Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia ja tez mam dosyc zimy, tego ubierania, błocka i śniegu w chacie:Kiepsko:
Anielinka współczuje nocki, oby czwartkowe badania wyjasniły co Ci dolega.
Magda astma to cieżki temat, STasiu tez jest na wziewach, do tego ma alergie na roztocza, które tez moga powodowac takie ataki. Niuemniej jednak musimy zrobic jakies badfania w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79

A ja ciagle w dołku i przez to nie moge nawet jesc, ale to akurat mi na dobre wyjdzie.

Ja ci dam!!!! Jakie dobre?? Chudzino!! Mi może by to na dobre wyszło, ale nie Tobie...
Sił kochana! Mam nadzieję, że już niedługo zakopiesz ten dół:Kiss of love:

MAm nadzieje, ze w czwartek go zakopie i znowu bedzie wsio ok. ale trzeba czekac, a czas taaaak sie ciagnie.

Odnośnik do komentarza

Moje towarzystwo zjadło zupe, dziewczyny poszły do łózek, a Stasiu do zabawek.
Stasiu czuje sie duuużo lepiej i w związku z tym wymyślał takie głupoty, tylko musiałam chodzic i patrzec na nich, najpierw skakali z kanapy, pozniej sie gonili, a na koniec pozakłądali sobie reczniki na głowy i byli duchami:Histeria:
Musze zrobic szybko zapiekanke, ale zjemy ja chyba dopiero wieczorkiem, jak wrócimy od lekarza.

Odnośnik do komentarza

andzia
Gosia :Całus:
Musisz chyba troszke sie odciąc od tego, wiem, ze to trudne, bo to w końcu mama, ale nie możesz sie tak ciągle zadręczać. A tata jak?

A tata zupełnie inny... nie krytykuje... doradza...ale nie narzuca swojego zdania...
Wiem, ze muszę się od tego odciąć... ale jakoś nie potrafię... a każde słowo mamy mnie tak rani... ona myśli chyba, że ja sobie wszystko co powiem jednym uchem wpuszczę, a drugim wypuszcze, a ja to potem jak głupia przeżywam....

Odnośnik do komentarza

Hej!
Ale jestem zmeczona. Zaraz ide spac. Byla kuzynka, pogadalysmy. W koncu zmienilam Michalowi lekarza. Ufff, tyle na tym myslalam, ale juz z glowy. Czwartkowe szczepienie juz u niego.

U nas dalej dolek, jakby bylo malo to doszly kolejne problemy. Ehhh, szkoda gadac!

Andzia jak Stasiu?

Gosia wspolczuje sytuacji z mama. Rozumiem jak moze to dolowac. KAzdy moze gadac co chce, ale czlowiek sie nie przejmuje, a jak mama cos powie to sie przezywa. Szkoda, ze nie liczy sie z Twoimi uczuciami :( Zamiast podnosic Cie na duchu to doluje. Trudne sa relacje doroslych corek z matkami. Fajnie, ze tata jest inny! Tulam mocno i glowa do gory!

Odnośnik do komentarza

ALe tu cisza, dziewczyny halooooooooooooo???
Ja właśnie skonczyłam myc podłogi:Padnięty:
Wrócilismy przed 20-ta, szybkie mycie dziewczyn, Stachu stwierdził, ze nie lubi spac, wiec oglądał ze mna Mjm, ale na przemian albo gadał, albo kaszlał, wiec za duzo z filmu nie wiem:Rozgniewany:

U lekarza ok. Stasiu osłuchowo czysty, gardło tez, kaszel typowo krtaniowy. Lekarz stwierdził, ze po prostu tak ma, sa dzieci, które czesto choruja na krtan i po prostu musza z tego wyrosnac. Byc moze powietrze lub cos do jedzenie wzmaga te ataki kaszlu. Dostalismy skierowanie na badania, na spirometrie jest troszke za mały, a jak wyzdrowieje to mamy powtórzyc testy alergiczne, bo byc moze te któe miał robione 2 lata temu nie były miarodajne-Staś był za mały.
ZOłzy dały takiego czadu w gabinecie, ze az mi było wstyd. Wszystkie szafy otwierały, świgały ulotkami, przewróciły parawan, obłęd:Wściekły:W koncu zaczeły sie rozbierac, wiec było 5 minut spokoju:Histeria:ALe sa zdrowe.

Odnośnik do komentarza

Hejo...
a my dziś wybyłayśmy do mojej koleżanki, my sobie pogadałysmy, ale dziewczyny wogole się nie bawiły razem...Amelka wręcz uciekała od tamtej, bo córka mojej koleżanki baaardzo nadpobudliwa i aż nadopiekuńcza, co chwile wciskała Amelce do buzi ciastka, paluszki, soczek, wkońcu Amelka zauważyła że nie przelewki z nia i zaczeła uciekać od niej:))

Magda ale ci się nawaliło spraw na głowe, mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i juz bedzie ok, trzymam kciuki! :Kiss of love:
Gosia współczuje takich relacji z mamą:(( bo przeciez jak każda matka powinna pomóc doradzić, a nie dołowac...ehh moja też czasami jak coś powie to pół dnia mnie męczy:(
Andzia i co lekarz powiedział???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Gosia strasznie współczuje, wiem jak Ci trudno, ciężko cokolwiek radzic. Dobrze, ze chcoiaz tata ma inne podejscie.
Fajnie ze spacerem, Kuba wysiedzi tak długo w wózku?

Magda
tulam CIe mocno, co sie dzieje, naprawde zaczynam sie powaznie niepokoic???

Anielinka to prtzed zołzami Amelka by dopiero uciekała. One jak kogoś dorwą, to strach sie bac:Oczko: MAcie jakies plany na Ł. urlop?

Odnośnik do komentarza

anielinka
o Hej Andzia
no to dobrze że dzieci zdrowe, ale zołzy dały czadu, musiałaś się pewnie nieźle za nimi nabiegać... :o_noo:

Daj spokój, w ogóle nie mogłam z nim spokojnie porozmawiac.
W dodatku ten lekarz cały czas mi wmawia, ze od razu widac, ze one po mnie takie temperamentne, skad moze wiedziec, w ogóle mnie nie zna:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Andzia też tak sobie pomyslałam o Twoich dziewczynach że one takie żywiołowe jak i córka mojej koleżanki, ma taki sam problem jak ty- wchodzi z łózka na parapet, ostatnio krzesła w kuchni tez obcykała, mówi że taaak się przy niej nalata, że wieczorami jest padnięta...:Padnięty:
a planów urlopowych żadnych nie mamy, poprostu nie ma kasy na urlopowamie, no i jeszcze w czwrtek i piątek będe musiała lekarza załatwic...więc nawet nie ma kiedy...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
o Hej Andzia
no to dobrze że dzieci zdrowe, ale zołzy dały czadu, musiałaś się pewnie nieźle za nimi nabiegać... :o_noo:

Daj spokój, w ogóle nie mogłam z nim spokojnie porozmawiac.
W dodatku ten lekarz cały czas mi wmawia, ze od razu widac, ze one po mnie takie temperamentne, skad moze wiedziec, w ogóle mnie nie zna:Oczko:

może masz to w oczach wypisane :36_1_21::36_1_21:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...