Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

:kawa-woman::kawa-woman::kawa-woman::kawa-woman::kawa-woman::kawa-woman:
zapraszam na kawke a dla mam fasolek herbatka lub delikatna kawa z mlekiem:kucharz1:

Tusiu wlasnie dlatego przez moment nie pisalam bo nie chcialam wpadac jak co ponoektore:36_2_15:i napisac trzy po trzy o sobie i zniknac na miesiace ;)) ale ja naprawde nie mam cuasu jak chcecie to wam umieszcze kamerke z podgladem....

Sowko bukiet rewelacja ja sobie taki zamawiam:36_4_10:masz smykalke ale musisz sie zastanowic przekalkukowac koszta i zyski zeby sie nie rzucac na gleboka wode bez planu a potem dzialaj ponoc jest fundacja ktora pomaga ko biertom z pomyslem i dofinansowuje ale niestety nie mam juz tej strony www popytaj w urzedzie pracy o czyms takim i nie wiem jak w Polsce ale tu jak do roku iznes sie nie rozkreci to mozesz zamknac dzialalnosc i nie placic pdatkow

dzisiaj mam zajecia z dziecmi popoludniu jest fajnie bo mam na sali pianino i w sumie 16 dzieciakow takie polaczenie rytmiki z zajeciami plastycznymi,wspolnym posilkiem i zabawa jest fajnie ale poki nie znajdzie sie miejsce w przedszkolu musze siedziec na dupie w domu i im blizej wakacji ty barzdiej mam stresa ze Julie bede musiala oddac w " obce rece"no ale nic za chwile mi powie ze wychodzi za maz takie zycie:36_1_4:

z m jest raz na gorze raz na dole i chyba tak juz zostanie nawet jak bedziemy miec osiemdzieciat lat to jeden tydzien bedziemy sie trzymac za raczke i karmic labedzie a drugi grac jedno drugiemu na nerwach jak w samych swoich
ten tydzien nalezal do udanych bo w weekend nic nie robilam mialam obiad i wszystko posprzatane ale dwa tygodnie temu.... hoho sie dzialoo jedno co to ustalilismy ze przy julce sie nie klocimy tylko jak juz jak zasnie jedziemy po sobie co nas wkurza bo kiedys jak sie na niego darlam jak zobaczylam oczy Juliii to przypomnialo mi sie moje dziecinstwo i rodzicow iwecznie klocacych sie i pomyslalam ze ja to juz raz przerabialam ale Julce nie zafunduje tej "przyjemnosci"

i to tyle nie wiem czy dzisiaj tutaj zagladne wiec laski prosze nie gniewajcie sie ale jakyscie siedzialy w mojej glowie to wiedzialybyscie ze o was mysle codziennie:36_4_9::36_4_9::36_4_9::36_4_9:
jutro wpadne

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Sowko wystraszylas mnie ta perelka, dobrze ze Oils powiedzial o tym bo nie wiem co by to bylo gdyby nie powiedzial i tak z tym chodzil brrr az strach pomyslec, a bukiet cudenko.
Basiu mam nadzieje ze ten tekst o osobach ktore wpadaja i pisza 3 zdania to nie o mnie, owszem ostatnio zaniedbuje was ale brak czasu, dziecko w domu i wiecej zajec, a do tego znowu wymyslilam sobie robote siedze w kuchni i bawie sie kotletami z soczewicy a ze i moj M i moja siostra je lubia wiec robie ich duzo i mroze ale tym razem przesadzilam bo wzielam prawie 1 kg soczewicy i wez to czlowieku obrob, juz mam dosc a do tego zeby je dobrze doprawic to trzeba je skosztowac i juz zjadlam 4 kotleciki i jest mi nie dobrze ale w koncu one sa doprawione a ja mam obiad z glowy juz dzis wiecej nie jem.
Niedawno wystraszyla mnie Edzia, Bartus tez jest chory i napisala co ma robic bo Bartus sie jej dusi, szok od razu do niej zadzwoinilam, mam nadzieje ze bedzie dobrze, bo mojemu Piotrkowi juz lepiej zaczal pic syrop z cebuli i kaszel prawie zniknal jeszcze ten pieronski katar wrrrr
Oki ide do kuchni bo spale kotlety mam nafdzieje ze szybko sie wyrobie (w co watpie bede je smazyc chyba do jutra)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Kotlety przewrocone na droga strone :)))
Zapomnialam sie pochwalic moj syn ostatnio chodzi i ciagle spiewa mi piosenke
"kocham cie
a ty mnie
wsrod przyjaciol to sie wie
jak przytule cie i buziaka tobie dam
ty mi powiesz kocham cie"
i to kocham na koncu tak przeciaga ze szok a jak spiewa przytule to biegnie do mnie i tuli a jak buzika dam to caluje mnie, pisoenke sciagnal z jimjam z bajki o dinozaurze barneyu, rano wstal i tez na dzien dobry mi ja zaspiewal, w ogole wszystkim chodzi ja spiewa :36_4_1::36_4_1::36_4_1:

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

czesc
No wkoncu jakis maly ruch na forum :))))
Basiu wiesz ze z tymi M to juz tak jest i nic sie na to nie poradzi.A jesli chodzi o Julinke i oddanie jej w obce rece, to nie martw sie na zapas.Nie bedzie tak zle jak myslisz.Kiedys musisz odciac pepowine.Pisz do nas zawsze jak tylko bedzie miala chwilke wolna i ni pracuj za duzo.Buziaki

Guniu jak ten Piotrus kochany :)) To pewnie milo uslyszec od swojego dziecka kocham Cie :)) A jaki zdolniacha, jak umie spiewac wszystkie piosenki i zna slowa.Brawo dla niego :mylove:
Tak wogole to sobie tak mysle, ze Ty moze pomysl o wlasnej restauracji, bo gotowac to Ty napewo kobieto dobrze umiesz.Takie pysznosci jakie serwujesz swojej rodzince to kazdy chcialby jesc.

Byla u mnie mama na kawie, bo akurat jechala z sadu i wstapila.No i mam dobry humor, bo sprawa wkoncu zakonczyla sie pomyslnie i mama dostanie rente po tacie.Juz sie balam ze zus znowu bedzie sie odwolywal, ale na szczescie nie i jeszcze w dodatku wyplaca mamie wszystkie zaleglosci.Uffff kamien z serca mi spadl
Dobra koncze bo kolezanka do mnie dzwoni na skaypa

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowko no widzisz piernicze sie z tym bo tego jest duzo samej soczewicy bylo prawie 1 kg a po ugotowaniu zwieksza swoja mase do tego ser zolty platki owsiane jajka i bulka tarta i wyszla wielka micha a teraz smaze juz 3 miske kotletow czesc zamroze, czesc zje sie na biezaco czesc pojdzie siostry do jedzienie i mrozenia ale bede miec obiady jak nie bede miec pomyslow na gotowanie i czasu na robienie
Oki znikam ide konczy bo jeszcze zostalo mi ich kolo 15 do usmazenia nie licze tych ktore sa na patelni

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny:36_1_1:

I'M BACK!!!!!!:36_1_1::36_1_1::36_1_1::36_1_1::36_1_1:

uffff ale miałam lektury do nadrobienia,masakra.aż mnie oczy bolą od kompa.hmm i teraz nie wiem doslownie od czego zacząć...:glass:
Sówko bukiet jest przepiękny!jak nikt nie bedzie chcial kupić(w co watpie)to ja sie piszę.ja kiedyś miałam manię na układanie bukietów z suszonych kwiatow.bardzo je lubię.(nie chcwląc sie:36_1_1:)nawet zrobiłam raz taki prezent dla babki u której miałam praktyki to była zachwycona.a co do nieszczęsnej perelki w Olisiowym nosku...ja to bym chyba na zawal padła!ma ten wasz synus pomysły...czemu akurat do noska?dobrze ze wszystko tak sie skonczylo.
Tusiu te papierzyska to schowaj gdzieś w ciemny kąt,może nikt sie nie zorientuje:Oczko:nie wiem czy ja bym dala radę w takiej pracy.
Guniu ty to jak dla wojska gotujesz normalnie!dobrze ma z toba ta twoja rodzinka.a Piotrus biedny znów chory;(wymęcza go te choróbska,i was razem z nim w sumie.buziaki dla niego:36_1_67:
Basiu szkoda ze masz tak malo czasu dla nas,ale rozumiem.masz chociaż jakieś zajecie a nie tylko gary i gary.człowiek jak pracuje od razu podnosi mu sie samoocena(tak myśle)i inaczej sie zupełnie czuje.
Kata wpadłas jak po ogień i znów zniknęłaś kobieto:hmm:zapraszamy częściej,jestesmy ciekawe co u ciebie i Zosienki:Całus:
Magdaloza wiesz ciuszki dla maluszków sa teraz takie cudne ze sama z chęcią znów bym pobuszowała w poszukiwaniu wszystkiego do wyprawki.choc wiadomo wyprawka to nie same ciuszki.głowa już spokojniejsza jak wszystko gotowe czeka na maleństwo.
agusia nie ma co!Nikos z tego co piszesz dzielny jak prawdziwy facet.powiedz a długo bedziecie chodzić na te rehabilitację?
ewciu gratuluję ukończenia kolejnego etapu budowy...kiedy parapetówa? :gangsta:
...jeśli kogos pominęłam albo pokićkalam cos to przepraszam ale naczytałam sie dziś i nie wiem czy wszystko dobrze pamiętam:o_noo:

tak w skrócie o naszym szybkim urlopie-fajnie było,za krótko oczywiście.Oli biegała za babcia krok w krok,nawet nie dała mi przebrac sie tylko do babci biegła.troche odpoczeliśmy ale i tak wszystko w biegu.nie obłowilam sie tak jak planowałam:36_1_4:ale coś tam sobie kupiłam(kozaki,spodnie,3bluzki i pasek).tu ciagle szkoda mi kasy albo nie podoba mi sie nic ale w Pl było podobnie jak chodzilismy po sklepach.przeznaczyliśmy na ciuchy na siebie po 500-600zł a wydalismy po ok.300.powiem was ze ta moda teraz mi jakos nie lezy.
dobra zmykam juz,jutro sie pojawię.dobrej nocki:36_1_67:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Witam wszystkie i zpraszam na kawę a dla Katy i Magdy - herbatka ;-)
Asiu - witamy spowrotem ;-))) Szkoda, że taki króciótki ten urlop miałaś co? ale ważne,że sobie odpoczęliście, pobyliście z rodzinką no i zakupki jakies udało się zrobić.

Guniu - szacunek ;-) ja bym w życiu tyle nie nagotowała co ty potrafisz zrobić jednego dnia. Twoja rodzina powinna Ci pomnik wystawić ;-)))

Sówko - cieszę się, że mamie dobrze się poukładało z ZUS-em, przynajmniej będzie miała spokój z tą instytucją i najwazniejsze - zabezpieczenie finansowe na przyszłość.

Basiu - fajne masz te zajęcia z dziećmi, no i Juleczkę prz sobie - przyjemne z pożytecznym ;-)

Ja sobie w końcu wczoraj kupiłam kozaki ;-))) jestem zadowolona, bo są na mnie dobre (czyt. niezbyt szerokie). A dziś musimy kupić Mateszowi kurtkę ziomową - bo jak się okazało kurtka z ubiegłego roku (która wtedy była nie niego trochę za duża) jest za mała. No i na szybko musimy nabyć kurteczkę ;-)))
Wczoraj wieczorem jak poszłam usypiac Mateusza to zasnęło mi się z nim i M wyłączył komputer i jak juz przyszłam do niego to mi się nie chciało na nowo włączac - więc mnie nie było tu wieczorem z takiej oto przyczyny. Wybaczcie ;-)))))

Dobra, wracam pracować bo mnie papiery przygniatają....

Odnośnik do komentarza

Witam
My dzis pozniej bo niedawno wstalismy, Piotrka na sile budzilam bo juz spac nie moglam i wstalismy o 8:30, mam zamiar zaraz wyjsc bo na poczcie czeka na nas kurtka Piotrka, listonoszce nosisc sie nie chcialo tylko awizo zostawila w skrzynce a ja caly dzien bylam w domu wiec jak pojde to zrobie dym ze na 1 pietro jej sie wejsc nie chcialo albo domofonem zadzwonic ze cos jest do mnie to juz bym do niej zeszla :)))
Tusiu zrzuc te papiery bo cie w koncu tak zasypia ze ze nam zaginiesz
Asiu jak milo ze wrocilas, szkoda ze tak krotko bylas ale dobre i to :)
Edziu jak tam Bartus, zalatwilas ten zastrzyk??? Jak minela noc nadal ci sie tak dusi czy moze inhalacje pomogly??
Oki ide zlozyc lozko i bede wybywac na poczte.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny.
jak mija wam poranek?
Tusia jak zwykle walczy z papierzyskami,Gunia usiedzieć spokojnie nie może w jednym miejscu(no ale też bym awanturę im tam zrobiła,od czego cholera oni są?ty z chorym dzieckiem mozesz biegac po mieście?!?)...a reszta dziewczyn...?
Edziu jak Bartuś czuje się dziś?straszny musi miec ten kaszel z tego co Gunia napisała.szybkiego powrotu do zdrowia dla Bartusia:36_4_9:

my po śniadaniu,ogarnęłam tyle o ile.muszę jeszcze pralke nastawić,poodkurzać ale to jak M wstanie.piersi rozmrażaja sie,bo zapomniałam wczoraj wyjąć,ziemniaczki obrac i kapustę zrobić jeszcze zostało do obiadu.
moja niunia taka zadowolona od samego rana ze szok.u T nie miała swojego mini mini(ceebebies jakos jej nie pasowalo)i teraz siedzi wpatrzona w tv jak w obrazek,spiewa razem z groverem,powtarzać sie stara wszystko co leci na mini mini.


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie
Juz jestem
Kurtka jest boska troche wieksza mu wybralam i jestem zadowolona od razu ja zmiwerzylam, a co do pytania czy moge wychodzic z dzieckiem hmm lekarka powiedziala ze jak nie ma goraczki to musze z nim wychodzic przewietrzyc go bo bedzie mu sie lepiej oddychalo i nos sie oczysci i faktycznie nos ma czysty (juz wszystko wyplynelo mu na spacerze)
Zaraz ide robic jakas zupe na biegu dla reszczy mam jeszcze kotlety, do tego ziemniaczki i surowke dorobie

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...