Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek Michał ma przedstawienie "jesienny koncert". To pierwszy wystep za czasow nowej pani. W tamtym roku z wystepu na wystep bylo coraz gorzej. eraz Michał mowi, ze nie moze sie doczekac i, ze tym razem bedzie spiewal i wystepowal. Normalnie dni odlicza.
I baaaardzo sie boje, ze przy nas sie spali i bardzo to przezyje. Jak nigdy trzymam mocno za niego kciuki, bo wiem jak bardzo mu zalezy.
I my mu mowimy, ze jesli nie da rady to nie szkodzi itp., ale on jest przekonany, ze bedzie super. Oby tak bylo!

Odnośnik do komentarza

Magda ale Alka idzie z zebami, szok. Szkoda, że się tak bidula męczy, ale przynajmniej będziecie mieli szyciej z głowy.
Trzymam kciuki za Michała, żeby na przedstawieniu był równie odważny jak zakłada:yes:
Laski są śnieżynkami w jasełkach i ponoć Zośka, która jest mega głośna, wciąż śpiewa, tańczy, recytuje itp., badzo się wstydziła:Szok:

Gosia u nas własnie raz w miesiącu jest coś w p-kolu, ostatnio był teatrzyk, wcześniej cyrk. Wyjazdy do kina czy teatru to już w gestii pań

Idę na bok

Odnośnik do komentarza

Hej,
ale mam nochal zawalony, nie wiem czy to zatoki czy co, ale czuje jakbym miała smary az pod oczami:Histeria:
K. nie ma jednak dzisiaj tej gastroskopii, przełozona na piatek. A tak się bidok juz nastawił...

Stasiu rano wstał i wszystko super extra, K. twiezrdzi,że może tak okres nadszedl, że jest wieczorami szybciej zmęczony, ale dla mnie to jakaś nowość, bo on zazwyczaj do 22-23 buszował i wstawał przed 6-ta, a teraz chodzi spac przed 21-wszą i śpi prawie do 7-mej.Wyślę go dzisiaj do ośrodka po skierowanie na jakieś podstawowe badania i będziemy myśleć dalej

Odnośnik do komentarza

andzia moze i racja,ze stachu po prostu tak juz teraz bedzie mial
ale badania warto zrobic
olkowi tez w przyszlym tyg porobie

szkoda,ze badania przelozene na piatek

i gratuluje tych 5 cm!
brawo

a i racja,ze szkoda rezygnowac ze zloba
masz racje
tez tak uwazam
ale juz nie damy rady placic i tu i tu
poza tym kasi tez chcemy dac jednoznaczna decyzje
mam jednak nadzieje,ze beda spokojnie chodzic do zloba i juz

Odnośnik do komentarza

Andzia zdrowka!!! Wspolczuje, ja mialam katar 2 dni i az mnie nosilo ze zlosci.
Nie wiem jak Michał daje rade tak ciagle z tym wscieklym katarem.
Kicha z gastroskopia K. badanie niezbyt przyjemne i jak sie czlowiek nastawi to beznadziejne jak przekladaja. No, ale wp iatek bedzie mial to z glowy.
A Stasiowi faktycznie porob badania i tyle. I on moze byc zmeczony,w koncu juz chodzi do szkoly i ma prawo :)

Cafe trzymam kciuki, zeby chlopaki juz nie chorowali i chodzili do zloba.
Udalo Ci sie dzisiaj cos porobic?
Fajnie z chpoinka tak wczesnie. Ja tez juz moglabym miec, ale na swieza za wczesnie :(

Odnośnik do komentarza

Cafe ja też wciąż chodze i ogarniam, rzygam już tym wszystkim. A Stachu to jest taki syfiarz, że kosmos.
Rzeczywiście nie ma sensu płacić za żłobek jak nie chodzą, a i taką Kasię fajnie mieć w razie W. Trzymam kciuki, żeby się wszystko dobrze poukładało!!!

Magda no proszę Alka jak chce to potrafi być grzeczna:D Pewnie wszyscy ją zagadywali i byłą w swoim żywiole:)
Pewnie zaczęłaś już swoje wieczorne rytuały? Pamiętam je doskonale, teraz jakiś większy rozpiżdżaj w tym naszym harmonogramie dziennym

Odnośnik do komentarza

magdapewnie juz dzieciaki ogarniete,co?
nasza trojka wykapana
olek czyta z K a chlopaki jeszcze lataja

prawie nic nie porobilam
za chwile zasiadam do notatek,bo mam kolejne kolo z anglika i musze ogarnac mase slowek
mowie wam ciagle cos

bylismy jeszcze na malych zakupach
kupilam aniolki na choinke,i lampki:oczko:
i dostalam od meza perfumy
chyba sie podlizuje,bo mega mega mnie rozpieszcza ostatnio:whistle:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe ja też wciąż chodze i ogarniam, rzygam już tym wszystkim. A Stachu to jest taki syfiarz, że kosmos.
Rzeczywiście nie ma sensu płacić za żłobek jak nie chodzą, a i taką Kasię fajnie mieć w razie W. Trzymam kciuki, żeby się wszystko dobrze poukładało!!!

Magda no proszę Alka jak chce to potrafi być grzeczna:D Pewnie wszyscy ją zagadywali i byłą w swoim żywiole:)
Pewnie zaczęłaś już swoje wieczorne rytuały? Pamiętam je doskonale, teraz jakiś większy rozpiżdżaj w tym naszym harmonogramie dziennym

hehe, jestem po wieczornym ogarnianiu. Micha szybko umylam, jeszce nie spi, ale juz w pizamie urzeduje. Dzisiaj wszystko szybko, bo Ala od 5 rano spala dzisiaj cale 20 min i juz nie wyrabiala. Teraz juz spi. ufff, Michu tez zaraz do wyra :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia i my dumni ze Stasinka :)
Wciagnal sie w taekwondo? Juz jutro egzamin. super
I fajnie, ze masz co z laskami w tym czasie zrobic :)

cafe ale masz dobrze z mezulkiem. nono

Wciągnął, chodzi jakiś rok, to jego pierwszy egzamin:)
I strasznie ubolewa, że zimą nie ma treningów na Orliku, a ja się chyba nawet cieszę, bo nie zniosłabym kolejnej kontuzji ręki czy nogi:Niewiniątko:

magda_79
Wlasnie wgrywam filmik na youtube. Dluuuugo to idzie, ale tez Wam wrzuce i zobaczycie jak sie moje dzieci bawia :)

Mi tez dłuuugo idzie.
Czekam z niecierpliwością na Twoj duecik:D

Odnośnik do komentarza

Cafe ale masz dobrze z tym Twoim mężulkiem, ale nie narzekam, bo ja tez dostałam ostatnio perfumy bez okazji:)
I u Ciebie ju świątecznie...ja muszę w końcu coasto na pierniki zrobić, a o choince i ozdobach nawet nie myślałam, ale raczej nie będę nic nowego kupować. Chcemy zmienić kanape i może mały remont w salonie zrobić, ale to na razie plany

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...