Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
gosiammm
Ja oszaleje z tym moim Kubą chodzi i mówi ciągle "nie ma" potrafi coś schować żeby tylko sobie ponarzekać, że czegoś nie ma:36_11_1:

Haha, u mnie tez był taki okres:)
Właśnie widziałam Kube na n-k, wrzuć tutaj pare fotek:)
Bo ja Wam zaraz pofoczem:)

Poszukam i wrzucę jakieś fotki:)

hehe mój Kuba siedzi obok i naśladuje parentingowe emoty :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Podziękować.
Czekam na Wasze foteczki:)

Wystawiłam już 8 aukcji:)

Słuchajcie, ma zimową kutrke chłopięcą Cool Club, rozmiar 104. Kurtka jest w bardzo dobrym stanie, jedynie zamek lekko się zacina, pewnie trzeba go wymienic, dlatego nawet jej nie wystawiam, wiec jeżeli któraś jest chętna, to dajcie mi znać. Kolory czerwono granatowe, jakby co moge wstawic fote

Odnośnik do komentarza

Polozylam gadzine spac.
Zaraz biore sie za prasowanie, P. wystawil deche i chce sam prasowac, ale niech mu bedzie :hahaha:
I tak biedak musi zaraz psa wykapac.

Andzia fotki bossssskie! I w ogole jakie piekne zdjecia, no i model i modelki zajefajni!!! Ale dziewczyny urosly od naszego spotkania!

Gosia super z ta praca sie ulozylo. Godziny rewelacja. Nie napracujesz sie, a jednak wychodzisz z domu. Opieka dla Kubusia sie nie martwisz, wiec bajka!

Do P-nia nie dojedzemy:( Przez samochody splukalismy sie na amen, a mamy mnostwo wydatkow.

Odnośnik do komentarza

Andzia no własnie przeglądałam fotki jak obiecałam, że jakieś tutaj zamieszczę i ostatnie fotki jakie mam to z tego wyjazdu do kuzyna P. gdzie obcinaliśmy Kubę i te wam zamieszczałam i te dzisiejsze z parówą... Muszę się jeszcze P. spytać, czy skopiował jakieś fotki od swojej siostry bo robiła Kubie jak ostatnio była... Sama jestem zdziwiona jak mało my fotek ostatnio robimy:/

Odnośnik do komentarza

Wkurzyłam się bo napisałam takiego wielkiego posta i mi wcieło internet :Wściekły:

Gosia fajnie Cię czytać, widać że duzo się u Was dzieje:) super masz prace, fajne godziny, no i bomba ze studiami!!!

Andzia super foteczki, bardzo podoba mi się ta od tyłu- super ujęcie :Podziw:
wow ale zaszalałas z aukcjami na allegro, oby wszystko poszło!!!
jak tata???

Cafe brawa dla Olka za nowe słówka:) jeszcze troche i bedziesz chciała żeby przez chwile zamilczał:) bo bedzie zadawał Ci mnóstwo pytań- zobaczysz :Oczko:
Amelka z dnia na dzień coraz bardziej rozgadana, dziś na podwórku jak bylismy to przyłozyła ręke do ucha tak jakby nasłuchiwała i mówi "mama słyszysz samolot leci" :hahaha: albo często używa słowo "popatrz mama..." i na wszystko musze patrzeć, ogladać itp. super jest coraz weselej:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
U nas tez pogoda beznadziejna. Niby jest dosyc cieplo, ale pochmurno.
Wczoraj ogladalam mecz siatkarzy i po tych emocjach nie moglam zasnac :lup:

Andzia ale zaszalalas na Allegro. Ja chyba nie mam do tego zdolnosci. No, ale ciuchy leza i musze sie za to zabrac.
Nic wlasnie nie pisalas jak tata!?

Gosia suuuper z ta praca!!! Ale i tak postaraj sie czesciej do nas odzywac.

Misiek rozmiar kapci ma 24 i juz palec mu wystaje. Adidasy teraz nosi 25,5. Nie chche nawet o zimowych butach myslec :lup:

Bardzo zaluje, ze nie uda nam sie jechac do P-nia. Niestety kupa kasy nam w tamtym roku poszla na taki wyjazd, wiec teraz nie ma szans. Chyba dopiero na wiosne cos pomyslimy :)

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

i u nas leje :Zły:

magda szkoda ,ze jednak poznan nie wypali ale rozumiem,naprawde rozumiem
a na wiosne super pomysl...bede juz laska :sofunny: wiec bede mogla sie pokazac :sofunny:

a poniewaz leje a K mial cos tam montowac na zewnatrz,to zostaje domu :yipi:
suuuper ale za chwile bierzemy sie za lazienke,chcemy troche odswiezyc....sufit itd...wiec bedzie co robic,niestety z olkiem :(

ja juz wzielam sie od rana za obiady,zeby pozniej nie latac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...