Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
anielinka
Powiedzcie mi czy jest to możliwe żeby po antybiotyku była żadka kupa?
Amelka własnie zrobiła mi w pampersa mega żadką wielką kupe :Padnięty: normalnie aż w nogawke jej poszło i pod prysznic musiałam ja wsadzić :Szok:

Jak najbardziej. A dajesz jej jakies leki oslonowe?
Michał przy antybiotyku tez mial takie kupy.

Tak daje priobiotyk...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
magda_79
anielinka
Powiedzcie mi czy jest to możliwe żeby po antybiotyku była żadka kupa?
Amelka własnie zrobiła mi w pampersa mega żadką wielką kupe :Padnięty: normalnie aż w nogawke jej poszło i pod prysznic musiałam ja wsadzić :Szok:

Jak najbardziej. A dajesz jej jakies leki oslonowe?
Michał przy antybiotyku tez mial takie kupy.

Tak daje priobiotyk...

Pewnie wiesz, ale probiotyk trzeba podawać nie szybciej niż 3 h po zażyciu antybiotyku, bo antybiotyk zabije i te złe i te dobre bakterie.

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
magda_79

Jak najbardziej. A dajesz jej jakies leki oslonowe?
Michał przy antybiotyku tez mial takie kupy.

Tak daje priobiotyk...

Pewnie wiesz, ale probiotyk trzeba podawać nie szybciej niż 3 h po zażyciu antybiotyku, bo antybiotyk zabije i te złe i te dobre bakterie.

a widzisz andzia ja nawet nie wiedziałam o tym ale antybiotyk dawałam zawsze rano i wieczorem a probiotyk dawałam popoludniu....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
magda_79

Jak najbardziej. A dajesz jej jakies leki oslonowe?
Michał przy antybiotyku tez mial takie kupy.

Tak daje priobiotyk...

Pewnie wiesz, ale probiotyk trzeba podawać nie szybciej niż 3 h po zażyciu antybiotyku, bo antybiotyk zabije i te złe i te dobre bakterie.

Andzia a mi powiedzieli w aptece że mam podawać 2 godz. przed podaniem antybiotyku lub 2 godziny po...i bądz tu mądry:lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
anielinka

Tak daje priobiotyk...

Pewnie wiesz, ale probiotyk trzeba podawać nie szybciej niż 3 h po zażyciu antybiotyku, bo antybiotyk zabije i te złe i te dobre bakterie.

Andzia a mi powiedzieli w aptece że mam podawać 2 godz. przed podaniem antybiotyku lub 2 godziny po...i bądz tu mądry:lup:

Może te 2 h wystarcza, chodzi o to, żeby nie zaraz po czy przed antybiotykiem, bo on wypłuczę dobre właściwosci probiotyku.

Wstawiłam zapiekankę, kurier przywiózł Spidermana, ufff, bo już się denerwowałam, jutro balik. Próbowałam namówić Stasia na inne przebranie, na necie mnóstwo naprawdę fajowych, ale uparł się i koniec. Pewnie będzie 50 Spidermanów, ale co tam:D

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
andzia

Pewnie wiesz, ale probiotyk trzeba podawać nie szybciej niż 3 h po zażyciu antybiotyku, bo antybiotyk zabije i te złe i te dobre bakterie.

Andzia a mi powiedzieli w aptece że mam podawać 2 godz. przed podaniem antybiotyku lub 2 godziny po...i bądz tu mądry:lup:

Może te 2 h wystarcza, chodzi o to, żeby nie zaraz po czy przed antybiotykiem, bo on wypłuczę dobre właściwosci probiotyku.

Wstawiłam zapiekankę, kurier przywiózł Spidermana, ufff, bo już się denerwowałam, jutro balik. Próbowałam namówić Stasia na inne przebranie, na necie mnóstwo naprawdę fajowych, ale uparł się i koniec. Pewnie będzie 50 Spidermanów, ale co tam:D

No już nawet poczytała na necie na ten temat:) piszą nawet żeby przynajmniej godzine odczekać...ale dziś dla pewności podam 3 godzinki wcześniej :Oczko:

A Spidermenów będzie napewno sporo:D jakiś szał u małych chłopców teraz:)
koniecznie zrób fotke swojemu Spidermenowi:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Justynka ale z Olka kochany starszy brat :) Czekam z niecierpliwoscia na fotki :)

B]Andzia jak noga? MAm nadzieje, ze lepiej.

Co do tych probiotykow to nie wiedzialam, ze musi byc jakas przerwa pomiedzy nimi a antybiotykiem :lup:

JA ogladam mecz, mlody tez. P jeszcze w pracy, musi zajechac do taty, wiec wroci pozno. Dzisiaj po pracy mialam mnostwo weny na zabawe z Michałem, wiecej niz jak siedzialam w domu. Mlody dzisiaj juz jakby lepiej, wiec kamien z serca :)

Az mi sie nie chce wierzyc, ze u Was takie sniezyce. U nas poki co nic nie pada i mam nadzieje, ze tak zostanie, bo nie jestem gotowa psychicznie na snieg :)

Odnośnik do komentarza

Andzia odpusc sobie to prasowanie, tylko sobie zaszkodzisz!

Ja mialam tez dzisiaj poromansowac z decha, ale dostalam wyczekiwana @ i boli mnie cholernie. Ale czekalam na nia 5,5 tyg., wiec nie narzekam. Powinno sie dostac @ do 6 tyg. po zabiegu, wiec sie juz martwilam, ze cos nie tak, ale na szczescie sie wyrobila :)

Anielinka my z Michałem tez sami. I dzisiaj, i jutro i calutki weekend :(((

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda super, że Michałek lepiej::):

a mnie noga nie boli, tylko kręgosłup i momentami ból promieniuje na pośladki i obie nogi:Płacz: Sypię się jak nic:Kiepsko:

Wspolczuje :36_2_24:

Ja tez mam takiem bole kregoslupa. I nie wiem od czego to zalezy, ale czasem wiele dni mam spokoj i nic sie nie dzieje, a przychodzi dzien, ze kazdy ruch to taki bol, zeczasem lzy mi same leca :((( Popros mezola o masaz, chociaz troche moze ulzy :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Kurna my już jak zakonnice, nawet @ razem mamy:sofunny:

Cafe co tam?
Magda ja miałam ponad pół roku spokoju z kręgosłupem, ale tym razem muszę wydębić skierowanie na jakieś badania. A Ty byłaś ze swoim u lekarza?

A ja glupia nie poszlam, bo jak juz sie zdecyduje to jakos przechodzi i tak zwlekam. Moja mama ma koszmarne problemy z kregoslupem i chociazby to powinno mnie zmotywowac, ale cos sie nie moge zebrac :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda ja też tak mam, z dzieciakami latam z kazdym gówienkiem, a sama swoje zdrowie olewam. Durne, ale prawdziwe::(:

Zmykam, może zajrze jeszcze później

A to standard, ja tez ostatnia, zeby sama ze soba isc do lekarza. Chociaz ostatnio na brak lekarzy bue narzekam: gin co chwila, dentysta i rodzinny. Wyczerpalam limity na dlugo :)

I ja zmykam, ale zajrze juz jutro.

Mlody dopomina sie owsianki, a potem kapanie itd.

Spokojnej nocy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...