Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
U nas o 5 rano znowu atak kaszlu :Padnięty: walczyliśmy do 6, jak sie uspokoił to jeszcze sie połozyliśmy i spalismy UWAGA! do 11 :Szok: jak wstalismy to nie moglismy uwierzyć że to ta godzina:)
popołudnie leniwe, kawka, później obiad, po obiedzie wzieliśmy moja mame i pojechaliśmy do mojej babci...Amelka dziś bez drzemki, no bo bez sensu ją było kłaść, skoro dziecko takie wyspane wstało :Oczko:

Cafe napewno teraz trudny czas u Was, bo nowa sytuacja, nowe obowiązki, ale też i nowe problemy...mam nadzieje że jednak się dogadacie, trzymam mocno kciuki! :Całus:
Zdrówka dla Olasia! oby nic mu się nie rozwinęło....

Magda mam nadzieje że zdrówko u taty szybciutko się ustabilizuje, pobędzie troche w domu i dojdzie do siebie...

Andzia
fajny weekend za Wami :yes:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Heloł!

Siedzę w pracy i podczytuję sobie i nie mam siłodpisać::(: Przepraszam!
Skoro dzisiaj jestem pierwsza (chociaż stronki nie zgarnęłam:Nieśmiały:), to skorzystam. Więc życzę nam żeby to był bardzo miły i udany dla nas tydzień::): Mam nadzieję że się porządnie wyśpicie i wszystkie wstaniecie z uśmiechami na twarzach!
Byłoby naprawdę super:Oczko: Bardzo Wam tego życzę:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Heloł!

Siedzę w pracy i podczytuję sobie i nie mam siłodpisać::(: Przepraszam!
Skoro dzisiaj jestem pierwsza (chociaż stronki nie zgarnęłam:Nieśmiały:), to skorzystam. Więc życzę nam żeby to był bardzo miły i udany dla nas tydzień::): Mam nadzieję że się porządnie wyśpicie i wszystkie wstaniecie z uśmiechami na twarzach! Byłoby naprawdę super:Oczko: Bardzo Wam tego życzę:Całus:

:Całus:

Odnośnik do komentarza

Cześć,
wczoraj już nie zajrzałam, bo mieliśmy z Kubą plan w końcu się wyspać i po 22-giej byliśmy już w łóżkach, ale jakoś tak zeszło, że i tak zasnęliśmy po północy:Padnięty:

Cafe zdrówka dla Olka i sił dla Ciebie. Ja już kiedyś pisalam, ze ja z K. nie pokłóciłam się przez ponad 10 lat znajomości tyle razy co przez ostatnie 2 lata odkąd urodziły się dziewczyny. Zmęczenie i ciężkość odnalezienia się w nowej sytuacji niestety robią swoje. I często było tak, że nie gadaliśmy ze sobą 2-3 dni, a po tych kilku dniach ja już w ogóle nie wiedziałam o co tak naprawdę mi chodzi. Sił:Całus:

Anielinka wczoraj o 11-tej to moje zołzy już na drzemce były:Oczko: Ale macie super z tym spaniem:yes:

Mei :Całus:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cześć,
wczoraj już nie zajrzałam, bo mieliśmy z Kubą plan w końcu się wyspać i po 22-giej byliśmy już w łóżkach, ale jakoś tak zeszło, że i tak zasnęliśmy po północy:Padnięty:Cafe zdrówka dla Olka i sił dla Ciebie. Ja już kiedyś pisalam, ze ja z K. nie pokłóciłam się przez ponad 10 lat znajomości tyle razy co przez ostatnie 2 lata odkąd urodziły się dziewczyny. Zmęczenie i ciężkość odnalezienia się w nowej sytuacji niestety robią swoje. I często było tak, że nie gadaliśmy ze sobą 2-3 dni, a po tych kilku dniach ja już w ogóle nie wiedziałam o co tak naprawdę mi chodzi. Sił:Całus:

Anielinka wczoraj o 11-tej to moje zołzy już na drzemce były:Oczko: Ale macie super z tym spaniem:yes:

Mei :Całus:

jestes usprawidliwiona:36_6_3:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cześć,
wczoraj już nie zajrzałam, bo mieliśmy z Kubą plan w końcu się wyspać i po 22-giej byliśmy już w łóżkach, ale jakoś tak zeszło, że i tak zasnęliśmy po północy:Padnięty:Cafe zdrówka dla Olka i sił dla Ciebie. Ja już kiedyś pisalam, ze ja z K. nie pokłóciłam się przez ponad 10 lat znajomości tyle razy co przez ostatnie 2 lata odkąd urodziły się dziewczyny. Zmęczenie i ciężkość odnalezienia się w nowej sytuacji niestety robią swoje. I często było tak, że nie gadaliśmy ze sobą 2-3 dni, a po tych kilku dniach ja już w ogóle nie wiedziałam o co tak naprawdę mi chodzi. Sił:Całus:

Anielinka wczoraj o 11-tej to moje zołzy już na drzemce były:Oczko: Ale macie super z tym spaniem:yes:

Mei :Całus:

jestes usprawidliwiona:36_6_3:

:D
Film oglądaliśmy:D

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cześć,
wczoraj już nie zajrzałam, bo mieliśmy z Kubą plan w końcu się wyspać i po 22-giej byliśmy już w łóżkach, ale jakoś tak zeszło, że i tak zasnęliśmy po północy:Padnięty:Cafe zdrówka dla Olka i sił dla Ciebie. Ja już kiedyś pisalam, ze ja z K. nie pokłóciłam się przez ponad 10 lat znajomości tyle razy co przez ostatnie 2 lata odkąd urodziły się dziewczyny. Zmęczenie i ciężkość odnalezienia się w nowej sytuacji niestety robią swoje. I często było tak, że nie gadaliśmy ze sobą 2-3 dni, a po tych kilku dniach ja już w ogóle nie wiedziałam o co tak naprawdę mi chodzi. Sił:Całus:

Anielinka wczoraj o 11-tej to moje zołzy już na drzemce były:Oczko: Ale macie super z tym spaniem:yes:

Mei :Całus:

jestes usprawidliwiona:36_6_3:

:D
Film oglądaliśmy:D

ja nie wiem czy jeszcze potrafie ogladac film:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ja dzisiaj bez nastroju. Brzuch mnie boli, do tego mialam dzisiaj jakas brazowa plamke. Latam do kibelka sprawdzac co 5 min czy wszystko ok :((( Jutro mam usg, wiec mi sprawdzi co i jak. Ale jesli dzisiaj cos bedzie nie tak to pojade juz dzisiaj, bo chyba tez przyjmuje.

Cafe z K. ciagle kiepsko? Jak noc?

Andzia to teraz to sie nazywa ogladanie filmu? :hahaha:

Anielinka Ty spiochu!!!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Witam!
Ja dzisiaj bez nastroju. Brzuch mnie boli, do tego mialam dzisiaj jakas brazowa plamke. Latam do kibelka sprawdzac co 5 min czy wszystko ok :((( Jutro mam usg, wiec mi sprawdzi co i jak. Ale jesli dzisiaj cos bedzie nie tak to pojade juz dzisiaj, bo chyba tez przyjmuje.Cafe z K. ciagle kiepsko? Jak noc?

Andzia to teraz to sie nazywa ogladanie filmu? :hahaha:

Anielinka Ty spiochu!!!

:Całus:

Odnośnik do komentarza

siemnko:]

ja tylko na chwilke nie mam weny nadal nastroj mi nie dopisuje;(
na baletach bylo fajnie bylysmy w jednym klubie potem w drugim i trzecim, a na koniec pojechalysmy do mojej przyjaciolki tam wypilysmy sobie no i ok.3bylam w domku..
niby odreagowalam ale wiecie dola mam nadal do tego R.zupelnie zachowuje sie jak gnojek i smarkacz ale to wam napisze na boku...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

moja Kornela dzis od rana poprostu ciagle placze, jak ja wezme na rece to jest szczesliwa gaworzy, smieje sie a jak ja poloze do lozeczka to krzyk taki dziewczyny ze jakby ja na prawde obdzierali ze skory!!!ale kurde nie daje sie i klade ja do lozk i beczy, teraz przysypia, ale tak plakala ze przez sen jeszcze szlocha...:( szkoda mi jej ale nie moge jej ciagle nosic na rekach, bo jestem jedna a ich jest dwoje;((

ide na bok...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe brak wyobrazni to malo powiedziane :(( Gdyby tylko Olek byl u nich to spoko, juz jest dosyc duzy. Ale nigdy w zyciu byscie nie zabrali tam chlopakow!
A jak Olek sie czuje?
Jak noc?

Kasioleqq ale fajnie, ze poimprezowalas!
A Kornela chyba wyczaila juz o co kaman i bedzie walka. A jak noce?
Ide zaraz na bok poczytac co popisalas.

olek ok
od wczoraj ma 37-38 stopni i w sumie to wszsytko
nocki srednie ale nic nie poradze
jednak jest ich dwoch:)
i jak nie jeden cos chce to drugi

Odnośnik do komentarza

Hej,
my po spacerze, niestety Maryśka w ogóle nie chciała iść za ręke i uciekała, a na chodnikach momentami jeszcze slizgawka. No a w sklepie to już całkiem rozpierduchę zrobiły. Jak chodzę z nimi osobno to są jak aniołki, a rezem tragedia:Padnięty:

Kasioleqq fajnie, że balety się udały.
Kornelci może przejdzie, grunt, że jesteś konsekwenta, moze już zebole zaczynają powoli dokuczać?
Cafe no rzeczywiście tata przegiał, dużo ludzi nie zdaje sobie sprawy z tak podstawowych rzeczy, niestety. Mam nadzieje, że chłopaki się nie zdążyli zarazić, a dla Olka zdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...