Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
veronica_20
Witajcie kobietki!!!

Anielinka chyba musisz wykupić godziny.......a praca na pewno na dobre by wyszła.....a teściowie albo rodzice nie mogą zostać z amelką??? Z przedszkolem może nie jest za późno.....możesz złożyć wniosek na zaś....Póxniej odpiszę na boku i poczytam......

Veronica wiem że praca teraz by mi wyszła na dobre, ale musze się wstrzymac przez te moje zdrowie...co do przedszkola to chyba musze się z Ł. spotkać i przedyskutowac gdzie te przedszkole wybrać, żeby nie było że podjęłam sama decyzje...

Anielinka ja bym go olała i się nie pytała. Czy on pytał jak dasz sobie sama z dzieckiem rade? Myślał o tym w ogóle? nIech się buja, poszukaj p-kola, może jeszcze się uda gdzieś wcisnąć Amelkę:yes:

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
veronica_20
Witajcie kobietki!!!

Anielinka chyba musisz wykupić godziny.......a praca na pewno na dobre by wyszła.....a teściowie albo rodzice nie mogą zostać z amelką??? Z przedszkolem może nie jest za późno.....możesz złożyć wniosek na zaś....Póxniej odpiszę na boku i poczytam......

Veronica wiem że praca teraz by mi wyszła na dobre, ale musze się wstrzymac przez te moje zdrowie...co do przedszkola to chyba musze się z Ł. spotkać i przedyskutowac gdzie te przedszkole wybrać, żeby nie było że podjęłam sama decyzje...

Anielinka ja bym go olała i się nie pytała. Czy on pytał jak dasz sobie sama z dzieckiem rade? Myślał o tym w ogóle? nIech się buja, poszukaj p-kola, może jeszcze się uda gdzieś wcisnąć Amelkę:yes:

Dzwoniłam do dwóch przedszkoli, nabór jest do 30 kwietnia! słuchajcie o mały włos a bym się spóżniła, tak więc jutro jade i składam papiery...wybrałam dwa, jedno takie w centrum miasta, tam zawsze po drodze, a drugie jest dwa kroki od teściowej, zadzwoniłam jednak do Ł. no i jednak powiedział że lepsze by było to koło t. bo zawsze w razie czego to mogła by Amelke odebrać itd.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
anielinka

Veronica wiem że praca teraz by mi wyszła na dobre, ale musze się wstrzymac przez te moje zdrowie...co do przedszkola to chyba musze się z Ł. spotkać i przedyskutowac gdzie te przedszkole wybrać, żeby nie było że podjęłam sama decyzje...

Anielinka ja bym go olała i się nie pytała. Czy on pytał jak dasz sobie sama z dzieckiem rade? Myślał o tym w ogóle? nIech się buja, poszukaj p-kola, może jeszcze się uda gdzieś wcisnąć Amelkę:yes:

Dzwoniłam do dwóch przedszkoli, nabór jest do 30 kwietnia! słuchajcie o mały włos a bym się spóżniła, tak więc jutro jade i składam papiery...wybrałam dwa, jedno takie w centrum miasta, tam zawsze po drodze, a drugie jest dwa kroki od teściowej, zadzwoniłam jednak do Ł. no i jednak powiedział że lepsze by było to koło t. bo zawsze w razie czego to mogła by Amelke odebrać itd.

Super:great:
To teraz trzymam kciuki, żeby się dostała!!!

Odnośnik do komentarza

my po spacerze
mlodzi zasypiaja ale pol godz sie darli :Histeria:
sylwia zabrala olka na miasto...spozniony zajac i te sprawy

vercia zdrowka dla was,daj znac

anielinka trzymam kciuki za przedszkole,moze faktycznie lepiej blizej t,a co Ł w ogole na to?

andzia co z tymi girkami?zyly znow?
wspolczuje...i to puchniecie dziwne
ja dzis proteinki,wlasnie wszamalam 3 palki od kurczaka i musze leciec na jakies zakupy,bo dukanowskie puchy mam

magda hop hop

Odnośnik do komentarza

anielinka
Cafe Ł. podszedł spokojnie do rozmowy, mówił że rzeczywiście było by lepiej gdyby Amelka była bliżej babci...zapytałam jakie ma plany na najbliższy czas, powiedział że ma zapierdziel w tym tygodniu, bo pracuje do 19, później jeszcze montaże...więc mamy sie zdzwonić jakby co...

podziwiam cie kochana
za cierpliwosc ,za wszsytko zreszta!
i moooocno trzymam kciuki:Całus:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia kiedy jedziecie do zoo?do poznania?
my tez planujemy,moze sie jakos zgadamy?

goska moze dolączycie,coo?macie niedaleko

Cafe my bardzo chętnie:) Chociaż u nas ciężko ustalić jakiś termin bo mamy zjazdy, ale czasami da się urwać z zajęć, a więc jeżeli powiecie jak i co to postaramy się dopasować... Ja jedynie musiałabym zajrzeć na kiedy mamy ustalone już egzaminy, bo wtedy nie dam rady się urwać;)

Odnośnik do komentarza

Anielinka i ja trzymam kciuki za was!!!
G. ma jakąś niespodziankę związaną z dlugim weekendem....:yipi::yipi: ale nie chce paskud nic powiedzieć.....:Zakręcony:
Justynka my mamy rodzainę w Chorzowie.....brat G. z rodziną tam mieszka.....
Cafe u mnie też puchy dukanowskie ale jutro pojade do lidla, tam jak dla mnie jest duży wybór produktów light....i koniecznie kupię sloiczek tego dżemu ze slodzikiem.....do placków otrębowych niebo w gębie!!!
Lekarz zbadał młodego i stwierdzil, ze nie jest kiepsko...nie ma zapalenia oskrzeli tylko ten kaszel krtaniowy jest...dal jakiś antybiotyk i diphergan...co do tego mam sceptyczne podejście....Ja niby mam to samo co młody i samo musi przejść....najgorzej jest w nocy....jak nie przejdzie to wykupię antybiotyki.....
Po lekarzu pojechaliśmy do teściowej na wieś......obczaić jak się czuje itp. marcel tak szybko wszędzie uciekał, że w czwartek będe umierała ze strachu w pracy....tym bardziej, że będę w pracy do 18....mamy wywiadówki.....a w piatek od rana do 16......dzisiaj tak szybko uciekl do sąsiadki, że aż mi się słabo zrobiło, jak go szukałam....oczywiście nie spuszczałam go z oka, poszłam tylko na chwilę po tel. a teściowa byla na podwórku....już chcę długi weekend!!!! Wróciliśmy o 18....zaklepałam obiad na jutro dla G. i posprzątałam....nie sprawdziłam jeszcze zeszytów :lol: no i mam jeszcze trochę papierkowej roboty a tego nie cierpię!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a wy co strajk??? /:Oczko:
Ja położyłam spac paskuda.....i zasiadam do zeszytów...do północy zejdzie....jutro mam załadowany dzień, po pracy jadę zawieźć teściową do kardiologa na wizytę.....lepiej niech ją dobrze zbada, żebym i ja była spokojna....awiecie, jak to jest ze starszym człowiekiem...swoje wie, swoje je i sama się najlepiej leczy.....mam nadzieję, że zmieni jej leki i wróci do formy i nie będzie mówić, że ma zawroty i nie będzie nic jesć....bo ostatnio cięzko jej cos wytłumaczyć....no i żegnamy jutro moją mamuskę kochaną bo wyjeżdza na 2 miesiące::(: wroci w lipcu....
ja uciekam....

Odnośnik do komentarza

Witam z kawką:)
Wczorajszy odcinek "Usta usta" nie rozłożył i ryczałam jak bóbr... no taki autentyczny, że masakra:/ Pół nocy spać nie mogła...
Ehhh co dobre szybko się kończy i dzisiaj znów do pracy:/ Mam nadzieję, że zleci szybciutko...
Kubulec oczywiście w nocy do nas przywędrował... oj będzie chyba trzeba jakąś dłuższą walkę z nim o to stoczyć:/ Bo sam to on się pewnie nigdy nie oduczy:/
Veronica hehe ciekawe jaką niespodziankę G. szykuje:) Zdrówka dla teściowej:) Oby dzisiejsze wizyty u lekarzy były owocne:)
Cafe jak ta nocka?
Anielinka jak się czujecie?
Andzia hop hop!!!
Magda gdzie ty się podziewasz???
Mei jak ta w pracy??
Dobra dopijam kawę i lecę:) Miłego dnia kobietki!

Odnośnik do komentarza

wczoraj padlam przed 20:Szok:

zdecydowalismy,ze na razie zostajemy w tym mieszkaniu
no nie ma nic fajnego...a jak sa jakies ciekawe oferty,to nas po prostu na nie nie stac
nie bedziemy na sile kombinowac,bo teraz z kasa szalu nie mamy
a za 2 lata i tak bedziemy myslec o swoim,szkoda teraz ladowac kase w kolejne lokum
no chyba,ze trafimy na cos godnego uwagi

wozek tylko bedziemy zostawaic w tej naszej rowerowni i tyle
kupie nosidlo,jeden w nosidle,drugi jakas na rece i juz

a w niedziele malujemy nasz pokoj:yipi:
czekalismy z odswiezaniem,ale skoro tu zostajemy to musimy odmalowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...