Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
andzia
Magda ja doskonale rozumiem Twoje obawy, widziałam Michała, jaki z niego wrażliwiec, jak jest przywiązany do Was i jak stroni od innych dzieci. Może naprawdę warto zasięgnąć opinii psychologa, żeby pomóc mu wejść w relacje z innymi dziećmi...To fajny i mądry chłopak, a Wy jesteście super rodzicami, którzy chcą dla niego jak najlepiej i strasznie mi żal Ciebie z powodu tych wszystkich stresów. A wiem, że na pewno się tym martwisz...:Całus:

Dzieki!!!!
Zasiegniemy opinii na pewno, tylko sie rok zacznie, bo w wakacje ciezko kogos znalezc.
Widze jak Mich bawi sie z moim chrzesniakiem, jak szaleje i wiem ,ze potrafi. Tak samo z NAdia potrafi sie super bawic.
MAm nadzieje, ze jakos uda mu sie pomoc.

Na pewno się uda:Całus: Potrzebuje więcej czasu, żeby kogoś poznać i się do niego przekonać, ale może psycholog coś doradzi jak pomóc mu się szybciej przełamywać:Całus:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Magda ja doskonale rozumiem Twoje obawy, widziałam Michała, jaki z niego wrażliwiec, jak jest przywiązany do Was i jak stroni od innych dzieci. Może naprawdę warto zasięgnąć opinii psychologa, żeby pomóc mu wejść w relacje z innymi dziećmi...To fajny i mądry chłopak, a Wy jesteście super rodzicami, którzy chcą dla niego jak najlepiej i strasznie mi żal Ciebie z powodu tych wszystkich stresów. A wiem, że na pewno się tym martwisz...:Całus:

Dzieki!!!!
Zasiegniemy opinii na pewno, tylko sie rok zacznie, bo w wakacje ciezko kogos znalezc.
Widze jak Mich bawi sie z moim chrzesniakiem, jak szaleje i wiem ,ze potrafi. Tak samo z NAdia potrafi sie super bawic.
MAm nadzieje, ze jakos uda mu sie pomoc.

Na pewno się uda:Całus: Potrzebuje więcej czasu, żeby kogoś poznać i się do niego przekonać, ale może psycholog coś doradzi jak pomóc mu się szybciej przełamywać:Całus:

dokladnie

Odnośnik do komentarza

halo halo
co tu tak pusto? Jakis bunt czy co?

Cafe dzialasz w sklepach? JAk chlopaki?

My od rana znowu ganiamy. No, ale to juz standard. Za to udalo mi sie zaliczyc fryzjera, w koncu precz poszly odrosty. P. od razu tez zalapal sie na sciecie, wiec spokoj na jakis czas.
Teraz chlopaki w pracy, Alka spi, a ja zbieram sily, zeby popakowac dzieciarnie na jutro :)
Jezcze chce na solarium skoczyc na kilka minut.

Odnośnik do komentarza

Hej,
laski zasneły właśnie, K. ze Stachem na polowaniu, ktoś chętny na ogarnięcie mojego syfilizmu?

Magda po co Ci solarium, zjarasz się nad morzem:)
Ech, no zazdroszczę Wam...ale z całego serca życzę cudnej pogody i cudnego wypoczynku.

A filmiki dobre, hehe. Szkoda, że nie widać całej choreografii P. przy Bum bum. Kuby śmiech wszystko zagłusza:)
A zołzy w tych gatkach, matko:Histeria:Wszyscy w długich spodniach, a te prawie, że na golasa. I te pipka Maryski na pół czoła:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Cafe już dawno nie podawałam, ale chyba kupię jakiś w kapsułkach niedługo.
Zdrówka dla chłopaków!

Magda oby jednak pogoda zmieniła się na lepsze... Tak fajnie się zapowiadało::(:

Andzia nie denerwuj się... Chyba coś w tym wymyślaniu i szukaniu zajęcia jest... Trzymam kciuki, żeby dziewczyny w końcu dały Ci trochę wytchnienia...

Gosia brawo za nagrodę!!!:brawo: Hehe, mam nadzieję, że "koleżanka" nic nie dostała:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

U nas ciężkie dni. Filip jest kochany, ale ja dostałam @ więc i tak coś mi ciągle nie pasuje. Jestem zła i nie wyspana, wczoraj po nocce nic mi nie dał pospać. Ciągle przyłaził i mędził, żebym wstała...
Ostatnio mojej siostrze uciekł pies i też mieliśmy wszyscy stresa, bo to nasza taka rodzinna maskotka. Chodziłam z nią i szukałam chyba do 2 w nocy i dupa... Na szczęście następnego dnia się odnalazła! Co za ulga, mówię Wam... B. jest bardzo zżyta z tym psiakiem i nie wiem jakby się to na niej odbiło jakby Zuzia się nie znalazła:Szok: A to wszystko przez burze, bo Zuzia zwiała ze strachu... A Filip jak bardzo to przeżył! Biedny chodził i ryczał i nie mógł się uspokoić... Nie wiedziałam, że on tak ją pokochał:Podziw: No ale już jest dobrze.
Hehe, przypomniało mi się jak w środę po treningu wracaliśmy do domu i kawałek szedł z nami P. Filipo pyta się mnie: A wykąpies mnie? I pyta jeszcze: A das mi Barbie?:lol: Ja tam nie mam problemu z tym, że młody bawi się takimi zabawkami, ale wiadomo, P. aż zatkało:sofunny: No i zgadnijcie, co Filip chce na urodziny: Samochód Spider-Man'owy i Barbie, której syreni ogon zamienia się w deskę serfingową:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Haha, Filip nie ma czerwonego i też chce, ale ostatnio się nimi nie bawi. Woli roboty (podchwycił od Stacha nad morzem) i naprawdę fajnie potrafi się nimi bawić. A Barbie, kto wie, może i mu kupię na te urodziny, bo tą co ma, też się fajnie pobawi, tylko już łysa się robi a włosy to największa atrakcja::):
Podziwiam Cię za niejedzenie słodyczy:o_master: Ja bym padła po jednym dniu! No jestem teraz gruba jak świnia, tyję i dalej nie potrafię sobie odmówić choćby bardzo słodkiej herbaty:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...