak Amelka sie sprawuje??

Basiu gdzie Ty jesteś????!!!!!!

Rozmawiałam z Agusia 8888 i ona straciła namiary na nas, ale chyba nie chce już tu pisać.....
Byłam dziś w pracy i chyba już nie moge sie powstrzymać .Przytargałam do domu 10 żółtych tulipanów, a są jeszcze fioletowe ( prawie jak czarne)jeszcze takich nie widziałam i mam na nie straaaaaaszną ochote :)).Chyba wezme je sobie na niedziele.M mnie pewnie udusi, ale co mi tam.Teraz to bym grzeszyła jakbym nie miała kwiatków w domu.Dla Was też troche przyniosłam :mylove::mylove::mylove:
Oliś był u babci i nic nie spał, więc teraz padł w sekundzie.Ciekawe czy jutro zrobi mi pobudke o 6 rano.Wogóle, to ostatnio mówi, że kocha tylko babcie Ele, a mamusi i tatusia nie.A wczoraj prawie sie popłakał jak mu powiedzieliśmy jak sie nazywa.Mówił ze złością, że jest Olisiem.I bądź tu mądry człowieku
Znikam na mój serial, ale potem sprawdze czy ktoś jest

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Jestem
Piotrek spi a ja sie nudze, jakos ostatnio ciagle mialam czas zajety nauka a tu nagle nie mam co robic ale jakos za tym nie tesknie :) jest jak ma byc i tyle, ja wiem dziewczyny ze macie racje ze miejsca danow obsadzone i ze bez plecow nie ma co sie ludzic ze bedzie praca ale co zrobc jak takowych nie posiadam wiec nic innego mi nie pozostaje jak nadal peobowac moze za 100 razem sie uda :))) to tylko zycie i nic sie na to nie poradzi.
Wlasnie kto mi powie gdzie jest nasza Basia??? Pojawila sie na troche i mialam sie pojawiac a tu znowu cisza.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Bo on juz jest taki dorosly facet i nawet z nim juz pogadasz.
A co u Piotrusia, jak mu sie podoba w zlobku???

Z tym nie ma problemu jemu sie w zlobku bardzo podoba wiec jest ok, tylko teraz ma taka przerwe i juz sie nudzi, dlatego czekam az bedzie juz calkiem zdrowy i wroci do dzieci chociaz nadal pokasluje i chyba dla pewnosci skocze jeszcze przed weekendem znowu z nim do lekarza zeby miec pewnosc ze jest calkiem zdrowy zeby nie bylo ze pojdzie w poniedzialek a we wtorek znowu bedzie chory

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...