Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
andzia bidny tata...nie ma sie co dziwic,wiesz....a ile potrwa dochodzenie do formy,domyslam,ze to kwestia indywidualna ale mniejwiecej?

No nietstey z rok, półtorej. Jak mu się skończy zwolnienie to musi wziąć rok renty rehabilitacyjnej:Płacz:

o cholera ! naprawde nie wiedzialam,ze to az tyle czasu potrzeba...to juz w ogole sie nie dziwie,ze jest zalamany:(

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
andzia bidny tata...nie ma sie co dziwic,wiesz....a ile potrwa dochodzenie do formy,domyslam,ze to kwestia indywidualna ale mniejwiecej?

No nietstey z rok, półtorej. Jak mu się skończy zwolnienie to musi wziąć rok renty rehabilitacyjnej:Płacz:

o cholera ! naprawde nie wiedzialam,ze to az tyle czasu potrzeba...to juz w ogole sie nie dziwie,ze jest zalamany:(

Moim zdaniem postępy są duże, coraz więcej i coraz sprawniej chodzi, sama sobie zrobi herbate, pójdzie do łazienki itd. Tego się najbardziej baliśmy, jaki to będzie z łazienką, Stacha biore na rece i zanosze, a ojca nikt raczej nie by nie zaniósł. DO tego boli go ta noga cały czas, nosi specjalne pończochy antyżylakowe, co go też wkurza, wkurza go, że leży w salonie(sypialnia jest na piętrze, wiec odpada) twierzdi, ze ta kanapa to dla murzynów jest itd. No taki bez humoru. Ale bardzo się ucieszył, że zobaczył dziewczyny i w szoku, że tyle gadają: Dziadzia ma ała, tak? Nożka boli? Tak? Nie ma gipsu, nie? Stasiu ma gips, dziadzia nie ma gipsu? I tak w kółko::):

Odnośnik do komentarza

ale mnie znow t wkurwila...
miala sie zajac mlodym w sobote,zebysmy na spokojnie mogli zajac sie sklepem no ale oczywiscie chora....ja wiem wiem za chorobe nikt nie moze ale raz kuzwa na ruski rok potrzebujemy jej pomocy to wielce chora...no rece opadaja...
juz nie wpomne o tym,ze nawet nie zadzwoni i sie spyta jak tam olek ....no bo o mnie sie przeciez pytac nie bedzie

no chodze i rycze...
w dodatku olek nie chce spac
a buraczki na obiad to nie byl dobry pomysl,bo wszystko upierd.....

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe :Całus:
Nie denerwuj się tak.
Buraczki się sprzątną, a teściowa dobrze, ze uprzedziła, ze chora, przynajmniej Olka nie zarazi. Moja by z zapaleniem oskrzeli i grypą żołądkową przyszła. A rodzice nie wezmą go troche?

ehhhh mi teraz duzo nie trzeba...juz K oberwal przez telefon...
pewnie,ze dobrze,ze uprzedzila ale juz naprawde nie mamy na kogo liczyc
moi ostatnio cos tez srednio ...
moja siorka zostanie....ale to jednak calutka sobota...moze mama pozniej go przejmie

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe :Całus:
Nie denerwuj się tak.
Buraczki się sprzątną, a teściowa dobrze, ze uprzedziła, ze chora, przynajmniej Olka nie zarazi. Moja by z zapaleniem oskrzeli i grypą żołądkową przyszła. A rodzice nie wezmą go troche?

ehhhh mi teraz duzo nie trzeba...juz K oberwal przez telefon...
pewnie,ze dobrze,ze uprzedzila ale juz naprawde nie mamy na kogo liczyc
moi ostatnio cos tez srednio ...
moja siorka zostanie....ale to jednak calutka sobota...moze mama pozniej go przejmie

Wiem jak to jest:Całus:
Ja dzisiaj tez gadałam u rodziców, że mi ciężko, że teraz jak Weronika wyjedzie to w ogóle się osram itd. i też nic nie zaproponowała. W środę jedziemy ze Stachem do Poznania i tez nie bardzo wiem co z nimi zrobić. A samotne zakupy, Ikea czy cuś to w ogóle marzenie...

Odnośnik do komentarza

Cafe ja juz się przyzwyczaiłam, że jesteśmy zdani tylko na siebie, ale czasem rzeczywiście cieżko i przykro. T. niby chętna, siedzi w domu i nie pracuje, ale jak mam póniej słuchać jak pieprzy po rodzinie, że ona taka biedna, nie ma na nic czasu, bo musi mi pomagać, to mi się odechciewa- a takie rzeczy wygadywała, jak przychodziłą do mnie raz dziennie na pół godziny posiedzieć z dziewczynami, żebym mogła odebrać Stacha z p-kola:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Andzia jej, nie wiedzialam, ze taty rehabilitacja tak dlugo bedzie trwala. No, ale najgorsze pocztaki, jak tata juz jako tako dojdzie do siebie i nie bedzie tak uwiazany do jednego miejsca to i humor mu sie poprawi.

Cafe tak to jest z tesciowymi! Ja wiem, ze nie kazdy ma powolanie, zeby zajmowac sie wnukami, ale zeby nie pomoc czase, nie zadzwonic i sie spytac jak sie czujecie...

Ale ci ja pisze. Moja przez cala ciaze nie spytala jak sie czuje, po porodzie tez nie, nawet nie zadzwonila pogratulowac. A do nas przyszla jak Michał mial 2 tyg. poproszona przez P. (a mieszkaja 10 min samochodem od nas).
Wczoraj P. konczyl juz o 12.30, ale mial spotkanie z komitetm rodzicielskim. Poprosil czy moze odebrac Miska godzien pozniej. Tesciowa odmowila, bo koniecznie musiala jechac juz gdzies n promocje :lup: , bo przeciez wszystko wykupia.
W ogole jak jade po malego to nigdy sie nawte nie usmiechnie.
No to i ja sie wygadalam :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia jej, nie wiedzialam, ze taty rehabilitacja tak dlugo bedzie trwala. No, ale najgorsze pocztaki, jak tata juz jako tako dojdzie do siebie i nie bedzie tak uwiazany do jednego miejsca to i humor mu sie poprawi.

Cafe tak to jest z tesciowymi! Ja wiem, ze nie kazdy ma powolanie, zeby zajmowac sie wnukami, ale zeby nie pomoc czase, nie zadzwonic i sie spytac jak sie czujecie...

Ale ci ja pisze. Moja przez cala ciaze nie spytala jak sie czuje, po porodzie tez nie, nawet nie zadzwonila pogratulowac. A do nas przyszla jak Michał mial 2 tyg. poproszona przez P. (a mieszkaja 10 min samochodem od nas).
Wczoraj P. konczyl juz o 12.30, ale mial spotkanie z komitetm rodzicielskim. Poprosil czy moze odebrac Miska godzien pozniej. Tesciowa odmowila, bo koniecznie musiala jechac juz gdzies n promocje :lup: , bo przeciez wszystko wykupia.
W ogole jak jade po malego to nigdy sie nawte nie usmiechnie.
No to i ja sie wygadalam :)

I co? P. zabrał Michała na rade?
Ja pitole, nie moge z ludzi, którzy tak latają na te wszystkie promocje:lup:
Ja mam ciotkę, która majątki wydaje na wszystkie gazety z dodatkami, z płytami, torebkami i innymi szajsami:lup: A jej dzieci nigdy nie były na wakacjach, koloniach itp. bo ich nie stac, ale ile wydaje miesięcznie na te swoje promocje to nie liczy:lup:

Odnośnik do komentarza

cafe82
wstawilam pranie,tylko kiedy to wyschnie??
gdybym tylko miala miejsce to kupilabym suszarke,super sprawa ale gabarytami przypomina duza pralke wiec nie da rady w naszej klitce...ale jesli na nowym mieszkaniu bedzie wieksza lazienka to nie bede sie zastanawiac

nie wiem czy dobrze pamietam ale ja kiedys widzialam pralke z szuszarka w jednym tylko pewnie cena byla kosmiczna....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Justynka ale macie super z tą Ikeą, ja mam najbliższą w Gdańsku czyli jakieś 100 km:) niestety...
Cafe ale pech z tą sobotą, no ale z teściowymi niestety tak bywa, że jak są potrezbne to zawsze im coś wypada :lup: ten tak się ma...
ja też nie moge się doczekać Twojej wizyty u gina::): wogóle to masz jakieś zdjęcia chłopaków z usg???
Andzia uuu no to przed tatą jeszcze kupe czasu póki dojdzie do siebie:( najważniejsze żeby się nie poddawał i myślał pozytywnie, to pewnie pójdzie wszystko łatwiej i sprawniej...no ale to już wszystko w jego mocy.
A Twoja mama gdzieś pracuje??? mogła by faktycznie czasem zaproponować pomoc, no chyba że się nie domyśla że Ci ciężko...

A my wyszłyśmy po obiedzie na dwór, słonko świeciło, ale zimny wiatr wiał, Amelce rączki bardzo zmarzły bo byłyśmy rowerkiem, chyba na takie wypady trzeba rękawiczki zabierać...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Właśnie położyłam kobity, K. jeszcze nie ma::(:

Justynka super, że macie tak blisko Ikee, jakie krzesełko kupiłaś?
Cafe jak często masz teraz wizyty?
ANielinka my tez wyszłyśmy popołudniuu i wydawało się ciepło, słonko świeciło, ale łapska zmarzły.A
A moja mama jest dyrektorem PKO, pracuje 9-18, do tego ma sporo znajomych, baseny, rowery, fitnessy itp., ale rzeczywiścvie mogłaby się raz na ruski rok pświecić./ Jak dziewczyny były mnijesze to je czasem zabierała na weekend, w karnawale jak chodziliśmy na zabawy to tez u niej zostawały, ale ponad pół roku cichosza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...