Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że tu dzisiaj bardzo spokojnie. Tak jak u nas, własnie czekamy na laski, po ich powrocie spokoju nie będzie na pewno. Z samym Stachem jest taaaaki luuuuz, że az trudno w to uwierzyć:Oczko: Pospaliśmy do 10-tej, pograliśmy z nim trochę, pojechalismy na obiad do knajpy, teraz on się bawi, K. ogląda tv, a ja czytam książkę. Zyć nie umierać:lol:

Odnośnik do komentarza

Ale pusciutko :)
Nam dzien bardzo fajnie minal. Po 12 bylismy juz u moich przyjaciol, tam kawka i zalapalismy sie na obiadek, a potem wszyscy razem pojechalismy do P. na boisko. Po porannym bieganiu wszystko mnie boli, ale i tak troche sie poruszalam :). z moja gosia poszlysmy polazic i powspominalysmy stare czase - ale durne bylysmy :lup: Do 18 zlecialo. Mlody bez drzemki odlecial mi w samochodzie.
Ale najwazniejsze: wczoraj u mamy wkurzylam sie z ta jego kupka do pieluszki i powiedzialam, ze nie ma juz pieluszek. Nie wiem skad ta wena, ale wiedzialam, ze musze ja wykorzystac. Bardzo mu sie chcialo i nawet na sile go trzymalam na kibelku, ale to nic nie dalo. Dzisiaj znowu byla proba, ale tez skonczylo sie na placzu. Wieczorem zobaczylam, ze nie wytrzymuje i zaczyna robic w gatki, wiec szybko (znow na sile) posadzilam go na nocniku i poszlo. W nagrode dostal lizaka, mnostow buziakow i pochwal. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale i tak kolejnej paczki pieluch nie kupie- chociazby zasral tone majtek.
na noc tez od wczoraj bez pieluchy, juz dawno zazwyczaj mial sucha, ale zdarzalo mu sie sikac. Wczoraj sucho, zobaczymy jak dzisiaj. Trzymajcie kciuki za niego i za mnie, zebym nie wymiekla.

Odnośnik do komentarza

I ja się witam po weekendzie :Oczko:
Andzia super z wypadem....fajnie, ze odreagowalas i odpcozełas.....
Cafe spóxnione zyczenia...wszystkiego co najlepsze! Fajnie, że zakupy udane a K.pozazdrościć, zazwyczaj faceci nie lubią zakupów i mędzą. Mój oddał by wszystka kase byle nie jechac na zakupy i nie łazic od sklepu do sklepu :Oczko:
Magda życzę ci, zeby ten dzień już był za wami :Całus: Trzymam kciuki za Michałka.

Odnośnik do komentarza

Za nami super weekend. W zasadzie całą sobote spędzilismy w domku na seansach filmowych, ale było super! G. na ten cały weekend wyl. tel i zostawil prace za drzwiami :Uśmiech: Przynajmniej raz na jakiś czas normalnie tak jak dawniej spędziliśmy weekend. Do tej pory ciągle praca i praca albo ogródek. Przelalismy tez trochę piwa :Oczko: W niedziele była moja psiapsiółka i zaprosiła nas na wesele :yipi: w październiku. Dzsiiaj rano G. zostal z młodym, a ja umówiłam się z kolezankami na lumpy. Później zaliczyłyśmy pizze i kawę i tak dzień zleciał. Teraz ogarniam pobojowisko po weekendzie.

Odnośnik do komentarza

Zrobiliśmy z młodym naleśniki, a raczej ja go namówiłam.....babrał dżemem, cukrem pudrem,,,,bajzel na kólkach, ale czego się nie robi, żeby dziecko zjadło coś normalnego....u nas jakis postep ostatnio w tym temacie jest...marcel jak ma możliwośc pomagać w przygotowaniu jedzenia to próbuje coś zjeść. Do tej pory najczęściej jadł kaszke, makaron, kurczaka i rosół i nic więcej.Co mnie okropnie wkurzało. Kiedyś zrobiłam eksperyment podobny do Magdy z pieluchami. Powiedzialam, że nie ma kaszki ani kury w lodówce. Jak nie chcesz jeśc ziemniaków i mięsa to chodź głodny! I w końcu po 1,5 h poszedł do kuchni i wybakał, ze zje ten obiad. Później oczywiście dostal pochwałę i nagrodę...ale ile zachodu trzeba:Szok: Staramy się nie zmuszac paskuda na siłę do jedzeni,a ale teraz wiem, że jak odmówi to jesli nie będzie kaszki w domu to z pewnością zje cokolwiek innego :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Joł,
ja tak tylko przelotem, bo robię torta i musze jeszcze kuchnię odgruzować

Magda jak tam nocki bez pieluchy? Kurde, moje zołzy jako jedne z pierwszych odpoeluchowane, a nadal pampers na noc jest. No wstyd jak nie wiem, ale po nocce wciąz pełen, po wakacjach koniecznie muszę się za to zabrać.

Vercia piękne fotki, Ty jak zwykle lachon, że hoho, super w nowym kolorku:great: A marcel duuuży chłopak. Naprawe bardzo jest wysoki, zmężniał i w ogóle przystojniacha, że hoho. I śliczny macie ten swój domek, jak mi się podobają takie otwarte przestrzenie, wielki salon itp. Super:yes:

Cafe fajnie, że nadrobiłaś trochę zaległości, o co poszło z t? Proszem o szczegóły, bo ciekawość mnie żżera:) Jak wczorajsze imieninki? Goście byli? Plak wyszedł?

Odnośnik do komentarza

a z t jak zwykle o pierdoly

od miesiace t zajmuje sie wnukiem(od K siostry)
chlopczyk ma 14 miesiecy a taki medzący i krzyczacy,ze szkoda gadac
no ale nie moj problem

bylismy tam jak mial isc spac
poszli najpierw na spacer,bo w wozku niby zasnia
po 30 minutach wrocili,bo tomus nie moze zasnac,bo psy szczekaja i jezdza auta
wiec t wziela go na gore
a my siedzielismy na dole
no i julian zaczal spiewac sobie,olas wiadomo-gadal do aut itd-zadne krzyki,zwyczajne odglosy
i przez to tomus nie mogl zasnac:Histeria:
no i akcja..w sumie o nic ale zaczely wychodzic stare sprawy,i poszlo

Odnośnik do komentarza

hej. miło Was widziec :)
Dzien na szczescie calkiem ok mija, bez zadnych dolow - oby tak dalej. Mlody spi u nas, bo P. u niego przygotowal do malowania i nie wiem kiedy sie tym zajmie. Ma dzisiaj wychodne, wiec mu odpuszcze, ale jutro musi zaczac to robic.

Vercia ale fajny weekend za Wami. A najfajniej, ze G. sie wylaczyl i byl tylko dla Was!!!

Cafe, Andzia jak dla mnie rzadzicie!!! Taki macie zapieprz, a Wy placki (u nas sie mowi ciasta :)) pieczecie, torty robicie, a mi jak zwykle wstyd, bo od m-cy nic nie upieklam :lup:

Cafe wierze, ze sie wkurzylas na t. Brak slow!!! Po prostu nie jezdzij tam i tyle.

Andzia fajnie z pomoca corki kuzynki. Jutro tez wpadnie? ;)

Odnośnik do komentarza

Andzia Michał nosil w nocy pieluche, ale bardzo rzadko byla zasikana. Moze raz na 2 tygodnie. A tak zasze sucha. Ale i nigdy nie wolal w nocy siku, wiec troche obawialam sie mu zdjac. Ale poki co nocki suche. No i mma patent. Jak przylazi do nas w nocy to obok lozka mam nocnik i od razu go wysadzam. Potem spie spokojniej.

Za to dzisiaj z kupka nie wyszlo. Poszla w majty. Ale P. z nim byl. Pewnie gdybym to ja byla to by zrobil na nocnik.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...