Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:)

Kuba marudzi strasznie dzisiaj... ale to pewnie przez zębole... Coś czuje , że znów będzie hurtowy wysyp:/
Pogodziłam się psychicznie z tym, że pójdę na studia w październiku... no bo co mam zrobić... Pocieszam się tym, że może do tego czasu będziemy mieć auto i będzie mi łatwiej dojeżdżać...
Skończyły mi się tabletki do zmywarki i czeka mnie ręczne zmywanie:36_2_43:
Kuba w południe przytrzasnął sobie palce szufladą, rozpłakał się i w końcu zasnął... A potem śpiewał przez sen :hahaha:

Cafe zdrówka dla Olka!
Andzia dla was też niezmiennie zdrowia!!!
Anielinka jak tam badania???
Magda jak tam???

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
ja dziś miałam taki niemrawy dzień, że w dzień jak Amelka poszła spać to i ja się położyłam, bo ten katar mnie tak dobija że głowa ćmi i nie miałam siły dzis na nic :uff2:
u lekarza nic ciekawego, załozyli mi dziś ten aparat monitorujący moje serducho, a jutro odczyt i wszystkie badania :36_19_3: także jutro będe (mam nadzieje) wszystko wiedziała.
czeka mnie dzis cięzka noc :Kiepsko: bo ten aparat co 20-30 min. mierzy ciśnienie, burczy i "napompowuje" mi ręke i to dosyc mocno :Histeria:

Gosia to kiepsko wyszło z tymi studiami, mam jednak nadzieje że wszystko pójdzie po twojej mysli i się poukłada...
Cafe mam nadzieje że ta Olkowa gorączka to tylko na ząbki...
Andzia a jak Staś- dalej tak mocno kaszle??
Magda co u Ciebie?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny ja to tylko na chwilke myslalam ze magda sie juz pojawila i ze u mniej juz dobrze....

cafe ale masz wene ja tez chce...mnie cos chyba bierze a najlepsze jest to ze napuchlam z jednej stron ida mi osemki masakra jak boli....ja wspolczuje tym naszym dzieciom...

andzia paczki powiadasz ja to zjadlam dzisiaj 3 sztuki i mam dosc....

anielinka ja tez mialam holtera i to dwa razy i czekalam na wyniki po 2 tygodnie, oni zbytnio sie nie spiesza z odczytaniem tego....ale ja mialam bez mierzenia cisnienia....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

I gdzie ta Magda?
Stachu leży w łóżku, ostatnio coraz pozniej chodzi spac:Histeria:
Musze ogarnac syf, na szczescie troche lepiej sie czuje, z nosa nadal leci, ale juz mam wiecej sił, pewnie dlatego, ze dzieci śpią i spokój w domu:Oczko:

Justynka współczuje bólu zęba
Gosia fajnie z tym dofinansowaniem, do października nei tak daleko, tak jak mówisz, może do tego czasu niektóre inne sparwy sie rozwiażą
Anielinka obyło się bez golenia klaty:Oczko:???
Obyś jutro usłyszała same dobre wiadomości. I kuruj sie, chociaz jak mąż w domu, to możesz troche posymulowac:Oczko:
Cafe a jak w ogóle nowa lokalizacja? Większy ruch? I kiedy bedziesz miała net w sklepei?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...