Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia ale masz wesolo z dziewczynkami! Sa swietne i przekochane. Filmiki suuuper! Nasmialam sie jak sie obijaly lapkami :hahaha:

Rena oby wiecej dobrych nocek!! Co do ciuchow to dramat, co? Ja przynajmniej mam tak, a jak jest jakas kasa to zawsze trzeba cos kupic Michalowi.

Moj gad juz spi od pol godziny. Teraz jakos drzemki ma wczesniej i dzieki temu chodzi spac zaraz po 19. P. na treningu, wiec luz. A ze mi dzisiaj dzialal na nerwy to z przyjemnoscia odpoczywam :)

Super, ze juz weekend! Tyle, ze P. jutro caaaly dzien nie ma i ja sama z Miskiem, a pogoda zapowiada sie niezbyt ciekawa. Teraz ciezko z Miskiem, bo jeszcze pewnie nie stoi, a wstaje wszedzie gdzie sie da i probuje chodzic przy meblach. I trzeba go ciagle asekurowac. Ale co ja Wam bede opowiadac ... :)

Odnośnik do komentarza

Andzia dziewczyny są bombowe, fajnie się ze sobą bawią i...biją:)) dawaj więcej takich filmików :oczko:
Magda skąd ja to znam, moja Amelka w rozwoju idzie prawie "łeb w łeb" z Michałkiem, więc rozumiem cię doskonale :)))
byliśmy u lekarza, z Amelką wszystko w porządku - całe szczęście, uszy ok, gardło ok...więc jestem spokojna, nawet już nie gorączkuje...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka my juz tez psie miski przeszlismy :) Mlody wylal cala wode, a potem polozyl sie w to i rozmazywal naokolo :lup:

Cafe wspolczuje, ze bedziesz sama. I rozumiem Twoja zlosc. Pamietam jak w tamtym roku P. musial jechac to za kazdym razem bylo mi smutno, bylam wsciekla i najgorsze, bo wyzywalam sie na P. jakby to byla jego wna :(

Ja ciagle myje zabki ta szczoteczka nakladana na palec.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na minutkę! Mam dzisiaj niestety ciąg dalszy romansu z buraczkami;)
Andzia filmiki suuuper!!!
Cafe współczuje, że zostajesz sama w przyszłym tygodniu...
Anielinka ciesze się, że Amelce przeszła gorączka:)
Beata to ty się pytałaś jak przyrządzam buraczki??? Przepraszam ale nie pamiętam:) ja robię z tego przepisu:Wielkie Ĺťarcie - Buraczki na zimę

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja!
U nas tez pogoda do d.... Zimno, pada, wieje :((( P. na meczu, mlody spi, ale pewnie zaraz sie obudzi :(
Całe sczescie jest drugi samochod, wiec jak mlody wstanie to mykniemy na jakies zakupy. Biedk nie ma zadnej czapki na uszy, takiej na dzisiejsza pogode. A moze cos mu ciekawego wynajde!

Gosia super, ze w poradni wszystko ok! Ile Kuba wazy? Obkupiliscie go w jakims wiekszym sklepie?
JA musze chyba do lumpa sie wybrac.

Odnośnik do komentarza

Alllllle tutaj dzisiaj cisza....
U nas też paskudna pogoda:/ Ale wygoniłam chłopaków na spacer, żeby chatę doprowadzić do porządku... po romansie z burakami kuchnia wyglądała jak pobojowisko!!!
Magda my na zakupach byliśmy w H&M tam kupiliśmy małemu czapkę i rękawiczki już na zimę (bo kombinezon też już ma), tenisówki, body z długim rękawem i wpadliśmy też do tesco, zawsze kupuje małemu stamtąd body bo nic się z nimi nie dzieje, a są taniutkie, dostał jeszcze sweterek i bluzkę... Jakiś czas temu na wiosennej wyprzedaży w cocodrillo kupiliśmy mu kurtkę na jesień i dobrze bo na dzisiejszą pogodę była jak znalazł... a więc Kuba jako tako ubrany na jesień...

Odnośnik do komentarza

My juz w domu. Najpierw zaliczylismy wizyte u moich przyjaciol i chrzesniaka. Michał super sie bawil z 5-ciolatkiem!!! Gonili sie, mlody nasmial sie , napiszczal. super!

W H&M pusto. Mialam tam upatrzona kurtke na zime (Cafe taka jak Twoj Olek mial na wiosne, tylko ze ocieplana) i bylo rozmiarow, chcialam kupic czapke na teraz, bo ma same z daszkiem to nie bylo ani jednej. No i chcialam jeszcze kupic te skarpety ze skorzana podeszwa i byly brzydkie. A musialam juz patrzec w tej czescie dla starszych dzieci, bo tak gdzie niemowlaki to najwieksze sa 20-21 :(

Odnośnik do komentarza

Magda Kuba waży 11,7 kg:)

Ale kicha z zakupami:/ szkoda, że w H&M było wszystko tak przebrane:/

Ja za to cos ostatnio w lumpkach nie mogę nic trafić:/

Kupiliśmy dzisiaj Kubie garnuszek na klocuszek:) już kiedyś chciałam go kupić... Może nauczy się w końcu wkładać przedmioty do środka bo on jak na razie jakikolwiek pojemnik z zabawkami dorwie to wszystko z niego wyjmuje, a w drugą stronę to już mu się nie widzi...

Odnośnik do komentarza

Hej,
wczorajszy babski wypad udany, kino, drineczki i zlądowałam w domu po 2-giej, o 6-tej pobudka:Kiepsko:
ZOsia dzis troche goraczkowała, mysle, ze przez zeby, bo rączki cały czas w buzi. Oby jutro było bez goraczki...
Skoczyliśmy do Poznania, ale tylko do h&m, zeby nie zmarnowac tych kuponow i do domu. Piękne sa ciuszki, ach...

Dziękuje za miłę komentarze dot. filmików, czekam na Wasze:)

Cafe daj znac jak po roczku i co Olus wybrał?
Gosia ładna waga Kubusia, fajnie, ze zakupy sie udały
Anielinka jak Amelka?
Magda szkoda, ze zakupy sie nie udały, w Poznaniu było w czym wybierac, mogłąś mowic, to bym CI cos kupiła:D

Odnośnik do komentarza

tyle co wrocilismy....
K probuje ululac mlodego a ja myk do was na minutke,bo musze ogarnac syf....troche jedzenia zaostalo wiec musze cos z tym zrobic....no i jutro mamy caly dzien znajomych wiec obowiazkowo musze jeszcze posprzatac.....tylko kiedy?
na szczescie obiad z glowy :)

magda szkoda,ze na nic nie trafiliscie(kurta u nas jeszcze teraz dobra)
andzia no to sobie pospalas:)moze uda sie tej nocy odespac
goska kubulek ma niezla wage:) ile olek wazy nie mam pojecia....jak go wazymy to wychodzi ze jakies 12 kilo

Odnośnik do komentarza

anielinka jak amelka?
tynia jak wesele?

roczek udany,mlody sie wybiegal bo byl nasz chrzesniak(ze stycznia 2008) wiec niezle dali czadu....
jedzenie pyszne,goscie zadowoleni....przed 20 towarzystwo sie rozjechalo ,K odwiozl jeszcze moja babcie i rodzicow i wreszcie spokoj
goscie uszanowali nasza prosbe i olek dostal pieniadze...
no i czerwony stolik z ikei od mojej siostry ( ale to akurat chcielismy)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...