Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe fajnie, że siorka zapewnia Olkowi atrakcje. Strasznie żłąuje, że mojej ie ma przez całe wakacje...

Magda super, że auto w końcu znalezione. Oby okazało się ok!!!
Szkoda, że P. wciąż w pracy, najgorsze te niedziele...
A nie dasz rady umówić się gdzies nad jeziorem ze znajomymi np? Michał grzeczny, nie ucieka, dałabyś jakoś rade:)

6w robie, ale przy tym żrę jak świnia, więc efektów nie widze. I jest coraz trudniej, 3 razy po 8 ledwo daje rade, a co będzie jak dojdzie do 24:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Heloł!

I u nas pogoda się poprawia, więc jutro jedziemy nad wodę... Młody przed chwilką zasnął a ja skołowana po nocce jestem. Niby pospałam, ale cały dzień ziewałam...

Cafe fajnie, że siostra zabrała Olasa, no i że mu tak fajnie czas organizuje:yes:
Fajny weekend się przed Wami zapowiada. Oby tylko Wam pogoda dopisała.

Andzia hahaha już sobie wyobrażam Ciebie w ciuchach w wodzie jak się drzesz:sofunny: Ale ciepło Ci się musiało zrobić, co? Ja pierniczę, ta to ma pomysły:Histeria:
Gratulacje za konsekwencje:brawo:

Magda fajnie, że udało Wam się wyszukać jakieś autko! Kicha za to z pracą P. :/ Może jednak tak jak pisze Andzia uda Ci się wyskoczyć z przyjaciółmi.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

a ja jeszcze w pracy bylam
i do tesco podjechalam i tak mi zeszlo

olek szczesliwy,grzeczny
ciotka mu na balkonie zrobila baze z koca i koldry:D

za to to co mlodzi wyprawiaja:Niespodzianka:
mowie wam ledwo nadazamy
zdecydowanie to najgorszy okres jak dla mnie
i powtorze jakbym miala byc z nimi caly dzien to w zyciu bym nie dala rady

Odnośnik do komentarza

Ja nie bardzo mam z kim jechac gdzies nad jezioro. Wlasciwie to moge tylko z moja przyjaciolka, moze ja wyciagne. Tu juz nawet nie chodzi o jakies wyjazdy tylko o wspolny czas. Tydzien to za malo. Zeby chociaz te niedziele mial wolne to byloby zupelnie inaczej. Michu ma obiecane zoo i nie mamy kiedy jechac :(

Samochod jednak nie ten bedzie co widzielismy. Ogladalismy Reanult Megane kombi.
Jutro bedziemy dzwonic i pytac o Opla Astre III kombi.

Odnośnik do komentarza

Mei no Filip naprawde grzeczny chłopak, umiał się sam super zabawić, a moje dziki to same widziałyście:Histeria:

Cafe wiem o czym mówisz, bo ja też tamten okres najgorzej wspominam, chociaż...wiem, że trudno w to uwierzyć, ale czasem mi smutno, że ten czas tak szybko leci...Stasiu idzie do szkoły, laski mają prawie 4 lata, jeju, kiedy to przeleciało...

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze dziękuję za odzew.

Po drugie to mam zdiagnozowane :CAŁKOWICIE ZERWANE WIĘZADŁA W KOMPLEKSIE BOCZNYM w kostce.No i tutaj moje pytanie.Na chłopski rozum skoro one sa zerwane to trzeba by chyba operacyjnie to jakoś ''powiązać''. Ale w klinice ortopedii najpierw skierowali mnie na fizjoterapię wraz z serią zastrzyków przeciwbólowych, które dostaję już od 2 tyg....Dlatego potrzebna jest mi porada:czy ta fizjoterapia coś da, czy to po prostu jest strata czasu

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei no Filip naprawde grzeczny chłopak, umiał się sam super zabawić, a moje dziki to same widziałyście:Histeria:

Cafe wiem o czym mówisz, bo ja też tamten okres najgorzej wspominam, chociaż...wiem, że trudno w to uwierzyć, ale czasem mi smutno, że ten czas tak szybko leci...Stasiu idzie do szkoły, laski mają prawie 4 lata, jeju, kiedy to przeleciało...

Andzia z góry przepraszam, ale muuuuuuszę, ....dawno mi tyłkiem po oczach nie świeciłaś;) Zawsze przecież można zacząć od nowa... jeżeli wiesz o czym mówię;) hehe

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Po pierwsze dziękuję za odzew.

Po drugie to mam zdiagnozowane :CAŁKOWICIE ZERWANE WIĘZADŁA W KOMPLEKSIE BOCZNYM w kostce.No i tutaj moje pytanie.Na chłopski rozum skoro one sa zerwane to trzeba by chyba operacyjnie to jakoś ''powiązać''. Ale w klinice ortopedii najpierw skierowali mnie na fizjoterapię wraz z serią zastrzyków przeciwbólowych, które dostaję już od 2 tyg....Dlatego potrzebna jest mi porada:czy ta fizjoterapia coś da, czy to po prostu jest strata czasu

Sorrrki, ale pojęcia nie mam. :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
Mei no Filip naprawde grzeczny chłopak, umiał się sam super zabawić, a moje dziki to same widziałyście:Histeria:

Cafe wiem o czym mówisz, bo ja też tamten okres najgorzej wspominam, chociaż...wiem, że trudno w to uwierzyć, ale czasem mi smutno, że ten czas tak szybko leci...Stasiu idzie do szkoły, laski mają prawie 4 lata, jeju, kiedy to przeleciało...

Andzia z góry przepraszam, ale muuuuuuszę, ....dawno mi tyłkiem po oczach nie świeciłaś;) Zawsze przecież można zacząć od nowa... jeżeli wiesz o czym mówię;) hehe

Chciałaby tyłek, chciała. A nie ma, za gruby, nie zmieści się w Twoim monitorze:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
andzia
Mei no Filip naprawde grzeczny chłopak, umiał się sam super zabawić, a moje dziki to same widziałyście:Histeria:

Cafe wiem o czym mówisz, bo ja też tamten okres najgorzej wspominam, chociaż...wiem, że trudno w to uwierzyć, ale czasem mi smutno, że ten czas tak szybko leci...Stasiu idzie do szkoły, laski mają prawie 4 lata, jeju, kiedy to przeleciało...

Andzia z góry przepraszam, ale muuuuuuszę, ....dawno mi tyłkiem po oczach nie świeciłaś;) Zawsze przecież można zacząć od nowa... jeżeli wiesz o czym mówię;) hehe

Chciałaby tyłek, chciała. A nie ma, za gruby, nie zmieści się w Twoim monitorze:lol:

Zraniłaś mnie na wskroś:36_19_2:

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei no Filip naprawde grzeczny chłopak, umiał się sam super zabawić, a moje dziki to same widziałyście:Histeria:

Cafe wiem o czym mówisz, bo ja też tamten okres najgorzej wspominam, chociaż...wiem, że trudno w to uwierzyć, ale czasem mi smutno, że ten czas tak szybko leci...Stasiu idzie do szkoły, laski mają prawie 4 lata, jeju, kiedy to przeleciało...

no trudno trudno
bo ja nie moge sie doczekac czasu,kiedy chlopcy beda juz samodzielni
w sensie kiedy skoncza te 3 lata powiedzmy
i nie bedzie mi smutno na pewno
sama wiesz co sie teraz u mnie dzieje
zanim wyjdziemy z chaty to jakby ***** tornado przeszlo
przelatuja przez mieszkanie dotykajac i rozpierdalajac wszsytko co spotkaja na drodze

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
gosiammm

Andzia z góry przepraszam, ale muuuuuuszę, ....dawno mi tyłkiem po oczach nie świeciłaś;) Zawsze przecież można zacząć od nowa... jeżeli wiesz o czym mówię;) hehe

Chciałaby tyłek, chciała. A nie ma, za gruby, nie zmieści się w Twoim monitorze:lol:

Zraniłaś mnie na wskroś:36_19_2:

No dobra, masz :ass:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...