Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
jeszcze tylko slowko o tesciu....niech K pogada z tata i powie wprost....niech przypomni jaki tata ma wklad w ich prace....glosno i wyraznie...i niech sie nie pierdzieli:)

Wiem Cafe, ale łatwo się mówi...
Mnie chyba bardziej to wkurza niz Kube i to mnie tez wkurza:Padnięty:

owszem latwo ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze nie ma sie co szczypac....sama wiesz,ze na was kuzwa nikt nie zwraca uwagi....
ja juz przekonalam sie,ze niestety trzeba patrzec tylko na siebie i swoja rodzine...takie glupie czasy i glupi ludzie,przykre ale prawdziwe.....

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
jeszcze tylko slowko o tesciu....niech K pogada z tata i powie wprost....niech przypomni jaki tata ma wklad w ich prace....glosno i wyraznie...i niech sie nie pierdzieli:)

Wiem Cafe, ale łatwo się mówi...
Mnie chyba bardziej to wkurza niz Kube i to mnie tez wkurza:Padnięty:

owszem latwo ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze nie ma sie co szczypac....sama wiesz,ze na was kuzwa nikt nie zwraca uwagi....
ja juz przekonalam sie,ze niestety trzeba patrzec tylko na siebie i swoja rodzine...takie glupie czasy i glupi ludzie,przykre ale prawdziwe.....

Taaa....
ZMykam kochane
dobranoc

Odnośnik do komentarza

A ja to chyba sobie drgą kawę zrobię...
Kuba właśnie zasnął z wielkim rykiem - ja w takich sytuacjach mam tak mało dla niego cierpliwości:/ jestem zarazem wściekła na siebie na niego...on ostatnio naprawdę się grzeczny zrobił, a wystarczy że ma gorszą chwilę to ja już chodzę i marudze na niego:/
a ja się muszę spakować bo dzisiaj jedziemy do znajomych i wracamy w niedziele... a pogoda do d...

Odnośnik do komentarza

Gosia ale macie fajnie...
Zośka wstała chwile po tym, jak napisałam, ze jeszcze spi:lol:
Nie lubie jak tak śpią, bo później trudno położyc je razem na nastepna drzemke, musze wtedy jedna przetrzymac, az druga bedzie zmeczona Itd.
A Stachu codziennie wstaje w okolicach 6-tej, ale od czego są bajeczki:lol:

A z cierpliwością kochana, to i u mnie czasem tragedia::(:

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dziewczyny sil duzo zycze: i na zamagania z tesciami i w pracy i w codziennych obowiazkach!

Andzia gratki za zebole! Juz nie ogarniam, ktora co ma :). Wiem tylko, ze teraz gora wylazi :hahaha:
A co do noszenia Michala w nocy to on tylko przy cycku sie uspokaja. Juz probowalismy i noszenia i nienoszenia, tulania, calowania itp. Jest mega histeria! Taka, ze oddychac nie moze :(

My bylismy u neurologa. No i tak: neurologicznie nie ma zadnego problemu. Wszystko git! Psychicznie wyprzedza swoj wiek. Pochwale sie, ze na brawo juz nie mowi babo, ale błało :) W ogole probuje nas nasladowac to co mowimy :)
No, ale ruchowo jest lekko do tylu. Majac 9 m-cy powienien siadac sam, ale wg norm ma jeszcze 6 tyg na to, wiec mlody ma jakies jeszcze 4 tygodnie, zeby sie zmiescic. Polecila cwiczyc i tyle, bo problemu neurologicznego nie ma. A w ogole wszystko sie bierze od rak, ze np. spadajac nie wyciaga rak do przodu, nie ma tego odruchu. I tego trzeba go nauczyc. Ale mamy sie nie stresowac, b ogolnie jest ok. I powiedziala, ze ta kego duza waga tez ma wplyw. Ale chaotycznie napisalam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...