Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

widze,ze u wszsytkich jakies sprzatanko,gotowanko....
ja musze cos upiec na sobote,bo przyjezdzaja rodzice K
i chocby nie wiem co bedzie plak wlasnej roboty :hahaha:

jutro moja siorka zabiera olka
nie wiedzialam czy sie zgodzic czy nie ale w koncu sie zgodzilam
bo wiem,ze sie wybawia i ona naprawde sie nim zajmie
zawsze rysuja,wyciniaja itd

a K pojedzie do pracy
bo jeszcze ma paru klientow w tym roku
a kasa potrzebna :Histeria:

Odnośnik do komentarza

Cafe pewnie masz niedosyt co do zabaw i spędzania czasu z Olkiem , ale fajnie tez ze mozesz liczyć na siostre , troszeczkę oddechu tez Ci sie przyda , jeszcze tez przecież na 100% nie jesteś w formie toż to dopiero tydzień od urodzenia chłopców :) i z połozna super :) ( do nas nikt nie dojechał jak sie Jula urodziła ) a duzo hłopcy spadli z wagą po porodzie ?
Andzia ryzykuj , ryzykuj kto nie ryzykuje ten nie jedzie :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Andzia i co zaryzykowałaś z piernikami???:)
a ja miałam kupic miód i du... zapomniałam :lup: nie wiem czy zdąża się te pierniki pomrozić, czy odrazu zrobie je na gotowo :Oczko:
Anouk a remoncik juz całkowicie zakończony???
Cafe dobrze że Oluś u cioci, korzystaj póki rodzina chce ofiarować swą pomoc :Oczko: a Ty jakie ciacho będziesz pichciać, rafaello?:oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Wiecie co tak się dziś wkurzyłam jak nie wiem, niedawno kupiłam sobie spódnice taką, czarną z zakładkami (z myślą o świętach)...no ale nie o to chodzi, przedwczoraj chciałam ją odświezyć i wyprałam ręcznie, wziełam sie dziś za jej prasowanie, bo akurat deche miałam rozłożoną i tak prasuje i kurna nie moge jej rozprasować, myśle sobie co to za materiał, czytam tą metke czytam, a tam ku*** jak byk napisane CZYŚCIĆ WYŁĄCZNIE CHEMICZNIE :Wściekły::Wściekły::Wściekły: no tak się wku**** jak nie wiem, wziełam ja jeszcze raz wyprałam tym razem w pralce w niskiej temperaturze, chwila moment przeschła i przed chwila ją prasowałam i niby troche lepiej, ale i tak wygląda jak psu z gardła wyciągnięta :Płacz: no ryczeć mi się chce, bo tylko raz miałam ja na sobie...nie wiem, czy teraz to czyszczenie chemiczne coś pomoże???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Andzia i co zaryzykowałaś z piernikami???:)
a ja miałam kupic miód i du... zapomniałam :lup: nie wiem czy zdąża się te pierniki pomrozić, czy odrazu zrobie je na gotowo :Oczko:
Anouk a remoncik juz całkowicie zakończony???
Cafe dobrze że Oluś u cioci, korzystaj póki rodzina chce ofiarować swą pomoc :Oczko: a Ty jakie ciacho będziesz pichciać, rafaello?:oczko:

a mozna wcinac kokos karmiac piersia??

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka szkoda spodnicy..pewnie ma domieszke welny?
moze zapytaj w pralni czy da sie ja jeszcze uratowac?
trzeba patrzec na metki
ja tak zalatwilam sobie ulubiona bluzke kiedys
wydawalo sie zwykla,bawelniana...wyjelam skurczona o polowe :Zły:
bo nie doczytalam,ze trzeba prac recznie

No to jest nauczka na przyszłość :Zły:
a skład spódnicy to bawełna i poliamid, nie wiem nie znam się na tym...ehh nie dość że moja pierwsza spódnica od x czasu to jeszcze takie problemy :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
Andzia i co zaryzykowałaś z piernikami???:)
a ja miałam kupic miód i du... zapomniałam :lup: nie wiem czy zdąża się te pierniki pomrozić, czy odrazu zrobie je na gotowo :Oczko:
Anouk a remoncik juz całkowicie zakończony???
Cafe dobrze że Oluś u cioci, korzystaj póki rodzina chce ofiarować swą pomoc :Oczko: a Ty jakie ciacho będziesz pichciać, rafaello?:oczko:

a mozna wcinac kokos karmiac piersia??

Nie mam pojęcia:o_no:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe Ty jestes naprawde nisamowita. Az mi glupio przy Tobie, bo nic nie robie.
Co do kokosa to nie pamietam czy jadlam, moze nie mialam okazji. Aleja od poczatku jak karmilam Michała to jadlam wszystko. No oprocz cebuli, kapuchy i czosnku, ktorego akurat w ogole nie jem.
Co do Olka to nie miej wyrzutow sumienia. On na tym skorzysta, bo super sie wybawi, a i Tobie bedzie latwiej.

Anielinka wspolczuje zniszczonej spodnicy. JA na Swieta jeszcze nic nie mam do ubrania :lup:

Andzia i jak rodzinne pieczenie piernikow?

Anouk jak Jula nie spala w dzien to o ktorej pojdzie spac wieczorem?

A ja dogorywam. Czuje sie fatalnie. P. umowil mnie jutro do lekarza na 9.15, wiec do pracy nie ide. Co prawda nie do mojej lekarki, ale mi wszystko jedno. z tego dziwnego uczucia/bolu az mam dreszcze :(
Tyle, ze siedzenie w domu nie spowoduje, ze bedzie mniej bolalo :( MAm nadzieje, ze bez problemu da mi zwolnienie.
Mlody uklada puzzle, a ja zamiast siedziec z nim to ciesze sie, ze jest taki zajety, bo myslec mi sie nawet nie chce. Taki sie slodziachny zrobil. Dzisiaj rano spoznilam sie do pracy, bo nie mogl sie ode mnie odkleic. Do tego teksty:
mamusiu, jaka Ty jestes kochana! Az placze!
Za chwile: do mamusi trzeba sie tylko usmiechac. Bede za Toba tesknic.
Bajer ma niezle opanowany :)

Odnośnik do komentarza

si anielinka remont skonczony ..uff.. ale szkoda tej spódniy :( ale faktycznie zrób jak mówi afe i zapytaj poprostu przy okazji gdzies w pralni ..
Cafe o do kokosa to chyba odrobina nie zaszkodzi , aczkolwiek to orzech wie moze powodowa uczulenie , azkolwiek jak mówie pewnie trohe nie zaszkodzi :)
kuna C mi sie na klawiaturze zacina i zasem jakieś głupoty pisze :) a Jula juz śpi !! uf uf uf

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe Ty jestes naprawde nisamowita. Az mi glupio przy Tobie, bo nic nie robie.
Co do kokosa to nie pamietam czy jadlam, moze nie mialam okazji. Aleja od poczatku jak karmilam Michała to jadlam wszystko. No oprocz cebuli, kapuchy i czosnku, ktorego akurat w ogole nie jem.
Co do Olka to nie miej wyrzutow sumienia. On na tym skorzysta, bo super sie wybawi, a i Tobie bedzie latwiej.

Anielinka wspolczuje zniszczonej spodnicy. JA na Swieta jeszcze nic nie mam do ubrania :lup:

Andzia i jak rodzinne pieczenie piernikow?

Anouk jak Jula nie spala w dzien to o ktorej pojdzie spac wieczorem?

A ja dogorywam. Czuje sie fatalnie. P. umowil mnie jutro do lekarza na 9.15, wiec do pracy nie ide. Co prawda nie do mojej lekarki, ale mi wszystko jedno. z tego dziwnego uczucia/bolu az mam dreszcze :(
Tyle, ze siedzenie w domu nie spowoduje, ze bedzie mniej bolalo :( MAm nadzieje, ze bez problemu da mi zwolnienie.
Mlody uklada puzzle, a ja zamiast siedziec z nim to ciesze sie, ze jest taki zajety, bo myslec mi sie nawet nie chce. Taki sie slodziachny zrobil. Dzisiaj rano spoznilam sie do pracy, bo nie mogl sie ode mnie odkleic. Do tego teksty:
mamusiu, jaka Ty jestes kochana! Az placze!
Za chwile: do mamusi trzeba sie tylko usmiechac. Bede za Toba tesknic.
Bajer ma niezle opanowany :)
łahahahah faktycznie niezły kokietek z Miśka :D a o to bedzie potem fju fju :D
a Ty Madzia koniecznie idz do lekarza bo to juz trwa i trwa u Ciebie z tymi bólami :( smutno sie Ciebie czyta jak sie tak męczysz .. moze coś zaradza :** zdrówka !

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

A co tak pusto?

Magda baaardzo mi Ciebie żal ::(: szkoda że lekarze nie moga nic pomóc, a kiedy to może się skończyć? a może idz do jakiegos lekarza specjalisty w dziedzinie tych wrzodów (nawet nie wiem kogo) no bo ileż to mozna się męczyć...trzymaj się kochana!:Całus:
co do P. to bardzo mu współczuje ::(: mam nadzieje że jednak obejdzie sie bez artroskopii, chociaż jak to jest pęknięcie to nie wiem czy rehabilitacja mu pomoże :Zakręcony:
a Misiek jak zwykle słodzi:Podziw: narazie mamusie czaruje, a kiedyś będzie laski kokietował :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...