Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pierniki upieczone, lekko nie było:Oczko:
Dzieciaki dzisiaj dały czadu, a ja w pewnym momencie nie wytrzymałam i darłam papę jak głupia:Nieśmiały:
A hitem jest to, że laski chyba mają różyczkę:Histeria::Histeria::Histeria:
*****, najpierw Zośka pokazała, że boli ją rączka, cała była czerwona w chrostach, to było akurat przed kąpielą, jak je rozebraliśmy w łazience to okazało się, że obie mają chrosty na nogach, rękach i plecach:Histeria::Histeria::Histeria:Wygląda mi to na różyczkę, ale na necie wszędzie pisze, ze przy tym występuje temperatura, nie wiem...probowałam się dodzwonić do Gosi, bo wiem, że kuba niedawno miał, ale nie odbiera...

Odnośnik do komentarza

Anouk o której Julka wstanie jak tak wcześnie poszła spać? Kurde moja trójca zasypia przed 20-tą w stają ostatnio 5-5.30:Histeria::Histeria:

Magda
idź do lekarza, mam nadzieje, ze choć troszke Ci ulży jak posiedzisz w domu...czy to jest normalne, że to tak długo trwa?:Całus:
A P. współczuje::(: I trzymam mocno kciuki, zeby obyło się bez artroskopii...

Misiek boski, teksty ma po prostu czarujące::):

Cafe nie wiem jak to jest z tym kokosem, spróbujesz to zobaczysz:)

ANielinka
ale pech z tą kiecką, współczuje!!! Może rzeczywiście zapytaj w pralni, a nóż widelec coś doradzą?
Ja też zawsze czytam metki, ale powiem szczerze, ze nigdy nie piorę ręcznie, zawsze wrzucam do pralki na pranie ręczne i nigdy nic mi się nie stało.

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej, pierniki upieczone, lekko nie było:Oczko:
Dzieciaki dzisiaj dały czadu, a ja w pewnym momencie nie wytrzymałam i darłam papę jak głupia:Nieśmiały:
A hitem jest to, że laski chyba mają różyczkę:Histeria::Histeria::Histeria:
*****, najpierw Zośka pokazała, że boli ją rączka, cała była czerwona w chrostach, to było akurat przed kąpielą, jak je rozebraliśmy w łazience to okazało się, że obie mają chrosty na nogach, rękach i plecach:Histeria::Histeria::Histeria:Wygląda mi to na różyczkę, ale na necie wszędzie pisze, ze przy tym występuje temperatura, nie wiem...probowałam się dodzwonić do Gosi, bo wiem, że kuba niedawno miał, ale nie odbiera...

Ja pierdziele!!!:Histeria: no oby to jednak nie była różyczka, bo jeszcze by Wam tego brakowało na Święta :Histeria:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia właśnie sobie poczytałam na temat tej cholernej rózyczki i jest napisane, że "czas wylęgania różyczki to 14 do 21 dni. Sygnałem świadczącym o tym, że mamy do czynienia z różyczką, jest powiększenie i bolesność węzłów chłonnych za uszami oraz na karku, temperatura dochodząca nawet do 39st. "
Nie wyglada mi to na rózyczke bo przeciez dziewczyny dobrze się czuły, nie?
a może to od czegos co razem robiły, jadły...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Andzia właśnie sobie poczytałam na temat tej cholernej rózyczki i jest napisane, że "czas wylęgania różyczki to 14 do 21 dni. Sygnałem świadczącym o tym, że mamy do czynienia z różyczką, jest powiększenie i bolesność węzłów chłonnych za uszami oraz na karku, temperatura dochodząca nawet do 39st. "
Nie wyglada mi to na rózyczke bo przeciez dziewczyny dobrze się czuły, nie?
a może to od czegos co razem robiły, jadły...

Też to czytałam, ale na innych stronach jest tylko, ze może być podwyższona temperatura, o węzłach nic nie było. Zresztą wiadomo każde dziecko inaczej przechodzi. Nic, trzeba czekać do rana!

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
Andzia właśnie sobie poczytałam na temat tej cholernej rózyczki i jest napisane, że "czas wylęgania różyczki to 14 do 21 dni. Sygnałem świadczącym o tym, że mamy do czynienia z różyczką, jest powiększenie i bolesność węzłów chłonnych za uszami oraz na karku, temperatura dochodząca nawet do 39st. "
Nie wyglada mi to na rózyczke bo przeciez dziewczyny dobrze się czuły, nie?
a może to od czegos co razem robiły, jadły...

Też to czytałam, ale na innych stronach jest tylko, ze może być podwyższona temperatura, o węzłach nic nie było. Zresztą wiadomo każde dziecko inaczej przechodzi. Nic, trzeba czekać do rana!

No tak, różnie z tym moze byc...mam nadzieje ze jutro już nie będzie śladu po tych krostkach!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
andzia po prostu rece opadaja :Histeria:
tylko ciekawe skad to?

a za pierniki podziwiam

I kto to mówi?:wink:
Jak dziatwa?

hmmm ciagle karmimy,przewijamy,karmimy,przewijamy
a najgorsze kuzwa ,jak przesikaja wszsytko:Histeria: i to kilka razy dziennie
wlasnie czekam na pranie,masakra

Kochana mogę Cię tylko pocieszyć, że masz szczęście, że przy tym nie urządzają kilkugodzinnych koncertów:Całus:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

I kto to mówi?:wink:
Jak dziatwa?

hmmm ciagle karmimy,przewijamy,karmimy,przewijamy
a najgorsze kuzwa ,jak przesikaja wszsytko:Histeria: i to kilka razy dziennie
wlasnie czekam na pranie,masakra

Kochana mogę Cię tylko pocieszyć, że masz szczęście, że przy tym nie urządzają kilkugodzinnych koncertów:Całus:

dokladnie,i tego sie trzymajmy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...