Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka olek odpukac od zawsze ma apetyt
miecho gotuje,uzywam duuuzo ziol...pieprz ziolowy....sol baaardzo rzadko
do tego warzywka,teraz glownie mrozonki
poza tym ryz,kasza,ziemniaki,makaron....kluchy takie kladzione robie sama.....maka,jajo,troszke mleka i gotowe
czesto jakas zupka....wrzucam to co mam...marchewka,brokuly,kalafior,fasolka....zielenina i tyle

Odnośnik do komentarza

Czesc!
Nareszcie dopadlam lapka. I nie moglam wlaczyc neta chyba z pol godz. Normalnie ryczec mi sie chcialo :lup:
Ale juz jestem.
Przede wszystkim to zdrowka dla wszystkich chorowitkow!

Cafe a Wam zycze podjecia najlepszej decyzji! Tak jak Andzia napisaa: nic na sile! I nie moge sie doczekac tej Basienki ... i reszty alfabetu. JAk bedzie za kazdym razem po 2 to szybciej pojdzie :hahaha:
JA juz Ci odpisywalam o pneumo, ale pewnie nie zauwazylas. Min. odstep miedzy dawkami to 2 m-ce.

Jejku, i juz zapomnialam co dalej. Tak sie dzisiaj rozpisalyscie!

Aaaa, Anouk czyli rehabiliotacja dalej w nowym roku???

Co do jedzenia to u nas raz lepiej raz gorzej, ale wydaje mi sie, ze skoro Michał dobrze wyglada to nie je wystarczajaco :)

Odnośnik do komentarza

Egzamin ok! Co prawda wynikow jeszcze nie ma, ale wiem ze napisalam super. Wasze kciuki sie przydaly :o_master: A przy okazji pomoglam jeszcze kilku osobom :)
Egzamin byl do korpusu sluzby cywilnej, niestety sikawkowa nie bede, choc bardzo bym chciala.

Mowilyscie, ze nie jest tak rozowo z tym chodzeniem maluchow i musze przyznac racje. Ostatni raz bylismy dzisiaj z Michalem na zakupach. Latal po calym skplepei, wszystko rozwalal i zawsze chcial isc w odwrotnym kierunku niz my :lup: Do tego odkryl, ze potrafi chodzic do tylu i trenowal w Tesco. Masakra jakas! NA spacerach tez juz tylko za reke albo sam. Armagedon!

A, jeszcze ta nieszczesna opera. Powiem jedno - nigdy wiecej!!! Zasnelam w pierwszej czesci. Hihihih! Oni wyja na maksa, aj a spie. normlanie masakra. NA przerwie myslalam, ze P. mnie zabije. Cale szczescie druga polowa byla w miarei jakos wytrwalismy. Gdyby nie to, ze byl tam tez moj komendant to bysmy wyszli w polowie.

Odnośnik do komentarza

Witam Was! Kuchnie machnelam,zmywara zaladowana, Na Wspolnej ogladnieteJuleczka poki co spi i oby tak dalej!!:lasso:dzis cos nie miala apetytu, ale znowu sie slini, wiec moze to zebicha ida. Ostatnio wszystkie cztery gorne na raz wychodzily, dwie jedynki i dwojki, ale byla jazda!!!:36_2_16: Ja dalej z czerwonym i cieknacym nosem i z kaszlem, jutro mam lekarza, dzieki za slowa otuchy:flower2:
Anielinka- moja Jula wczesniej tez wczesniej jak nie chciala obiadu to dawalam mleko, ale jak zaczela p-kole to dostaje tam do jedzenia wode i je z dziecmi duzo wiecej rekami, sama... nie wierzylam przedszkolankom, az polozylam jej jedzenie na stoliku i pozwolilam samej brac, bylam w szoku!!! a zawsze byla niejadkiem i prawie jej zeberka wystawaly!:36_2_13:Musialam przerwac pisac posta bo obowiazki wzywaly, mam nadzieje, ze to falszyway alarm...Julka kaszlala i krzyczala, dostala mleko i syrop i smok oczywiscie, narazie cisza, zeby tak zostalo:glass:
Gosia- nie przejmuj sie, nie ma ludzi idealnych z ksiazek, a nam tez czasem nerwy maja prawo puscic.
Andzia-Ty to dla mnie jestes mistrzem, ja mam 2 siostry blizniaczki (starsze o 8 lat) moja mama wychowywala je sama, jak mi opowiada teraz to nie wiem naprawde jak ona sobie radzila, masakra!! Ale mi wyszedl dlugasny post, a mialam Majewskiego ogladac!:36_33_12:

Odnośnik do komentarza

Heloooo
a ja po Mjm zabrałam się za mycie garów i prasowanie, teraz zrobiłam sobie ziołową herbatke i polatam troche po necie, dalej patrze na zabawki i szukam jakiejś inspiracji, jak tak dalej będzie to mnie Nowy Rok zastanie :36_1_21:
Magda super że egzamin się udał, tzn. napewno się uda:).. a lataniem za Michałem w markecie wcale mnie nie przestraszyło, ja też bym tak chciała!!!!!!!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Sylwia ja już próbowałam dawać Amelce samej jeść obiad, tylko że jak nabierała na łyżeczke to po drodze jej wylatywało na bluzke, spodnie i na wszystko wokoło :Szok: głównie chodziło o to żeby się jedzeniem pobawić, a nie zjeść:) dziś zjadła słoiczek, ale też nie za dużo, jutro ugotuje zupe, może się skusi...za to na podwieczorek zjadła pół kanapki z szynką i nawet nie wypluwała:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Podobno dzieciaczki tez ucza sie szybko od innych dzieci, nasza Julka nauczyla sie tak pic wode z kubka niekapka, wczesniej do jedzenia bylo tylko mleko. A tak z innej beczki... czemu oni w Polsce mowia ze w Szwecji bedzie zakaz solarium, jedna firma, ktora ma kluby fitness wycofuje sie z lozek solarium, fakt ze najwieksza w calej Skandynawii, ale jako takie solarium nie jest zakazane, jakie bzdury w tej teleiwzji opowiadaja.... Dobranoc, do jutra!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...