Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny, mam synka z marca 2008, ale mam nadzieję, że mogę się włączyć do rozmowy. My też siedzimy w domku, synek w czwartek dostał gorączki 39,5, potem wymiotował, a potem zapchało go, nosek pełen gilasów. Teraz został zapchany nos, zobaczymy co dalej...
Życzę zdrówka.
cafe82 czytałam że robiłaś pierniki, czy możesz podać mi przepis? chciałabym zrobić z synkiem.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
magda_79
No taka ich kocha mocno, ale jakos nic specjalnego nie robi, a zawsze dzieciaki, nawet obce, tak do niegi ciagna.

A teraz glupie pytanie, ale te wszystkie posypki itp to trzymaja sie na tych piernikach?

dajesz lukier najpierw:oczko:

:Oczko:
Czyli rozpuszczasz cukier puder w malutkiej ilosci wrzatku:Oczko:
My tez lukrem albo polewa czekoladową i na to posypki.
Laski dekorowały w tym roku wszystkie pierniki, więc posypki jest multum:lol:

Nooo, Ty to wiesz jakim jezykiem trzeba do mnie :sofunny:
I wszystko jasne!

Odnośnik do komentarza

hej laski
ale tu cisza przedswiateczna.
U nas nic nowego, Michu dzisiaj poszedl do p-kola, w czwartek ma przedstawienie i juz nie moge sie doczekac. Musi powiedziec sam caaaałe dwa zdania :hahaha:

No i nadszedl powrot puzzli. Ciagle uklada, troche gramy. Dostal od Mikołaja gre Spuzzle i nawet mu podeszla. Łatwa, ale gra sie fajnie.
Dzisiaj kupilam mu tez puzzle, bo te co juz ma to obrobione z kazdej strony.

Odnośnik do komentarza

Sylrom witaj. Zdrówka dla synka. Ja pierniki robię z tego przepisu http://parenting.pl/kulinarnie/457-pierniczki-swiateczne.html

Magda ale zazdroszczę powrotu do puzzli. U nas kicha, gry owszem, ale puzzle niet.
Pokaz tą grę co kupiłaś Michowi?
Ja od czasu do czasu ucze laski w jakąś grę ze Stasia pokoju i ostatnio polubiły Scrabble Junior

Odnośnik do komentarza

andzia
Sylrom witaj. Zdrówka dla synka. Ja pierniki robię z tego przepisu http://parenting.pl/kulinarnie/457-pierniczki-swiateczne.html

Magda ale zazdroszczę powrotu do puzzli. U nas kicha, gry owszem, ale puzzle niet.
Pokaz tą grę co kupiłaś Michowi?
Ja od czasu do czasu ucze laski w jakąś grę ze Stasia pokoju i ostatnio polubiły Scrabble Junior

Dzięki za przepis, mam nadzieję że wyjdą, bo mrozić się będą tylko parę dni. Trochę późno wpadłam na pomysł ich robienia. Pozdrawiam

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Cześć laski!

No i dupa sraka z moim przedświątecznym nadrabianiem:Rozgniewany: Siostry syn zachorował więc go nam podrzuciła a Filipo coś zasmarkał się i kaszle brzydko więc siedzą razem:Rozgniewany: Na dodatek młodemu coś się poprzestawiało i wstaje np. o 3 lub 4 i wcale mu się spać nie chce:Histeria: Później przysypia ok 6 do 7. No obłęd jakiś! Nawrzeszczałam na niego to przynajmniej cicho leży... Nie wiem o co mu chodzi, ale ja jestem już naprawdę zmęczona i mam dosyć::(: Nerwy mi puszczają... A łudziłam się, że chociaż psychicznie odsapnę... Bez sensu.

Andzia daj znać co po jasełkach! Oby ból odpuścił... Mnie ostatnio też napierdziela, ale od zmiany ciśnienia...

Cafe superowe te Twoje śnieżne potworki::): Współczuję niezmiennie tych wczesnych pobudek...
Super z jasełkami! Pokaż jakieś zdjęcia jak zrobicie!

Magda zdrówka dla Miśka! Fajnie z puzzlami. No i ekstra że tato już wrócił! Ale Michu będzie miał atrakcji! Oby tylko wszystko wypaliło...
Straszna sprawa z tym katarem... Bardzo mu współczuję. Najgorsze jest to, że ani tego wciągnąć ani wydmuchać tylko siedzi i gulgocze w środku:/

Sylrom
witaj! Zdrówka dla synka!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
sylrom witaj
widze,ze andzia juz wrzucila przepis na pierniczki
ja robie podobne
i nie mroze ciasta tylko w chlodnym miejscu sobie czeka

a ile to twoje ciasto sobie tak czeka? wystarczy trzy dni?

A z bólem głowy to coś jest na rzeczy, bo od trzech dni chodzę jakby pijana, głowa boli jakieś zawroty, no po prostu masakra. Zdrówka życzę.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

sylrom
cafe82
sylrom witaj
widze,ze andzia juz wrzucila przepis na pierniczki
ja robie podobne
i nie mroze ciasta tylko w chlodnym miejscu sobie czeka

a ile to twoje ciasto sobie tak czeka? wystarczy trzy dni?

A z bólem głowy to coś jest na rzeczy, bo od trzech dni chodzę jakby pijana, głowa boli jakieś zawroty, no po prostu masakra. Zdrówka życzę.

nie wiem szczerze mowiac czy wystarczy
moje lezalo roznie ok 2tyg chyba:)

Odnośnik do komentarza

hej

Cafe popisz jeszcze troche o tych zlobkowych jaselkach :) Co robili? No i czekamy na fotki!!!
A u Olasa nie ma Jaselek?

Chlopaki na sniegu zajefajni. Co spojrze na to zdjecie to mi sie micha smieje :)

Wspolczuje nocek, nie brzmi to dla mnie zbyt optymistycznie, bo chlopaki juz maja 2 lata :( co sie dzieje, ze sie tak czesto budza?

Andzia jak po Jaselkach? Szybko dawaj tu relacje!!!
Jak Twoja glowa? Z cisnieniem nie ma zartow, bylas u lekarza?
Twoje laski to madrale! Scrabble Junior? Michał by nawet nie zczail o co w tym chodzi. Ostatnio to ciezko mu nawet do 10 policzyc :lup: za to pieknie pizga zabawkami po chacie.

Mei Ło matko! Ale masz Armagedon :lup:
Co sie Filipowi pomieszalo, ze wstaje w nocy???
Zdrowka dla chlopakow!

Odnośnik do komentarza

U nas ok. Juz czekam na sobote kiedy P. bedzie mial wolne.
Jutro Misiek ma JAselka w p-kolu i mowi swoja role do mikrofonu. Hehe. zobaczymy :)

Wczoraj musialam zajsc do jego pani i ta do mnie leci i podekscytowana czy zauwazylam jak Michał sie zmienil. No to mowie, ze auwazylam, bo rzuca zabawkami po chacie, nie slucha sie itd.
A ta zdziwiona i mowi, ze nie o to jej chodzi :sofunny:
Misiek zaczal z nimi rozmawiac, ze z jakas p. Basia, ktora sprzata rozmawia, a niedawno slowem sie do niej nie odezwal, im opowiada, bawi sie z wieksza iloscia dzieci, ale dalej grzeczny.
w szoku by byla ile on gada normalnie i jaki potrafi byc :)

Odnośnik do komentarza

Hej,
wczorajsze jasełka, a raczej przedstawienie świąteczne super::): Nie było Maryi i Józefa tylko dzieci przebrane za Mikołaja, za prezenty, za zwierzątka itp. No super dzieciaki wystapiły, nie wstydziły sie, za to były tak rozwydrzone, że Pani ledwo mogła je opanowac. Potem przyszedł Gwiazdor z prezentami, było wspólne kolędwoanie, kawka i ciacho. Naprawde super::):
A laski pomaszerowały juz dzisiaj do przedszkola::):

Odnośnik do komentarza

Cafe i ja nie mogę sie napatrzec na tą fotkę na FB. Genialni sa.
Super, że jasełka udane, pokaz koniecznie jakieś fotki.
A ze Julek płakał to normalne, przeciez oni sa jeszcze maleńcy.

Mei Ty dupo srako:lol:
Współczuje akcji z Filipem, nie wyobrazam sobie jakby mi laski serwowały takie pobudki.
Odpoczywaj w miare mozliwości i niech kaszel chłopakom szybko mija.

Magda u lekarza nie byłam, wczoraj ciśnieneie miałam ok, w wcześniej 140/100 czyli to drugie wysokie. A głowa cały czas ćmi. Nie wiem czy dzisiaj dam rade do lekarza, bo chemy po pracy skoczyć do Pozania na ostatnie zakupy, ale jutro musowo.

Się usmialam z pizgania zabawkami:hahaha: Widać Michał musi do wszystkiego dorosnąc:lol: U nas takie akcje na porządku dziannym.
A wczoraj się uśmialiśmy bo dziewczynki dostały w p-kolu barbie i wszystkie mówiły mam Barbi, a moje: mama patrz jaka ładna Barbie, dosłownie tak jak ise pisze. Dzisiaj rano tez: a moja Barbia to, moja Barbia tamto. No nie znają się na zabawkach w ogóle:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Magda fajna gra::):
A Scrabble Junior mamy takie Scrabble Junior, gra (2847671575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i z drugiej strony jest plansza, gdzie sa juz gotowe wyrazy i tylko układa się na nich literki.

Zdjęcia mam, tylko musze zgrać. Wczoraj pozgrywałam stare z Karpacza to wrzuce Wam na boku kilka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...