Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór!

Właśnie skończyłam ogarniać chatę po urodzinach::): i zaraz spadam spać... Jutro dniówa... Cały dzień chodziłam w nerwach, bo wszystko szło mi już od przedwczoraj jak po grudzie, ale ostatecznie nie mam na co narzekać. Młody zachwycony prezentami, zwłaszcza że od większości dostał Zygzaki pod różną postacią:Kiepsko: No ale co zrobić skoro naprawdę się cieszy. Zaciskam zęby i niech się dzieciak bawi:Oczko: Zamówiłam mu nawet torta w kształcie zygzaka ale ***** przyszedł uszkodzony:Wściekły: No i z niego zrezygnowałam:Rozgniewany: Musiałam na szybko dzisiaj zamawiać w innej cukierni. Co prawda efekt już nie ten sam ale przynajmniej cały. Koniec końców Filipo był tak zaabsorbowany prezentami że miał głęboko gdzieś tego całego torta:Szok:
W p-kolu bez zmian. Pożegnanie najgorsze i czasem odebranie też. Tak mi smutno jak muszę go zostawić i widzę ten żal w jego oczach:Płacz: A później zazdroszczę, że on woli P. bo to nie P. go zostawia przecież no i tam wszystko mu wolno:Płacz: Takie to banalne i głupie a nie umiem jakoś sobie z tym poradzić...
Hehe tak sobie przypomniałam... ostatnio Filipo nabazgrał mi na kartce wielką brązową plamę i jak zapytałam co to? to stwierdził tym swoim dziwnym tonem: Gigantyczny gigantozaur! I nawet dobrze powiedział, bo ciągle mówi dinozarł, dinozarły:sofunny:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka brawa ogromne dla mega dzielnej Amelki! Jak pisałaś o tych łzach lecących to od razu już miałam to dziwne uczucie w brzuchu::(: Mama mi opowiadała, że ja tak właśnie płakałam. Stałam tylko cicho i łzy mi leciały... Dobrze, że ma tam koleżanki bo przynajmniej nie jest w całkiem obcej grupie i pewnie jest jej troszkę łatwiej.
Pytałaś wcześniej o auto... Niestety nie mam i pewnie szybko go nie nabędę. Może jeszcze na zakup jakiegoś bym coś uskrobała to już na utrzymanie nie ma szans::(: No ale kiedyś...:Oczko:

Cafe kurde większa połowa sukcesu to czuć się pewnie za kółkiem! A paplaniem się nie przejmuj, przynajmniej nauczysz się podzielności uwagi na drodze:Oczko:
Gdybym mogła (i miała) to podzieliłabym się z tobą cierpliwością i siłą:Oczko: i tak jesteś wielka w moich oczach:o_master:

Andzia dzięki za info od Magdy! Uff... Dobre wieści są superowe:yes: Ale Michała szkoda... Biedny osłabiony przez tą głupią piątkę:/ Oby szybko mu przeszło...
Hehe panie w grupie dziewczyn będą miały niezłą harówkę w tym roku:D Dziewczyny już się rozkręciły chyba na dobre, co? Oby jeszcze te ciężkie nocki szybko minęły i będzie git:Oczko:

Vercia chorowańcu - zdrówka!!! Bosze współczuję, co rusz to chora jesteś... Idzie się normalnie wykończyć, co? Fajnie, że Marcel chociaż mówi, że kolejnego dnia pójdzie... Filipo jest cały czas anty na każdą wzmiankę o pójściu do p-kola. Czasem coś mi opowie, czasem zaśpiewa kawałek piosenki, ale wracać tam nie chce:Oczko:

Przepraszam, ale nie pamiętam co jeszcze chciałam Wam poodpisywać:Nieśmiały: dę spać bo już aż mnie oczy pieką i strasznie mi łzawią:Szok: Dobranoc:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Dziatwa w p-kolu, mama z kawką prxy kompie, żyć nie umierać:lol:
Hehe, mam dzisiaj sporo rzeczy zaplanowanych, mam nadzieje, że uda mi się je porobić. Na początek musze upiec biszkopt do torta, a jak taaak nie znoszę robić biszkoptów, nigdy mi nie wychodzi idealny...

Mei super, że urodzinki udane i Filip zadowolony z prezentów. P. tez był?
Mam nadzieje, że F. się w końcu przełamie i bedzie z checią chodził do p-kola, a co mówią panie? Po Twoim wyjściu się uspokaja, bawi z dziećmi itp?
I absolutnie nie myśl o tym, że on woli P. bo ten mu na wszystko pozwala, Ty jesteś mamą i Ty jesteś dla niego najwazniejsza!!!
Kiedy idziesz na tą operację?

Odnośnik do komentarza

I ja witam się!

Filipku wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzinek! STO LAT!!!!!!!!!

Andzia jakiego torta robisz?
Cafe może to spadek cisnienia? weź jakiegos tabsa.....u nas też są zasmarkane dzieci ale wcale mnie to jakoś nie dziwi.....tylko, że w poniedziałek pewnie szeregi przerzedzą się:Zakręcony: ale są też dzieci co mają alergię, astmę a teraz coś pyli, więc te w szczególności kaszlą i smarają.....
Magda jak Michaś? Poszedł do przedszkola, czy jest z Tobą?

...dzisiaj młody poszedł do drzwi, zapukał i wszedł:yipi::yipi::yipi::yipi: boszeeee jaka radość....odetchnęłam z ulgą....mimo, ze powtarzał, ze dzisiaj idzie ostatni raz (tzn. przed weekendem) no i nie bylo płaczu!

Odnośnik do komentarza

verciano brawo dla marcela
to nie cisnienie raczej bo az rzygac(zygac?) mi sie chce

do do kaszlakow i zasmarkanych baaardzo mnie to wkurza ale wiem,ze nic na to nie poradze
szkoda tylko,ze rodzice niestety maja to w dupie

a K jak dzisiaj cos tam powiedzial o tym,to pani od razu zaczela ... jak to teraz do wiosny to juz tak bedzie....bla bla bla...czyli to standard

Odnośnik do komentarza

Cafe u nsa od początku wrześnie pełno takich smarająco-kaszlących, wkurza mnie to od 3 lat, odkąd Stasiau chodzi do p-kola, ale nie jesteś w stanie tego przeskoczyć. A najbardziej rozwalają mnie matki, które na zwykły katar podają dziecku antybiotyk, żeby szybciej wyzdrowiało:Szok:
Małe mendy dają czadu?

Biszkopr w małej tortownicy robię tak:
5 jaj
3/4 szkl. cukru
3/4 szkl. mąki pszennej
1/4 szkl. mąki ziemniaczanej
płaska łyżeczka proszku

Jeżeli ma być ciemny tu ubieram 2-3 łyżki mąki i w to miejsce daje kakao

Odnośnik do komentarza

cafe82
verciano brawo dla marcela
to nie cisnienie raczej bo az rzygac(zygac?) mi sie chce

do do kaszlakow i zasmarkanych baaardzo mnie to wkurza ale wiem,ze nic na to nie poradze
szkoda tylko,ze rodzice niestety maja to w dupie

a K jak dzisiaj cos tam powiedzial o tym,to pani od razu zaczela ... jak to teraz do wiosny to juz tak bedzie....bla bla bla...czyli to standard

nic nie poradzisz......w szkole tez tak jest.....puszczaja dziecko z zapaleniem spojówek i 6 godzin łzawi np. a ty do nikogo się nie dodzwonisz....ehhhhh.....

rzygać :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Vercia super wiadomości, baaardzo się ciesze, domyślam się, jak ci ulżyło!!!
Robię torcik Milky Way-ulubiony mojego męzusia-jutro ma urodzinki:)

My jutro do P-nia na tą impreze do K. kolegi. Stachu do mojej mamy, laski do teściów. Jedni i drudzy zgodzili się z łachą-widziałam to i już chciałam olac ich wszystkich i zostać w domu, ale K. mnie jakoś przekonał...
A 8-go października mamy zabawe, jakieś tam lecie koła myśliwskiego, a 9-go impreze z Bractwa Kurkowego, wspólne strzelania z żonami:Oczko: wszystko ładnie pięknie, tylko nieznoszę prosić się o pomoc przy dzieciakach:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
cafe82
verciano brawo dla marcela
to nie cisnienie raczej bo az rzygac(zygac?) mi sie chce

do do kaszlakow i zasmarkanych baaardzo mnie to wkurza ale wiem,ze nic na to nie poradze
szkoda tylko,ze rodzice niestety maja to w dupie

a K jak dzisiaj cos tam powiedzial o tym,to pani od razu zaczela ... jak to teraz do wiosny to juz tak bedzie....bla bla bla...czyli to standard

nic nie poradzisz......w szkole tez tak jest.....puszczaja dziecko z zapaleniem spojówek i 6 godzin łzawi np. a ty do nikogo się nie dodzwonisz....ehhhhh.....

rzygać :Oczko:

:glass:

cafe82
no daja kuzwa daja
wiemwiem zeby ida
ale nie mam juz sily
za duzo naprawde za duzo tego
9 miesiecy na pelniutkich obrotach
psychicznie zaczynam siadac na dupe

i tylko dziekuje bogu,ze olek w przedszkolu
bo pewnie to jemu by sie obrywalo najbardziej:(

Tulam mocno kochana, a siorki nie ma? Może mogłaby wziąć chłopaków choć na godzinkę na spacer? A może mama zabrała by chociaz jednego na nocke? Myśmy pamietam rozdzielali czasem laski jak były mniejsze...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...