Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Cafe super:)
Ja nadal nie wiem jakie meble chce do Stacha, ostatnio wymyśliłam sobie białe, ale to trzeba pojeździć i na spokojnie popatrzeć...
Moja mama ostatni raz widziała dzieci w Boże Ciało, bez komentarza:Rozgniewany:

mi baaaardzo podobaja sie biale
ale to moze w przyszlosci
jak mlodzi beda starsi

a twoja mam,przepraszam ale przegina:(

Odnośnik do komentarza

Andzia, Cafe może zalezy od ogólnego wskaźnika? Mi dr powiedział,że skrajnie mało żelaza mam.....przypisał witamy, chociaz nie wiem po co, bo i tak je biorę....jakieś tam kupuję zawsze.....
Andziula rozumiem ciebie i Cafe i wiem, ze nie ma porównania zakupy z jednym a z trójka....ale nie o to chodzi...ja po prostu jetstem za poukładana i wymagająca....denerwuje mnie to cholernie i stresuje się w sklepie....nie potrafię się wyluzowac...Ze skarbonki wytrzepalismy 94 zł z groszami....klocków fajnych nie widzieliśmy ale młody wybrał sobie tor i autka chucka i jakas koparkę z klockami.
U nas też ciągle pada i jak obejrzałam prognoze to jutro wole nie wstawac z łóżka:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Vercia jak masz z kim zostawiac Marcela, to wcale się nie dziwię, że wolisz robić zakupy sama. Chociaz z drugiej strony kiedys sie Marcel musi nauczyć zachowywac w sklepie.
Stachu w skarbonce ma też coś koło stówki, już mu zapowiedziałam, że zabierze to nad morze i b edzie miał na wszystkie Bakugany i inne zachcianki:Oczko:
My też zaraz zasiadamy do filmu, już dzisiaj nic nie ruszam, na tapecie mam film o czasowym tytule "Jak pozbyć się cellulitu":lol:

Odnośnik do komentarza

Hej,
u nas też jesień, leje i jest 15 st:Wściekły: A ja mam wieczorem wychodne, drugi raz spotykamy się w lipcu i drugi raz nie możemy iść do ogródków, bo piździ.
Na szczęście sąsiad zawiezie chłopaków do CK, bo ostatnio musiałam ich prowadzić w deszczu razem z zołzami

Cafe boskie te Twoje chłopaki. I sa identyczni jak dla mnie, nie macie żadnych problemów z odróżnianiem ich?

Odnośnik do komentarza

Cafe zalezy jakie ciacho, robiłam pyszne torciki jeden z truskawkami, drugi z rabarbarem, jak dostaniesz jeszcze rabarbar to moge wrzucić przepis bo jest rewelacja. Z placków mam np. Niebo w gębie albo Fale dunaju, albo to kokosowe z czerwonymi porzeczkami, robiłaś kiedyś? Szuybko się robi, a jest pycha

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe zalezy jakie ciacho, robiłam pyszne torciki jeden z truskawkami, drugi z rabarbarem, jak dostaniesz jeszcze rabarbar to moge wrzucić przepis bo jest rewelacja. Z placków mam np. Niebo w gębie albo Fale dunaju, albo to kokosowe z czerwonymi porzeczkami, robiłaś kiedyś? Szuybko się robi, a jest pycha

dawaj niebo w gebie i fale dunaju
i to z porzeczkami tez
nie znam ani jednego

a chlopaki roznia sie,serio
julian ma wieksze oczy i wyzsze czolo
a poza tym ma jednego zeba i raczkuje:Oczko:
a cezar to nie leniuch i zebow brak

K czasem sie jeszcze myli,hehehe

Odnośnik do komentarza

Cafe jak tylko dzieciaki pozwolą to powrzucam przepisy obok.
U mnie Zośka też byłą większy leniuch, raczkowac zaczęły co prawda tego samego dnia, ale chodziła później od Maryśki jakieś 3 tygodnie, a teraz wlezie na każde drzewo:Oczko:
A Ty może zorganizuj sobie jakiś babski wypad z kolezankami, K. zostanie z dziatwą na pewno. Następniego dnia będziesz się czuć jak zwłoki, ale co odreagujesz to Twoje. No i zawsze jest okazja, żeby się ubrać, malnąc pzanokcie, zrobić makijaz itp

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe jak tylko dzieciaki pozwolą to powrzucam przepisy obok.
U mnie Zośka też byłą większy leniuch, raczkowac zaczęły co prawda tego samego dnia, ale chodziła później od Maryśki jakieś 3 tygodnie, a teraz wlezie na każde drzewo:Oczko:
A Ty może zorganizuj sobie jakiś babski wypad z kolezankami, K. zostanie z dziatwą na pewno. Następniego dnia będziesz się czuć jak zwłoki, ale co odreagujesz to Twoje. No i zawsze jest okazja, żeby się ubrać, malnąc pzanokcie, zrobić makijaz itp

ehhh no pewnie masz racje ale weny i sily brak

a przepisy w wolnej chwili wrzuc pliss
dzieki:Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...